Μετάβαση σε περιεχόμενο

ειναι αραγε ενδειξη??


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια! Λοιπον περιμενω να αδιαθετησω σε 2 μέρες (τελευταια ο κυκλος μου βεβαια ηταν αστατος) εδω και δυο μερες πονανε φοβερα οι θηλες μου! δεν ακουμπιουνται πια! Συνηθως πριν την περιοδο πονουσε ολο το στηθος. επισης κατι χαζοενοχλησουλες χαμηλα χωρις να μπορω να προσδιορισω αν ειναι οπως της περιοδου. Λετε να ειναι ενδειξη εγκυμοσυνης?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάντια είχα πάθει κ εγώ ακριβώς το ίδιο. Μιλάμε δεν μπορούσα ούτε στηθοδεσμο να βάλω! Εννοείται ότι πίστευα ότι ήμουν έγκυος! Δυστυχώς εν ήμουν! Εσύ μακάρι να είσαι!!! Υπομονή-τι σου λεω-κ θα δείξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου, κατα φαντασίαν έγκυος είμαι κάθε μήνα και χωρίς να το σκέφτομαι ιδιαίτερα ή να με αγχώνει, απλά αυτά τα διαφορετικά συμπτώματα βρε παιδί μου...

Νάντια ελπίζω αυτό το μήνα να μην το φαντάζεσαι κι εύχομαι να δεις θετικό τεστάκι!!!

Το ίδιο κι εσύ Μαρία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια, δε νομίζω ότι υπάρχει κάποια κοπέλα από εδώ που να μην έχει βρεθεί σε αυτή τη θέση! Το θέλουμε όλες τόσο πολύ... Εγώ πάντως έχω σταματήσει να ψάχνω συμπτώματα!!

 Ελενη μου αν ταποδιδω τις ευχές!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια είμαι κ εγώ καινούρια!! ????Ηθελαν να σας ρωτήσω είμαι με 2 μέρες καθυστέρηση με ακριβή κυκλο 27 ημερες δεν εχω ποτε καθυστέρηση ίσως κάποιες φορες να μου έρχεται 1 με 2 μέρες νωρίτερα αλλά αργότερα ποτέ!! Εχω κανει ενα τεστ χθεσ το μεσημέρι κ ενα σήμερα το πρωί και τα 2 αρνητικά!!! Για χωριακη το καθυστερω ακόμα γιατί εχω θέμα με τις ενεσεις!  ????Δεν εχω ούτε πόνους περιόδου τίποτα μονο πρησμένο στήθος !!ποτε να κάνω παλι τεστ????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η eleni687 είπε:

κορίτσια μου, κατα φαντασίαν έγκυος είμαι κάθε μήνα και χωρίς να το σκέφτομαι ιδιαίτερα ή να με αγχώνει, απλά αυτά τα διαφορετικά συμπτώματα βρε παιδί μου...

Νάντια ελπίζω αυτό το μήνα να μην το φαντάζεσαι κι εύχομαι να δεις θετικό τεστάκι!!!

Το ίδιο κι εσύ Μαρία!!!

ποσο ισχυει βρε κοριτσια! πλεον δεν δινω σημασια,βαρεθηκα......ελα που ομως αυτη την φορα θορυβηθηκα παραπανω για καποιο λογο,τωρα θα μου πεις ο πεινασμενος καρβελια ονειρευεται :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Palia είπε:

Καλησπέρα κορίτσια είμαι κ εγώ καινούρια!! ????Ηθελαν να σας ρωτήσω είμαι με 2 μέρες καθυστέρηση με ακριβή κυκλο 27 ημερες δεν εχω ποτε καθυστέρηση ίσως κάποιες φορες να μου έρχεται 1 με 2 μέρες νωρίτερα αλλά αργότερα ποτέ!! Εχω κανει ενα τεστ χθεσ το μεσημέρι κ ενα σήμερα το πρωί και τα 2 αρνητικά!!! Για χωριακη το καθυστερω ακόμα γιατί εχω θέμα με τις ενεσεις!  ????Δεν εχω ούτε πόνους περιόδου τίποτα μονο πρησμένο στήθος !!ποτε να κάνω παλι τεστ????? 

καλως μας ηρθες κοριτσι! περιμενε λιγες μερες και επαναλαβε το τεστ,αν ειναι παλι αρνητικο τοτε μαλλον αλλαξε ο κυκλος σου.Παντως και μια επισκεψουλα στον γυναικολογο σκεψου την 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλες μου, ψυχραιμία! Απ'οτι μου είπε η γυναικολόγος μου, αυτό το μήνα κ τον προηγούμενο, πολλές κοπέλες είχαν ανωμαλίες στην περίοδο. Περιμένετε λιγάκι κ μην πετάτε τη σκούφια σας! Σας το λέω γτ τον προηγούμενο μήνα έφαγα τα μούτρα μου για τα καλά!!?Κι όχι τπτ άλλο, είχα ξεσηκώσει κ τον αντρουλη μου κ είχαμε κ οι δυο γερο στραπατσο... Περιμένετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η maria1405 είπε:
στις πριν 13 ώρες, ο/η maria1405 είπε:

Κοπέλες μου, ψυχραιμία! Απ'οτι μου είπε η γυναικολόγος μου, αυτό το μήνα κ τον προηγούμενο, πολλές κοπέλες είχαν ανωμαλίες στην περίοδο. Περιμένετε λιγάκι κ μην πετάτε τη σκούφια σας! Σας το λέω γτ τον προηγούμενο μήνα έφαγα τα μούτρα μου για τα καλά!!?Κι όχι τπτ άλλο, είχα ξεσηκώσει κ τον αντρουλη μου κ είχαμε κ οι δυο γερο στραπατσο... Περιμένετε...

Συμφωνώ απόλυτα.. θα πρεπει να κάνουμε μια προσπάθειά να είμαστε λίγο πιο υπομονετικες και ψύχραιμες... Γιατί επηρεάζονται και άντρες μας και μετά η απογοήτευσή είναι μεγαλύτερη και για τους δυο. Την ίδια ψυχρολουσία περάσαμε και εμείς πριν 2 βδομάδες... και πραγματικά ήταν άσχημο γιατι πια ήμασταν σίγουροι ότι είχα μείνει εγκυος και τελικά δεν ημουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Nantia_14 είπε:

καλως μας ηρθες κοριτσι! περιμενε λιγες μερες και επαναλαβε το τεστ,αν ειναι παλι αρνητικο τοτε μαλλον αλλαξε ο κυκλος σου.Παντως και μια επισκεψουλα στον γυναικολογο σκεψου την 

Είχατε δίκιο τελικά δυστυχώς μου ήρθε η περίοδος!!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Palia μη σκας! Δε στάθηκες τυχερή αυτό το μήνα; Θα σταθείς τον επόμενο... Κ η προσπάθεια συνεχίζεται... Για όλες υπάρχει ένα αγγελάκι εκεί ψηλά που περιμένει να πει στην κοιλιτσα μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/7/2016 at 1:28 ΜΜ, ο/η Gelie είπε:

 

Gelie μου τελικά από την αρχή περνάμε παρόμοιες καταστάσεις... Κράτα γερά!!!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η maria1405 είπε:

Gelie μου τελικά από την αρχή περνάμε παρόμοιες καταστάσεις... Κράτα γερά!!!? 

Οντως εχουμε περάσει παρομοιες καταστάσεις οι οποίες ελπίζω να έχουν σύντομα αίσιο τέλος!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...