Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καφε υγρα και πονοι περιοδου


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κωνσταντα ερη είπε:

Η δευτερη γραμμη βγηκε μετα απο 10 λεπτα αλλα ειναι αχρωμη.ειναι της hometest και οι οδηγιες λενε μετά τα 30'να αγνοουμε το αποτελεσμα

Την πρωτη μερα της καθυστέρισης ειχα κάνει το ίδιο τεστ είχε αργήσει να βγεί λιγο η δευτερη γραμμη και ητανε τόσο αχνη που εβαζα φακό για να  τη δω ..τελικά δεν ητανε ιδέα μου και ήμουνα κανονικά εγγυος .. καλύτερα να κάνεις όμως μια χοριακή για σίγουρα ή να επαναλάβεις το τεστ μετα απο 3 μέρες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Ninonino είπε:

Την πρωτη μερα της καθυστέρισης ειχα κάνει το ίδιο τεστ είχε αργήσει να βγεί λιγο η δευτερη γραμμη και ητανε τόσο αχνη που εβαζα φακό για να  τη δω ..τελικά δεν ητανε ιδέα μου και ήμουνα κανονικά εγγυος .. καλύτερα να κάνεις όμως μια χοριακή για σίγουρα ή να επαναλάβεις το τεστ μετα απο 3 μέρες.. 

Σε ευχαριστώ που απάντησες.εγώ το εκανα σημερα χωρίς καθυστερηση αφού αυριο περιμένω κανονικά...Εχω αλλα 4 λεω να κανω το πρωι αλλο ενα αν δ μου ερθει με τα πρωινά..

Προσπαθουμε για δευτερο εδω κ 5 μηνες απλά ημουν αισιόδοξη αυτόν τον μήνα γιατι ξεκινησαν λίγες μέρες μετά την οωρηξία συμπτωματα περιοδου και την ς9η μερα του κυκλου μου βρηκε παχυ ενδομητριο ο γιατρος σε υπερηχο κ μου ειπε οτι ειχα ελπιδεςςς.Η δική σου γραμμουλα ηταν ετσι? Η κοκκινιζε? Εμενα καθολου δεν ροζιζει καν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Ninonino είπε:

Γεια σου ! μη στεναχωριεσαι ! εγω ειχα απο την αρχη απο την 5η εβδομαδα συνεχεια καφε υγρα και ειχα και μετα αφου ακουσαμε την καρδουλα του μωρου . Μου εδωσε να παιρνω προγεστερονη και ενέσεις προγεστερονης και τελικα ολα καλα!! Σε καταλαβαινω για την αγωνια σου και εγω ημουν πολυ στεναχωρημένη όμως τις περισσότερες φορές δεν ειναι τίποτα ! Αφου ακούσατε και την καρδούλα οι πιθαν΄΄οτητες να παει κατι στραβά μειώνονται πολυ ! 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου..πήρα τον γιατρό μου τηλέφωνο και μου είπε να μην ανησυχώ αλλά δεν μου εδωσε τίποτα να πάρω..αλλά ομως μου είπε εάν συνεχιστεί η κατάσταση έτσι και εάν έχω πόνους χαμηλά στη κοιλιά μου να πάω στα επειγοντα..παρεμπιπτόντως εγώ μένω Αμερική..και πάλι σε ευχαριστώ για την άμεση απάντηση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...