Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΩΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια γεννησα με καισαρικη το κοριτσακι μου στις 6/4/2016.απο τοτε με κρατησαν τα λοχεια 42 μερες περιπου (βεβαια τις τελευταιες 15 μερες ειχα λιγο αιματακι>)θηλαζω αλλα οχι αποκλειστικα τν μπεμπα μου.Δηλ.τηςδινω ενα με δυο μπιμπερο την μερα ξενο γαλα ολα τα αλλα γευματα της ειναι απο μενα.ηθελα να σας ρωτησω σαραντησα 16/5 και πρωτη φορα ειδα στις 3/6 λιγο αιματακι που κρατησε μια μερα κ ημουν με σερβιετακια μικρα αλλα μιλαμε λιγο αιματακι ο γιατρος μου ειπε οτι μαλλον ειναι ωορρηξια αφου μολισ σαραντησα με εκανε υπερηχο κ τεστ παπ κ ολα καλα.προχθες ομωσ 15/6,δηλ 13 μερες μετα ειχα απο το απογεμα καφε σκουρο αιμα αλλα παλι λιγο στο σκουπισμα την επομενη 16/6 εγινε απαλο ροζ κ σημερα τπτ. εφυγε στο εξωτερικο ο γιατρος μου τι να ειναι αυτο να το θεωρησω περιοδο?ουτε ποναω ουτε τπτ .Συγνωμη για το μεγαλο μνμ σας παρακαλω οποια ξερει κατι ας μου απαντησει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...