Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια

Έκανα δεύτερη εξωσωματική κ ωοληψια την  Πέμπτη, σήμερα σηκώθηκα με αφόρητο πόνο στη μέση κ κοιλιά τούμπανο.

Από ότι κατάλαβα μιλώντας με το γιατρό είναι από τα. φάρμακα έχει συμβεί σε κάποια από σας αυτό?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή επιτυχία και σε σένα

Στο εύχομαι ολόψυχα να πετυχει γιατί αυτη η διαδικασία είναι πολύ πιο απλή ευτυχώς για σενα:):)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5 June 2016 at 1:17 ΜΜ, ο/η Feggaraki είπε:

Καλή επιτυχία και σε σένα

Στο εύχομαι ολόψυχα να πετυχει γιατί αυτη η διαδικασία είναι πολύ πιο απλή ευτυχώς για σενα:):)

 

 Εκανες ολη τη διαδικασια της εξωσωματικης απο την αρχη; ποσα ωαρια γονιμοποιηθηκαν στην πρωτη; λενε οτι συνηθως τα βαζουν στην καταψυξη κ τα χρησιμοποιουν κ πιο μετα αν δεν πετυχει η πρωτη εμβρυομεταφορα. Μπηκα κ γω στη διαδικασια τωρα κ ο Θεος Βοηθος. Αντε μακαρι να σου πετυχε αυτη τη φορα.. Δευτερη φορα ειναι,σιγουρα εχεις πιο πολλες πιθανοτητες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα κορίτσια

Aυριο θα κάνω την πρώτη χοριακη για να δω αν είμαι έγκυος και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος, νομίζω ότι μερα με την μέρα η διαθεση μου αλλάζει αρνητικά.

Oταν ξεκινήσα την δεύτερη εξωσωματική πέταγα από την εβδομάδα που έμεινα ξάπλα μετά την εμβρυομεταφορα ξεκίνησαν οι έντονες αλλαγές στην διαθεση, έχει συμβεί σε κάποια από εσάς κάτι αντίστοιχο;

 

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια

Aυριο θα κάνω την πρώτη χοριακη για να δω αν είμαι έγκυος και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος, νομίζω ότι μερα με την μέρα η διαθεση μου αλλάζει αρνητικά.

Oταν ξεκινήσα την δεύτερη εξωσωματική πέταγα από την εβδομάδα που έμεινα ξάπλα μετά την εμβρυομεταφορα ξεκίνησαν οι έντονες αλλαγές στην διαθεση, έχει συμβεί σε κάποια από εσάς κάτι αντίστοιχο;

 

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!εύχομαι να πάνε όλα καλά!!για ποιο λόγο έμεινες ξάπλα? Σου το είπα ο γιατρός ή αντιμετωπιζεις κάποιο άλλο πρόβλημα??εγώ είχαν πόνους μετά την ωοληψια,πριν την εμβρυομεταφορα...η διάθεση πολύ πιθανόν να αλλάζει λόγω ορμονών  ή αν τα σκέφτεσαι όλα συνέχεια...Πρέπει να κάνεις κάτι να απασχολεις το μυαλό σου μέχρι τη χοριακη!!!!να σκέφτεσαι θετικά και προσπάθησε να διώξεις το άγχος....Καλή επιτυχία εύχομαι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!εύχομαι να πάνε όλα καλά!!για ποιο λόγο έμεινες ξάπλα? Σου το είπα ο γιατρός ή αντιμετωπιζεις κάποιο άλλο πρόβλημα??εγώ είχαν πόνους μετά την ωοληψια,πριν την εμβρυομεταφορα...η διάθεση πολύ πιθανόν να αλλάζει λόγω ορμονών  ή αν τα σκέφτεσαι όλα συνέχεια...Πρέπει να κάνεις κάτι να απασχολεις το μυαλό σου μέχρι τη χοριακη!!!!να σκέφτεσαι θετικά και προσπάθησε να διώξεις το άγχος....Καλή επιτυχία εύχομαι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΚΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟ EMBRYO ART

ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΑ?ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΥΤΟ?

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...