Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθεια για μωράκι


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 90
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 6 ώρες, ο/η hopeland είπε:

 

Μπεμπελούκα μου δυστυχώς δεν πέτυχε. Μερικές φορές σκέφτομαι ότι ίσως κάτι πήγε να γίνει και μετά κάτι να χάλασε στην πορεία  γιατί είχα περίεργα συμπτώματα και είχα και καθυστέρηση.  'Όταν ρώτησα τον γιατρό, δεν το αρνήθηκε.

Την Τρίτη δοκιμάσαμε για δεύτερη φορά. Μακάρι αυτή τη φορά να πετύχει!

Τη σπερματέγχυση απ 'ότι μου είπε ο γιατρός την κάνουν όταν δεν υπάρχει μεγάλο, σοβαρό πρόβλημα         ( συνήθως όταν υπάρχει χαμηλός όγκος σπέρματος ή πρόβλημα στην κινητικότητα). Μου είπε ότι οι πιθανότητες επιτυχίας είναι 10-15% και στη περίπτωσή μου με τον φυσικό τρόπο είναι ακόμα λιγότερες :( Γί 'αυτό και 1,5χρόνο προσπαθούσαμε και τίποτα. Είναι λίγο το σπέρμα.

Αν δεν πετύχει ούτε αυτή τη φορά θα προχωρήσουμε στην εξωσωματική. Εκεί οι πιθανότητες είναι 50% και δεν υπάρχει λόγος να χάνω άλλο χρόνο.

Εσείς τι πρόβλημα αντιμετωπίζεται;

εμεις εχουμε αζωοσπερμια...:(και μας ειπε κατευθειαν βιοψια και εξωσωματικη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

εμεις εχουμε αζωοσπερμια...:(και μας ειπε κατευθειαν βιοψια και εξωσωματικη

Δες τι βρήκε και διάβασα " μόνο ένα μικρό ποσοστό αζωοσπερμικών ανδρών πλέον δεν μπορεί να βιώσει τη βιολογική πατρότητα." Μην αγχώνεσαι και να δεις που όλα θα πάνε καλά. Πλέον η επιστήμη βρήκε τρόπους να αντιμετωπίζει πολλά πράγματα. Και με την εξωσωματική είναι πολλές οι πιθανότητες. Σου εύχομαι ότι καλύτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η hopeland είπε:

Δες τι βρήκε και διάβασα " μόνο ένα μικρό ποσοστό αζωοσπερμικών ανδρών πλέον δεν μπορεί να βιώσει τη βιολογική πατρότητα." Μην αγχώνεσαι και να δεις που όλα θα πάνε καλά. Πλέον η επιστήμη βρήκε τρόπους να αντιμετωπίζει πολλά πράγματα. Και με την εξωσωματική είναι πολλές οι πιθανότητες. Σου εύχομαι ότι καλύτερο!

Ευχαριστω πολυ και σε εσενα οτι καλυτερο !!περιμενω νεα σου!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ευχαριστω πολυ και σε εσενα οτι καλυτερο !!περιμενω νεα σου!:)

Ευχαριστώ πάρα πολύ. Εδώ θα είμαι και θα τα λέμε. Να μου πεις και συ τα δικά σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η hopeland είπε:

Ευχαριστώ πάρα πολύ. Εδώ θα είμαι και θα τα λέμε. Να μου πεις και συ τα δικά σου!

hopeland εσυ στην Αθηνα μενεις;;και αν ναι ποιος ειναι ο γιατρος σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπελουκα μου μένω στην Κύπρο εγώ. Ο γιατρός που πάω ήταν αρκετά χρόνια Αγγλία και πρόσφατα ήρθε. Πιο πριν πήγαινα σε κάποιον ο οποίος δεν ήταν πολύ σπουδαίος, Αυτός τώρα ασχολείται πιο πολύ με θέματα υπογονιμότητας.  Είναι σημαντικό εκεί που πας να ξέρεις ότι είναι καλός, να έχεις εμπιστοσύνη και να μη χάνεις το χρόνο σου άδικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η hopeland είπε:

Μπεμπελουκα μου μένω στην Κύπρο εγώ. Ο γιατρός που πάω ήταν αρκετά χρόνια Αγγλία και πρόσφατα ήρθε. Πιο πριν πήγαινα σε κάποιον ο οποίος δεν ήταν πολύ σπουδαίος, Αυτός τώρα ασχολείται πιο πολύ με θέματα υπογονιμότητας.  Είναι σημαντικό εκεί που πας να ξέρεις ότι είναι καλός, να έχεις εμπιστοσύνη και να μη χάνεις το χρόνο σου άδικα.

Σωστη...σε βρισκω φιλια στην ομορφη Κυπρο!:)μολις κανουμε τα παιδακια μας θα ερθουμε να σας επισκεφθουμε χαχχχ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Πολύ ευχαρίστως! Εμένα η πεθερά μου είναι  Ελληνίδα, από Αγρίνιο, όμως ο σύζυγος μου μεγάλωσε στην Αθήνα και είναι μέσα στα σχέδιά μας να έρθουμε. Θέλω πολύ να πάω στον Άγιο Εφραίμ στη Νέα Μάκρη. 'Αρα σίγουρα σε κάποια φάση θα τα πούμε και από κοντά.  Με τα μωράκια μας!!!!!!!!!:x:)[smilie=happy7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η hopeland είπε:

:) Πολύ ευχαρίστως! Εμένα η πεθερά μου είναι  Ελληνίδα, από Αγρίνιο, όμως ο σύζυγος μου μεγάλωσε στην Αθήνα και είναι μέσα στα σχέδιά μας να έρθουμε. Θέλω πολύ να πάω στον Άγιο Εφραίμ στη Νέα Μάκρη. 'Αρα σίγουρα σε κάποια φάση θα τα πούμε και από κοντά.  Με τα μωράκια μας!!!!!!!!!:x:)[smilie=happy7.gif]

Τελεια λοιπον...καλο υπολοιπο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η hopeland είπε:

:) Πολύ ευχαρίστως! Εμένα η πεθερά μου είναι  Ελληνίδα, από Αγρίνιο, όμως ο σύζυγος μου μεγάλωσε στην Αθήνα και είναι μέσα στα σχέδιά μας να έρθουμε. Θέλω πολύ να πάω στον Άγιο Εφραίμ στη Νέα Μάκρη. 'Αρα σίγουρα σε κάποια φάση θα τα πούμε και από κοντά.  Με τα μωράκια μας!!!!!!!!!:x:)[smilie=happy7.gif]

Για πες για τον άγιο εφραιμ;; έχει κάνει κενά θαύμα.; έχω γυρίσει την μέση Ελλάδα στο να παρακαλώ να έρθει ένα μωρακι. Για αυτό αν είναι να πάω και στον άγιο εφραιμ που είναι και δίπλα μου σχεδόν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Για πες για τον άγιο εφραιμ;; έχει κάνει κενά θαύμα.; έχω γυρίσει την μέση Ελλάδα στο να παρακαλώ να έρθει ένα μωρακι. Για αυτό αν είναι να πάω και στον άγιο εφραιμ που είναι και δίπλα μου σχεδόν.

Και καμιά φορά χάνουμε και την πίστη μας και νιώθω και τύψεις μετά.

Έχω ακούσει ότι είναι πολύ θαυματουργός ο Άγιος Εφραίμ και συγκεκριμένα μιας κοπέλας που ξέρω που ετοιμαζόταν να κάνει εγχείρηση, της φανερώθηκε σαν όραμα την προηγούμενη νύκτα, της είπε ποιος είναι και της είπε "ήρθα να σου κάνω εγώ την εγχείριση" . Την επόμενη μέρα που πήγε και τις έκαναν τις απαραίτητες εξετάσεις πριν την βάλουν στο χειρουργείο , της είπαν ότι είναι μια χαρά και ακύρωσαν την εγχείριση.

Όσοι πήγαν στη Νέα Μάκρη, μου είπαν αισθάνονται υπέροχα μόνο και μόνο που είναι εκεί και ότι υπάρχει κάτι διαφορετικό στην ατμόσφαιρα, αισθάνονται την παρουσία του Αγίου εκεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Α ωραια.. οπότε στην λίστα μου για επίσκεψη...!! Σε ευχαριστώ πολύ.

ΤΩΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΚ..ΚΙΟΛΑΣ:)ΕΓΩ ΘΑ ΦΡΟΝΤΙΣΩ ΝΑ ΠΑΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ απο μενα κοριτσια...ειμαι καινουρια εδω κ διαβαζα αυτα που εχετε γραψει κ δεν εχω σταματησει το κλαμα!!!

Οσο κ να προσπαθω να ειμαι δυνατη καμια φορα λυγιζω κ εγω...

Μετα απο 3 χρονια προσπαθειας με τον αντρα μου καταφεραμε πριν ενα χρονο περιπου να πιασουμε το μωρακι που τοοοοσο πολυ θελαμε!!!!Η ευτυχια μας κρατησε μολις 8 εβδομαδες!!!!

Τωρα εδω κ καμποσους μηνες ακομα προσπαθουμε αλλα τιποτα!!!!!

Εχω απογοητευτει!!!!:cry:

Δεν το εχω συζητησει με κανεναν αυτο,ουτε με τον αντρα μου ουτε καν με την μητερα μου!!!!

Ηηθελα να το μοιραστω κ εγω με καποιον που μπορει να με καταλαβει!!!!

Ευχομαι σε ολες σας οτι καλυτερο κ συντομα με ενα μωρακι στην αγκαλιτσα σας!!!!

:) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σ @ΝεΦέΛηη!πες μας για εσενα.εχετε κανει καποιες εξετασεις να δειτε εαν υπαρχει καποιο κολημα?ο γιατρος σ τι λεει?ειναι διπλα σας?

Φιλικα

????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η ΝεΦέΛηη είπε:

Γεια σας κ απο μενα κοριτσια...ειμαι καινουρια εδω κ διαβαζα αυτα που εχετε γραψει κ δεν εχω σταματησει το κλαμα!!!

Οσο κ να προσπαθω να ειμαι δυνατη καμια φορα λυγιζω κ εγω...

Μετα απο 3 χρονια προσπαθειας με τον αντρα μου καταφεραμε πριν ενα χρονο περιπου να πιασουμε το μωρακι που τοοοοσο πολυ θελαμε!!!!Η ευτυχια μας κρατησε μολις 8 εβδομαδες!!!!

Τωρα εδω κ καμποσους μηνες ακομα προσπαθουμε αλλα τιποτα!!!!!

Εχω απογοητευτει!!!!:cry:

Δεν το εχω συζητησει με κανεναν αυτο,ουτε με τον αντρα μου ουτε καν με την μητερα μου!!!!

Ηηθελα να το μοιραστω κ εγω με καποιον που μπορει να με καταλαβει!!!!

Ευχομαι σε ολες σας οτι καλυτερο κ συντομα με ενα μωρακι στην αγκαλιτσα σας!!!!

:) 

Γεια σου Νεφελη καλως ορισες! Ειμαστε σχεδον ιδιες περιπτωσεις,εμεινα εγκυος χωρις καμια προσπαθεια αλλα το σπορακι μου μας αφησε την 8η εβδομαδα,προσπαθουμε εδω και 8 μηνες. Περιτο να πω οτι η ψυχολογια μου δεν ειναι και στα καλυτερα της,και εγω δεν το εχω συζητησει,μονο η μαμα μου ξερει και για την αγωνια που περναω.Πραγματικα θα χαρω πολυ να τα πουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Nantia_14 είπε:

Γεια σου Νεφελη καλως ορισες! Ειμαστε σχεδον ιδιες περιπτωσεις,εμεινα εγκυος χωρις καμια προσπαθεια αλλα το σπορακι μου μας αφησε την 8η εβδομαδα,προσπαθουμε εδω και 8 μηνες. Περιτο να πω οτι η ψυχολογια μου δεν ειναι και στα καλυτερα της,και εγω δεν το εχω συζητησει,μονο η μαμα μου ξερει και για την αγωνια που περναω.Πραγματικα θα χαρω πολυ να τα πουμε

To θετικό με τη περίπτωσή σας, είναι ότι καταφέρατε να συλλάβετε . Ξέρω ότι είναι πολύ οδυνηρό που τερματίστηκε και δεν πήγε καλά, όμως αυτό πάει να πει ότι μπορείτε να τα καταφέρετε ξανά! Μερικές φορές η κακή ψυχολογία, το άγχος είναι ανασταλτικοί παράγοντες. Χρειάζεται να είμαστε χαλαρές και να σκεφτόμαστε θετικά. Είναι δύσκολο να σκεφτείς θετικά όταν προσπαθείς για κάτι και δεν έρχεται αλλά σίγουρα κάποια στιγμή θα συμβεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/5/2016 at 5:16 ΠΜ, ο/η ΝεΦέΛηη είπε:

Γεια σας κ απο μενα κοριτσια...ειμαι καινουρια εδω κ διαβαζα αυτα που εχετε γραψει κ δεν εχω σταματησει το κλαμα!!!

Οσο κ να προσπαθω να ειμαι δυνατη καμια φορα λυγιζω κ εγω...

Μετα απο 3 χρονια προσπαθειας με τον αντρα μου καταφεραμε πριν ενα χρονο περιπου να πιασουμε το μωρακι που τοοοοσο πολυ θελαμε!!!!Η ευτυχια μας κρατησε μολις 8 εβδομαδες!!!!

Τωρα εδω κ καμποσους μηνες ακομα προσπαθουμε αλλα τιποτα!!!!!

Εχω απογοητευτει!!!!:cry:

Δεν το εχω συζητησει με κανεναν αυτο,ουτε με τον αντρα μου ουτε καν με την μητερα μου!!!!

Ηηθελα να το μοιραστω κ εγω με καποιον που μπορει να με καταλαβει!!!!

Ευχομαι σε ολες σας οτι καλυτερο κ συντομα με ενα μωρακι στην αγκαλιτσα σας!!!!

:) 

Γεια σου Νεφελη καλως ορισες! Ειμαστε σχεδον ιδιες περιπτωσεις,εμεινα εγκυος χωρις καμια προσπαθεια αλλα το σπορακι μου μας αφησε την 8η εβδομαδα,προσπαθουμε εδω και 8 μηνες. Περιτο να πω οτι η ψυχολογια μου δεν ειναι και στα καλυτερα της,και εγω δεν το εχω συζητησει,μονο η μαμα μου ξερει και για την αγωνια που περναω.Πραγματικα θα χαρω πολυ να τα πουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/5/2016 at 8:18 ΜΜ, ο/η hopeland είπε:

To θετικό με τη περίπτωσή σας, είναι ότι καταφέρατε να συλλάβετε . Ξέρω ότι είναι πολύ οδυνηρό που τερματίστηκε και δεν πήγε καλά, όμως αυτό πάει να πει ότι μπορείτε να τα καταφέρετε ξανά! Μερικές φορές η κακή ψυχολογία, το άγχος είναι ανασταλτικοί παράγοντες. Χρειάζεται να είμαστε χαλαρές και να σκεφτόμαστε θετικά. Είναι δύσκολο να σκεφτείς θετικά όταν προσπαθείς για κάτι και δεν έρχεται αλλά σίγουρα κάποια στιγμή θα συμβεί.

καλησπερα hopeland! εχεις δικιο σ αυτο που λες,γι αυτο τον λογο ο γιατρος μου ακομα δεν εχει χρησημοποιησει την λεξη υπογονιμοτητα. Πιστευω οτι πρεπει να χαλαρωσω,το θεμα ειναι οτι δεν βρηκα ακομη τον τροπο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Nantia_14 είπε:

καλησπερα hopeland! εχεις δικιο σ αυτο που λες,γι αυτο τον λογο ο γιατρος μου ακομα δεν εχει χρησημοποιησει την λεξη υπογονιμοτητα. Πιστευω οτι πρεπει να χαλαρωσω,το θεμα ειναι οτι δεν βρηκα ακομη τον τροπο

Είναι γιατί όταν θέλουμε κάτι τόσο πολύ το σκεφτόμαστε συνέχεια συνέχεια συνέχεια γι'αυτό είναι δύσκολο να χαλαρώσουμε. Όλα περιστρέφονται γύρω απ' αυτό.

Πρέπει να βρεις κάτι να σου τραβήξει την προσοχή και να ασχοληθείς μ' αυτό. Αν μπορείς να προγραμματίσεις διακοπές (και στο τέλος να τις ακυρώσεις γτ θα είσαι έγκυος αλλά δεν πειράζει), ή να αλλάξεις διακόσμηση στο σπίτι ή να αρχίσεις κάποια κατασκευή (χειροτεχνία) που μπορεί να σου αρέσει...Πρέπει να σκεφτείς κάτι που σου αρέσει, που σε γεμίζει πολύ, να βάλεις κάποιο στόχο και να αφοσιωθείς σ' αυτό. Να δεις που πολύ εύκολα θα ξαναμείνεις έγκυος![smilie=sign19.gif][smilie=sign17.gif]:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/5/2016 at 8:18 ΜΜ, ο/η hopeland είπε:

To θετικό με τη περίπτωσή σας, είναι ότι καταφέρατε να συλλάβετε . Ξέρω ότι είναι πολύ οδυνηρό που τερματίστηκε και δεν πήγε καλά, όμως αυτό πάει να πει ότι μπορείτε να τα καταφέρετε ξανά! Μερικές φορές η κακή ψυχολογία, το άγχος είναι ανασταλτικοί παράγοντες. Χρειάζεται να είμαστε χαλαρές και να σκεφτόμαστε θετικά. Είναι δύσκολο να σκεφτείς θετικά όταν προσπαθείς για κάτι και δεν έρχεται αλλά σίγουρα κάποια στιγμή θα συμβεί.

καλησπερα hopeland! εχεις δικιο σ αυτο που λες,γι αυτο τον λογο ο γιατρος μου ακομα δεν εχει χρησημοποιησει την λεξη υπογονιμοτητα. Πιστευω οτι πρεπει να χαλαρωσω,το θεμα ειναι οτι δεν βρηκα ακομη τον τροπο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η hopeland είπε:

Είναι γιατί όταν θέλουμε κάτι τόσο πολύ το σκεφτόμαστε συνέχεια συνέχεια συνέχεια γι'αυτό είναι δύσκολο να χαλαρώσουμε. Όλα περιστρέφονται γύρω απ' αυτό.

Πρέπει να βρεις κάτι να σου τραβήξει την προσοχή και να ασχοληθείς μ' αυτό. Αν μπορείς να προγραμματίσεις διακοπές (και στο τέλος να τις ακυρώσεις γτ θα είσαι έγκυος αλλά δεν πειράζει), ή να αλλάξεις διακόσμηση στο σπίτι ή να αρχίσεις κάποια κατασκευή (χειροτεχνία) που μπορεί να σου αρέσει...Πρέπει να σκεφτείς κάτι που σου αρέσει, που σε γεμίζει πολύ, να βάλεις κάποιο στόχο και να αφοσιωθείς σ' αυτό. Να δεις που πολύ εύκολα θα ξαναμείνεις έγκυος![smilie=sign19.gif][smilie=sign17.gif]:)

Μακαρι να οργανωσω κατι και να ακυρωθει λογο εγκυμοσυνης! :) εσυ προσπαθεις πολυ καιρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...