Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εύρεση μαιευτήρα-Γυναικολόγου στο Νοσοκ. Έλενα


Recommended Posts

. Θα θέλαμε την συμβουλή σας για την εύρεση Γιατρού Μαιευτήρα στο Νοσοκομείο Έλενα για μια φίλη μας η οποία θα γεννήσει περίπου σε 8 μήνες, όπως ήταν ο κ. Φαρμακίδης ο οποίος μας ξεγέννησε δύο πανέμορφα αγοράκια, ήταν πολύ καλός στη δουλειά του & δεν είχε περίεργες οικονομικές απαιτήσεις....

Ευχαριστούμε προκαταβολικά & περιμένουμε απάντησή σου!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ ειχα ξεκινήσει με τον παπαδη στο Έλενα ο οποιος ηταν παρα πολυ καλός.. Δυστυχως δεν μπόρεσε να με αναλάβει επειδη θα έλειπε οταν θα γεννούσα.. Αλλα μ το ειπε απο την αρχη! 

Θα τον πρότεινα ειναι εξαιρετικός! Αφου γεννήσω θα επιστρέψω σε εκείνον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω ακούσει κ εγώ τα καλύτερα για τον γιατρό αυτόν.... Κ εγώ θα πήγαινα σε εκείνον αλλά μου συστησαν έναν άλλο γιατρό στο ελενα ο οποίος ήταν μεγάλο νούμερο κ έφυγα.... Σκέφτηκα να πάω στον παπαδη αλλά δεν ήξερα αν με αναλάβει γιατί ήμουν ήδη πέντε μηνών.... Κ τώρα έχω βρει έναν άλλον γιατρό και άνθρωπο πάνω από όλα δε άλλο νοσοκομείο να φέρω εκεί το παιδάκι μου στον κόσμο...Με το καλό όλα όλα τα μωράκια μας να έρθουν.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 weeks later...
στις On 20/3/2016 at 11:55 ΠΜ, ο/η micropateras είπε:

. Θα θέλαμε την συμβουλή σας για την εύρεση Γιατρού Μαιευτήρα στο Νοσοκομείο Έλενα για μια φίλη μας η οποία θα γεννήσει περίπου σε 8 μήνες, όπως ήταν ο κ. Φαρμακίδης ο οποίος μας ξεγέννησε δύο πανέμορφα αγοράκια, ήταν πολύ καλός στη δουλειά του & δεν είχε περίεργες οικονομικές απαιτήσεις....

Ευχαριστούμε προκαταβολικά & περιμένουμε απάντησή σου!

θα μπορουσες να μ δωσεις το τηλ του κ. Φαρμακίδη

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/3/2016 at 11:46 ΜΜ, ο/η Tonia laoura είπε:

Έχω ακούσει κ εγώ τα καλύτερα για τον γιατρό αυτόν.... Κ εγώ θα πήγαινα σε εκείνον αλλά μου συστησαν έναν άλλο γιατρό στο ελενα ο οποίος ήταν μεγάλο νούμερο κ έφυγα.... Σκέφτηκα να πάω στον παπαδη αλλά δεν ήξερα αν με αναλάβει γιατί ήμουν ήδη πέντε μηνών.... Κ τώρα έχω βρει έναν άλλον γιατρό και άνθρωπο πάνω από όλα δε άλλο νοσοκομείο να φέρω εκεί το παιδάκι μου στον κόσμο...Με το καλό όλα όλα τα μωράκια μας να έρθουν.... 

και εγω ειμαι 5 μηνων και ψαχνω σαν τρελη για καποιον γιατρο στο ελενα, ο δικος σου στο ελενα ειναι? αν ναι ποιος γιατρος ειναι?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η raniats είπε:

και εγω ειμαι 5 μηνων και ψαχνω σαν τρελη για καποιον γιατρο στο ελενα, ο δικος σου στο ελενα ειναι? αν ναι ποιος γιατρος ειναι?

 

Όχι κορίτσι μου δεν είναι στο ελενα εμένα.....εμένα είναι στο Αγία ολγα.το νοσοκομείο ? αλλά έχει μέσα τμήμα μαιευτικο αν θες να σου δώσω τα στοιχεία του γιατρού μου είναι πολύ καλός παίρνω ότι ώρα θέλω τηλέφωνο χωρίς να φοβάμαι.....Καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη να εχεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 6 months later...
στις On Wednesday, April 27, 2016 at 5:43 ΜΜ, ο/η Tonia laoura είπε:

Όχι κορίτσι μου δεν είναι στο ελενα εμένα.....εμένα είναι στο Αγία ολγα.το νοσοκομείο ? αλλά έχει μέσα τμήμα μαιευτικο αν θες να σου δώσω τα στοιχεία του γιατρού μου είναι πολύ καλός παίρνω ότι ώρα θέλω τηλέφωνο χωρίς να φοβάμαι.....Καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη να εχεις 

Θα σου ήταν εύκολο να μου στείλεις και σε εμένα τα στοιχεία??????? Του γιατρου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...