Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χαριζω τεστ ωορηξιας


Recommended Posts

Κοριτσια γεια σας! Ειναι νεα στο φορουμ! Πριν λιγες μερες εμαθα οτι εχω ενα σπορακι κ η χαρα μ δεν περιγραφεται ... εχω 28 τεστ ωορηξιας της hometest k 5 τεστ ωορηξιας (τις λωριδες).. οποια κοπελα προλαβει κ τα εχει αναγκη ευχαριστως!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυυ μαρι!!!  Επειδη ειμαι καινουργια στο φορουμ πως μπορεις να μ στειλεις προσωπικο μνμ τα στοιχεια σ να σου τα στειλω ευχαριστως!!!ευχομαι να σου πανε γουρι.... αν κι εγω τελικα επιασα τη μονη φορα που δεν τα χρησιμοποιησα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mari!!! είπε:

Μακαρι κοριτσι μου να τα καταφερουμε οπως και εσυ. Εγω ειμαι ομως πιο καινουρια απο σενα στο φορουμ,συγκεκριμενα εσυ εγινες η αιτια να κανω εγγραφη.δεν ξερω τι πρεπει να κανω για προσωπικο μηνυμα.μηπως να γραψω το 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mari!!! είπε:

Μακαρι κοριτσι μου να τα καταφερουμε οπως και εσυ. Εγω ειμαι ομως πιο καινουρια απο σενα στο φορουμ,συγκεκριμενα εσυ εγινες η αιτια να κανω εγγραφη.δεν ξερω τι πρεπει να κανω για προσωπικο μηνυμα.μηπως να γραψω το μειλ?

 

Σ εστειλα μνμ αν δεν καταφερεις να το βρεις πες μ το μαιλ κ σ στελνω απ ευθειας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πατηστε πανω στο ψευδώνυμο και θα βγητε στο προφιλ εκει εχει ενα φακελακι κατω απο την φωτογραφια πατηστε πανω στο φακελακι και γραψτε!!!

Καλη σας επιτυχία! !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ειστε καλα κοριτσια μου!!!

Ερσι μπορεις να γραφεις στα μωρακια 2016 ειμαστε ολες εγκυμονουσες!!!

Και οσες δεν ειναι εγκυες ειναι ευπροσδεκτες στην ομορφη παρεα μας!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...