Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ.


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΕΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΤΟ ΕΞΗΣ ΕΧΩ ΣΧΕΤΙΚΑ

ΥΨΗΛΗ FSH 17,68 ΚΑΙ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ 2Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΤΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΩ ΟΤΙ Η

1Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΕ ΜΕΝΟΠΟΥΡ ΤΟΝ ΜΑΙΟ 2015 ΜΕ ΔΟΣΗ 300 ΔΕΝ ΕΦΕΡΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΤΕΒΗΚΑΝ

ΜΟΝΟ 2ΩΑΡΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΗΤΑΝ ΑΠΥΡΗΝΑ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΠΟΤΕ Κ ΔΕΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ

ΤΩΡΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΜΕ ΜΟΝΟΠΟΥΡ ΜΕ ΔΟΣΗ 450 ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΝΕΑ ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΝΕΠ.ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ

ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ ΝΙΩΘΩ ΑΡΚΕΤΟ ΑΝΧΟΣ ΚΑΙ ΦΟΒΟ ΘΕΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ.ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ

ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ?ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ. Η ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 39ΕΤΩΝ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΠΡΟΒΛΗΒΑ ΔΕΝ ΕΧΩ

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για εξωσωματικη δεν γνωριζω κατι ..

Απλα θεωρω πως πρεπει να βρεις εναν καλο τιμιο γιατρο ετσι ωστε να πετυχεις γρηγορα ..

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Η ΝΕΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΙΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΟΥ!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

εμένα αγγελική μου η fsh είναι 10,6 κατά την γνώμη μου είναι καλή αλλα η γυναικολόγος μου μου είπε ότι δυσκολευει λίγο την κατάσταση στο να πιάσω μπεμπάκη είμαι 31 για εξωσωματική βέβαια δεν ξέρω τίποτα ακόμη!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/3/2016 at 9:46 ΜΜ, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Καλησπέρα η fsh τι ειναι; 

είναι από ότι κατάλαβα μια ορμόνη που έχει σχέση με τον θηροειδή αλλά για να μην σε δυσκολεύει καθόλου στην σύληψη μου είπε η γυναικολόγος ότι πρεπει να είναι κάτω από 10 η τιμή της βέβαια δεν είναι κ τεράστιο εμπόδιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρωτάω για τη εγώ έχω θυροειδη. Και νομίζω ότι τα φυσιολογικά είναι μεταξύ 2000 έως 5000. Για αυτό ρωτάω γιατί δεν θυμάμαι πως λέγεται κανονικά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην τα μπλεκετε, τι θυρεοειδή εχει καθε μια? χασιμότο πχ? παίρνεις θεραπεία? εχεις παει σε γιατρο? σου ειπαν οτι πρεπει να το ρυθμίσεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζητώ συγνώμη για αρχή απλά εγώ μπερδεύτηκα. Εγώ έχω πάει σε γιατρό και μου βρικε οζους. Το είχα ρυθμίσει ένα διάστημα μετά σταμάτησα. Ειμουν μέσα στα φυσιολογικά λίγο πιο πάνω για εγκυμοσύνη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Ζητώ συγνώμη για αρχή απλά εγώ μπερδεύτηκα. Εγώ έχω πάει σε γιατρό και μου βρικε οζους. Το είχα ρυθμίσει ένα διάστημα μετά σταμάτησα. Ειμουν μέσα στα φυσιολογικά λίγο πιο πάνω για εγκυμοσύνη. 

τωρα στην εγκυμοσύνη δεν ξαναπήγε στον γιατρο για να δεις αν εισαι οκ? κοριτσια ο θυρεοειδής κάνει αποβολές και επηρεάζει το έμβρυο σε πολλα επίπεδα, δεν παιζεις μαζι του! εγω πχ επειδή εχω το καρκινακι μου ακομα και οι ορμονες ΔΕΝ εχουν σταθεροποιηθεί ειμαι σε επαφή με την ενδοκρινολόγο συνέχεια ,με εχει προετοιμάσει οτι ισως χρειαστώ χειρουργείο γιατι η χοριακη επηρεάζει ολο το σύστημα ! συγνώμη αν ακούγομαι απότομη η λιγακι κακια αλλα εχω ζήσει στιγμες "απείρου κάλους"  που οφείλονται στο θυρεοειδή !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν είμαι εγκυος είπαμε όταν θα μηνω να πάω σε ενδοκρινολογο. Έχεις κανέναν καλο; γιατί είμαι στο ψάξιμο είχα πάει σε μια και δεν έμεινα καθόλου ευχαριστιμενη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμένα κάτι για αφερεσει μου είχε πει αυτή ενώ ο γιατρός μου είπε ας κάνω ένα παιδάκι και μετά να τον αφερεσω. Απλά να τον ρυθμίσω πρέπει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελια μου εχω μια καλη αλλα ειναι στη Κρητη ,,, επίσης και εμενα μου ελεγαν οτι θα τον συντηρήσει-ρυθμίσει  ο γιατρος μου αλλα ηθελα να τον αφαιρέσω για να κανω παιδι , ειχα τι λογικη οτι αν χρειαστώ 1+ χρονο να τον ρυθμίσω και μετα να κανω παιδι και μετα το παιδι να τον αφαιρέσω και να ξαναμπώ στη διαδικασία να  ρυθμιζω ας τον αφαιρέσω να τελειώνει αφου εκει πήγαινε η δουλεια, πριν 1,5 χρόνο εκανα την επέμβαση ΕΥΤΎΧΟΣ διοτι ειχα καρκίνο αλλα σε πολυ πρώιμο σταδιο δεν χρειάστηκε καν ιώδιο, ρυθμισα ορμονες και τωρα ειμαι στην 8η εβδομάδα  και  περιμένω το μπεμπε μου με το καλο ! , πηγαινε και σε αλλο γιατρο , εγω εκανα μεχρι και παρακέντηση που ΔΕΝ έδειξε τίποτα !
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...