Μετάβαση σε περιεχόμενο

Λετε να ειμαι εγκυος


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η liaki88 είπε:

όλοι οι ζυγοί εδώ... Ποτε είσαι?? Εγώ 29/9... Α το ζεις σίγουρο ότι αδιαθετεις ε?

Εγω είμαι 16/10..ναι είμαι σίγουρη σε αυτό το κομματι γνωρίζω το σωμα μου... μέσα στην ημερα θα με επισκεφτεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia! Liaki an den s erthei kane k mia xoriaki pote den ksereis.Prospatheite ligo kairo. Egw eixa stathero kyklo 27 meres. Oute rantevou na diname. E apo otan ksekinisame na kanoume eleythera exw apo 25 mexri 31. Pathainei ena sok o organismos.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

 

καλημέρα diwni.. Ναι το εχω ξανά διαβάσει για το σοκ που λες..τον πρώτο μήνα προσπαθειών μου ήρθε 3 μέρες πριν κ τους δυο τελευταίους τώρα εχω καθυστέρηση.. Ναι αν δεν ερθει δευτερα πάω για χοριακη..

gwgw μου σου εύχομαι όλα τέλεια να πάνε..

tweema εύχομαι τον άλλο μήνα να είμαστε πιο τυχερές..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολα καλα θα σπανε ..εγω προσπαθουσα 6 μηνες με ανγχος.ειδα ποσο *χαντακωθηκα *απο ανγχος κ στρες γ το ποτε θα κανουμε μωρακι κ σταματησαμε.  Κ μετα απο μηνες με την πρωτη εμεινα.το ανγχος τα καταστρεφει ολα.σ μιλάω απο προσωπικη εμπειρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Gwgw02 είπε:

Ολα καλα θα σπανε ..εγω προσπαθουσα 6 μηνες με ανγχος.ειδα ποσο *χαντακωθηκα *απο ανγχος κ στρες γ το ποτε θα κανουμε μωρακι κ σταματησαμε.  Κ μετα απο μηνες με την πρωτη εμεινα.το ανγχος τα καταστρεφει ολα.σ μιλάω απο προσωπικη εμπειρια!

έχεις απόλυτο δίκιο.. Μακάρι να μπορέσω να το κάνω κ εγώ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...