Μετάβαση σε περιεχόμενο

Λετε να ειμαι εγκυος


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια!! ειμαι κενουργια στο σαιτ..!!!! ηθελα να ρωτησω...!!! ηρ8α σε επαφη με τον αντρα μου στην Ωορηξια μου!! ηταν 28 ιανουαριου ! πηγα στην γυναικολογο 2 του μηνος και ημουν κα8αρη.... και τωρα την πεμτη περιμενα περιοδο και δεν μου ηρ8ε και πονουσα χθεσ  λιγο απο την αριστερη μερια.... περιμενω τον αντρα μου να μ φερει ενα τεστ το απογευμα,... εδς και 2 μερεσ ειμαι κομματια... εχω εντονο πονοκεφαλο και αδυναμια και το στηθος μου ποναει και εγινε διπλασιο... τι λετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχουμε σχεδόν ίδιο κύκλο εγώ είμαι σήμερα στη δεύτερη μερα καθυστέρηση.. Εγώ πονάω από δεξιά κ στο κέντρο σαν να μου έρχεται περίοδος αλλά ως και τώρα τπτ.. Δε θέλω να πάρω τεστ γτ νομίζω θα απογοητευτώ.. Το στήθος μου πονάει αλλά δε βλέπω διαφορά σε μεγεθος(που θα πάει ακόμα??? ) ανυπομονώ να μη μου έρθει νανκανω τεστ να βγει θετικό..διαβασα ότι αν δε κανεις ελεύθερα και ξεκινήσεις ξαφνικά το σώμα μας παθαίνει ένα σοκ συν το άγχος άστα να πάνε.. Μας εύχομαι να ειμαστε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η liaki88 είπε:

στο Mülheim an der Ruhr ειμαι 20χλμ από το Düsseldorf.. Μόλις πήρα τεστ κορίτσια κ περιμένω να περάσει κ αυτή η μερα να το κάνω...

Θαυμαζω την υπομονη σου..εγω στο δρομο θα το ειχα κανει!!!!!!!!?????καλη επιτυχίααααα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χωρις να θελω να σ βαλω διαολιες εγω εκανα το τεστ στην πεμπτη μερα καθυστερησης κ αμεσως εδειξε θετικοτατο.κ το εκανα απογευμα..οταν εχεις τοσες μερες καθυστερησης θεωρω πως δεν παιζει ρολο η ωρα.φτανει να μην εχεις πιει πολυ νερο ωστε να μην ειναι τοσο αραια τα ουρα.μπορει βεβαια να παιζει κ ρολο το τεστ.εγω ειχα παρει to clear blue π δν ξερω αν το εχετε εκει αλλα εδω στην ελλαδα εχω ακουσει τ καλυτερα γ αυτο το τεστ κ πως ειναι αρκετα εγκυρο.

Κκατι τελευταιο..συμφωνω με το μινακι.ο αντρας μ μου το πηρε απογευμα κ κρατηθηκα το πολυ δυο ωρες (μεχρι να μ ερθει να ουρησω χωρις να πιω νερο) ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγώ με τα χίλια ζόρια κρατιέμαι... Αλλά επειδή πίνω πολύ νερό μέσα στη μερα γι αυτό δε το έκανα... Οι πόνοι σαν τσιμπιες συνεχίζονται κανονικά από δεξιά.. Δε θέλω να ξανά δω αρνητικό τεστ βρε κορίτσια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγω πινω 6 λιτρα την ημερα ....οταν το εκανα κρατηθηκα να μην πιω απο τις 4 μιση 5 παρα μεχρι τις 7 που το εκανα.κ ομως βγηκε...τεσπα σ ευχομαι τα καλυτερα..αλλοστε η μερα π περιμενες ηρθε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια... Το έκανα το τεστ κ βγήκε αρνητικό..τι να πω... Εντάξει στεναχωρήθηκα αλλα δε προσπαθούμε πολύ καιρό για να απογοητευτώ.. Την άλλη φορά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι.. 28 μέρες.. Μόνο τους 2 τελευταίους μήνες εχω καθυστέρηση.. Αν μου έρθει θα πάω στο γυναικολόγο να δω αν όλα είναι καλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγβ πιστευω πως εχεις αυτους τους δυο τελευταιους μηνεςκαθυστερηση λογω ανγχους για το αν θα εισαι εγκυος..καμια φοραλογω ανγχους στρες η στεναχωριας η περιοδ μας αργει να ερθει...γ μενα να συνεχισετε χαλαρα προσπάθειές ανα δυο μερες για ευνοητους λογους...κ θα δεις που ολα θα ερθουν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Καλημέρα κορίτσια..λιακι πιο έκανες;;

ένα από δω γερμανικό έκανα..οχι γνωστό αλλα καλό... Σίγουρα το άγχος παίζει ρόλο αλλα τόσες μέρες?? Τι να πω ότι ειναι να γίνει θα γίνει... Το θέμα ειναι ότι δε το σκέφτομαι όλο το μήνα αρχίζω μετά την καθυστέρηση κ μου μπαίνουν σκέψεις, τι σκεψεις δηλαδή ολόκληρα σενάρια φτιάχνω με το μυαλό μου.. Ζυγός βλέπετε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η liaki88 είπε:

ένα από δω γερμανικό έκανα..οχι γνωστό αλλα καλό... Σίγουρα το άγχος παίζει ρόλο αλλα τόσες μέρες?? Τι να πω ότι ειναι να γίνει θα γίνει... Το θέμα ειναι ότι δε το σκέφτομαι όλο το μήνα αρχίζω μετά την καθυστέρηση κ μου μπαίνουν σκέψεις, τι σκεψεις δηλαδή ολόκληρα σενάρια φτιάχνω με το μυαλό μου.. Ζυγός βλέπετε..

Χαχαχα μια απο τα ίδια..πάντως μην βγαλεις και το ενδεχόμενο να έχει βγει λάθος αποτέλεσμα.για μένα περιμενε και αύριο και πάρε του τηλ τον γιατρό σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tweema είπε:

Χαχαχα μια απο τα ίδια..πάντως μην βγαλεις και το ενδεχόμενο να έχει βγει λάθος αποτέλεσμα.για μένα περιμενε και αύριο και πάρε του τηλ τον γιατρό σου.

τελευταία έχει τη συνήθεια να έρχεται παρασκευή η "ουστ από δω" οποτε θα περιμένω.. Από βδομάδα αν δεν.. πάω γιατρό.. Εσύ πως είσαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ιδιο ζωδιό ειμαι κ εγω....μην το ψαχνεις...?κοιτα εγω δν τ ειχα παθεί ποτε απ το ανγχος μ να μην ερθει περιοδο...εγω *ονειροπολουσα* πριν την ημερα περιοδου οτι ειμαι εγκυος.το καλο ειναι οτι προσγειονομουν νωρις.κ μια φορα π εκανα ελευθερα χωρις ανγχος κλπ μονο κ μονο γ να περασουμε εμεις καλα κ χωρις ν σκεφτομαι το μωρο (υποψην ειχαμε σταματησει τις προσπαθειες κατι μηνες για αρκετους λογους)τσουπ ηρθε η καθυστερηση κ μαλιστα περιμενα 5 μερες...κ θα σ πω κατι π εχω ξαναπει...μην κανεις μονο τις μερες π θεωρεις πως ειναι οι γονιμες σ..να κανεις απο οταν θα σ τελειωσει η περιοδος κ μετααν δυο μερες..και γτ δν πρεπει να κανεις σεξ μονο για να πιασεις παιδι για ευνοητους λογους αλλα κ για να παιρνει το χρονο π θελει τ σπερμα του αντρα σ για να δυναμωσει.αλλοστεεγω δε επιασα τις *γονιμες*επιασα λιγες μερες αργοτερα!!!κ ηταν κατι π δν περιμενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ ζυγός είμαι..λιακι για να καθυστερήσεις την περίοδο σου αφού το σκέφτεσαι στο τέλος δε νομίζω..την ωορρηξία μπορεί με το άγχος κι έτσι καθυστερεί ή περίοδος.εγώ πήρα ενα χαπακι γιατί πονουσα πολύ κ αν το αφήσω μόλις μου ερθει θα πεθάνω απο τον πόνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Gwgw02 είπε:

Το ιδιο ζωδιό ειμαι κ εγω....μην το ψαχνεις...?κοιτα εγω δν τ ειχα παθεί ποτε απ το ανγχος μ να μην ερθει περιοδο...εγω *ονειροπολουσα* πριν την ημερα περιοδου οτι ειμαι εγκυος.το καλο ειναι οτι προσγειονομουν νωρις.κ μια φορα π εκανα ελευθερα χωρις ανγχος κλπ μονο κ μονο γ να περασουμε εμεις καλα κ χωρις ν σκεφτομαι το μωρο (υποψην ειχαμε σταματησει τις προσπαθειες κατι μηνες για αρκετους λογους)τσουπ ηρθε η καθυστερηση κ μαλιστα περιμενα 5 μερες...κ θα σ πω κατι π εχω ξαναπει...μην κανεις μονο τις μερες π θεωρεις πως ειναι οι γονιμες σ..να κανεις απο οταν θα σ τελειωσει η περιοδος κ μετααν δυο μερες..και γτ δν πρεπει να κανεις σεξ μονο για να πιασεις παιδι για ευνοητους λογους αλλα κ για να παιρνει το χρονο π θελει τ σπερμα του αντρα σ για να δυναμωσει.αλλοστεεγω δε επιασα τις *γονιμες*επιασα λιγες μερες αργοτερα!!!κ ηταν κατι π δν περιμενα!

κ εμείς δε κάνουμε μόνο τις γόνιμες συνέχεια κάνουμε κ δε κάνουμε σώνει και καλά για παιδί το ευχαριστιόμαστε κανονικά γτ δε το σκέφτομαι όλο τον υπόλοιπο καιρό από την πρώτη μερα καθυστέρηση με πιάνει... Ποια μερα είσαι εσύ?? Ποσο μηνών είσαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Κι εγώ ζυγός είμαι..λιακι για να καθυστερήσεις την περίοδο σου αφού το σκέφτεσαι στο τέλος δε νομίζω..την ωορρηξία μπορεί με το άγχος κι έτσι καθυστερεί ή περίοδος.εγώ πήρα ενα χαπακι γιατί πονουσα πολύ κ αν το αφήσω μόλις μου ερθει θα πεθάνω απο τον πόνο.

όλοι οι ζυγοί εδώ... Ποτε είσαι?? Εγώ 29/9... Α το χεις σίγουρο ότι αδιαθετεις ε?

Επεξεργάστηκε από liaki88
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...