Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΕΔΩ Κ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΑΚΙ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ Forum.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΕΔΩ Κ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΕΓΩ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΑΝΑΠΟΔΑ ΠΑΝΕ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΙΣ ΑΠΑΙΡΑΙΤΗΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ,ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ Κ.Α.ΕΠΙΣΗΣ ΜΙΑ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΗ ΣΠΕΡΜΑΤΕΝΧΥΝΣΗ.ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΕΑΝ ΕΧΩ ΖΑΧΑΡΟ.ΕΧΕΙ ΝΑ ΜΕ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΟΠΟΥ ΑΥΤΟ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΚΥΣΤΗ.ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΕΡΘΕΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΧΑΠΙΑ...:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα!και εγώ καινούργια στο φόρουμ! Εμείς προσπαθούμε δύο χρόνια και το αποτέλεσμα;;; 2 αποβολές!κάναμε ένα καρό εξετάσεις σαλπιγγογραφια και χίλια δύο αλλά! Να μην τα πολύ λόγω την προηγούμενη παρασκευή έκανα υστεροσκοπηση λαπαροσκόπηση!και πάλι καλά που την έκανα γιατί αν αργούσα και άλλο να την κανω θα έχανα την μια την σάλπιγγα! Δόξα το θεό.να ναι καλά ο γιατρός μου ειλικρινά γιατί είχα πρόβλημα που δεν φαίνονταν ούτε στους υπερήχους ούτε στην σαλπιγγογραφια!!! Όλα πήγανε πολύ πολύ καλά με την επέμβαση!!!το πρόβλημα λύθηκε!την δεύτερα πάω να βγάλω τα ράμματακια και να μας καθοδηγήσει τι να κάνουμε από δω και πέρα!!:)καλη επιτυχία σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω πραγματικα τι φταιει ακομα το ερευνουμε με τον γιατρο μου.Την λαπαροσκοπηση σε νοσοκομειο την εκανες;Εμενα μου ζητησε να δωσω αιμα για να δει τους καρκινικους δεικτες ειναι αυτο αξιολογο η φαινεται μονο με την  λαπαροσκοπηση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annaroza είπε:

Καλησπέρα και από μένα!και εγώ καινούργια στο φόρουμ! Εμείς προσπαθούμε δύο χρόνια και το αποτέλεσμα;;; 2 αποβολές!κάναμε ένα καρό εξετάσεις σαλπιγγογραφια και χίλια δύο αλλά! Να μην τα πολύ λόγω την προηγούμενη παρασκευή έκανα υστεροσκοπηση λαπαροσκόπηση!και πάλι καλά που την έκανα γιατί αν αργούσα και άλλο να την κανω θα έχανα την μια την σάλπιγγα! Δόξα το θεό.να ναι καλά ο γιατρός μου ειλικρινά γιατί είχα πρόβλημα που δεν φαίνονταν ούτε στους υπερήχους ούτε στην σαλπιγγογραφια!!! Όλα πήγανε πολύ πολύ καλά με την επέμβαση!!!το πρόβλημα λύθηκε!την δεύτερα πάω να βγάλω τα ράμματακια και να μας καθοδηγήσει τι να κάνουμε από δω και πέρα!!:)καλη επιτυχία σε ολες!!

Τι είδους πρόβλημα υπήρχε και έκανες λαμπαροσκοπηση? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΝΟΝΗ είπε:

Δεν ξερω πραγματικα τι φταιει ακομα το ερευνουμε με τον γιατρο μου.Την λαπαροσκοπηση σε νοσοκομειο την εκανες;Εμενα μου ζητησε να δωσω αιμα για να δει τους καρκινικους δεικτες ειναι αυτο αξιολογο η φαινεται μονο με την  λαπαροσκοπηση;

Είχα κάνει εγώ κυστη αλλά δεν μου είχε δώσει χάπια μετά από δύο μέρες είχε σπάσει από μόνη της.. Είναι αρκετά μεγάλη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι δεν ειναι αρκετα μεγαλη αλλα περιμενω εδω κ 27 μερες να με ερθει περιοδος αλλα ακομη τιποτα.Οποτε η τελευταια λυση ειναι τα χαπια.Δεν τα πηρα ακομη περιμενω καποια αποτελεσματα κ μετα θα μιλησω με τον γιατρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!ναι έκανα λαπαροσκόπηση και υστεροσκοπηση!όχι σε νοσοκομείο αλλά σε κλινικη της Θεσσαλονίκης!!είχα πολυκιστικες και ο γιατρός μου πρότεινε να κάνουμε το λεγόμενο drilling για καλύτερη ωορεξια!και επειδή είχα και διάφραγμα στη μήτρα μου το αφαίρεσε και αυτό.και μέσα σε όλα αυτά βρήκε ότι ή μια ή σάλπιγγα ή δεξια είχα φλεγμονή από κάποιο μικρόβιο που είχα κολλήσει μάλλον από κάποια κολπιτιδα!την είχα την φλεγμονή πολύ καιρό μου είπε!!ήταν ήδη σε προχορειμενο στάδιο ή φλεγμονή αν αργούσα ακόμα λίγο να κάνω την επέμβαση θα πήγαινε περίπατο ή σάλπιγγα!πάλι καλα το θεμα αυτό λύθηκε!!προσοχή μεγάλη κορίτσια στις κολπιτιδες μεγάλη προσοχή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όσο για την κύστη που έχεις σου προτείνω και εγώ να περιμένεις!είχα βγάλει και εγώ κύστη πριν 3. Χρόνια και ηταν και μεγαλουτσικια και μου είχε δώσει αντισυλληπτικά για 3 μήνες και μου έφυγε με αυτά!για καρκινικούς δείκτες δε μου είχε βάλει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η ΝΟΝΗ είπε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ Forum.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΕΔΩ Κ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΕΓΩ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΑΝΑΠΟΔΑ ΠΑΝΕ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΙΣ ΑΠΑΙΡΑΙΤΗΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ,ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ Κ.Α.ΕΠΙΣΗΣ ΜΙΑ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΗ ΣΠΕΡΜΑΤΕΝΧΥΝΣΗ.ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΕΑΝ ΕΧΩ ΖΑΧΑΡΟ.ΕΧΕΙ ΝΑ ΜΕ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΟΠΟΥ ΑΥΤΟ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΚΥΣΤΗ.ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΕΡΘΕΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΧΑΠΙΑ...:dry:

Ειμαι και εγώ σε φάση σπερματεγχυσης για πες εμπειρία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

silvy    εμένα ή ξαδέρφη μου έκανε σπερματενχυνση !την δεύτερη φορά που έκανε έκαναν και τον μπεμπακο τους!ή ξαδέρφη μου θυμάμαι ότι έκανε ενέσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι με την δεύτερη!!!ή ξαδέρφη μου είχε και αυτή πρόβλημα με την μια την σάλπιγγα ήταν κλειστή!και ο άντρας τις είχε ένα πρόβλημα με το σπέρμα! Έκανε θεραπεία ο άντρας της και με την δεύτερη τσουπ ήρθε και ο Μπέμπης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annaroza είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!ναι έκανα λαπαροσκόπηση και υστεροσκοπηση!όχι σε νοσοκομείο αλλά σε κλινικη της Θεσσαλονίκης!!είχα πολυκιστικες και ο γιατρός μου πρότεινε να κάνουμε το λεγόμενο drilling για καλύτερη ωορεξια!και επειδή είχα και διάφραγμα στη μήτρα μου το αφαίρεσε και αυτό.και μέσα σε όλα αυτά βρήκε ότι ή μια ή σάλπιγγα ή δεξια είχα φλεγμονή από κάποιο μικρόβιο που είχα κολλήσει μάλλον από κάποια κολπιτιδα!την είχα την φλεγμονή πολύ καιρό μου είπε!!ήταν ήδη σε προχορειμενο στάδιο ή φλεγμονή αν αργούσα ακόμα λίγο να κάνω την επέμβαση θα πήγαινε περίπατο ή σάλπιγγα!πάλι καλα το θεμα αυτό λύθηκε!!προσοχή μεγάλη κορίτσια στις κολπιτιδες μεγάλη προσοχή!

Εγω επαθα κολπιτιδα πριν 2 χρονια περιπου απο αντιβιωση μεχρι τοτε δεν ειχα παθει ποτε αλλα μετα την αφαιρεση σαλπιγγας το ειχα παθει για πρωτη φορα!!!!!εχω κυστες αλλα δεν εμποδισαν την περιοδο!!!!μονο ενα ινομυωμα την εμποδισε αλλα ευτυχως εφυγε!!!!!καλη επιτυχια σου ευχομαι!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ love καλή επιτυχία να έχουμε!silvy βουρ στο ψητό!δεν είναι τίποτα ή σπερματενχυνση! Και εμένα ή σάλπιγγα που είχε τη φλεγμονή είχε κλείσει και μου την άνοιξε!είναι διαβάτη πλέον!αλλά παιδιά πολλά λεφτά αλλά χαλαλι πιστεύω ότι θα υπάρξει αποτελεσμα!:mrgreen::)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΕΠΙΘΥΜΟΥΜΕ.....:):):) Η ΣΠΕΡΜΑΤΕΝΧΥΝΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΟΠΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΣΕ ΤΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΚΑΝΑ ΕΝΕΣΗ Pregnyl ΟΠΟΥ Η ΩΟΡΗΞΙΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΕ 36 ΜΕ 38 ΩΡΕΣ  ΕΔΩΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΠΕΡΜΑ  ΣΕ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΟΠΟΥ ΤΟ ΕΠΕΞΕΡΓΑΖΟΝΤΑΙ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΩΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΟΠΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΝΟΣ ΕΥΛΥΓΙΣΤΟΥ ΚΑΘΕΤΗΡΑ ΤΟΠΟΘΕΤΕΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΣΤΗΝ ΜΗΤΡΙΚΗ ΚΟΙΛΟΤΗΤΑ ΔΙΑ ΜΕΣΟ ΤΟΥ ΤΡΑΧΗΛΟΥ.ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙΠΟΤΑ .ΜΕΤΑ  ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΝΑ ΒΑΖΩ ΤΑ  ΚΟΛΠΙΚΑ ΥΠΟΘΕΤΑ Utrogestan.ΕΙΧΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ 10 ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ....ΕΙΝΑΙ  ΠΟΛΥ ΑΝΧΩΔΕΙΣ  Η ΟΛΟΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Silvy είπε:

Εσύ την αφαιρέσει κιόλας την σαλπιγγα.. Εμένα είναι κλειστή αλλά δεν την αφερεσα

Την αφαιρεσα γιατι μου ειπανε πως ηταν υδροσαλπιγγα και αδιαβατη αλλα τελικα δεν ηταν υδροσαλπιγγα !!!!!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΝΟΝΗ είπε:

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΕΠΙΘΥΜΟΥΜΕ.....:):):) Η ΣΠΕΡΜΑΤΕΝΧΥΝΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΟΠΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΣΕ ΤΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΚΑΝΑ ΕΝΕΣΗ Pregnyl ΟΠΟΥ Η ΩΟΡΗΞΙΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΕ 36 ΜΕ 38 ΩΡΕΣ  ΕΔΩΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΠΕΡΜΑ  ΣΕ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΟΠΟΥ ΤΟ ΕΠΕΞΕΡΓΑΖΟΝΤΑΙ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΩΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΟΠΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΝΟΣ ΕΥΛΥΓΙΣΤΟΥ ΚΑΘΕΤΗΡΑ ΤΟΠΟΘΕΤΕΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΣΤΗΝ ΜΗΤΡΙΚΗ ΚΟΙΛΟΤΗΤΑ ΔΙΑ ΜΕΣΟ ΤΟΥ ΤΡΑΧΗΛΟΥ.ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙΠΟΤΑ .ΜΕΤΑ  ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΝΑ ΒΑΖΩ ΤΑ  ΚΟΛΠΙΚΑ ΥΠΟΘΕΤΑ Utrogestan.ΕΙΧΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ 10 ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ....ΕΙΝΑΙ  ΠΟΛΥ ΑΝΧΩΔΕΙΣ  Η ΟΛΟΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.

Σου ευχομαι να ερθει γρυγορα !!!!!!που να δεις την εξωσωματικη ανχωδεις αλλα το καταλαβαινεις πολη καλα!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η love30 είπε:

Σου ευχομαι να ερθει γρυγορα !!!!!!που να δεις την εξωσωματικη ανχωδεις αλλα το καταλαβαινεις πολη καλα!!!!?

Γεια σου   δεν ειχα ποτε επαφες με δικους για τον λογο οτι ποτε δεν με συμπαθησαν.τον πηρα τηλεφωνο και μου ειπα οτι εφυγα κρυφα για να μην σε δω να κλαις που πηγε ενας θεος ξερει και για τα κλεμενα ουτε λογος.ειμαι σε τρελη απελπισια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...