Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κουραστηκα


Recommended Posts

Γειά σας είμαι 35 χρονών έχω είδη ένα παιδί 5 χρονών εδώ και ένα χρόνο και βάλαμε μπρος για δεύτερο παιδάκι αλλά τίποτα είπα στον άντρα μου να κάνουμε σπερματεγχυση αλλά δεν θέλει νοιώθει περίεργα αλλά ξέρω πως αυτός αγχώνεται περισσότερο από μένα και δεν ξέρω πως να το διαχειριστω παίρνανε και τα χρόνια και νοιώθω περίεργα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω πως αν χαλαρωσεις θα έρθει και το μωράκι.. Μπορείς να κάνεις σπερματεγχυση απλά παίζει μεγάλο ρόλο η ηλικία αλλά ποτέ δεν ξέρεις.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω τι γίνεται με τις σπερματεγχυση να σου πω την αλήθεια απλά το είχα σαν σκέψη αλλά επειδή ο δικός μου το απέρριψε δεν το έψαξα αν παίζει ρόλο η ηλικια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι πολύ απλή διαδικασία το μόνο που πρέπει να κάνει ο άντρας σου είναι να δώσει σπερμα! Το παιδί σε πόσο καιρό το έπιασες? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δηλαδή στην ουσία έχεις πιάσει δύο φορές φυσιολογικά.. Πλάκα κάνεις? Πιστεύω αν διώξεις το άγχος σου θα πιάσεις κατευθείαν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν θελει ανχος και να το σκεφτεσαι καθολου πως θα το καταφερεις???????ιδεα δεν εχω τα λεμε για να τα ακουμε και εμεις!!!!αλλα μπααααααα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...