Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

καλημερα κοριτσια εγω ειμαι εγκυος στο δευτερο παιδακι μου....ειμαι στην 10η εβδομαδα και γενναω καπου τον Απρηλιο....εχω μια μικρη αποκοληση δυστυχως και ειμαι ξαπλα για ξεκουραση....16 του μηνος παω για αυχενικη και εχω φοβερο αγχος να περασουν οι μερες και να παω να δω οτι ειναι καλα το μωρακι μου!!!με το καλο να τα παροθμε ολες στην αγκαλια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλες με το καλο!!!κ εγω κορίτσια ειμαι εγκυος στο δεύτερο μωράκι μου στην 23 εβδομάδα!τελος Ιανουαρίου μου εχει πει με προγραμματισμένη καισαρική!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα,κι εγώ πριν λίγες μέρες έμαθα πως είμαι έγκυος, το πρώτο μου ραντεβού με τον γιατρό είναι την άλλη Δευτέρα και έχω πολύ άγχος να δω αν είναι όλα καλά..!!Τα καλύτερα σε όλες εύχομαι ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια και απο μενα!σε μια εβδομαδα μπαινω και γω στον 4ο!και γω υπολογιζω Μαιο-Ιουνιο!με το καλο τα μωρακια μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Kαλησπέρα κορίτσια κ εγώ γεννάω αρχες Απριλίου είμαι 20 εβδομαδων παρα 2 μέρες!!!! Με το καλό όλες μας με γερά μωράκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

Κοριιτσια να ρωτήσω σιγουρέψατε το φύλο;; Εμένα με εχουν μπερδέψει στην αυχενική μ είπε ο γιατρός μου αγόρι στις 17 εβδομάδες μου λέει σίγουρα κορίτσι στις 18,5 εβδομάδες πήγα στης αδερφής μου την γιατρό (είναι έγκυος κ η αδερφή μου γενναει Φεβρουαριο)! Μου λέει αγόρι μαλιστα μέτρησε κ τσουτσουνάκι 8,5 χιλιοστά μου δωσε κ φώτο κ σήμερα 19 κ 5 ημερων μου είπε ο γιατρος μου οτι είναι κοριτσι κ οτι είδε το πιπί της τί να πιστεψω εγώ τώρα;;;; Απο το πιπί δεν εχω φωτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα..ειμαι 18 εβδομαδων και ειναι αγορακι.. τελευταια ημερομηνια 23 απριλιου! 

το φυλο εμας το ειδε απο την πρωτη αυχενικη κ μαλιστα με σιγουρια!

καμια φορα τα κοριτσακια τα μπερδευουν λογω κλειτοριδας με αγορακια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!! Ναί μου είπε στην αυχενική αγόρι στις 17 εβδομαδες μάλλον κορίτσι στις 19 εβδομάδες αγόρι κ περιμένω στις 7/12 τον β´ επίπέδου να δω επιτελους τι είναι. !! Θα είμαι 22 εβδομάδων κ 2 ημερών τοτε. Τί στάση είχε το μωράκι σου στον υπέρηχο κ το είδ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια και εγς με το καλο ολα καλα να  πανε ιουνιο γενναω...στισ 16 δεκεμβρη θα κανω την αυχενικη και μου ειπε οτι θα μου πει 80% τι ειναι ...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παίζει ρόλο η στάση του σώματος του παιδιού!εμένα φαίνονταν καθαρά γιατί είχε ανοιχτά ποδαράκια και πέταγε πολύ και το είδε απ την πρώτη στιγμή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Με το καλό εύχομαι σε όλες! 

ΠΗΤ 5 Μαΐου έχουμε εμείς! 

90% κορίτσι μας είπε ο γιατρός! 

Θα κάνουμε τέλη Δεκεμβρίου την β'επιπέδου και θα δούμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια εγώ εχω την Β επιπέδου την Δευτέρα άντε να δούμε!!!! Μας παίδεψε αυτό το μωράκι από πίσω δείχνει κορίτσι κ από μπροστά αγόρι!! Άς είναι όλα τα άλλα καλά κ τίποτα άλλο απλά θα ήθελα να ξέρω να του μιλάω κατάλληλα " μπεμπούλη μου ή μπεμπούλα μου " χίχιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοείται mairoula MK θα σας γράψω την εμπειρία αυτήν να είστε προετοιμασμένες!!! Πάντως έχω ακούσει οτι βλέπεις το μωράκι κ βγάζεις φώτο κ ετσι ακριβώς είναι η φατσούλα του κ όταν γεννιέται!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αλήθεια είναι ότι 2φορές που έχω δει από κοντινές μου.....βγήκαν ακριβώς ίδια τα μωρά!

Στο δίνουν και σε βίντεο Και φωτογραφίες! !!

Ανυπομονώ! !!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...