Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πιπιλα


Recommended Posts

Ποσο ειναι;

Εξαρταται νομιζω απο την ηλικια.εμεις ημασταν 2 χρονων και κατι Χριστουγεννα ηταν τις βαλαμε σε ενα ωραιο κουτακι τις τυλιξαμε παρεα και τις εδωσαν δωρο στη νονα τους που και καλα περιμενε μωρακι και δεν ειχε λεφτα να του παρει.

Οταν τις αναζητησαν το πρωτο δευτερο βραδι τους θυμησαμε οτι τις δωσαμε στη νονα και ειπαν οκ.

Ηταν ομως σε ηλικια να καταλαβουν το ολο concept.

Αν ειναι μικροτερος ο πριγκηπας εχω διαβασει τις κοβουν με ψαλιδι σταδιακα μεχρι να μεινει λιγο πανω και να την πεταξουν απο μονα τους.Δε ξερω αν πιανει....Οτι κι αν κανεις πρεπει εσυ να σαι σιγουρη πως θες να την κοψετε για να το δεχθει κι ο μικρος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι 10 μινων δεν θελω να του την κοψω απο τωρα γιατι βγαζει δοντακια. Για μετα ρωταω. Του εχω ακμα την πιπιλα που ειναι για 0-6 μινων μιπως την πεταξει απο μονος του.Ευχαριστω πολυ για την απαντησει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δέκα μηνών είναι πάρα πολύ μικρός για να σε απασχολεί κάτι τέτοιο.

Ο δικός μου πήρε πιπίλα από τριών μηνών μέχρι εφτά, και μετά την έκοψε από μόνος του. Του τη δίναμε και την έφτυνε, οπότε δε μας δυσκόλεψε καθόλου!

Υπάρχουν πάρα πολλές μέθοδοι για κόψιμο πιπίλας, αλλά οι περισσότεροι την κόβουν γύρω στα δύο΄με τρία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...