Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Νοεμβριου-Δεκεμβριου 2014 -Ιανουαριος 2015


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια....!!!!!!

mairoula88 και εμενα μου επεστρεψαν οι καουρες τωρα και τα τελευταια 3 βραδια δεν μπορω να κοιμηθω...τι να κανουμε υπομονη......  :-s 

επισης,πηγα στην προνοια και μου ειπαν οτι για να βγει το βιβλιαριο κανει 2μιση με 3 μηνες δηλαδη αν θα προλαβω θα προλαβω στο τσακ λιγο πριν γεννησω...και αν υποθεσουμε οτι θα γεννησω και στην ωρα μου και οχι νωριτερα γιατι αλλιως δεν νομιζω να προλαβω..ανασφαλιστη θα παω....επισης μου ειπαν οτι επειδη ειμαι κατω απο 29 μπορω να παω να βγαλω καρτα ανεργιας στον οαεδ και μετα να κανω αιτηση στο ικα για να ασφαλιστω προσορινως για ενα 6μηνο.... αλλα μου ειπαν οτι πρεπει να εχω βγαλει ηδη 2 μηνες την καρτα ανεργιας για να παω να κανω αιτηση στο ικα..οποτε θα παω την δευτερα να βγαλω καρτα ανεργιας και στους 2 μηνες θα παω να κανω αιτηση στο ικα και βλεπουμε....ελπιζω να βρω ακρη και να προλαβω να ασφαλιστω αλλιως και εγω ανασφαλιστη θα ειμαι...τα αφησα ολα και τελευταια στιγμη...  :/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσια!! μαιρουλα κ ναντια δεν μπορειτε να μπειτε στου αντρα σας το βιβλιαριο? κ εγω ανασφαλιστη ημουν στην προηγουμενη εγκυμοσυνη,παντρευτηκαμε με πολιτικο γαμο κ ετσι μπηκα στου αντρα μου..τεβε εχει..αλλιως πολλα λεφτα θελουν κ στο νοσοκομειο.. facebook εχετε κοριτσια?αν ναι εχουμε μια ομαδα εκει κ μιλαμε πολυ συχνα εκει.. Maria Zoumpliout ειμαι εγω..καντε με αντ να σας βαλω στην ομαδα..μιλαμε για πολλα θεματα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις το τεβε δυστηχως το χρωσταμε...ειναι στα σχεδια μας για διακανονισμο απο τον ιανουαριο κ μετα....θα σε κανω..Μαρια Σταυρου ειμαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε βρηκα αλλα δυστηχως δν μπορω να σε κανω τα εχεις κλειδωμενα..σου εχω στειλει εισερχομενο αλλα νομιζω πηγε στον φακελο *αλλα* επειδη δν ειμαστε φιλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

καλημερα σκορπινα!! καλη λευτερια να εχεις!με το καλο να ερθει το μωρακι σου!!το πρωτο σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα ειναι το τριτο μου!!εχω ενα γιο 13,5,μια κορη 2,5 σχεδον κ τωρα παλι περιμενω κοριτσι!!να συστηθω κιολας,με λενε μαρια,ειμαι απο θεσσαλονικη,37 χρονων! εσυ? θα χαρουμε πολυ να ερθεις στην παρεα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραιοκαστρο!! θεσσαλονικη μενετε?μικρουλα μαμα θα γινεις!! εχουμε κ μια 18 χρονων στην παρεα μας!!εχεις facebook? εκει μιλαμε//εχουμε κανει μια ομαδα κ ειναι πιο αμμεσα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

χαιρομαι που ηρθαν τα πρωτα μωρακια της ομαδας μας!!να σας ζησουν κοριτσακια μου!!καλη λοχεια να εχετε!αντε η σειρα μας τωρα,με εναν πονο !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...