Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Νοεμβριου-Δεκεμβριου 2014 -Ιανουαριος 2015


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλώς ήρθες τονινι!!καλησπέρα κ χαίρομαι πολύ που θα μαστε παρέα !!!πριν 2,5 χρόνια ήμουν εδώ παλι στο ΜΑΜΜΥ κ γνώρισα μανουλες κ τα λέγαμε !! είμαστε πλεον οι καλύτερες φίλες !!θα χαρώ να τα λέμε καθημερινά..είμαι απο Θεσσαλονίκη κ περιμένω το τρίτο μου παιδάκι!!έχω Ένα γιο 13 χρονων κ μια κορούλα 23 μηνών..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι να σου ευχηθω και απο εδω να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και ενα γερο μωρακι στην αγκαλιτσα σου.

Με το καλο να μπεις και εσυ στο κλαμπ των τριτεκνων και συγκινηθηκα με το τικερακι σου γιατι εχεις πητ την ιδια ημερομηνια που ειχα και εγω στην Αγγελικη 16/12 αλλα γεννηθηκε τελικα 17/12

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα μου χιλια ευχαριστω!!αχ σοβαρα την ιδια ημερομηνια?ποσο μου ειχε λειψει ολο αυτο..θυμομουν τα δικα μας κ ποσα λεγαμε!!γλωσσοκοπανες!!χαχααχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Κάλλη και εγκυμοσύνη σε όλες.

Εγώ είμαι έγκυος στο πρώτο μου.

Περιμένουμε το αγγελούδι μας ως 22/11.   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια καλώς μας ήρθες!!με ρο καλό το μίνι σου!να έχεις μια τελειομηνη καλη εγκυμοσύνη!!ποσο είσαι περιπου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Delphine,καλησπερα... να σου ζησουν τα παιδακια σου και με το καλο να ερθει και το τριτο...!! 
Καλησπερα και σε σενα Μαρια μου... 
Και εμενα το πρωτο μου παιδακι ειναι.. :)
Πριν απο λιγο γυρισαμε απο τον γυναικολογο και ακουσαμε καρδουλα...!!! 
Ολα βαινουν υπεροχα οπως ειπε ο γιατρος μας.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο τονινι!!!!με το καλο!εγω εχω την τριτη ραντεβου για να ακουσουμε καρδουλα!!!αχ πως περιμενω αυτη την μερα!!!μπορει να ειναι το τριτο μου αλλα η ανυπομονησια ειναι ιδια!σου ειπε πητ ?η οχι ακομα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εεεε λογικο ειναι να ανυπομονεις.. Καθε μωρακι εχει την δικη του αγωνια... Πιστευω καθε φορα ειναι ΠΑΝΤΑ  σαν την πρωτη.. :)
Στο πητ που αναφερθηκες,μπορεις να μου το εξηγησεις γιατι δεν ξερω τι ειναι.. [smilie=sad1.gif]  :-\ (ελπιζω να μην γελασεις χαχαχα... )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα , εγώ ένα θετικό τεστ έχω μόνο , απο βδομαδα θα παω στο γιατρο  , συμμφωνα με την τελευταια εμμηνο ειμαι 5 εβδομαδων , αν ολα πανε καλα 28/12 θα έχουμε μωρακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!ντιντι καλως μας ηρθες κ με το καλο το μωρακι σου!!!το πρωτο κ σενα ειναι?τονινι τον ειπα χτες τον γιο μου κ γελουσε..του φανηκε περιεργο που κανω κ αλλο μωρο!!χαρηκε παντως!!η μικρη ερχεται μου σηκωνει την μπλουζα κ λεει μωακι τη κοιλιτσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!ντιντι να σου ζησει η κορουλα σου!!στον γιο μου τωρα τον ειπα αν κ ειναι μεγαλος πια κ καταλαβαινει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια.. Ντιντι καλως ηρθες και εσυ στην παρεα μας.. Μακαρι να πανε ολα καλα και να σου πει ογιατρος σου πολυ καλα νεα.. 

Delphine,ειναι απιστευτο αυτο με την κορουλα σου που ανεφερες.εμενα τα ανιψια του αντρα μου,που ειναι 2 ετων,ερχονται και μου χαιδευουν την κοιλια και λενε νινι νινακι... :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι λέμε πολλές λέξεις!!όλη μέρα μιλάμε!!μονο όταν κοιμάται σταματάει κ όταν βγαίνουνε εξω είναι ντροπαλή κ δεν λέει λέξει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο στο κοριτσακι σου.. Τα περισσοτερα παιδακια μωρε ειναι ετσι ντροπαλα οταν βγαινουν εξω... Τα βλεπω και απο της αδελφης μου.. !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!!τι κανετε?πηγαμε γιατρο σημερα κ ειδαμε το μελλοντικο μπεμπε μας!!μεγαλωνει φυσιολογικα  ειναι 8 χιλιοστα κ ακουσαμε καρδουλα!!τωρα θα κανουμε το προγεννετικο ελεγχο αιματος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο σου κοπελα μου...:) ευχομαι να εχεις μια ηρεμη και ομορφη εγκυμοσυνη...!!
Εγω σημερα πηγα για τον προγενετικο ελεγχο αιματος... Την Δευτερα θα εχω τα αποτελεσματα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα ωραια!!!κ εγω απο βδομαδα θα παω.σε ευχαριστω πολυ!!.καλα αποτελεσματα να εχεις!!βλεπω το τικερακι σου δεν μπηκε σωστα..δεν φαινεται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

To ξερω... εψαχνα να το βρω πως μπαινει και δεν μπορω να βρω τιποτα... το μονο που καταφερα ειναι αυτο.. 
οποτε απο το ολοτελα λεω καλη και η παναγιωτενα.. χαχαχ
αν μπορεσεις να με βοηθησεις για να φιανεται θα ημουν πολυ χαρουμενη...!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...