Μετάβαση σε περιεχόμενο

EKSOSOMATIKI,POIES KSEKINISAME PAREOULA???


Recommended Posts

Καλέ όλες κρυώσαμε;;Και γω σα νταλικέρης μιλάω....Ζητωκραύγαζα τις κόρες μου το Σαββάτο στη γιορτή του σχολείου και την πάτησα...Λεμόνι με μέλι διαλυμένο μπαμ και κατω και κάπως φτιάχνει η κατάσταση...

Φιφουλίνα έχω μια αγωνία....θα ξαναμπώ το μεσημέρι να σε νοιαστώ....Αχ να μπορούσα να φυσήξω και γω...

Καλέ κόρες ανοίξτε το επόμενο θεματάκι...αυτό μετράει ήδη 100+ σελίδες...Αντε Rosaki εσυ που είσαι παλιά καραβάνα στο mammy...και γουρλού!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσακια μου καλημερα,τι κανετε?χαθηκα λιγο,μια το σαβ/κο μια οι γιορτες μια ο γιος μου που ηταν σπιτι..

fifoulinaki μου σου ευχομαι μια τεραστια χοριακη και να εχεις το ωριαοτερο δωρο για τις γιορτες!!θα περιμενω με αγωνια τα νεα σου!

Morouli περαστικα κοριτσακι μου!θα περασει που θα παει!!

santaloxilo περαστικα και σε σενα!μα καιρος ειναι αυτος?

natasaki καλα ειμαι κοριτσακι μου!προσπαθω βεβαια αλλα εχω συγκεντρωθει στο να μαζεψω τα φαρμακα και να κανω καποιες εξετασεις που χρειαζονται!!εσυ ολα καλα?εγω δεν τα εχω μαζεψει ακομα αλλα ελπιζω οτι μεχρι τελος του ιανουαριου θα τα βρω!

daphne μου μη δινεις σημασια σε αυτα που λενε.αυτα τα λενε αυτες που τους ηρθαν ευκολα και δεν εχουν ταλαιπωρηθει για να κανουν ενα παιδακι!!

mardio θα πρεπει να καμαρωνες πολυ τις κορουλες σου για να φωναζες τοσο!!ηταν ωραια γιορτουλα?

mika,rosaki τι κανετε?

εγω τωρα θα παω στο ικα και μετα θα παω στο jumbo για να παρω στα μωρα μας κατι φορμακια με τον αγιο βασιλη να τα στειλω με την ξαδελφη μου που θα παει για τις γιορτες!το απογευμα θα παω στο γυναικολογο μου να κανω τεστ παπ.θα τα πουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα να φυσηξω και γω φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ με πολύ αγαπη φιφουλινακι μου! Εμεις εδώ στα ζετσα μας σημερα συννεφια ισως βρεξει αργοτερα. Τωρα πρεπει να δω 2 απλωστρες με ρουχα εχω εξω. Ισως τα μαζεψω μην μουσκεψουν αδικα. Χθες πηγα για καφε σε παιδοτοπο αλλα κουραστηκα, μετα πηγα και αλλαξα και κατι δωρα της κορης μου . Ε πολύ ηταν για μενα. Ποσο περιεργο μου φαινεται, στην άλλη εγκυμοσυνη κωλο δεν εβαζα κατω.χαχαχαχαχαχα! Νατασα κουράζομαι ευκολα και συ το ειχες στην αρχη? Τωρα πως κανεις με δουλειες και λοιπες υποχρεώσεις του νοικοκυριού?θελω τις συμβουλες σου. Μωρουλι περαστικα σου! Τσαι με λεμονι (όχι στο μπαλκονι) και μελι! Rose ,sandaloxilo,candycrash,koritsaki mou ειστε καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ, όλες αρρωστήσαμε; Περαστικά μας! Εμένα με τριγυρίζει ένας πονόλαιμος από το Σάββατο. Μια με πιάνει, μια με αφήνει. Κι έχω και δέκατα. Ελπίζω να τη γλυτώσω γιατί δεν θέλω να ταλαιπωρούμε και στη δουλειά. Όπως καταλαβαίνετε ακόμα δεν έχω κάποια νέα. Το απόγευμα μου είπανε! Να δω πως θα αντέξω! Σήμερα και το morouli πάει για καρδούλες! Τι καλά! Koritsaki mou, καλή επιτυχία με το τεστ Παπ! ΜΙΚΑ μια χαρά είσαι στη ζεστασιά σου! Ευχαριστώ πολύ για τα φυσήματα, κορίτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

fifoulina μου περιμενω κι εγω με αγωνια να μας πεις ευχαριστα!φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

morouli όλα καλα με τον υπερηχο;

Φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ απο το χάλι μου ξέχασα το μωρούλι...Πως πήγε ο υπερηχος όλα καλά;;;Μικα επειδη γενικώς δεν πολυλειτοτργώ αλλά με πυρετό δεν λειτουργό καθολου εχεις 2 κορες και περιμενεις αλλα 2???ή το χω χασει κάπου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα κορίτσια,

Θα ήθελα τα φώτα σας!!! Τον Αύγουστο έκανα εξωσωματική και δυστυχώς δεν πέτυχε. Μου είπε ο γιατρός μου με το καινούργιο έτος να ξεκινήσουμε ξανά με τα κατεψυγμένα. Όντως ξεκινήσαμε, από 06/01 άρχισα να παίρνω τα Cyclacur και αν 2 ημέρες υπέρηχο και αίμα. Στις 20/01 μου είπε ότι σταματάμε γιατί οι εξετάσεις αίματος έδειξαν ανεβασμένες κάποιες ορμόνες και αυτό σήμαινε ότι το ωάριο μου ωρίμασε ποιο γρήγορα και μας "χάλασε¨το ενδομήτριο. Μου είπε να αφήσουμε να περάσει μια περίοδος και να ξανά ξεκινήσουμε αλλά αυτήν την φορά θα κάνω και ενέσεις για να μην έχω ωάριο. Εγώ μένω στο εξωτερικό και πηγαινο-έρχομαι. Και ενώ περίμενα τηλέφωνο να μου πει ποιες ενέσεις θα κάνω, μου λέει να αφήσουμε και άλλη περίοδο να περάσει για να ηρεμήσει ο οργανισμός μου. Τα νεύρα τσατάλια!!!!

Έχει μπει καμιά στην ίδια διαδικασία? Σας παρακαλώ δώστε μου τα φώτα σας και έχω εκνευριστεί και με τον γιατρό!!! Τι στο καλό την μια μου λέει άσε ένα μήνα και την άλλη ασε 2????

 

Ευχαριστώ 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Milina το έχουμε κλείσει αυτό το ποστάκι! Έλα στο άλλο θέμα που έχουμε ανοίξει "ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ !!!'. Έλα από εκεί να σε ξεαγχώσουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...