Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΗΡΑΚΛΕΙΩΤΡΕΛΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ Νο 4 Για περαστε..


Recommended Posts

γεια σας κ χαρα σας ..

ολο κ καλυτερα παμε απ¨οτι βλεπω ..περαστικα στον Λευτερη ..

Μαριλου κρατα γερα ..

βρε μην ανησυχεις για τον μικρο , κινηται κιολας πολυ απ¨οτι εχω καταλαβει οποτε δεν συγκρατει κ λιγο κρεας πανω του ..

κ η Σοφια ετσι ηταν παντα ..τρωει ομως τον αμπακο ζωη να χει αλλα δεν βαζει κ κωλο κατω ..οχι σαν την Νικη χανουμ καναπε , που δεν σηκωνει χερι γιατι βαριεται..

καλε ναι η Ελενη τι κανει , πως τα περναει με τα διδυμα κ την Ειρηνη ??

μας εστειλαν γμτ χτες σημειωμα απο τον παιδικο να ψαξουμε για ψειρες ..εχω φρικαρει ..απο χτες εχω βαλει κατω κ τις τρεις κ τις παιρναω απο κοσκινο ..οι μεγαλες οκ συνεργαζονται αλλα το μικρο μ¨εχει πεθανει στον κλωτσο ..αν κολλησει παλι η Νικη δεν θα την θελω την ζωη μου ..για το καλως εχειν ψεκαστικα κ γω εννοειται κ ευτυχως τιποτις ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 298
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

η ελενη ειναι 1 χαρα..ταλαιπωρειται λιγο αλλα ολα καλα..τα μπυομπουκια μεγαλωνουν..

εκλεισε κ 1 κουμπαρια..καλα ειναι σας λεω!

φτου!

εγω στα κοντα θα την δω κιολας..την πεθυμησα!!

ασντε ρε μαριλου..να τελειωνεται..

ψειρες;;απαπαπ!θελω μελι!ευα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας ..

χτυπαμε σαρανταρι πυρετο .. :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

καναμε ακτινογραφια θωρακος κ εξετασεις αιματος που περιμενουμε να βγουν σε κανενα μισαωρο κ μετα ξανα παιδιατρο ..αν ο πυρετος δεν πεσει παμε νοσοκομειο γμτ την τρελα μου ..

τι αλλο θα τραβηξει αυτο το παιδι.. :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσούπρες τί κάνετε;

Ευα μου τί γίνεται; Σε πήρα χθες κάποια στιγμή και σήμερα το πρωί στο σπίτι αλλά δεν απάντησες.... εύχομαι να μην είστε νοσοκομείο. Αχ μωρέ το μικρούλι.... μακάρι να πάνε όλα καλά και τί να πω; Αντε να έρθει το καλοκαίρι και να κάνουμε και κανένα ευχέλαιο μην πω καλύτερα για εμάς έναν εξορκισμό!

Γεωργία πως πήγε η δουλειά; Πως σου φάνηκε μετά από τόσο καιρό;

Καλέ για πάρκο δεν είναι λίγο νωρίς; Ψύχρα έχει ακόμα το απόγευμα....

Τελικά σήμερα θα πάμε σπιρτούλενα; Εγώ τα έχω και κοιμούνται οπότε πιστεύω κατά τις 5:30 να ξυπνήσει ο Χριστόφορος και να έρθουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις καλα..η μαρθα παιδια μαλλον εχει προβλημα με τα αυτια της η το κανει επιτηδε.ς.οτι κ να της πουμε..τι ειπες;;τι ειπες;;

συνεχεια ολη μερα ομως..κ θελω να ρωτηω αν το κανει κ στο σχολειο..

δε ξερω..λεω να περιμενω λιγο κ μετα να την παω ωρλ!!

και πολυ αντιδραση..πως κοβεται αυτο το...

μαρθα ελα να κανουμε μυξες...καλαιει οδυρεται δε θελω δε θελω δε θελω..

της λεω οκ θα σε αφησω με τις μυξες.κ μετα χτυπιεται με τον ιδιο τροπο για να κανει μυξες..αληθεια σας ρωταω..ωπς κοβεται;;

θελεις να παμε βολτα;;οχι..κ μετα λεει ναι..χθες οριακα ημου να να την αφησω σπιτι..

αληθειΑ!

κατα τα αλλα καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλο!!!

Τί κάνετε;

Ευα καλά; Όλο λέω να πάρω αλλά όλο κάτι γίνεται και οταν αποφασίσω να πάρω είναι ακατάλληλη η ώρα.... ξέρεις πως γίνεται αυτό!

Σωσώ μου ίσως να είναι και εκδήλωση κάποιου είδους ζήλιας, να σας τραβήξει την προσοχή.... βέβαια δεν μπορείς να ξέρεις αν λέει αλήθεια ή ψέματα οπότε και εγώ στη θέση σου θα το κοίταζα σε ωρλ. Βέβαια και με το πιπί είχε παρόμοιο θέμα τις προάλλες.... αλήθεια βγήκε η καλλιέργεια;

Εγώ πήγα τον Χριστόφορο χθες σε παιδοπνευμονολόγο και μας έδωσε flixotide & singulair μπας και στανιάρουμε λίγο. Ωστόσο είμαι λίγο φρικαρισμένη γιατί 2 μέρες τώρα τσακώνεται ο μεγάλος με τον μικρό και ο μεγάλος σπρώχνει και που και που ρίχνει και καμιά φάπα στο μικρό και τον μαλώνω και σήμερα μου είπε " εγώ είμαι παιδί του μπαμπά και ο Γιαννάκης είναι δικό σου" .... πολύ στεναχωρήθηκα γιατί η αλήθεια είναι πως τον μεγάλο τον μαλώνω πολύ συχνά και κυρίως για να προστατεύσω το μικρό..... τί να κάνω δεν ξέρω.... βέβαια μετά που άνοιγε ο μικρός τα συρτάρια και πετούσε κάτω τα καθαρά σεντόνια και τον μάλωσα, λίγο χάρηκε ο μεγάλος και ήρθε και με αγκάλιασε κ είπε οτι μ' αγαπάει.....

Επεξεργάστηκε από maryloo28
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας !

βαρδα κ τα καταφερα με το καινουργιο μαμμυ τα νευρα μου επαιξαν ομως ..

ελπιζω να ειστε ολες καλα εμεις δεν μπορω να πω οτι παμε ασχημα αλλα ουτε κ καλα ..θα δειξει ..

παντως πολλα απανωτα μας βρισκουν κ ειλικρινα εχω κουραστει , σαν να εχουμε φαει φασκελο με τα δυο χερια ομως ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ χαρα σας ..

και ναι χασαμε το πρωτο μας δοντι ..

πηγαμε ομως σε οδοντιατρο για να μας το βγαλει το παλιο , δεν γινοταν αλλιως ..ναι μεν κουνουσε τρελα ομως ακριβως απο πισω του ειχε ηδη ψιλοβγει το καινουργιο κ επρεπε να του κανουμε χωρο ..

καλα το πηρε δεν μπορω να πω ..ψιλοσοκαρισμενη ειναι βεβαια αλλα απ¨την αλλη χαιρεται γιατι της εφυγε πρωτης το δοντι κ οχι της Σοφιας..

εννοειται οτι η Σοφια θα λυσσαξει ..

χτες που πηραμε τηλ τον οδοντιατρο κ ξαδερφο μας , ειπε του Νικου αν δεν κωλωνει να το κουνισει λιγο μηπως κ βγει απο μονο του αλλα τζιφος ..εννοειται οτι εγινε πανδαιμονιο στο σπιτι ..Η Σοφια του ορμησε μαζι με την Αριαδνη γιατι νομιζαν οτι θα πονεσει την Νικη κ εγινε της κακομοιρας ..τζαμπα προσπαθουσε η Νικη να τους εξηγησει οτι δεν ποναει , δεν της κανει τιποτα , ΟΛΑ καλα ..αυτες εκει καπεταν τσιριδα κ οι δυο μαζι ..

Σημερα δυστηχως κανω απογευματινο ωραριο 1-9 το βραδυ γμ την τυχη μου γμ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμ..συγνωμη γιατην περιεργια αλλα ποιον ευχαριστουμε κ γιατι ????

κ ποσες φορες πρεπει να ευχαριστησουμε ??

sorry αλλα δεν κατεχω ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα φιλες$!

σωσω μου να χαιρεσαι τον αντρα! ωραια η τουρτα!

εμεις τελικα μουτζωμενοι. το ανοσωποιητικο του χρ χαλια.

ειναι σπιτι με δεκατα απο τη δευτερα :-(

παω να σκασω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες

Γιωργια να χαιρεσαι την κολωνα του σπιτιου , πολυχρονος κ πολυχρωμος ..

σημερα πατε σπιρτουλενας ?? εγω σημερα δεν μπορω εχω απογευματινη βαρδια ..κλαψ..

αν το κανετε παρασκευη ειμαστε μεσα ανευ απροοπτου ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα ρε ευα κ απο δω!!να χαιρεσαι τα παιδακια σου!!!

πολυχρονη!!πολλα ταυρακια,ε;;

και μη ξεχασετςε το παρτυ τη δευτ του πασχα!!χαχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 months later...

καλημερεες!

να μαι κ γω η εξαφανισμενη

που ειστε καλε ολες

για ελατε να μπουμε σε μια σειρα αντε μαζευτειτε ..:)):)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Μπράβο ρε Ευα για την πρωτοβουλία!!!!

Αντε να συμμαζευόμαστε σιγά σιγά!!!

Τέλος οι διακοπές λέμε!!!!

Πλάκα πλάκα τελείωσες με την δουλειά Ευα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 months later...

Kαλησπέρα σας. Είμαι εντελώς καινόυρια στο Φόρουμ, και σχετικώς καινούρια και στο Ηράκλειο...Το θέμα έκλεισε ή μεταφέρθηκε? Αχ, πείτε μου ότι κάπου θα σμίξουμε διαδικτυακά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σνιφ σνιφ!!!! Καινούριο αίμα μυρίζω!!! χαχα!!!! Καλωσόρισες και στο Ηράκλειο και στο μάμμυ!!!

Το θέμα δεν μεταφέρθηκε αλλά ούτε και έκλεισε... απλά έχουμε γίνει όλες φίλες (ή σχεδόν όλες) και πλέον τα λέμε από κοντά σε παιδότοπους ή στα σπίτια μας!

 

Δώσε μας ένα μίνι βιογραφικό για εσένα και το παιδάκι σου!!!! 

Άντε για να δώσω θάρρος, είμαι η Μαίρη 32 ετών με 2 γιούς, τον Χριστόφορο 4 (πηγαίνει παιδικό) και τον Γιαννάκη 2 ετών! Εύχομαι, θέλω και ελπίζω σύντομα να κάνω και ένα τρίτο παιδάκι (και να είναι κοριτσάκι!!!!) Μένω Μασταμπά. Δεν εργάζομαι τα τελευταία 4 χρόνια λόγω των παιδιών.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...