Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Φεβροαριου-Μαρτιου-Απριλιου 2013


Recommended Posts

Σας καλωσοριζω στο θεματακι μας...μιας και πλησιαζει ο καιρος ειπα να αλλαξω λιγο τον τιτλο και τον εκανα <<ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ: ΜΩΡΑΚΙΑ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2013>>

Λοιπον σας καλωσοριζω λοιπον και ευχομαι σε ολες μας με το καλο να παρουμε τα αγγελουδια μας αγκαλια...καλη συνεχεια να εχουμε και με το καλο....Η παναγιτσα να μας προστατευει και εμας και τα μωρακια μας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 551
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευχομαι στις 2 φιλεναδιτσες μου Καντουλα και Μπινουλα αλλα και σε ολα τα κοριτσακια ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟ!!!!!ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΣΤΑΚΙ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑΚΙΑΑ!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!

post-16404-13873939812271_thumb.jpg

post-16404-13873939812392_thumb.jpg

post-16404-13873939812507_thumb.jpg

post-16404-13873939812625_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια μου σε ευχαριστουμε παρα πολυ...Σου ευχομαι και απο δω η παναγιτσα να κανει το θαυμα της και να μας ανακοινωσης και εσυ πολυ συντομα ευχαριστα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο το νεο ποστακι.....

καλογεμιστο και μονο ευχαριστες ειδησεις, γερα και τελειομηνα μωρακια...

καλημερα...

τα ποδια μου με εχουν πεθανει...

πρεπει να αρχισω το μασαζ καθημερινα..

απο κιλα ειμαι 5 απανω...

μπηκα και στον 6ο μηνα...

εχω αρχιζει και ζοριζομαι....

τα μωρα δεν ειναι τοσο δραστηρια γιατι δεν εχουν χωρο....

την πεμπτη θα παω στο γιατρο .. θα μου πει κιολας ποτε θα κατσω σπιτι... δεν ξερω αν σας το εχω πει αλλα δουλευω κανονικα...

η κορη μου εχει αρχισει και βηχει... κι γω εχω συναχι... ευελπιστω να μας παει καλα η εβδομαδα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσκια μου!Καλη κυριακη και καλοριζικο το νεο μας ποστακι!

Σας εχασα τη τελευταια εβδομαδα κ μου λειψατε.Μπηκα μια φορα να σας διαβασω.Δεν θυμαμαι ομως πολλα.Εγω εχω κουραστει -εξαντληθει θα ελεγα..Ο αντρουλης μου το ιδιο αν κ με το σπιτι ασχολουμαι μονο εγω γτ δουλευει το αντρακι μου κ συνεχιζει με το βιδωμα οταν επιστρεφει.Λιγα πραγματα ομως δεν προλαβαινει να κανει πολλα.Εχουμε πολυ δουλεια ακομα.Τα περισσοτερα τακτοποιηθηκαν ομως και χαιρομαι πολυ γι αυτο!

Απο κιλακια ειμαι +6 πανω και ειμαι στον 7ο μηνα.Εχω φτασει αισιως τα 61 κιλα.Ξκινησα με 55.

Ευχομαι κ ελπιζω να ειστε ολες καλα!

Φιλακια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!!!

πως τα περάσατε σήμερα? εμείς καλά, ήσυχα. να πω την αλήθεια δεν έχω συνέλθει πλήρως και έχω ακόμα πόνους στο στομάχι και στην κοιλιά. Σκέφτομαι μήπως πάω και στο γυναικολόγο νωρίτερα να με δει.Μου έχει πει κανονικά για τις 20 περιπου αλλά ανησυχώ λίγο

ελένη εύχομαι να μην αρρωτήσετε ...

Φιλιά σε όλες!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες!!!! :D:D:D:D

Αχ τι πόντια που είμαι!!!!! Μπαίνω στο θέμα μας και βλέπω ότι δεν έχει απαντήσει καμιά κοπελά!!!! Λέω άντε ξαφανιστήκανε όλες!!!! Που να δω ότι το νέο μας θεματάκι κόντευε να μου βγάλει τα μάτια???????????????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλορίζικο λοιπόν... είμαι πολύ ευτυχισμένη που φτάσαμε ως εδώ!!! Όλα να πάνε καλά για όλες μας και σύντομα να έχουμε τα γερά μωράκια μας στην αγκαλίτσα!!! :):)

Εάν θέλετε άνθρωπο για securite ή νυχτοφύλακα κλπ παρακαλώ στείλτε π.μ. :lol::lol::lol::lol: Κορίτσια έχω 2 μέρες που δεν μπορώ να κοιμηθώ... τώρα που σας γράφω είναι 6:45 αλλά έχω ξυπνήσει από τις 6 παρά και στριφογύριζα στο κρεβάτι.. εχθές το βράδυ με το ζόρι κοιμήθηκα!!!

Τι να πω... ορμόνες!!!

Παναγία μου πρωί πρωί καναβούρι έφαγα!!!

Σήμερα το μενού μου έχει μπιφτέκια ψητά σαλάτα μαρούλι και τυράκι!!!

Πρέπει να τρώω κρέας συνέχεια γιατί από αιματοκρίτη είμαι χάλια και νιώθω γενικά μια αδυναμία!!! Πίνω και πολύ πορτοκάλι χυμό που φτιάχνω μόνη μου...!!!!

Αναστασία μου, με ρέγουλα οι δουλίτσες κορίτσι μου!!!!

Ελένη μου, με το καλό τα διδυμάκια σου!!! και φυσικά που να βρούνε χώρο τα καημένα να κοινούνται πολύ!!!

Κόννα μου, περαστικά σας κορίτσι μου!!! Θέλουμε πολύ προσοχή τελικά!!!

Φιλάκια σε όλες!!! Καλή σας ημέρα!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα φιλενάδες μου!!

Με γεια το νέο μας θεματάκι!!Μόνο καλά νέα να γράφονται εδω!!!!!!!

Ελενη περαστικα!

Κορίτσια και εγω την πάτησα!!Δεν ξέρω που στο καλό πήγα και αρρώστησα.Ξεκίνησε με ένα μπούκωμα στη μύτη και τωρα εχω και βήχα.... :(

Τωρα που σας γράφω είναι 6 το πρωί.Περιμένω να περάσει λίγο η ώρα να πάρω το γιατρό.Εχω ένα σιροπάκι εδω του Κορρέ,φυτικό,να τον ρωτήσω αν κάνει να πιω...Τι άλλο να κάνω για το βρομοκρύωμα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!Καλη εβδομαδα και καλοριζικο το καινουριο μας ποστακι!!!!Binoulaμου συγχαρητηρια!!!!Κοριτσια μου ελπιζω να ειστε ολες καλα και περαστικα στις αρρωστουλες!!!ζουμπι μου κυκλοφορουνε 2 ιωσουλες...Μπορει να μην ειναι κρυωμα αλλα ιωση!Πηγαινε στο γιατρο σου για να σου πει τι θα κανεις!niki.g μου τι επαθες παλι καλε;;;;;Ευτυχως ολα καλα τωρα!Λιγο το κακο!Ευχομαι να μην ξανασυμβει!!!KONNA μου να προσεχεις!!!an-n μου πολυ χαιρομαι που επιτελους τελειωνεις με το σπιτι..Εγω εχω λιγο δουλεια ακομα!!!ΟΥΦ!!! Eleni_sk μου υπομονη και εγω δουλευω κανονικα και περιμενω πως και πως να ερθει η ωρα να σταματησω...Αρχες Ιανουαριου σταματαω!!!!Σημερα το απογευμα εχω και ραντεβου στο γιατρο για να παμε να δουμε το μωρακι μας!!!Ανυπομονω!!!!Φιλακια πολλα!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ..

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ...ΤΡΕΧΩ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ Κ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΓΡΑΦΩ...ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ..

ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ Η ΜΠΕΜΠΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΚΑΙΡΟΣ ΗΤΑΝ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου!!! Πως πάνε οι εγκυμοσύνες μας???? Εγώ δόξα τω θεώ καλά!!!

Σήμερα θα φτιάξω μοσχαράκι σούπα... έτσι κάτι ελαφρύ!!!!

Τώρα θα φύγω να πάω Πάτρα με τους γονείς μου να τους πάω στην ενδοκρινολόγο που πηγαίνω να της δείξουν τις εξετάσεις τους και μετά θα γυρίσω σπίτι να σιδερώσω!!!

Αυτά τα νέα μου!!!

Κάντυ μου ευχαριστώ πολύ!!!

Τονιαχαν αθε πραγμα στον καιρο του

Φιλάκια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!!! Καλορίζικο το νέο ποστ!!!Περαστικά στις κρυωμένες! Εγώ κατέβασα τα ρούχα τη Κυριακή και με έπιασε ένα φτέρνισμα που με εξαντλησε!! Μάλλον αλλεργικό ήταν που και που ξαναφτερνίζομαι ακόμα αλα δεν νομίζω οτι εχω κρυώσει...Η μπέμπα είναι και μένα πιο δραστήρια τελευταια και είναι πολύ ευχάριστο!! Σε λίγες μέρες θα γίνω θεία!!! ΓΕΝΝΑΕΙ η αδερφή μου και ανυπομονω!!!! Φιλάκια πολλά πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!Τι κανετε;;;Εμεις χθες πηγαμε στο γιατρο και ολα ηταν υπεροχα!!!!Ο μπεμπης ειναι 650 γραμμαρια και ειναι ολα πολυ καλα ο γιατρος ειναι πολυ ευχαριστημενος!!!!Μου εδωσε να κανω ξανα τελος Νοεμβριου και τις Γενικες εξετασεις του μηνα και αυτη τη φορα θα κανω και την καμπυλη ζαχαρου!!!Αντε να δουμε..εχω αγωνια μην εχω ανεβασει κανα ζαχαρακι γιατι τον τελευταιο καιρο τα τρωω τα γλυκακια μου!!!! χιχι!!!jovi μου τι ωραια που ειστε και οι δυο αδερφουλες εγκυες και θα κανετε κοντα κοντα τα παιδακια σας!Θα εχουνε μονο λιγους μηνες διαφορα!!!Να σας ζησει το ανηψακι!!!Τι ειναι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Jovi μου, με το καλό να έρθει το νέο μέλος στην οικογένειά σας!!! Άντε και σε λίγο καιρό θα έχετε και την άφιξη της δικής σου μπέμπας!!!

Κάντυ μου, πολύ όμορφα τα νέα σου όλα καλά να πάνε!!!!

Φιλάκια σε όλες καληνύχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας κορίτσια..όλες καλά?

εγώ καλά είμαι , είμαι λίγο πτώμα και απόψε όμως συνήλθα και δεν έχω πόνους στο στομάχι πια. ουφ καιρός ήταν. Κατάλαβα και το μπεμπε τη κοιλίτσα και νιώθω super!!! λίγο βέβαια την Παρασκευή το βράδυ και την Κυριακή το βράδυ. Σήμερα γέννησε και η ξαδέρφη μου, Τρίτη και 13 η μπέμπα :lol::lol::lol: !!

άντε και στα δικά μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλησπερα απο μενα.... εγω ειμαι πολυ χαρουμενη για ολα οσα γινονται στην ζωη μου τις τελευταιες μερες ...οχι οτι ολα πανε ροδινα αλλα σιγουρα πανε απ το καλο στο καλυτερο...χτες πηγα σε μια γιατρο να συναινοηθω για την γεννα και για το τι πρεπει να γινει απο δω και μπρος...ο γιατρος μου συνεργαζεται μονο με ιδιωτικη κλινικη και εγω δεν εχω την δυνατοτητα να παω οποτε συνενοηθηκα μαζι της και μαλιστα χωρις μιζα...ναι ναι χωρις μιζα...ειχα ακουσει πολλα καλα λογια και ολα οκ..ειδαμε και τον μπεμπη μας για να τον γνωρισει και η γιατρος και ειναι κουκλακι...εχει γυρισει αναποδα και κανει προπονηση για την γεννα που αν ολα συνεχιστουν ετσι θα ειναι φυσιολογικη...μετα πηγαμε βολτα στα γιαννενα ειδαμε φιλους γνωστους και περασα παρα πολυ ομορφα...ειμαι πολυ ευχαριστημενη με την ζωη μου τον τελευταιο καιρο...Μου εφερε γουρι το καινουριο μας σπιτι...Σας φιλω ολες και σας ευχομαι τα καλυτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!

Binoula τι ωραία αυτά που έγραψες ή μάλλον ο τρόπος που τα έγραψες...χαίρομαι που νιώθεις τόσο καλά!Και εγώ τα χάλια μου έχω στα οικονομικά και ξεκίνησα να πάω σε δημόσιο γιατρό,αλλά απογοητεύτηκα..Οπότε ξαναγύρισα στον παλιό μου γιατρούλη που τον ξέρω τόσα χρόνια και του έχω τυφλή εμπιστοσύνη.Θα γεννήσω σε ιδιωτικό τελικά,αλλά τι να κάνω....Μακάρι ο άλλος του δημοσίου να ήταν καλύτερος..στην συμπεριφορά.Είπαμε δεν έχουμε ανθηρά οικονομικά,δεν είμστε και ζώα όμως...τέλος πάντων..

Ο γιατρός μου πάντως μου είπε κορίτσια,δεν ξέρω αν ισχύει αλλά τον πιστεύω,πως έτσι όπως πάνε τα πράγματα,θα πληρώνουμε και στο δημόσιο τα ίδια λεφτα με το ιδιωτικό.Δηλαδή εγώ θα δώσω π.χ 700 ευρώ για την καισαρική στο ιδιωτικό (με ταμείο εοππυ) και τα ίδια θα γίνουν και στο δημόσιο σε λίγο καιρό.Είδωμεν...

Σίγουρα κάποια κολοίωση άρπαξα..έχω βήχα και καταροή.Πήρα το γιατρό και πέρνω προς το παρόν το σιροπάκι αυτο το φυτκό,αν μέχρι τη Παρασκευή συνεχίζετε με την ίδια ένταση ο βήχας θα μου δώσει κάτι πιο δυνατό.Ας ελπίσουμε να περάσει.

Εμένα ο μπέμπης,μια μέρα θα κλοτσάει δυνατά,θα γυρνάει,θα κάνει κολοτούμπες και μια θα είναι πολύυυυυυ ήσυχο.Προχτές το βράδυ που χάζευα τηλεόραση τον αισθάνθηκα πάνω στο χέρι μου που το είχα ακουμπησμένο στην κοιλιά μου...χαχχαχαχα!!Φοβερό συναίσθημα,κάθε μέρα ευχαριστώ το Θεό και την τύχη που με βοήθησαν να το ξανανιώσω.

ΚΟΝΝΑ να σου ζήσει το ανιψούδι!!!!

Jovi και σε εσένα έυχομαι το ίδιο.Να σας ζήσει το ανήψι!

Αυτά τα νέα μου...την Δευτέρα θα πάω να κάνω τις εξετάσεις μου ξέρετε αίμα,ούρα κτλ και την καμπύλη ζαχάρου..Θα σας ενημερώσω για τα νέα. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

δεν εχω προλαβει να σας διαβασω γιατι ειμαι στην δουλεια... πιο μετα θα σας σχολιασω...

χθες..

πηγα γιατρο.....

σακχαρο φοβερη βελτιωση.... ελαχιστα τσιμπημενο... δεν χρειαζεται να κανω ενεσεις...

τα μωρα καλα... ο τραχηλος εχει αρχισει και μειωνεται ιαυτο ποναω κιολας.... :(

τα μωρα ειναι 650 γραμμαρια ο καθενας... πολυ μεγαλωπα απο οτι μου ειπε....

ξεκουραση και λιγο στην δουλεια...

οχι πολλα -πολλα μου ειπε.. κρεβατι και τετοια...

μου εγραψε ενα χαπι.. youtopar.. προκαλει λεει ταχυπαλμιες...

μαγνησιο απο 2 θα παιρνω 3... αυτα....

α και αιματοκριτης 32.. επειγοντως να αυξησω τον σιδηρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε???? Εγώ καλά είμαι προς το παρόν!!!!

Σήμερα μαγειρεύω μπριζόλες ψητές και μαρούλι σαλάτα, περιμένω πως και πως να φάω!!!!

Ελένη μου youtopar απ ότι ξέρω είναι όταν έχεις πολλές συσπάσεις!! Εσύ έχεις?? Έπερνε η Θεία μου και της έφερνε ταχυκαρδία και της έδωσε μετά το Prepar και υσήχασε!!! Από αιματοκρίτη είμαστε στα ίδια επίπεδα και μου είπαν κάθε μέρα να τρώω κρέας και χυμό πορτοκάλι φυσικό. Εύχομαι όλα καλά να πάνε με τα αντράκια σου!!!

Ζούμπι μου, είδες τι ωραίες που είναι οι κλωτσίες????? Εγώ τώρα το βλέπω και εξωτερικά στο δέρμα που κινείτε!!!

Binoula μου, πολύ χαίρομαι με της διάθεση και τη φάση που περνάς... εύχομαι πάντα να είστε έτσι!!!

Κοννα μου, να σας ζήσει η μπουμπού να είναι καλότυχη άντε με το καλό να αντικρίσει και το δικό σου μωρό!!!

Φιλάκια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

δεν εχω προλαβει να σας διαβασω γιατι ειμαι στην δουλεια... πιο μετα θα σας σχολιασω...

χθες..

πηγα γιατρο.....

σακχαρο φοβερη βελτιωση.... ελαχιστα τσιμπημενο... δεν χρειαζεται να κανω ενεσεις...

τα μωρα καλα... ο τραχηλος εχει αρχισει και μειωνεται ιαυτο ποναω κιολας.... :(

τα μωρα ειναι 650 γραμμαρια ο καθενας... πολυ μεγαλωπα απο οτι μου ειπε....

ξεκουραση και λιγο στην δουλεια...

οχι πολλα -πολλα μου ειπε.. κρεβατι και τετοια...

μου εγραψε ενα χαπι.. youtopar.. προκαλει λεει ταχυπαλμιες...

μαγνησιο απο 2 θα παιρνω 3... αυτα....

α και αιματοκριτης 32.. επειγοντως να αυξησω τον σιδηρο...

Ελενίτσα...σε ζορίζουν τα διδυμάκια ε;;;;Τι να κάνεις;;;Υπομονή..και αφού σου είπε ο γιατρός ξάπλα,κάντο!!Πότε σταματάς απ΄τη δουλεια;;Σε καταλαβαίνω πάντως...εγω με ένα μωρό και χωρίς να δουλεύω και πάλι ζορίζομαι πολύ στις δουλειές του σπιτιού,στα ψώνια,στο περπάτημα...φαντάσου εσύ!Όντως τα αγόρια σου θα βγούν...θηριάκια ε..;;;χαχαχαχ!!!650 γρμ...μπράβο!!!!Ο δικός μου τελευταία φορά ήταν 540...!Θα τον ξαναδώ πάλι αρχές Δεκεμβρίου...ούφ...Πάντως απο τα λίγα που ξέρω,αυτά όλα που νιώθεις είναι φυσιολογικά στις δίδυμες κυήσεις..Κουράγιο φιλενάδα...άλλο λίγο μας ΄εμεινε.....χαχαχαχα! :lol:

niki και εγώ πως περιμένω να μεγάλώσει λίγο ακόμα και να αρχίσω να το νιώθω και να το βλέπω!!Απίστευτα συναισθήματα...ας έχω κ άλλο παιδί,τώρα τα βιώνω πιο έντονα..δεν ξέρω γιατί,ίσως επειδή η κόρη μου είχε έρθει χωρίς προσπάθεια και τα θεωρούσα όλα δεδομένα;ίσως επείδή είμαι μεγαλύτερη και πιο ώριμη...τι να πω..η αλήθεια είναι πως έχω ξετρελαθεί και περιμένω σαν τρελή τη μέρα της γέννας!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!Καλη Σαρακοστη να εχουμε!!Πως ειστε?Εμεις εχουμε τακτοποιηθει απλως περιμενουμε τον διακοσμητη και τον ανθρωπο που θα ερθει για να μας καρφωσει καποια πραγματα για να τελειωσουμε.Μετα θα στρωσω τα χαλακια μας κ θα στολισω το δεντρακι μας.Ολα τα υπολοιπα τακτοποιηθηκαν.Ξεκινησαμε παιδικο και δυστυχως η μικρη μου επειδη δεν τους γνωριζει δεν θελει καθολου να ειναι εκει παρα μονο οταν βγαινουν εξω και κανουν κουνια.Εχει πολλες ιωσεις .Συναχωθηκα και εχω κ λιγο βηχα.Μακαρι αυτο να με ταλαιπωρει μονο.Δε βλεπω πολυ κινηση στο γκρουπακι.Ειστε καλα?

Κοννα να σας ζησει το ανηψακι!

Βινουλα χαιρομαι πολυ για το πως κυλαει η ζωουλα σου.Ευχομαι να συνεχισει ετσι κ ακομα πιο ομορφη να γινει οταν θα ερθει το νινι σας!

Καντυ πολυ ομορφα τα νεα σας!

Jovi και εγω με την αδερφη μου στο πρωτο μου ειμασταν μαζι εγκυες.Να φανταστεις εγω γεννησα αρχες αυγουστου κ η αδερφη μου μεσα σεπτεμβρη.Κ το ακομα πιο ομορφο ειναι οτι τις βαφτισαμε μαζι.Στην ιδια κολυμβηθρα!

Ζουμπι μου περαστικα σου!

Ελενη να προσεχεις κ να ξεκουραζεσαι οσο μπορεις στη δουλεια!

Νικη ειναι απο τα πιο ομορφα συναισθηματα αυτο που βλεπεις κατι να κινειται και να εξογκωνεται στην κοιλιτσα.Το βλεπω απο πολυ νωρις αυτο και ειναι τελειο!!!

Η Ελενα που χαθηκε?????????????Ειναι καλα???????

Φιλακια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!! Όλα καλά????

Εμείς δόξα τω Θεώ καλή Σαρακοστή να έχουμε και με το καλό τα μωράκια μας μετά τα Χριστούγεννα!!!

Εγώ σήμερα έβαλα τα λεφτά στην τράπεζα και αύριο το πρωί η κούνια θα είναι στο σπίτι μας!!! Με πείρανε τηλ. και μου είπαν ότι είναι έτοιμη προς αναχώρηση!!!

Εγώ σήμερα ψήνω τσιπούρες και έβρασα και μπρόκολο!!!

Αναστασία μου με το καλό να χαρείτε το σπιτάκι σας και να ναι πάντα γεμάτο παιδικές φωνούλες και χαρές!!!

Ζούμπι μου, από κοντά μου έρχεσαι που θα πας θα τα νιώσεις και αυτά και πραγματικά θα νιώσεις πάρα πολύ ευτυχία!!!

Φιλάκια σε όλες!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου...αν μου μπραβο που τελειωσατε με το σπιτι...Καλη σαρακοστη να εχουμε...εγω σημερα δεν εχω προλαβει να κανω και πολλα γιατι ηρθε η πεθερα μου για καφε και δεν βρηκα ευκαιρια...ευτυχως τα περισσοτερα τα εκανα χτες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;Οντως εχουμε χαθει λιγακι απο το φορουμ....Δεν πολυγραφουμε και καποιες κοπελες εχουν χαθει τελειως!!!!Εχει δικαιο η an-n...χαιρομαι που τελειωσατε το σπιτακι σας κουκλα μου!!!!Ευχομαι να το χαρειτε και καλη αρχη στο σχολειο με την μικρη!!!niki.g μου με-γεια η καινουρια κουνια!!!Και εγω ανυπομονω να αρχισω να φτιαχνω το δωματιο του μωρου!!!Αλλα πρεπει πρωτα να τελειωσω αλλα πραγματα και θελω ακομα πολυ δουλεια και δουλευω και καθε μερα 8ΩΡΟ και εχω κουραστει και δεν προλαβαινω ρε κοριτσια και ο αντρας μου δουλευει και εχουμε και περιεργα ωραρια και κανουμε οτι μπορουμε αλλα ειναι ατελειωτα ρε παιδι μου!!!!Ανυπομονω να ερθει η ωρα να παρω την αδεια μου κοριτσια επιτελους να ξεκουραστω!!!!Γιατι υπαρχει αρκετο αγχος και πιεση εδω μεσα τον τελευταιο καιρο και δεν την παλευω αλλο!!!!ζουμπι μου,καλη επιτυχια με τις εξετασεις σου ευχομαι και εγω τις ιδιες θα τις κανω τελος του μηνα και θα ξαναπαμε παλι στο γιατρο τωρα στις 10 με 12 Δεκεμβριου!!!!Αυτα τα νεα μου παιδακια μου!!!Φιλακια πολλα και τα ξαναλεμε!!!!Σημερα εφαγα κοτοσουπα με κομματακια κοτοπουλο και με λαχανικα!!!!!ΥΠΕΡΟΧΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικη μου σ ευχαριστω πολυ κοπελα μου!Με γεια η κουνια σας!!

Καντυ μου ευχαριστω πολυ!!Ευτυχως σημερα δεν ειχαμε παιδικο οπως κ αυριο κ χαιρομαι γτ ολα τα παιδακια λειπουν απο την ιωση που κυκλοφορει.Λιγο ακομα υπομονη κανε και θα παρεις την αδειουλα σου.Θα ξεκουραστεις ,θα φτιαξεις το σπιτακι σου με την ησυχια σου ,το δωματιο του μωρου κλπ.

Αληθεια κοριτσια ποτε θα στολισετε???

Να σας δειξω το σλινγκ που επελεξα και ειναι ετοιμο?????Θα μου το στειλει αυριο μαλλον!!! Πειτε μου αν σας αρεσει! https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...