Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 ΝΟ15!!ΚΑΛΩΣΟΡΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΕ ΣΕ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΡΙΤΑ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ :D ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΑΣ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΦΩΝΑΖΕΙ Η ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΨΙΛΩΣΑΜΕ ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΙ ΜΙΣΟ ΚΙΛΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...Η ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΑΣΧΟΛΕΙΤΕ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΑΕΙ ΜΕ ΦΩΝΑΖΕΙ ΜΑΜΑ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΓΑΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΣΚΕΤΗ ΤΡΕΛΑ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΕΙ :lol: ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙ ΤΖΑ ΚΟΥΝΙΑ ΜΠΕΛΑ ΤΗΝ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΟΙΤΑΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟΡΕΙ :lol: ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΧΑΜΕ ΘΕΜΑ ΟΤΑΝ ΗΡΘΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΦΩΝΑΖΕ ΕΝΑΣ ΠΑΝΙΚΟΣ ΤΩΡΑ ΣΥΝΗΘΙΣΕ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΧΑΔΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ...ΘΗΛΑΖΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΒΕΒΑΙΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΡΩΣΕΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΥΠΝΟΥ ΑΛΛΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ...ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΜΕ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΠΤ Η ΧΑΡΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΕ ΜΕ ΛΟΓΙΑ :D ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΤΕ ΤΡΕΛΗ ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΕ ΗΔΗ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΤΡΙΤΟ :lol::lol::lol::lol: ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΣΑΣ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΞΥΠΝΗΣΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 753
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ.

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΔΥΟ ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ ΚΑΙ ΠΡΟΛΑΒΕΣ ΝΑ ΜΠΕΙΣ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ !!! ΚΑΙ ΤΙ ΕΚΑΝΕ ΛΕΕΙ ? ΘΕΛΕΙΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΤΡΙΤΟ ? ΣΤΟ ΚΛΟΥΒΙ ΜΕ ΤΙΣ ΤΡΕΛΛΕΣ ΚΙ ΕΣΥ...ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ. ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΜΕΝΩ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΔΥΟ ΤΡΕΛΛΑΔΙΚΑ. ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΤΕ ΣΑΣ ΚΛΕΙΝΩ ΘΕΣΕΙΣ.

ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ. ΚΙ ΟΛΑ ΣΟΥ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΔΗΛΑΔΗ. ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΑΚΙ ΣΑΣ !!!

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΙΑΣΟΝΑΣ ΜΑΣ ? ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΕ ΚΑΜΑΡΩΣΩ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ.

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΑΓΑΜΠΡΑΚΙ ΜΑΣ. ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΜΟΝΙΜΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΡΕΜΑ. ΟΣΟΙ ΤΟΝ ΑΚΟΥΝΕ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟΝ ΣΦΑΖΟΥΜΕ. ΕΠΙΣΗΣ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΕΤΕΙΟ ΣΑΣ. ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΝΑ ΕΥΤΥΧΙΣΕΤΕ, ΑΚΟΜΗ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΡΑΣΕΤΕ ΜΑΖΙ !!!!

ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ. ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΝΑ ΠΟΥΛΑΚΙ, ΕΙΧΑΤΕ ΕΠΕΤΕΙΟ ΧΘΕΣ. ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΑΣ. ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΤΙ ? ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ Η ΔΙΑΘΕΣΗ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ, ΚΙ ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ. ΓΙΑΤΙ ΣΤΙΣ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΑΝ ΕΝΔΕΙΞΗ. ΣΟΥ ΗΡΘΕ ΤΕΛΙΚΑ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ? Ή ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΕΠΑΝΑΛΑΒΕΙΣ ΤΟ ΤΕΣΤΑΚΙ ? ΡΕ ΜΗΠΩΣ ΗΤΑΝ ΑΧΝΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΕΣ ?

ΡΕ ΣΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ. ΟΛΑ ΜΙΑ ΙΔΕΑ ΕΙΝΑΙ. ΚΙ ΕΓΩ ΠΑΛΙΑ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΔΟΥΛΕΥΩ ΑΛΛΑ ΕΧΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΚΑΛΥΠΤΩ ΠΛΗΡΩΣ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΜΟΥ. ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΝΗΘΙΣΑ. ΜΗΝ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΑΝ ΕΒΡΙΣΚΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΚΟΦΑΙΝΟΤΑΝ ΚΙΟΛΑΣ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ. ΚΙ ΑΝ ΓΙΝΕΙ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΡΗΓΟΡΑ. ΚΑΙ ΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΑΝΕΡΓΙΑΣ ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΕΙ ΜΟΝΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ. ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΟΙ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΟΛΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΟΣΑ. ΠΡΟΧΘΕ ΣΠΟΥ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΗΣΟΥΝ ΧΑΛΙΑ. ΤΟΣΟ ΖΩΟΝ ΕΙΜΑΙ. Ή ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΗ ΚΑΛΑ. Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ? ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ?

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΑΦΗΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ. ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΟΣΑ ΛΕΑ ΚΑΙ ΕΠΑΥΞΑΝΩ. ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΑΛΛΩΣΤΕ. ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ?

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΣΤΑΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ ΓΑΙΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΔΙΑΡΡΟΙΑ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑ ΚΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΝΑ ΦΑΕΙ. ΖΗΤΑΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ. ΑΝ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΕΛΕΥΘΕΡΑ, ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΓΑΛΑ. ΚΑΙ ΤΟ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ. ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΓΙΑΟΥΡΤΙ, ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΤΑ ΕΚΑΝΕ. ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ? ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΡΑ. ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΠΙΑΝΕΙ ΔΙΑΡΡΟΙΑ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΘΕΤΑΙ. ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΔΗΛΑΔΗ. ΕΣΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΤΥΡΟΠΙΤΑΚΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ. ΚΛΑΨ !!!

ΑΛΕΚΑ , ΜΙΚΑ ΚΙ ΟΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΞΕΧΝΑΩ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ρε κοριτσάρες μου !!!!! ειλικρινά θα σας το πω για άλλη μια φορά .... κάτι τέτοιες στιγμές κ μέρες είναι που χαίρομαι απίστευτα την παρέα σας κ εκτιμώ αυτή την "ομαδούλα" απερίγραπτα πολύ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ενα μεγάλο ευχαριστώ σε όλες σας για το κουράγιο σας και τις συμβουλές σας !!!!!

Ηλιανούλα μου να τον χαίρεσαι τον Χρηστάκο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ολά καλά ???? Θέλουμε φοτό οπωσδήποτε.... οι μπουμπουνιέρες με την ευκαιρία ήταν σούπερ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συμπεθέρα δυστυχώς δεν θα καταφέρω να σε δώ... Θέλουμε αναλυτική περιγραφή όμως έτσι... ??????? Ο Ιασωνάκος μας καλύτερα ?????

Μαράκι ΑΞΙΑ !!!!!!!!!!!!!! Έχω πεθάνει από τα γέλια με τη Ρενάτα βεβαίως βεβαίως ...... αλλά δεν έχει άδικο καθόλου ....

:lol::lol::lol: το τρελοκομείο το χρειάζεσαι κι εσύ χρυσή μου !!!!!!!!!!!!! :D:D:D:lol::lol::lol::lol::lol::P:P:P:P:lol::lol::lol: Να σου ζήσουν λοιπόν και τα δύο !!!! Και συμφωνώ μαζί σου για τις λεξούλες κ τις προτασούλες που κάνουν τώρα τα μικρά μας - νομίζω ότι είναι η καλύτερη εποχή και η πιο διασκεδαστική από άποψη λεξιλογίου ... .χαχχαχαχαχαχααααα

Μαρία μου περαστικά στον νονό σας !!!!!!! αααππππααα ππππαααα τόσο άσχημα βρε παιδί μου !!! πως την πάτησε έτσι ????? Γρήγορα καλά λοιπόν !!!!!!!!!! Κι ο Κωνσταντινάκος μας παρανυφάκι έτσι ??? Μπράβο μπράβο - δεν πειράζει για τα μαλλάκια του΄- θα είναι παρανυφάκι ακούρευτο !!!!!!!!!

:D:D:D:lol::lol::lol: ίσα ίσα που θα έχει κ στύλ !!!!!

Θαλίτσα μου σόρυ που δεν σε πήρα τηλέφωνο για να συναντηθούμε τελικά Σαββατοκύριακο αλλά με τον αρρωστούλη μου που είχα σπίτι δεν είχα πολλά περιθώρια. ήθελε φροντίδα και προδέρμ .... Πολύ πόνο λέμε κορίτσια όμως !!!!!!!!!!! Δεν μπορεί να φάει να μιλήσει να καταπιεί , είναι πολύ πολύ αδύναμος εννοείται παυσίπονα κι έχει ο Θεός γιατί μας είπε ο γιατρός μια βδομάδα θέλει να αρχίσει να μην πονάει.... Υπομονούλα λοιπόν. Ετσι, θέλω να ελπίζω την επόμενη φορά πουθα ΄'ερθεις Αθήνα να τα καταφέρουμε !!!!!

Ζετάκι μου μικρό, όντως το να σε απολύουν 8 μηνών έγκυος ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!! Από την ¨αλλη ΄καλή μου φιλενάδα έλενα, δεν το ρισκάρω με τίποτα να μείνω έγκυος για να με κρατήσουν γιατί αυτό δεν πιάνει πια στις μέρες μας όπως ήδη θα ξέρεις ;););) anyway ....

Λοιπόν μικρή μου ... να ζήσετε και να είστε πάντα ευτυχισμένοι και χαρούμενοι με τον αντρούλη σου μέχρι να γεράσετε και με πολλά παιδάκια ακόμα που θα κάνουν παρεούλα στη Δημητρούλα σας !!!!! Θα τα ππούμε και από κοντά σύντομα εμείς ;)

Ρενατούλα μου ακούς ?????? Μόλις γίνετε καλά με το καλό θα φάμε μαζί τα τυροπιτάκια μη σκας καθόλου!!!!! Σιγά μην σε αφήσουμε εκτός εσένα κ πάμε μόνες μας !!!! Περαστικούλια στο Νικόλα μας λοιπόν - εμένα θυμάμαι στο παρελθόν σε διάρροια μου είχε πει όχι φρούτα όχι γάλα όχι τυριά κ να προτιμάω στερεές τροφές τύπου μπιφτέκι μακαρόνια κοτόπουλο ρύζι όχι δημητριακά όχι μαυρα ψωμιά, οχι λαχανικά .... για 2-3 μέρες μέχρι να επανέλθει το εντεράκι του .....

Και μη σκας που δεν με κατάλαβες όταν μιλήσαμε στο τηλέφωνο - δεν θα μπορούσες άλλωστε γιατί δεν σε άφησα να καταλάβεις - αν ήμουνα στο σπίτι χαλαρή κ σου μιλούσα σίγουρα θα στο είχα πει η ίδια αλλά από τη δουλειά που σου μιλούσα δεν είχα το χρόνο ούτε τη διάθεση να με ακούνε... :):)

Καιιι Ελενάκι εννοείται δεν θα σας χάσω με τίποτα όταν απολυθώ !!!!! Έχω ιντερνετ κ σπίτι αλλά δεν προλαβαίνω ποτέ να μπω... γιατί απλά προτιμώ τα λίγα λεπτά που έχω στο σπίτι με τη μικρή να τα περνάω μαζί της :oops::oops: συγχωρέστε με φιλεναδούλες μου ΄!!!!!! Σας φιλώ πολύ πολύ ελπίζω να μην ξέχασα καμία !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΞΑΓΩΓΗ. ΑΛΛΑ ΛΙΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΜΟΝΟ ΤΟ ΝΕΡΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΙΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΜΗΛΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΦΑΕΙ ΕΒΓΑΛΕ. ΞΥΠΝΗΣΕ ΣΤΙΣ 9 ΕΝΩ ΕΙΧΕ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 9 ΤΟ ΒΡΑΔΥ. ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 12 ΕΠΕΣΕ ΠΑΛΙ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΡΕΜΩΔΗ ΣΗΜΕΡΑ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΡΕΞΗ ΚΑΙ ΟΜΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΣΠΡΟΣ. ΠΑΝΤΩΣ ΠΥΡΕΤΟ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ. ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΩ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ. ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ, ΟΤΑΝ ΘΑ ΚΟΝΤΕΥΕΙ ΑΝ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΟΝ ΑΚΟΥΜΠΗΣΩ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΕΤΑΧΤΕΙ. ΤΙ ΕΠΑΘΕ ΜΩΡΕ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΘΟΥΜΕΝΑ? ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ. ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΡΠΑΞΕ ?

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΤΕ ΑΠΕΞΩ. ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΔΕΙΧΝΕΙ ΒΡΟΧΟΥΛΕΣ. ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ. ΟΠΟΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙΡΟ. ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΜΕ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ. ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ. ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ. ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ. ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΦΑΕΙ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ. ΣΗΜΕΡΑ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ ΖΗΤΑΓΕ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΚΑΙ ΗΠΙΕ ΛΙΓΟ ΤΣΑΙ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΒΟΥΤΗΞΕ 3 ΦΡΥΓΑΝΙΕΣ. ΤΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΠΑΡΕΣ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΑΦΕΣ ΤΟΥ ΟΠΟΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ ΟΠΑΔΟΣ. ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΦΤΙΧΝΩ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΑΦΕ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΟΥΤΑΕΙ ΜΕΣΑ ΚΟΥΛΟΥΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΦΡΥΓΑΝΙΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενα γρηγορο γει

τελικα δεν ηρθαν απο την tv ,δεν πιραζει αυτοι χανουν :mrgreen::mrgreen:

η επισχεση καλα κρατει απο αυριο ισωσ ερθουν για καταλυψη του δημαρχιου οι εργαζομενοι τησ Δωδωνησ(τα τα γαλακτομικα) χαμοσ θα γινει ιδικα αν ερχιζουν κ πετανε γαλα κ γιαουρτια στο δημαρχειο :lol::lol: το χουν ξανακαει!!

ο ιασονασ αντιβιωση πολυ φλεμα :roll::cry::cry:

αυτα φιλια παω για φαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και από'δω!!! σας ευχαριστώ για τις ευχές σας, ναι ρενατούλα μου το σάββατο είχαμε επετειο γαμου... δεν κάναμε τίποτα αλλά χθες πήγαμε μια μονοήμερη εκδρομή και το καταευχαριστηθήκαμε παρέα με το παιδάκι μας φυσικά :D:D:D ηλιάννα να σου ζήσει και από'δω ο μικρός χρηστάκος σου!! έκλαιγε στην βάφτιση? περιμένουμε λεπτομέρειες και φυσικά φωτό!!! μαράκι και από σενα περιμένουμε φωτό απο τον γιόκα σου να τον καμαρώσουμε :P:P:P η δικιά μου μιας και είναι θηλυκό κάθεται κυρία στο κούρεμα, αφού τώρα μου ζητάει να της βάψω τα νύχια και να βάλει και αυτή πούδρα :lol::lol::lol::lol::lol::lol: συμπεθέρα έκανα τεστ γιατί όταν έμεινα έγκυος στη δήμητρα είχα 2 μέρες ελάχιστο αιματάκι στο σκούπισμα και μετά τίποτα και ήμουνα έγκυος...κάτι ανάλογο είχα και τώρα μόνο που αυτή τη φορά είχα μάλλον ανεμογκάστρι :lol::lol::lol: αν ήμουνα θα είχα ξεπεράσει και σένα που όπως είπαμε πιάνεις παιδιά με το φτερνισμα αφού εμείς προσέχαμε... πάντως αδιαθέτησα το σαββατο και όλα μια χαρά!!! θένα εννοείται πως θέλουμε φωτό από το γιαούρτωμα!!! δεν έρχεστε προς τα δω αύριο που θα έρθει η μέρκελ να της ξηγηθείτε μια χαρούλα?! μαρία κω μπράβο που η μεγάλη αδερφή είναι τόσο καλή με το μωράκι και μπράβο και σε σένα που θέλεις και τρίτο :o:o:o:o η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλα΄με σας καλές μου πολύτεκνες :lol::lol::lol::lol: δημητρούλα μου ελπίζω το έτερον σου ήμισυ να είναι καλύτερα, ξέρω πως οι άντρες όταν αρρωσταίνουν είναι χειρότεροι από τα μωρά μας...ας είχε κάνει μια γέννα και οι αμυγδαλές θα του φαινόντουσαν πταίσμα :lol::lol::lol::lol: (τα τυροπιτάκια που μας έταξες μην τα ξεχάσεις όταν με το καλό βρεθούμε :lol::lol::lol::lol::lol: ) ρενατούλα εννοείται πως θα κανονίσουμε συνάντηση όλες πάλι μαζί...περαστικά στον νικόλα...όσο για το φαγητό ότι σου είπε η ντίμη...τώρα με αυτόν τον καιρό εύκολα την αρπάζουμε όλοι ανεξάρτητα με το αν ήρθε σε επαφή με άλλα παιδάκια...δεν θυμάμαι κάτι άλλο, αν μπορέσω θα ξαναμπώ αργότερα!!! σας φιλώ :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΛΙΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΚΑΜΙΑ.

ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ. ΔΕΝ ΞΑΝΑΚΑΝΕ ΔΙΑΡΡΟΙΑ, ΟΥΤΕ ΕΜΕΤΟ. ΠΑΡ ΟΛΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΓΑΙΤΙ ΤΟ ΖΗΤΑΓΕ ΜΕ ΠΟΛΥ ΕΠΙΜΟΝΗ. ΜΕ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΤΕΛΙΚΑ ΑΝ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΑΝ ΕΚΑΝΑ ΒΛΑΚΕΙΑ. ΕΦΑΓΕ ΚΑΙ ΣΠΟ ΤΗΝ ΧΘΕΣΙΝΗ ΣΟΥΠΙΤΣΑ. ΤΟΥ ΞΑΝΑΕΔΩΣΑ ΓΙΑΤΙ ΧΘΕΣ ΕΙΧΕ ΦΑΕΙ ΕΛΑΧΙΣΤΗ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΤΩΡΑ ΛΕΩ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΝΑ ΔΙΩΡΟ.

ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑΤΕ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΛΑ. ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΠΟΥΔΡΑ Η ΤΣΑΠΕΡΔΟΝΑ ΣΟΥ ? ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΕ ΒΑΜΜΕΝΑ ΝΥΧΙΑ. ΚΟΚΕΤΕΣ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΜΙΚΡΕΣ, ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ.

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ. ΜΟΛΙΣ ΓΙΝΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ, ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ. ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕΣ ΠΑΛΙ ΤΑ ΤΥΡΟΠΙΤΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΝΟΙΞΕΣ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ. ΠΕΙΝΑΣΑ ΤΩΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ....

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΣΗΜΕΡΑ ? ΕΓΙΝΕ ΚΑΝΑ ΕΥΤΡΑΠΕΛΟ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ? Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ?

ΘΕΝΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΤΕ ΔΙΑΣΗΜΟΙ ? ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΔΟΥΜΕ. ΘΑ ΠΑΕΙ ΜΑΚΡΙΑ ΑΥΤΗ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΛΗΡΩΜΕΣ ? Ο ΙΑΣΟΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ? ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΠΙΑΣΕ ΤΟ ΚΡΥΟ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ. ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΝ ΣΤΑΘΜΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικρές μου στα γρήγορα - καλά είμαστε. Το δεύτερο μωρό μου ακόμα πονάει :lol::lol::lol::lol: αλλά το παλεύει ο κακομοίρης μου !!!!! Καλά Ζετούλα /.... θα είχε λιποθυμήσει αν ήταν να γεννήσει εκείνος.... εδώ τώρα κόντευε ..... χαχχαχχαχχααχαα :lol::lol::lol:

Μπράβο Ρενατούλα που ο μικρός μας είναι καλύτερα !!!! Αλλά βρε παιδί μου να μην μπορείς να του αντισταθείς λίγο κι ε΄συ !!!!! ότι θέλει σε κάνει.... Γιαούρτι σου ζητάει - γιαούρτια του δίνεις :lol::lol: ... σε λίγο που θα σου ζητάει να κάνει πτήσεις με αεροπλάνα .... να δώ τι θα του λές ........ :D:):lol::):lol::D :D :):lol::):lol::D :D :):lol::):lol::D :D :):lol::):lol::D !!!!!!!!!! Ελα ... πλάκα σου κάνω .... το ξέρω ότι ένα τόσο μικρό φατσάκι μπορεί να σε κάνει ότι θέλει άμα το θελήσει !!!!!!!!!!!!!!! προχτές κοιμηθήκαμε γαι μεσημέρι μαζί στο διπλό κρεββάτι κι ενώ υποτιθεται της φώναζα να κοιμηθεί εκείνη με χαιδευε, με αγκάλιαζε με έσφιγγε,με φιλούσε .... με ρωτούσε τι κάνεις μαμά μου??? ... κι εγωωωωω έεεελλιιιωωωωννναααααααααα ....... χαχαχχααχχχαχχαχ τελικά κοιμηθήκαμε μετά από κανά μισάωρο βεβαίως βεβαίως !!!!!!!!!!!!!!!!!

Λοιπόν ... εγώ έχω προγραμματίσει να κάνω γενικές αίματος κ ούρων μεθαύριο (να δώ πως τα παει η παλιόγρια :lol::lol: .... κ έκλεισα Παρασκευή πρωί επεμβασούλα μίνι για παρακέντηση μια κυστούλας που έχω.... ψιλοχεσμένη είμαι ... δεν τα μπορώ τα νοσοκομεία καθόλου .... anyway ... πρεέπει να γίνει κι αυτό ... Είναι ο μήνας των γιατρών φαίνεται .... ααααππππππααααααα ππππαααααααααααα !!!!!!!!!!!! Αντε να τελειώνει........

Φιλιά πολλά σε όλες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στα γρήγορα κι εγώ γιατί πρέπει να ετοιμαστώ για δουλειά πάλι :o:o ρενατούλα μπράβο που ο νικόλας είναι καλύτερα!!! και μενα η μικρή με κάνει ότι θέλει ειδικά τώρα που λείπω πολλές ώρες και έχω τύψεις... παρόλα αυτά κάπου κρατάω τα μπόσικα γιατί αλλιώς αλοίμονό μου :lol::lol: αμάν βρε δήμητρα τι έγινε με σας? κάνετε τα ρεκτιφιέ σας?! :lol::lol: εγώ πρέπει να κανονίσω οδοντίατρο για καθαρισμό και ότι άλλο προκύψει αλλά όλο το αναβάλλω :oops::oops::oops: αυτα για τώρα!! φιλιάααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ. ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΟΝΤΩΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ. ΟΤΑΝ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑ, ΜΕ ΚΟΙΤΑΕΙ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΛΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ...ΜΑΜΑ, ΜΑΜΑ, ΜΑΜΑ.....ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΠΡΟΣΟΧΗ, ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΤΙΣΤΑΘΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΤΟΥ ΕΧΩ ΤΡΕΛΗ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ. ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙ ΖΗΜΙΕΣ ΤΙΣ ΤΡΩΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΑΛΛΑ ΤΟΤΕ ΜΕ ΒΓΑΖΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ. ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΓΑΛΑ, ΚΑΙ ΕΦΑΓΕ ΚΑΙ ΦΑΚΗ. ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ 3 24ΩΡΑ ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΡΡΟΙΑ. ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΞΟΥΝ ? ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΚΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΣΤΗΝ ΚΡΕΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ. ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΕΣΚΟΝΙΣΜΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΦΗΣΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ. ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ. ΑΜΑΝ ΠΙΑ !!! ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΙ ΚΑΝΩ, ΤΟ ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ Ο ΝΙΚΟΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Ή ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ. ΟΤΙ ΠΡΟΛΑΒΩ ΔΗΛΑΔΗ.

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ. ΔΕΝ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΚΑΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ. ΑΠΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΑΝ ΠΟΝΑΕΙ ΛΙΓΟ. ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΚΥΣΤΗ ? ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ.

ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λουλουδένιες μου καλημέρα !!!!

βρε τρελο ελενάκι διακρίνω again μεγάλη απουσία σου !!! μη μας το κάνεις αυτό.....!!!!! αφού το ξέρεις ότι νιώθω στέρηση :P:P:P:D:D:D

Εμείς εδώ μια από τα ίδια. ο γιατρός λέει ότι πάμε καλα με τις αμυγδαλές-μας είδε σήμερα ο γιατρός. Η ανναμαρία κανονικά στο σχολείο της - πάει κάθε μέρα κ δείχνει τα καινούργια της πράγματα - χτες έδειχνε τα παπούτσια της σήμερα ένα κουκλάκι που ξεθάψαμε ... αυτά ....

εγώ έχω λίγο άγχος με την μίνι επεμβασούλα μου αλλά θα μου περάσει κι εμένα :lol::lol::lol: .... Εκανα κ τέστ παπ... έδειξε τραχηλιτιδα λέει... έκανα μια εβδομάδα θεραπεία με κρέμα κ παει λέγοντας .....

Ο νικόλας Ρενατούλα μια χαρούλα ! Μπράβο !!! Η κύστη είναι στην είσοδο του κόλπου - Είπε ότι θα κάνει ίσως τοπική αναισθησία ίσως όχι.

Φιλάκια πολλά πολλά >!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλεις να ρθεις να μου κάνεις παρέα :):):) ????? Άντε και μετά θα σε κεράσω και καφεδάκι ... έχω άδεια !!!!!!!!!!! :D:D:D:D:):):) Αλλο που δεν θέλω εγώ ..... ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ. ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΘΑ ΠΑΣ ? ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΜΕ ΘΕΛΕΙΣ ΓΙΑ ΠΑΡΕΑ ΘΑ ΕΡΘΩ. ΠΑΡΕ ΜΕ ΤΗΚΕΦΩΝΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΠΟΥ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΡΩΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΑΦΗΣΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επεστρεψε και η άσωτη...........να δει τι γίνεστε...........

Έχω χάσει πολλά επεισόδια...........συγνώμη ρε κορίτσια.............Η ρουτίνα μας κάνει και ξεχνάμε κάποια πράγματα..........

Με θέλετε?????????????? :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Δε ξέρω τι να πω..............

Εμείς είμαστε καλά.........μεγαλώνουμε..........είμαστε άντρες πλέον και κατουράμε όρθιοι στην τουαλέττα!!!!!!!!!!!!!

Σας φιλώ και σας και τα παιδάκια σας!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που είσαι εσύ καλέ ?????????????

Καλωσόρισες λοιπόν !!!! Γιατί έτσι ????? Παραρουτίνιασες μου φαίνεται και δεν κάνει καλό !!!! :lol::lol::lol:

Καλημερούδια κ στις υπόλοιπες !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΒΡΕ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ? ΕΤΣΙ ΚΑΝΟΥΝ ΒΡΕ ΟΙ ΚΑΛΕΣ ΠΑΡΕΕΣ ? ΣΚΟΡΠΑΝΕ ? ΑΝΤΕ ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΟΡΙΣΕΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΑΝΑΧΑΘΕΙΣ....

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΜΕ ΠΗΡΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΧΘΕΣ ? ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΠΑΡΕ ΜΕ ΤΩΡΑ. ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κ εγωωωωωωωωωωωωωω

εγω προσωπικα μαινα δεν σε θελωωωωωω :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: κ οχι για τιποτα αλλο αλλα γιατι εσεισ κατουρατε ορθιοι :lol::lol::lol::lol::lol:

ντιμακο μ καλη επιτυχια στην επεμβασουλα σου κ περαστικα στην ρενατα!!!!! στον μικρο εννοω!!!!

δεν ειμαι κ πολλυ καλα ειμαι στα χαλια μου ολα με πονανε για αυτο δεν πολλυγρΑΦΩ 2 ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΞΕΧΝΑΩ!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια για την αγκαλιά σας.......... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Από σένα Ελενάκι το περίμενα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ότι δε θα με ήθελες...........

Εμείς μόνο όρθιοι.........εσεις δεν τα κόψατε ακόμα??????? Όχι ότι είναι τελειοτικό δηλαδή γιατί είχαμε και πισωγυρίσματα στην όλη υπόθεση αλλά είμαστε σε πολύ καλό δρόμο..............

Ίσως να του φύγουν 1 φορά τη μέρα........και σκέφτομαι τώρα που θα πάμε ταξίδι πώς θα τα βολεψουμε..........

Το Σάββατο πετάμε για Βενετία 4 μερες και μάλλον θα τη βγάλουμε με πανιά αν και δε θα θέλει.............

Αλλά τι να κάνω??????????

Το Μαράκι από Κύπρο χάθηκε????????Οι υπόλοιπες????????????

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΑΡΙΑ ΕΧΕΙ ΓΑΜΟ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΣΑΝ ΧΑΜΕΝΗ ΔΕΝ ΗΣΟΥΝ ΕΚΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΛΕΣΕΙΣ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΚΑΤΟΥΡΑΜΕ ΟΡΘΙΟΙ ΚΑΘΙΣΤΟΙ ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΕΡΘΕΙ Η ΟΡΕΞΗ!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΣΑΣ ΛΕΩ ΤΙΠΟΤΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ Κ ΞΕΡΝΑΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ!!!!!!

ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΑΥΡΙΟ ;););););););)

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑΑΑΑΑΑ ΑΨΟΥ ;););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερούδια γλυκούλικα κοριτσάκια μου!!! τι κάνετε? εγώ πίνω το καφεδάκι μου για να φύγω να πάω στη δουλεια... μαρινάκι καλώς όρισες πάλι πίσω στην παρέα μας!!! μην ακούς την συμπεθέρα μου, κι εμείς κοντέψαμε να το διαλύσουμε το παρεάκι αφού όλες ήμασταν εξαφανιζόλ :lol::lol::lol: και μια και το ανέφερα, τι συμβαίνει συμπεθέρα? ετοιμάζουμε αδερφάκι για τον χρηστάκη μας?! γι'αυτό και οι εμετοί και το φτέρνισμα?! :roll::-?:-?:-?:-ss:-ss:-ss μήπως αυτή η μοναδική φορά που λέγαμε τις προάλλες απέφερε καρπό? :lol::lol::lol: περιμένω νέαααααααααααααααααααααααααααααααα ντιμάκι καλή επιτυχία για σήμερα!!! όλα να πάνε καλά!!! τα λέμε το μεσημέρι παλι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα............

μάλλον η συμπεθέρα έχει ίωση.......... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εμείς καλά είμαστε ετοιμαζόμαστε για το ταξίδι........ξεκινάμε απόψε στις 5 πρέπει να φύγουμε για αεροδρόμιο (χαράματα) και επιστρέφουμε την Τετάρτη...........

Τελευταία μέρα δουλειάς γιούπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERAAAAAAA

ΝΑ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΣΑΝ ΤΟΝ ΑΠΟΟ ΠΑΝΩ ΘΑ ΤΟ ΓΛΥΚΟΥΤΣΙΚΟ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΜΩΡΑΚΙ ΘΑ ΦΕΡΩ Κ ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

ΓΙΑΤΙ ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΓΥΟΣ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΞΕΣΗΚΩΣΩ!!!! ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΑΚΟΥΣΑΜΕ Κ ΕΝΑ ΤΕΛΕΙΟ ΗΧΟ!!!! ΑΥΤΟΝ ΤΗΣ ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΤΟΥ :x:x:x:x:x

ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΞΕΡΝΑΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΔΩ Κ 4 ΜΕΡΕΣ Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Μ ΔΩΣΕ ΥΠΟΘΕΤΑ!!!!!!

ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑ ΕΥΧΗΘΕΙΤΕ Μ ΝΑ ΠΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ Κ ΕΝΑ ΙΣΤΟΡΙΚΟ Κ ΟΦΕΙΛΟΟ ΝΑ ΟΜΟΛΟΓΗΣΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΧΕΣΜΕΝΗ :roll:

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...