Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπεμπακια Μαιου-Ιουνιου-Ιουλιου 13'


Recommended Posts

Κοριτσακια μου καλα,σας ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον!Τελικα αδιαθετησα Σαββατο μεσημερι και ειμαι πολυ στεναχωρημενη..... :( Ειπα πως το τεστ που εκανα βγηκε μπερδεμενο γιατι εξ'αρχης βγηκε αρνητικο και μετα απο καμια ωρα,μιαμιση πηγα να το πεταξω και υπηρχε μια αχνη γραμμη....Αλλα τελικα δεν ηταν τιποτα....

Σας ευχομαι με το καλο τα νινακια σας!!!! :)

Να μην στεναχωριεσαι!

Ενα καινούριο αυγουλακι έρχεται σε λίγες μερες και περιμένει!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 457
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kokones kalisperaaaaa katarxin na steilw thetik energeia sto konstantinaki gia to rantevou kai einai perito na pw oti perimenoume nea e!!

\egw mpika na pw ena giea sta grigora giati eimai kseri kai den exw kuoreagio na grapsw...eimai apo xthes me kataroi kai laimo...kai ponakefalo..shmera den piga douleia..kai mallon oute avrio...den eimaste gia na peytoume sto krevati twra...sas filw oles giati den exw kouragio..an ksekounithw isws mpw kai argotera..filakiaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρίσαμε!!

Μεγαλώσαμε!

Είμαστε 22,1 χιλιοστά!ο υπερηχος μας έδειξε 2 ημερών παραπάνω!

Κορίτσια μου ειμαι πολυ χαρούμενη αλλα με ξενερωσω ο γιατρός και γύρισα κλαίγοντας!

Με ξεπέταξε κανονικα...ουτε δυο λεπτά δεν κράτησε η εξέταση. :twisted:

Επειδή εγω δεν έβλεπα μα παλεται ή καρδούλα του λέω "χτυπάει"; Και τότε άνοιξε τα ηχεία για μερικά δευτερόλεπτα και μου λέει "συμφωνούμε"; Το έκλεισε αμέσως...ουτε πόσους χτυπους δεν μου είπε...ουτε που ειναι τα χεράκια τα ποδαρακια!

Εντάξει μπορεί να ειμαι τραγική...για εκεινον ειναι η δουλεια του αλλα σε εμένα συμβαίνει πρωτη φορα!δεν θέλω να με εχει να με κανακευει αλλα δυο λεπτά υπερηχο?

Δεν μου εχει πει καν ποτε εχω ΠΗΤ...

Και οταν έπρεπε να μου πει τι να προσέχω μου έστειλε ενα mail με οδηγίες και τελος!απο κοντά τιποτα....

Αφου λοιπόν ήδη τα είχα πάρει...και αφου είχα ζητήσει πρωτο ραντεβού γιατι ο Θ. Δούλευε στις 5 και με πήρε 5 παρά 5 μετα απο 1 ώρα αναμονή...(ξερω οτι οι γιατροί εχουν αναμονες και παραπάνω...για αυτο παρακάλεσε για πρωτο ραντεβού!),φτάσαμε στην αμοιβή.

Για να με ξεγεννησει στο Αλεξάνδρας θέλει 2000€ +400 Μαία και αναισθησιολογο + 80€ επίσκεψη καθε φορα! :shock:

Εμένα γιατι μου φάνηκαν εξωφρενικά τα 2000 για φακελάκι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε συ Κωσταντινα ντροπη του γιατι εισαι και πρωτομανα ρε γμτ

και εμενα 2 λεπτα κανει υπερηχο μη φανταστεις

στην αρχη της εγκυμοσυνης το μονο που κοιταει ειναι υγρα -το μετραει και καρδια

μετα ειναι τα πολλα

τα χρηματα που σου ζητησε για δημοσιο ειναι τραγικα πολλα - παραδεκτος

ο δικος μου ειναι Πετρουπολη -ειναι στο Ιασω εαν σε βολευει στο προτεινω με τα χιλια -ειναι πολυ καλος ανθρωπος πολυ καλος επιστημονας αλλα ειναι λιγο παλαιων αρχων -μιλαει και θελει οτι λεει να το κανεις ειναι λιγο απολυτως δλδ

εμενα μου αρεσει πολυ

μην δυστασεις να αλλαξεις γιατρο εισαι στν αρχη

εαν δεν σο κανει ουστ -υπαρχουν παρα πολλοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Μαράκι θυμάμαι μαρη πότε ξεχνιούνται αυτά :lol::lol::lol: ,αλλά αυτό πιάστηκε την τελευταία φορά κι εγώ νόμιζα από την πρώτη η χαζή :lol: αλλά μου εξήγησε ότι με τη θεραπεία που είχα κάνει έκανα ωο 3 μέρες αργότερα δηλ 17η αντί 14η :roll: ...

Κωσταντίνα μου, μου είπε ότι είναι 3 μέρες μικρότερο απ'ότι υπολογίζαμε δηλ ήμουν 5+5 αντι για 6+1, κι εμείς είδαμε να πάλεται αλλά δεν ακούσαμε. Καλά ο γιατρός σου απίστετος, με νευριάζουν οι γιατροί που βλέπουν τον άλλον σα χιλιάρικο, εντάξει είναι η δουλειά τους όμως έχουν να κάνουν με ανθρώπινες ζωές ρε γ@@@@το... :twisted: Όπως λέει και το Μαράκι άλλαξέ τον τώρα που είναι νωρίς, α κι εγώ για κάθε επίσκεψη δίνω 50 ευρώ οχι 80 :shock::shock::shock: ....

Χριστινάκι που είσαι :?: είσαι καλύτερα :?:

Εγώ κορίτσια σήμερα έκανα και 3η χοριακή, γενική αίματος και ούρων, τώρα περιμένω :-w:-w:-w , εντωμεταξύ το ριμάδι το μυαλό εκεί στον εμετό :oops::oops::oops: συγνώμη κιόλας πρωί πρωί....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti kanete gastroules mou?xathika ligaki alla hmoun arrwstouli giayto...shmera eimaikalytyera eftiakse o laimos ligo i mitoula trexei ekatsa kai shmera spiti kai pao avrio epistrofi sti douleia...axxxxxx de thelwwwwww!!!xaxaxaxaxax

athanasia mou gia pes ta nea apo tis eksetaseis?ola komple???

konstantinaki mouuuuuuexeis dikio koritsaki mou oti kai peis...san prwtomanoula eprpepe na se proseksei perissotero nomizw!!kai tha simfwnisw me th maria an den eisai eyxaristimeni oso einai nwris mporeis nallaksies...distixws se ayti ti fasi prepi na niwtheis apoluti empistosini ston giatro osu ..an den...allkase!!oso gia ta 2000 se kratiko einai upervolika nomizw kiegw!!!ti na sou pw...esy oti niwtheis kalytera...

ax kiegw shmera exw mia anagoula synexomeni..elpizw na tin glitwsw...paw na mageirepsw kineziko ithele o antroulis shmera!!ante mpeite na peite kana neo!!

filakiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gastroulitses mouuuuuuuuuuuuuuuu

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα γκαστρουλίτσες!!!! :D

Χάθηκα γιατί μ'έχουν θερίσει οι αναγούλες, δεν την παλεύω με τίποτα, ευτυχώς σήμερα είμαι καλύτερα :roll: , εσείς έχετε βρεί κάτι που να σας ανακουφίζει? Κι αυτή η σιελόρροια δε μπορώ άλλο :shock: ... Οι εξετάσεις μου μια χαρούλα όλες μου είπε ο γιατρός μου που τον πήρα, Κυριακή πρωί εκτός απροόπτου θα πάω να με ξαναδεί πριν φύγει, γιατί μετά θα κατέβει αρχές Νοεμβρίου.

Χριστινάκι πως είσαι? Πήγες δουλειά σήμερα?

Οι υπόλοιπες που είστε καλέ :?::?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε νιωθω κοριτσακι μου με τις αναγουλες...ετσι ημουν στην πρωτη εγκυμοσυνη και υπεφερα...τιποτα γιατρικο δεν ειχα βρει..λενε τα κρακερακια και οι φρυγανιες..δοκιμασετο αθανασια μου

εγω σημερα καλυτερα ημουν πηγα για δουλιτσα αλλα να σου πω την αληθεια καμια ορεξη δεν ειχα αλλα τι να κανω..κανω και το σταυρο μου που την εχω ακομα ενω ηταν μονο για 2 μηνες αλλα εχει κρατισει 4 ηδη...νομιζω τελος του μηνα θα μας τελειωσουν αλλα δεν παραπονιεμαι...

καλεεεεεεε που ειστε οι υπολοιπες γκαστρουλεςςςςςςςς????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

βλεπω ολες ειμαστε τελεια :lol:

αι εγω λιγο χαλια - με επιασε ψξη στο μισο κεφαλι δεξια και ειμαι τυγκα στον εμμετο και την αναγουλα

γενικα δεν ειναι η καλυτερη εβδομαδα

εχω προβλημα και με τον παιδικο των παιδιων - ειμαστε στην τσιτα

ενι γουει

μπραβο με τις εξετασεις Αθανασια οποτε την Κυριακη θα δεις το νινι

και μετα νοεμβρη ε; πωπω μακρυα μου φαινεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γεια σας!

Είμαστε σε περιεργες εβδομάδες και οι είμαστε ολες χάλια! :roll:

athanasia τελεια με τις εξετάσεις!

Ετσι ενα ενα να φεύγουν!

Εγω σημερα ήμουν λιγο καλυτερα αλλα είχα ραντεβου με τον νέο γιατρο!

Μεχρι στιγμής μου φαίνεται πολυ καλός και έφυγα ευχαριστημένη!

Αφήστε που ξανά είδα το αρκουδάκι μου! O:-)O:-)

Ελπίζω αυριο να είμαστε ολες καλυτερα και να συγχρονιστούμε να κάνουμε κανενα κους κους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φουσκωτουλες μου!!τι κανουμε σημερα;εγς χαιρομαι που ειναι παρασκευηηηηηηηη!!!ξεκουραση και βολτουλες!!!

κωνσταντινακι μουυυυυυαντε καλοριζικος ο καινουργιος γιατρος!!ελπιζω να μη σε απογοητευσει και να μεινεις πολυ ευχαριστημενη και το βασικοτερο να νιωσεις ασφαλεια μαζι του!!για πες το νινακι σας;;σουχε λειψει ε;;

αχχχ κιεγω περιμενω την αλλη παρασκευη για την αυχενικη να το δουμε...βεβαια ελπιζω πρωτα να ειναι ολα καλα γιατι μεχει φαει το αγχος...

βλεπω η βδομαδα δεν ειναι και η καλυτερη ε;;ολες ειμαστε καπως...σωπατε θα ανακαμψουμε κοκονες!!τα μπεμπακια μας να ειναι καλα και εμεις θα την παλεψουμε!!

αντε μαζευτειτε να πουμε καμια κουβεντα καλεεεεεεε!!σας φιλω προστοπαρον

φιλακιααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα γκαστρούλες μου!

Αχ συνεχίζω να ανακατεύομαι, δε μπορώ να καταλάβω και τι νιώθω ώρες ώρες , θέλω να φάω φουσκώνω, δεν τρώω άδειο το στομάζι ανακατεύομαι, έχω κι αυτούς του πονοκεφάλους από την υπόταση, προσπαθώ να κάνω εμετό δε μπορώ... :roll: Αυτά τα ωραία :?

Χριστινάκι έρχεται ΣΚ ξεκούραση για σένα άντε τυχερούλα, υπομονή κι εσύ με τις αναγούλες δεν ήταν η βδομάδα μας πραγματικά...

Μαράκι κι εσύ χάλια :?: υπομονή.... :roll::roll::roll: Τι έγινε με τον παιδικό των μικρών :?:

Κωσταντίνα μου καλορίζικος ο καινούριος γιατρός, είδες και το μπεμπάκι σου :x , μπράβο!

Ααχ δε τη παλεύω πάω να δώ μήπως τα καταφέρω και ξελαφρώσω λίγο :? .

post-14553-13873939715045_thumb.jpg

post-14553-1387393971638_thumb.jpg

post-14553-13873939717689_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια......

Πειναω συνεχειαααααααααα!

Και με πονάει το στομάχι μου αν δεν φάω!

Μα γίνεται να μασουλαω ολη μερα?

Δεν θα χώραω στο Κρεββατι στο τελος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε βρε ολες χαθήκατε;;

εμεις τρεχομε με τον παιδικο να ληξουμε το θεματακι μας και εληξε - οχι οπως ηλπιζα αλλα κατι εγινε

απο τα γκαστρικα μας δοξα το θεο μια χαρα

περασε και το στομαχι και ειμαι καλα 3 μερες τωρα τουλαχιστον

φατε γιουρτακια οσες πονανε το στομαχι σας

εμενα με οηθησαν παρα πολυ τουλαχιστον - οποτε νιωθω οξυ πονο τρωω λιγο γιαουρτι και εμενα με βοηθαει

γιατρους πότε πάτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marker μου εμενα τα γιουρτια γενικα με πρηζουν λιγο..ασε που πρεπει να εχω τρελα κεφια για να τα φαω..

ασε μεγαλο προβλημα το θεμα γαλα-γιαουρτι για μενα δυστηχως!

γιατρο εγω εχω ξανα 1η Νοεμβριου αλλα 26 Οκτωβριου εχω αυχενικη!!

εχω κλεισει με την ιδια γιατρο και 2 ημερες νωριτερα στο Λητω πρωινο ραντεβου αλλα δεν ξερω που θα ηταν καλυτερα να παω!

στο Λητω ή στο δικο της κέντρο?

οι υπολοιπες που ειναι?γιατι τοση ησυχια??

ευτυχως φθινοπωριασε.....θελω να αρχισω τις σουπιτσες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε φουσκωτουλες μου;;ολα καλαααα;;αχχχ κιεγω νιωθω συνεχεια φουσκωμενη!!μολις φαω κατι εστω και λιγακι αμεσως τουμπανιαζω!!το γαλα εμενα με βοηθαει πολυ με τισ καουρες!!ειναι το μονο γιατρικο μου..

την παρασκευη εχουμε αυχενικη κιεχω τρελλο αγχος...αφηστε που ολα πανε χαλια αυτη τη βδομαδα που ηθελα να ειμαι χαλαρη!!ο παππους και μια γιαγια στο νοσοκομειο..πρωτος θειος του αντρα μου σε αθλια κατασταση διαγνωστηκε με την κωλοαρρωστια..πραγματικα δεν εχουμε ηρεμισει καθολου...πφφφ αφηστε που προχθες επαθα ενα αμοκ τσακωθηκα με το νικο και αρχισα να ουρλιαζω...μου βγηκε ολο το αγχος και η πιεση και την πληρωσε ο αντρουλης μου...και φυσικα μετα ειχα τρομερες τυψεις και για εκεινον και το μωρακι μου που το ταραξα ετσι...πφφφφ τρελλη τι περιμενεις!!

για πειτε εσεις τι κανετε;;αχχχχ θελω να περασει ο καιρος ναρχισω αν νιωθω το μπεμπακι μου για να ξερω οτι ολα ειναι καλα...συνεχεια νομιζω οτι θα ξυπνησω και κατι θα εχει παει στραβα...πφφφ καταραμενο αγχος...

κωνσταντινακι μουεγω θα ελεγα να πας στο δικο της κεντρο εξαρταταια φυσικα και απο το ποσο που θα πληρωσεις..αν δεν εχει μεγαλη διαφορα φανταζαομαι οτι θα σε κοιταξει αλλιως στο δικο της χωρο...

αντε γκαστρουλες μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ που ειστεεεεε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε Χριστινα - πωπω ολα μαζι σας επεσαν και εσας

τι να πω περαστκα σε ολους

μακαρι να μην ειναι τιποτα για κανεναν

ελα ολα τελεια θα ειναι και στην αυχαινικη - να δεις στο 2ο δεν θα σε ενοχλει τιποτα οτε θα σε αγχωνει

του αντρουλη θα του περασει

εγω σημερα μια χαρα δοξα το θεο.

κωτσαντινα και εγω στο δικο της θα πηγαινα

γιατι να πληρωσεις τωρα ενα σωρο λεφτα

τι να πω εξαρταται και η αποσταση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω Χριστινακι σου επεσαν ολα μαζι!

τι να πω..περαστικα βρε παιδι μου!!

Η πρωτη αυχενικουλα της ομαδας μας λοιπον??

τελεια θα ειναι οοοοοοολααααααααααααααααα!!!!!:-bd:-bd

με τον αντρουλη σου μη σκας...λιγο πολυ ολοι την πληρωνουν σε αυτη τη φαση!

εχουμε και το ακαταλογιστο μην ξεχνατε! :lol:

απλα πρεπει να ειμαστε ηρεμες για τα μωρακια μας!!

marker μου τι κανεις??καλημερα!!!

για την αυχενικη που λετε κοριτσια μην νομιζετε...10 ευρω πιο ακριβη ειναι στο ιατρειο της...

το προβλημα μου ειναι που θα προσεξει καλυτερα!

απο την αλλη...στο ιατρειο μπορει μονο απογευμα αλλα ο μπαμπας μας δεν θα μπορει να ερθει!

ενω πρωι στο Λητω..μπορει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γκαστρούλες μου!

Χάθηκα το ξέρω αλλά είμαι χάλια, υπόταση, εμετοί, ζαλάδα, το στομάχι μου από τα χάπια, δε την παλεύω άλλο :cry: ... Πήγα και στο γιατρό ακούσαμε καρδούλα όλα καλά, αλλά για τα χάπια και για την πίεση μου είπε πως δε μπορώ να κάνω κάτι, μόνο υπομονή και πως αρχές Νοέμβρη πρώτα ο Θεός να είναι όλα καλά θα μου κόψει ή θα μου ελλατώσει επιτέλους, αυτά που μου προκαλούν όλη την ταλαιπωρία.

Εσείς πως είστε? συγνώμη που δε σας σχολιάζω αλλά με το ζόρι γράφω, το να διαβάσω κιόλας το αποκλύω, κάθε τρεις και λίγο στο μπάνιο είμαι...

Σας στέλνω πολλά φιλιά :-* !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου τι κανετε σημερις?εγω εδω δουλιτσα και δυστηχως βαριεμαι πολυ δεν εχω και δουλεια και να δω πως θα περασει η ωρα μεχρι να σχολασω...ουφ..αφηστε κοριτσια για αυριο εχω τρελο αγχος..πφφφ αντε να ερθει η ωρα και να ειναι ολα καλα παναγιτσα μου...

αθανασια μουυυυυυυπομονη κοριτσακι μου θα περασουν ολα σε λιγο καιρο!!!τι ανα κανουμε πρεπει να περασουμε μερικες ταλαιπωριες μεχρι να ερθουν τα παιδακια μας!!

μαρακι μουυυαχχχ μακαρι να ειανι ετσι γιατι δεν φανατζεσε ποσο χαλαρη ημουν στην πρςτη εγκυμοσυνη...και τωρα φυσικα καμια σχεση..τρεμη η ψυχουλα μου...μακαρι ολα να πανε καλα για ολες μας!!

κωνσταντινακι μουυυυδεν το συζητω να πατε εκει που μπορει να ερθει και ο μπαμπας σας...κριμα ειναι μωρε κιαυτοι αυτα περιμενουν να δουνε το μωρακι!!φαντασου εμεις επειδη στο πρωτο ραντευου εκανα μια βλακεια εγω και δεν μπορεσε να ερθει ο νικος προτιμησε να ξαναπληρωσουμε την 70αρα προκειμενου να δει και νακουσει κιαυτος την καρδουλα :D:D δικιο εχουν κιαυτοι μωρε οι μπαμπαδες!!

κοριτσια ευτηχως ο παππουσ βγηκε σημερα(του βρηκανε πολυποδα στο εντερο που θα αφαιρεθει σε 10 μερες)οποτε εμεινε μονο η γιαγια..παλι καλα γιατι ειχα λυπηθει τη μανα μου την καημενη..να τρεχει απο νοσοκομειο σε δουλεια και ξανα μανα σε νοσοκομειο...αυτααααααα

σασ φιλω προστοπαρον κοκονες μου ενα ζουμερο φιλι στις κοιλιτσεςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τοκ τοκ.. να μπώ?? Καλησπέρα σε όλες! Πρώτη φορά γράφω σε αυτό το ποστ και το μωράκι μου (το 2ο) το περιμένω στις 15 Απρίλη :D οπότε όλες μαζί πάμε. Κάναμε αυχενική την Δευτέρα που μας πέρασε στο Μητέρα και με τεράστια σιγουριά ο γιατρός μας είπε οτι ναι θα αποκτήσουμε ακόμα έναν γιο :D . Εγώ πετούσα όλη μέρα που το είδα το γλυκουλίνι και είναι καλά και έβαζε το χεράκι πίσω απο το κεφαλάκι του, μια σταλιά ανθρωπάκι, και καθόλου δεν με πείραξε που τα πήρε ο αέρας τα όνειρα για μια μπέμπα. Θα είναι ο δεύτερος μου πρίγκιπας! Εύχομαι σε όλες σας μια υπέροχη εγκυμοσύνη και θα χαρώ να τα λέμε! Ελενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα καλως ηρθες και με το καλο ο δευτερος μπεμπουλης σου!!

Σου ευχομαι μια υπεροχη εγκυμοσυνη!

αχ Αθανασια μου υπομονη κοριτσακι μου....θα φυγουν οι παλιοαναγουλες και θα το ευχαριστηθεις και εσυ και εμεις....λιγες μερες εμειναν να φυγει το 1ο 3μηνο κοριτσια..ελπιζω να συνελθουμε!

Χριστινακι καλε τι κοιλιτσα ειναι αυτη????εσυ φαινεσαι για εγκυουλα!!!εγω ακομα φαινομαι χοντρη απλα :lol::lol:

να σου πω πολυ στρογγυλη την βλεπω.....ψηφιζω κορη!!!!!!!!!!

χαιρομαι που ο παππους γυρισε σπιτι...αντε ενας ενας σπιτακι υγιεστατος και χαρουμενος!!!

πολλα φιλια στις κοιλιτσες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...