Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπεμπακια Μαιου-Ιουνιου-Ιουλιου 13'


Recommended Posts

kalispera koritsakia epeidi psaxnw meres twra na vrw omadoula pou na tairiazw kai den vrika apofasisa na ftiaksw egw mia kai na perimenw na sas upodextw oses me to kalo mazeytoume...elpizw na eimaste mpolikes pou perimenoume ta paidakia mas tote..na sistithw...to onoma mou einai Xristina kai eimai 30 xronwn eguos gia deyteri fora sto prwto mou paidaki...(kapoies apo esas mporei na exete diavasei tin istoria mou sto apwleia kai ypostiriksi...)i P.H.T. mou einai 6/5 exoume akousei kardoula kai eimaste 73 oloklira xiliosta parakalw!!!eimai gemati agwnia agxos kai fisika apoluti eytixia...elpizw na ginoume sinodiporoi sayto to omorfo taksidi pou tha kanoume oles mas...ANTE POU EISTE SAS PERIMENWWWWWWWW :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 457
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

με το καλοοο κοριτσια!!!!!!!!!!!αχ και εμεις περσι ημασταν στα ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2012!!!!

με το καλοοοοοο!!!

ακριβως τετοια μερα περσι εμαθα πως ειμαι εγκυος!!!συγκινηθηκα!φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακι εύχομαι να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και ένα γερο μωρακι στην αγκαλιτσα σου τον Μάιο.

Να γεμίσει το θεματακι που ανοιξες με ευτυχισμενες μανουλες που περιμένουν τα αγγελουδια τους και να δεθειτε πολυ σαν παρέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακι με το καλο κοπελα μου να κρατησεις στην αγκαλιτσα σου το μωρακι σου!!!

Αααααχ πολυ το χαρηκα!!

Καλοριζικο και το ποστακι να γεμισει με μελουσες μανουλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακι με το καλο κοριτσακι μου..κ σε λιγους μηνες αγκαλια με το μωρακι σου...κ το ποστακι να γεμισει με πολλες εγκυουλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sas eyxaristw polu koritsakia mouoles na xaireste ta paidakia sas

lamprinoulame to kalo koritsaki mu na kratisoume ta mwrakia mas agalia!!

tonaraaaaamakari mari edw thamai na se ypodextw me tin katalhlh fiesta!!!xaxaxaxaxaxa

anamenw mpas kiemfanistei kamia elpizw na mhn meinw monh mou!!xaxaxaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινουλα μου με το καλο να κρατησεις το μωρακι σας αγκαλιτσα. Ευχομαι με το ολη μου την ψυχη να εχεις μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη και να απολαυσεις το θαυμα που ζεις σε ολο του το μεγαλειο.

Μακαρι να γεμισει το θεματακι σου απο πολλες πολλες μανουλες :D:D:D:D:D:D . Σε φιλω γλυκα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από μένα:D:D:D !!!

Χτινάκι με το καλό κορίτσι μου, εύχομαι μία καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη και στις δυό μας!!! Μάλλον είμαι η 2η που ανήκω σ'αυτό το ποστάκι!!!! :):):) Μόλις σήμερα ανακάλυψα ότι επιτέλους είμαι έγκυος :lol::lol::lol: Είμαι πολύ χαρούμενηηηηηηηηηηηη :ymparty::ymparty::ymparty::)):)):)):)):)):)):)):)) ......!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pasxalitsaki mou seyxaristw para para polu gia tis eyxes sou na xairesei ta paidakia sou glukeia mou!!!makari ayti ti fora na pane ola kala!!!steilte mas thetiki energeia!!!

athanasia14 kalwsirthes koritsaki mou ante na mazevomaste siga siga!!!me to kalo na eyxithw mia omorfi kai teleiomhnh egimosini kai gia tis duo kai na xairese to paidaki sou giati apoti eida eisai hdh manoula :D:D edw thamaste na ta leme kathimerina!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xtinaki μου σ'ευχαριστώ πολύ επίσης!!! :D Ναι έχω ήδη ένα αγοράκι σχεδόν 4 ετών αλλά για την τωρινή εγκυμοσύνη μου παιδεύτηκα πολύ... :( , τεσπα ελπίζω από δω και πέρα όλα καλά!!! Όπως είπες κι εσύ εδώ θα είμαστε να τα λέμε :D:D:D:D !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια γεια και απο'δω!!!!Χριστινακι μου ηρθα και στο αναλογο ποστακι :) Με το καλο και σε λιγους μηνες θα κραταμε αγκαλιτσα τα μωρακια μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινουλα μου ολα θα πανε καλα αυτη τη φορα θα δεις.

Δυστυχως ολες οσες βιωσαμε απωλεια εχουμε αυτους τους φοβους...... η Παναγιτσα ομως που ειναι και αυτη μανουλα θα σας φυλαει ολες σας εδω μεσα και του χρονου το καλοκαιρι θα κανετε τα μπανακια σας με τα μωρακια σας αγκαλιτσα :):):):)

Εγω και τα 2 μου θαυματακια σας στελνουν ολη την θετικη τους ενεργεια και τα πιο γλυκα φιλια του κοσμου :D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maimoudista καλώς ήρθες!!! Εύχομαι μια υγειή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη και σε σένα, απ'ότι βλέπω έχουμε μόνο 3 μερούλες διαφορά :D !!!

Πασχαλιτσάκι είσαι πολύ γλυκιά, σ'ευχαριστούμε πολύ και να χαίρεσαι τα παιδάκια σου :) !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsoudia!!maimoudaki mou kalws irthes kai epishmws sto postaki mas!!me to kalo ola!!ante na pas sto giatro na mas peis kiepisma ta eyxarista!!

athanasia mou makari na mazevomaste siga siga!anteeeeeee na ginoume polles!!oso gia tin talaipwria pou les...asta mhn tin anoigoume ayti tin kouventa...an diavases tin istoria mou ksereis poso megalo martyrio ezhsa mexri edw...elpizw apo dw kai mpros ola na kilisoun omorfa gia oles tis eguoules!!!makari panagitsa mou.....

pasxalitsaki mou seyxraistw polu gia ola...ksereis esy...gia ola ola!!oso gia tin thetiki energeia epeidi einai poa kardias kserw oti tha voithisei!!!sas stelnw polla gluka filakiaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maimoudista καλώς ήρθες!!! Εύχομαι μια υγειή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη και σε σένα, απ'ότι βλέπω έχουμε μόνο 3 μερούλες διαφορά :D !!!

Πασχαλιτσάκι είσαι πολύ γλυκιά, σ'ευχαριστούμε πολύ και να χαίρεσαι τα παιδάκια σου :) !

Καλως σας βρηκα!!Σ'ευχαριστω κοπελα μου ναι ειμαστε πολυ κοντα!!!Ευχομαι και σενα με το καλο να κρατησεις το μπεμπακι στην αγκαλιτσα σου και να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti kanete korasides??egw shmera eixa adeia apo ti douleia gia ksekourasi...avrio porei na pame mia mikri ekdromoula me ton antrouli mou mias kai thaxei kalo kairo...athanasia mou tin tetarti exete giatroo??kiemeissss!!!tha pame na tou deiksoume ton progennhtiko kai na doume kai to sporaki massss :D:D axxxx anypomono na einai ola kala!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xtinaki μου τι κάνατε, πήγατε εκδρομούλα :?: , εννοούσα περιμένουμε την τέταρτη γκαστρούλα του ποστ μας :D Τι καλά έχεις γιατρό την Τετάρτη, θα δείτε το νινάκι σας :x:x:x , εύχομαι όλα καλά φυσικά! ;):D:D

Εγώ Τετάρτη θα επαναλάβω χοριακή για να δούμε ξανά τιμούλες, οιστραδιώλη και προγεστερώνη, αχ μακάρι να είναι όλα καλά :ympray::ympray::ympray: και μετά θα τον πάρω τηλέφωνο να κλείσω ραντεβού νομίζω θα μου πει Παρασκευή ή Σάββατο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas κοριτσια

με το καλο τα μωρακια σας

ευχομαι να πανε ολα κατ ευχην και να εχετε μια τελεια εγκυμοσυνη

τυπικα ανοικω σε εσας με ΠΗΤ 10/5 αλλα θα γεννησω σιγουρα τελος απλιλη λογω καισαρικης ειναι και πασχα βλεπετε :lol:

δεν πειραζει ολα καλα να πανε

εγω θα μπαινω οσο μπορω να τα λεμε

καλορυζικο και καλογεμιστο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas gastroules mou pou eiste kale;;den mou polugrafete e;elpizw otan ayksithoume na ta leme suxnotera!!

athanasia mouante me to kalo koritsaki mou na einai ola opws prepei!!!perimenw na mou peis nea!!

markerkalws mas irthes koritsaki mou me to kalo to ninaki sou!!eimaste polu konta emeis o iduo e;;esy eisai deyteromanoula opws vlepw!!na xairese to paidaki sou kiedw tha eimaste na ta leme!egw eimai i xristina!!

maimouuuuuuuuupou eisai marhhh;;;;pote pas giatro;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...