Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Φεβροαριου-Μαρτιου-Απριλιου 2013


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ανδιανα μου να σου ζησει το κοριτσακι σου και με το καλο το δευτερο!!Σ'ευχαριστω για την ευχουλα σου!!!!Ολα καλα θα πανε!!!

Λαμπρινουλα μου,θα γεννησεις κοριτσαρα μου και ολα καλα θα ειναι!!!!4 Μαρτιου εεε?????Ψαρακι σαν και εμενα!!!!Αντε κοριτσακια μου με το καλο και απολαυστε καθε σας στιγμη!!!Η Παναγιτσα μαζι σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γεια σας!!!!

Με το καλό να πάρουμε τα μωράκια μας στην αγκαλίτσα μας!!!!

Είμαι η Νίκη 24 χρόνων και περιμένω το 1ο μου παιδάκι με ΠΗΤ 13 Φεβρουαρίου 2013!!!

Είμαι στην 12 εβδομάδα και έχουμε ένα μωρό 6,5 περίπου εκατοστά!!!!

Η εγκυμοσύνη μου προς στιγμή κυλάει ομαλά... το μόνο σύμπτωμα που είχα ήταν η υπνηλία και η κούραση!!! Έχω λιώσει στον ύπνο :lol::lol::lol::lol:

Την άλλη Δευτέρα 6 Αυγούστου έχουμε προγραμματίσει την αυχενική διαφάνεια!!!

Βρε κορίτσια έχω τώρα μια εβδομάδα που κάτι νιώθω χαμηλά σαν πέταγμα όχι όλες τις ώρες μήπως αυτό είναι το μωρό??? Επίσης όταν ξαπλώνω καταλαβαίνω μέσα μου μια κάτι πολύ χαλαρό μια κάτι να με σφίγγει αυτό είναι το μωρό??? Μου έχουν μείνει απορίες!!!

Ας ελπίσουμε ότι όλα θα πάνε καλά μέχρι το τέλος για όλες μας!!

Είχαμε και άλλο μωράκι αλλά στην 7η εβδομάδα σταμάτησε να αναπτύσεται και το απορροφάει ο οργανισμός σιγά σιγά!! :|

Στεναχωρήθηκα αλλά πρέπει να συνεχίσω για να είναι καλά το άλλο!!!!

Θα χαρώ πολύ να τα λέμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια μου με το καλο κι εσυ να εχεις το συντομοτερο δυνατον με ενα σπορακι στην κοιλια μεσα απ την καρδια μου....Νικη μου λυπαμαι αλλα αναποδιες παντα υπαρχουν....το εχω περασει και σε νιωθω.....μακαρι να μας πανε ολα καλα και τον χειμωνα να κρατησουμε ολες τα μωρακια μας αγκαλια....και οσες θελουν να γινουν μανουλες να βοηθησει η παναγιτσα και ο θεος να αποκτησουν συνταμα υγειεστατα μωρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη αυτό που νοιώθεις 99% είναι το μπεμπέ σου :D:D:D:D:D:D:D:D

Ανυπομονώ να το πάθω και εγώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγω είμαι από Σαλαμίνα και θα γεννήσω αν όλα πάνε καλά στο Ιασώ.

Πότε θα έρθει η Τρίτη :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μακάρι να είναι το μωρό μου αυτό που νιώθω!!!

Εγώ κορίτσια θα γεννήσω στην Πάτρα στο Ολύμπιον (είναι ιδιωτικό) αφού είμαι από επαρχία.

Ο γιατρός μου είναι ο Περδικάρης Αναστάσιος εάν τον γνωρίζεται.

Εσείς τι φάρμακα πέρνετε????

Εγώ: 1 filicine, 1 trofocard, 1 gyno-tardyferon, 3 utrogestan την ημέρα γιατί την 5η εβδομάδα είχα κάτι καφέ, και παίρνω και 1 χάπι για τον θυρεοειδή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφου στο λέω εγώ το μωρό θα είναι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εγώ παίρνω τα εξής:

filicine 1 πρωί 1 βράδυ

prozolone 1 πρωί μισό μεσημέρι

utrogestane 2 πρωί 2 βράδυ

fraxiparine ενέσεις 1 το πρωί

λίγα είναι ε????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδριάννα μου.... καλά είσαι!!! :D:D:D:D

Ξέρεις πότε δίνουν ασβέστιο???? Εμένα δεν μου έδωσε ακόμη και δεν πίνω και γάλα με τίποτα.... μόνο γιαούρτι τρώω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα δεν μου εδωσε ακομα τπτ...μου ειπε οτι μολις παω παλι τον αυγουστο θα μου πει τι να παρω...ειναι φυσιολογικο????εγω νομιζα οτι ολες παιρνουν αργοτερα...να αρχισω να ανησυχω????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μην ανησυχείς καθόλου μπορεί να μην τα χρειάζεσαι!!!!!!!!!!!!!

Άντε άλλες 4 ημέρες μείνανε να πάω να ακούσω την καρδούλα του και εγώ.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!! Είμαι η Τανια και είμαι 10 εβδ. και 6 ημερών στο πρώτο μας μωράκι! Στην 8η εβδομάδα έπαθα αποκολληση και απο τότε είμαι ξάπλα ... μόνο για τουαλέτα σηκώνομαι, αλλα δεν με πειράζει αρκεί να πάνε ολα καλά! Τρομαξαμε πολύ, αλλα ευτυχώς φαίνεται να πηγαίνουμε καλά. Με το καλό υγιή μωράκια σε όλες μας!!! :D:D:D

preg.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια!!! Τι κάνετε; είχα μέρες να μπω γιατί τρέχω με τον γάμο και δεν μου μένει και πολυς χρονος :( ο γάμος αντριαννα μου είναι στις 26 Αυγούστου, λίγο έμεινε...χαίρομαι πολύ που διάβασα ωραία νέα από τα μπεμπακια σας! Εμείς πήγαμε στον γιατρό πριν δύο εβδομάδες ακούσαμε την καρδούλα του και τώρα ξαναπάμε στις 20 Αυγούστου για αυχενικη!!! Εγώ μένω Θεσσαλονίκη και θα γεννήσω στο γεννεσις. Στέλνω τα φιλιά μου σε όλα τα κορίτσια και στα μωρακια σας! Θα προσπαθήσω να βρω χρόνο να μπαίνω πιο συχνά, μετά τον γάμο σίγουρα θα έχω περισσότερο χρόνο! Φιλάκια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τανια μου καλως ορισες...σου ευχομαι να σου πανε ολα καλα με το μωρακι σου...κανε υπομονη και ολα θα πανε καλα....Αποστολια με το καλο ο γαμος σου...μετα θα εισαι πιο χαλαρα...Εγω χτες και σημερα δεν ημουν καθολου καλα...ζαληζομον παρα πολυ και ειχα εντονη ναυτια....τωρα ειμαι καλυτερα...εδω βρεχη κιολας....για τα καλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τάνια υπομονή και εγώ στην Ανδριανούλα μου καναπέ κρεβάτι ήμουν μετά δεν θα το θυμάσαι καν θα περάσει γρήγορα ο καιρός εγώ μέχρι και κέντημα είχα πάρει :lol::lol::lol:

Αποστολία με το καλό ο γάμος σας!!!!!!!!!!!!!!!

Βινούλα εύχομαι να περάσουν γρήγορα οι ναυτίες σου!!!!!!!!!!!!!

Και τώρα τα ευχάριστα πήγα εχθές στον γιατρό και ακούσαμε την καρδούλα του όλα καλά !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες τις εγκυούλες της παρέας!

Είμαι η Χαρά 27 ετών, πρόσφατα έγινα μανούλα (26/3), έχω έναν λεβέντη 4 μηνών και έχει 2-3 μέρες που ανακάλυψα πως έρχεται αδερφάκι. Είμαι 4 εβδομάδων και 3 ημερών και έχω ΠΗΤ 7/4/12. Μας ήρθε λίγο ξαφνικό μιας και ο μπέμπης μας είναι πολύ μικρός και θηλάζει ακόμα, αλλά η χαρά μας είναι το ίδιο μεγάλη με το πρώτο. Δεν πρόλαβα να χάσω όλα τα κιλά της τελευταίας εγκυμοσύνης, μου έμειναν 5 από τα 15, αλλά ελπίζω σε αυτήν την εγκυμοσύνη να πάρω λιγότερα. Σε όσες θα γίνεται πρώτη φορά μανούλες έχω να σας πω πως θα είναι ένα πολύ συναρπαστικό ταξίδι μέχρι τον τοκετό και οτι πιο έντονο συναίσθημα από αυτό της μητρότητας και πιο υπέροχο δεν υπάρχει!!! Να ευχηθώ σε όλες μια εύκολη και ομαλή εγκυμοσύνη, καλά αποτελέσματα να έχουμε σε όλες τις εξετάσεις, και με το καλό να δεχτούμε τα μωράκια μας στην αγκαλιά μας!!!

niki.g, αυτά που νιώθεις είναι σίγουρα το μωράκι σου όπως είπε και η Ανδριάνα. Το ασβέστιο που ρωτάς, θα έρθει αργότερα μιας και το σποράκι σου ακόμα δεν έχει τόση ανάγκη από ασβέστιο όση έχει για σίδηρο.

Binoula, μην ανησυχείς που δεν σου έχει δώσει ο γιατρός σου ακόμα κανένα συμπλήρωμα. Λογικά την επόμενη φορά που θα πας θα σου δώσει...

Tanya1979, περαστικά σου κορίτσι μου! Δυστυχώς συμβαίνουν και τέτοια στις εγκυμοσύνες. Το σημαντικό είναι ό,τι μας δυσκολεύει σωματικά να μην επηρεάζει την ψυχολογία μας γιατί αυτό πάνω απ' όλα είναι που περνάει στο μωράκι.

apostolia, με το καλό ο γάμος! Σε καταλαβαίνω μιας κι εγώ έχω επίσης τρεχάματα αυτόν τον καιρό. Τον Αύγουστο γίνομαι νονά και τον Σεπτέμβρη βαφτίζουμε τον μικρό μας. Όπως κι εσύ δεν πρέπει να βάλω κανένα κιλό μέχρι τότε μιας και τα φορέματα τα πήρα ίσα-ίσα...Η ώρα η καλή!!!!!!!!!

Σας φιλώ όλες και καλό μήνα να έχουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και καλό μήνα! Ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχές σας.... είστε πολύ γλυκιές. Η αλήθεια είναι ότι περίμενα ότι η περίοδος της εγκυμοσύνης θα ήταν πιο χαλαρή αλλά τελικά μου βγαίνει μια αγωνία και ένα άγχος να πάνε όλα καλά! Προσπαθώ να το διαχειριστώ αλλά δεν τα καταφέρνω πάντα :!: Αύριο πάμε για αυχενική και pap a. Χαίρομαι τόσο πολύ που θα δω το ζουζούνι μας!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Με προβληματίζει λίγο το γεγονός ότι ο γιατρός μου έδωσε άδεια λόγω αποκόλλησης για ένα μήνα, δηλαδή ως τα μέσα του Αυγούστου και ενώ τον είδα μετά από αυτό δεν μου έκανε κουβέντα για παραπάνω άδεια..... αισθάνομαι ότι θα είναι πολύ απότομη η μετάβαση από το κρεββάτι στη δουλειά. Και είναι και ο δρόμος για την δουλειά χάλια! Ελπίζω να μου δώσει λίγο άδεια ακόμα για να αισθανθώ ότι το μωράκι μας θα είναι ασφαλές ..... Ουφ, τα' πα και ξαλάφρωσα :):):):)

Χαρά με το καλό και το νέο σας μωράκι, θα μεγαλώσουν κοντά και αυτό είναι πολύ καλό. Και εγώ με την αδελφούλα μου που έχουμε εναμιση χρόνο διαφορά ειμαστε πολύ δεμένες και δεν αισθανθήκαμε ποτέ μόνες!

Ανδριάνα μου τέλεια να ακούς την καρδούλα!!!!!! Μουσική στα αυτιά μας!

Αποστολία κοίτα να χαλαρώσεις μετά από τις ετοιμασίες και κοίτα να χαρείς τον γάμο σου!

ΥΓ. Ξέρετε να μου πείτε πώς θα βγαίνει αυτόματα το tickerακι μου;

preg.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τάνια να του το ζητήσεις εσύ να σου γράψει άδεια αν δεν νοιώθεις έτοιμη να πας ακόμα στην δουλειά μην κάνεις βλακείες.

Μπορεί και στην αυχενική αν έχει καλή θέση το μπεμπε να δεις και τι είναι εμένα στην κόρη μου από την αυχενική μου το είχαν πει γιατί είχε διάπλατα τα πόδια :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Όσο για το τικεράκι δεν μπορώ να σε βοηθήσω αν δεις το δικό μου η Ανδριανούλα μου έχει κάθε μέρα γενέθλια :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χαρά αν ήξερες τι μου θύμησες με την περίπτωση σου..........

Την πρώτη φορά που είχα μείνει έγκυος είχα παλλίνδρομη και είχα πάει για αφαίρεση σάκου σκέψου πως ήμουν ψυχολογικά και πριν μπω για την επέμβαση μετά από κάτι εξετάσεις που μου έκαναν μας είχαν βάλει εμένα και άλλες 2 σε ένα δωματιο να περιμένουμε την σειρά μας, η μία ήταν μικρή και είχε πάει για μια μικροεπέμβαση η άλλη είχε πάει για έκτρωση γιατί λέει είχε ένα παιδί 1 έτους και δεν μπορούσε να έχει και δευτερο :(:(:( . Δεν μπορείς να φανταστείς πως ένοιωσα λέω Θεε μου τόση αδικία???? Εγώ να θέλω τόσο πολύ ένα παιδί και εκείνη να μιλάει για την έκτρωση τόσο απλά??? και να έχει ήδη ένα παιδί??? Δεν μου αρέσει να κρίνω αλλά μου φάνηκε αδικία........

Αυτιά και μύτες!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλά το στήθος μου πάει για έκρηξη στην Ανδριάνα δεν μου είχε μεγαλώσει τόσο νωρίς σκεφτείτε τι θα γίνει όταν γεννήσω :P:P

φιλιά σε όλες τις κοιλίτσες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδριανα Μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο :ymapplause::ymapplause: :YMAPPLAUSE: :ymapplause:[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] καλη συνεχεια.....χαρα καλως ηρθες.....να χαιρεσαι το μπεμπη σου και με το καλο να ερθει το μωρακι σου....καλα εεε θα εχουν ενα χρονο διαφορα....μπραβο....με το καλο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας κοριτσια. ειμαι η Εβιτα 24 χρ. ειμαι ηδη μανουλα κ εχω ενα αγορακι 6 μηνων ... Δεν ειμαι εγκυος απλα ηθελα να σας ευχηθω σε ολεσ μια τελεια εγκυμοσυνη , ευχομαι χωρις ανγχος κ προβληματα κ να χαρειτε ολες τα μωρακια σας ...

ΑΑΑΑ και για τις πρωτοτοκες μανουλες : κοριτσια μην ανησυχειτε για τα κιλα καθολου... εγω πηρα σχεδον 20 κ τα εχω χασει ολα ηδη , ειμαι κ πιο αδυνατη κ δεν φανταζεστε τι τρωω... το λεω ετσι... ;)

να ειστε ολες καλα κ να χαμογελατε!!!

θ μπαινω που κ που να μαθενω για τα νινακια που θα κλοτσανε ... ελπιζω να μην εχετε προβλημα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου εβιτα....καλως μας βρηκες....σε ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες σου...να χαιρεσαι τον μπεμπακο σου....εννοειται οτι εισαι ευπροσδεκτη και οι συμβουλες σου πολυτιμες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!!

Πως πάνε οι κοιλίτσες μεγαλώνουν μεγαλώνουν????

Εγώ εχθές άλλαξα τρίμηνο και μπήκα στο 2ο.

Την Τρίτη θα κάνουμε την αυχενική διαφάνεια!!!!

Από κλωτσιές πάντως το νιώθω αρκετές φορές μέσα στην ημέρα αλλά είναι ελαφριές ακόμη!!!

Ευτυχώς πήγα και ζυγίστηκα και δεν έχω πάρει κανένα κιλό!!!

Εσείς όλα καλά????

Εύχομαι η Παναγίτσα να μας βοηθήσει όλες μας να πάνε όλα καλά!!

Σας φιλώ μια υπέροχη μέρα εύχομαι!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hellooo! Σήμερα πήγαμε για αυχενική αλλά είναι τελικά λίγο νωρίς για μετρηση και μας κλείσανε ραντεβού σε μία βδομάδα πάλι. Θα θέλα να την είχαμε κανει να μου φεύγει η αγωνία (βλέπω περίεργα όνειρα και ξυπνάω αξημέρωτα ) αλλά δεν πειράζει γιατί το είδαμε και ακούσαμε και την καρδούλα!

Νίκη μου δηλαδή υπάρχει περίπτωση να μπορώ να νοιώθω το μωράκι στην κοιλιά μου απο την 13η εβδομάδα? Σε 2 εβδομάδες από τώρα? Θα τρελλαθώ απˊ τη χαρά μου!!!!!! Ευτυχώς και εγω δεν έχω πάρει βάρος ακόμα (τουλάχιστον μέχρι τη Δευτέρα που είχα ζυγιστεί). Είναι αυτη η ξάπλα που με προβληματίζει, όλο το φαγητό θα μου κάτσει! Χαχαχαχα!

Binoula πώς πας με τις ανακατοσούρες; Χαλαρωσεις καθόλου;

Eβίτα ναˊσαι καλά και να χαίρεσαι το μωράκι σου.... κι αν μας δεις να ξεφευγουμε ....... μάζεψέ μας!

preg.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εβιτα μου το πρωτο μου ειναι και ειμαι ξετρελαμενη στην ολη ιδεα....Μπραβο νικη μου αντε καλη συνεχεια...μεγαλωσε η κοιλιτσα σου?????Τανια μου οσο δεν ειχα μεχρι την περασμενη εβδομαδα.αυτην την εβδομαδα με εχει τρελανει...αλλα χαλαλι του....την δευτερα παω να το δω....4 μερουλες ακομα.....Εγω ειχα χασει 4 κιλα...στην 5 εβδομαδα μεχρι την 7.την 8 τα πηρα παλι και τα 4 και τωρα εχασα παλι 1...σε δουλεια να βρησκομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...