Μετάβαση σε περιεχόμενο

bebe ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 ΔΡΟΣΙΣΟΥΝ ΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ν9


Recommended Posts

Nai otan gurisa spiti itan h pethera mou kai h mana mou kai epinan kafe sto mpalkoni kai tous ta eipa ola auta (kai oi duo feugoun, h mia se ena mina kai h alli se 1 ebdomada kai tha epistrepsoun tou xronou to kalokairi) kai mou legane e entaksei ti mia mera mpaineis kai tin alli bgaineis, esu eisai dunati tha ta katafereis kai sunexizan na lene diafora mexri pou me epiasan ta klamata, den ithela na me piasoun alla de mporousa na kratisw ta dakrua mou me tis mpourdes pou akouga.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Eutuxws pou exw kai esas na ta lew giati tha skasw. Nancy katse min arxisw kai egw to kapnisma to telos...giati etsi pou pan ta pragmata tha exw ena tsigaro sto stwma kai alla 2 sta autia! Tha foumarw apo pantou! (Auto den akoustike kai toso kalo e?) :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol: Εστε μου,δυσκολη επεμβαση θα κανεις....Εκανε η μαμα μου πριν ενα μηνα,λεχωνα ημουν....Υπεφερε πολυ στην αρχη αλλα τωρα νιωθει τετοια ανακουφιση,αλλη δεν υπαρχει....

Ειναι μεγαλο το σπιτι(αλλα τι σημασια εχει),οποια ερχεται στην Αθηνα να μην μεινει σε ξενοδοχειο,την φιλοξενω εγω....και θα ειναι ανεξαρτητη σε γκαρσονιερα δικια της με την οικογενεια της εννοω....

Κικιτσα,χρησιμοποιω εγω και η Αριαδνη το νοσοκομειακο θηλαστρο amenda elite.Ειναι το πιο ακριβο της αγορας (δεν πωλειται μονο μισθωνεται) αλλα το καλυτερο....Απο την αλλη η Εστε εχει της ιδιας εταιρειας οχι το νοσοκομειακο που και αυτο ειναι εξισου καλο ,και αυτο πωλειται...

Ελενα μου,ποτε με το καλο σκεφτεστε το δευτερο.....

Λια μου,το 84 εισαι???παρθενακι???Σημερα θα ερθει η παιδιατρος και θα τη μετρησουμε....Ακου να γελασεις,στην αρχη ειχα δειξει φωτο τον μπεμπη σου στον αντρα σου και μου λεει΄Άυτος θα υπηρετησει στις ειδικες δυναμεις΄΄ :lol:

Ελα ρε Νανσυ μου,υπομονη!!!!!!!!!!!!Ο καημενος ο αντρας σου φαινεται να μην γνωριζει το βαθμο δυσκολιας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ εμένα τόλμησε και μου είπε ο δικός μου ότι πρέπει να τον μάθουμε να κοιμάται στην κούνια του. Έγινε το σώσε. Του λέω βάλτον εσύ στην κούνια και αν κοιμηθεί σου βγάζω το καπέλο. Αλλά όλα τα περιμένουν από εμάς τα στρατιωτάκια. Τελευταία έχει κόψει να βάζει πλυντήριο και να απλωνει τα ρούχα και δεν θα τα πάμε καλά. Θα γίνει πόλεμος που λέει και η Αριαδνούλα :lol: .

Νάνσυ θα την στρώσουμε εμείς την νύφη δεν πειράζει αρκεί να σε κάνω συμπεθερούλα :lol::lol::lol: Θα κρατάς τα εγγονάκια και θα σου φέρνω και αν κάνω κι αλλο παιδί και από το άλλο μου παιδί τα εγγόνια να γεμίσεις κουτσούβελα :lol::lol::lol:

Νάνσυ μου μακάρι να μπορούσα να έρθω να σε πάρω να σε βγάλω έξω αλλά κι εγώ είμαι πολύ διστακτική ακόμα και με το να πάρω μόνη μου το αυτοκίνητο και να πάρω τους δρόμους.

Νενε το ξέρω αλλά όντως είναι ανακούφιση και πόσο μάλλον αν ξανα μείνω έγκυος.Σου έστειλα αίτημα φιλίας γιατί δεν σε είχα στους φίλους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nενε ετσι ειπε??? :lol:

Το 85 ειμαι.Μη μου προσθετεις χρονια!!! :D

Νανσυ νομιζω πως αυτο ειναι.Οτι ο αντρας σου ,και οι περισσοτεροι αντρες εδω που τα λεμε,δεν καταλαβαινουν οτι πιεζομαστε με τα μωρα.Θεωρουν αυτονοητο οτι τα καταφερνουμε,επειδη ετσι ειμαστε προγραμματισμενες!

Και ο δικος μου πριν τις διακοπες που ερχοταν σπιτι μονο αργα το βραδυ ,δεν καταλαβαινε πως δεν προλαβαινω να κανω και δουλειες ,μπανιο,μαγειρεμα,καθαρισμα,επειδη ο μικρος θηλαζε ολη μερα,και πονουσε κτλ.

Στις διακοπες που ημασταν ολη μερα μαζι το ειδε ,και απο πρωτο χερι.

Απο τοτε δειχνει κατανοηση.

Αλλα ο δικος σου,στη Σαντυ δεν τα ειχε δει αυτα?Για να καταλαβει οτι τωρα ειναι πιο δυσκολα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια σας κοριτσαρες μου.

Μπηκα τωρα που τελειωσα το τηγανισμα των κεφτεδιων και πριν ανα απλωσω το πλυντηριο μπας και σας "δω" λιγακι μιας και η τσουπρα αρχισε τα κολπα. Κοιμαται λιγοτερο και θελει και αγκαλιες η πονηρω!!!!

Ελενακι αυτο που λες για το μπιμπερο το επαθα και εγω στον πριγκιπα. Ηταν και ο βασικος λογος που δεν μπορουσα να αποθηλαζω, μιας και ενω το πρωτο 3μηνο οποτε του εκανα τεστ με το μπιμπερο επινε το περιεχομενο του (γαλα μου ή τσαγακι), τον εκανα δοκιμη 1 φορα την εβδομαδα (επαιρνε και πιπιλα απο 5 ημερων) ξαφνικα πηγα να του δωσω το γαλα μου οταν ηταν 4 μηνων και δεν το επαιρνε με τιποτα το μπιμπερο!!! Το ξαναδοκιμασα, ξανα και ξανα αλλα ματαια. ΑΠο τοτε δεν πηρε ποτε οτι και να του εκανα, δοκιμασα ξυπνιος-κοιμησμενος-πεινασμενο-χορτατος-ζαβλακωμενος ΤΙΠΟΤΑ. Εδω τα κοριτσια να σου δωσουνε ιδεες για να μαθει το μπιμπερο μιας και θα πας στη δουλεια, γιατι τα μωρακια μας δεν ειναι χαζα ;););););)

Ελενακι η πετρα στη χολη θελει οντως λιγο προσεκτικη διατροφη για να μην την "ερεθιζεις". Ευχομαι να μην εχεις παρατραγουδα και να κανεις την εγχειριση οταν υπολογιζεις :)

Λιακι μου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ, πολυχρονη και ευτυχισμενη στη ζωη σου. Να χαιρεστε τον παιδαρο και να μεγαλωσεις την οικογενεια σου. Ωραιο πραγμα ο συνεχομενος υπνος εεεεε? ΜΕγαλεια :):):):):) Ευχομαι να ειναι ετσι απο εδω και περα ;););)Περαστικα με το δοντακι.

Περαστικα Αντωνια μου. Τι παθατε? Κρυωσατε ή καμια ιωσουλα? ΚΑλα ειναι να φορας μασκουλα οταν θηλαζεις και η μικρη να ειναι οσο γινεται πιο μακρια απο το μωρο.

Σταυρουλα και εσυ μια καρακουκλαρα νυφη :):):):) Ετσι εξηγειται και το οτι ο περιζητητος γαμπρουλης μας ειναι τοσο κουκλος!!!!! Σε βολεψε το μπαμπα σλινγκ??? Εμενα καθολου..... για μει ται οδευω!!!

Ελενη μου τι μαλλια η μπεμπα :shock::shock::shock::o:o:o:o . Η δικια μου ειναι ολιγον καραφλουλα, κανει παρεα στον λοκατζη :lol::lol::lol::lol::lol: . Οχι εγω δεν φερνω γυναικα για καθαρισμα, μεχρι στιγμης βοηθουσανε οι μαμαδοπεθερες οποτε ερχοταν στα χοντρα και τα υπολοιπα μονη. Τωρα το χειμωνα το σκεφτομαι πολυ σοβαρα για να φερνω 1 φορα την εβδομαδα....Σε επαυλη μενεις :shock::shock::shock::shock::shock: ????

Χριστινακι μεγαλωνουν πααααααααααραπολυ καλα τα παλικαρακια σου. Μπραβο σας :D:D:D . Και εγω ανυπομονω να παω στο γιατρο να δω ποσο μεγαλωσε.....

ΠΑω να απλωσω. Ειχαμε κανενα νεο απο την χαπυ? Λογικα θα γεννησε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eixa tin mpempa sto relax (Stauroula kai to relax mas einai thesi xesimatos) kai to kaimeno eixe na kanei kaka apo xtes kai olo to bradu tin akouga pou zorizotane ston upno tis...e twra re koritsia ti na sas pw...ekane kaka gia 2 meres...bgikane kai apo tin plati tis kai apo tin koilia tis!!! Kai mpanio kaname kai plintiria balame!! Siskates giname!! :lol:

Eleni mou den to skeftomai kai twra amesa, alla nomizw pws kai egw den thelw na to kathisterisw kai polu...an ola einai kala bebaia me tin ugeia. Den tha me enoiaze kai amesws na sou pw tin alitheia alla tha eprepe na afisw ti douleia teleiws, den fobamai toso pou den tha exw boitheia...an kai na sou pw einai sukolo giati to blepw twra pou ithela na paw sto giatro...o antras mou efuge apo ti douleia gia na me paei giati kleisame to rantebou sto nautiko nosokomeio se gnwsto tou giatro kai eprepe na einai kai autos, an den itan edw mama h pethera tha eprepe na paroume mazi mas kai ti mpempa! Opote to mono kako einai oti se periptwseis polu anagkis opws auti xwris boitheia zorizese ligo...alliws de tha me enoiaze katholou na katsw spiti na megalwsw ta paidakia mou.

Pasxalitsaki duskolo kai esu me to mpimpero e...ase simera to suzitousa me ti nosileutria tou giatrou pou piga kai mou eipe kai auti oti eixe to idio kai oti h paidiatros tous eipe na to afisoune na peinasei kai leei den efage 2-3 meres mexri pou arpakse to mpimpero....alla egw to leipame na min faei toses meres de tha mporw na to blepw etsi na peinaei kai na min tou dinw gala me tipota.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elena,σε ποιον ειπες οτι μοιαζει?????ημουν εγω η guest star???εισαι σιγουρη?(Aναθεωρησε σου λεω κρατω 50 ευρω)....

Η μαμα σου και πεθερα σου που μενουν?????

Εστε μου,κουκλα ως νυφη.....Ωωωω ρε κατι χορους....Εστε το δικο σου ηταν λευκο???Ελενα το δικο σου ο ιβουαρ???που θα πας για δουλεια???τωρα τον Σεπτεμβριο????

Λια,δεν βλεπω να κοιταζεις κανενα νυφικο και ανησυχω...ειπαμε τα ιδια...Δηλαδη εγω τον Νοεμβριο θα λεω 30???ή 29???το δευτερο μου ακουγεται καλυτερα....

Πασχαλιτσακι ειπαμε ειναι λιγο μεγαλο...θα κανουμε παρτυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κικίτσα όπως σου είπε και η Ελένη το amenda elite έχω και το έχω νοικιάσει απο εδώ http://www.thilastra.gr/category-193.html

Έλενα και μια φίλη μου που κάνει ιδιαίτερα, μου έλεγε ότι φέτος θα κάνει πολύ λιγότερα μαθήματα, και να φανταστείς αυτή έχει και τη μαμά της. Εγω πάντως έχω συνειδητοποιήσει ότι όπου και να πηγαίνω θα πρέπει να παίρνουμε και τη μπέμπα ή αλλίως να πηγαίνουμε ξεχωριστά με τον άντρα μου. Ευελπιστώ όταν μεγαλώσει λίγο να μπορώ να την αφήνω στη πεθερά μου για λίγο. Για τη μαμά μου όυτε λόγος...

Εμένα μου έκατσε καλά που γέννησα καλοκαίρι γιατί ο άντρας μου δεν δούλευε πολλές ώρες και κατάλαβε απο πρώτο χέρι ότι δεν προλαβαίνω και έτσι προσπαθεί όσο μπορεί και όπως μπορεί να βοηθάει.Την άλλη βδομάδα βέβαια ξεκινάει τα μαθήματα και θα την "ακούσω" λίγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ariadni kai egw tha ta meiwsw polu...idi exw pei stous misous oti fetos den mporw kai me baria kardia to kanw giati

ta pio polla paidia tous kanw xronia kai denomai mazi tous. Ase pou niwthw kai mia euthini. Edw se ena ekana mexri 3 ebdomades prin gennisw. To mono kalo tis olis upothesis einai oti afou den pairnw egw adeia mitrotitas exei to dikaiwma o antras mou na parei adeia patrotitas 9 mines! Apla leme na prospathisoume na bgaloume auto to xeimwna me tis adeies tou (kai kamia anarrwtiki) kai na tin parei tou xronou na bgaloume etsi alli mia xronia. Exei to dikaiwma na tin parei mesa se 3 xronia, an den to kopsoum kai auto.

Eleni idiaitera kanw kai ksekinaw Septembri. Alla twra pou to les san na exei parei kai apo sena!! To nufiko mou aspro itan.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα είδες που στο έλεγα ότι είναι ίδιο το νυφικό? :lol:

Της nuk έχω κι εγώ το μπιμπερό με την κίτρινη πλακουτσωτή θηλή αλλά δεν το θέλει ούτε κι εμένα.

Έλενα πρέπει να φτιάξουμε ένα βυζί σαν αυτό που είχε ο Ρομπερτ ντε Νίρο στο meet the fockers να το φοράνε οι άντρες μας και να θηλάζουν :lol::lol:

Λια σε ποιο χέρι να κρατήσει την Σάντυ καλέ δεν την βλέπεις αυτή που τα κρατάει και τα 2 ? Μηπως περισσεύει και 3ο χέρι κάπου που δεν φαίνεται? :lol::lol:

Νενέ το νυφικό μου ήταν ιβουάρ. Άρα ανάποδα τα είπες. :lol:

Ρε κορίτσια μην λέτε ηλικίες Pleaseeee. :oops::oops:

Πασχαλιτσάκι ωωω ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια μάνα και γιος :lol: Ναι η happy θα γεννούσε την Τετάρτη μάλλον η Αλέκα πρέπει να αλλάξει θεματάκι. Η Happy δεν είχε το τηλ καμιας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol:

ΒΡΕ ΛΙΑ ΔΕ ΘΑ ΚΕΡΑΣΕΙς ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΤΑΚΙ ΣΤΟ ΠΟΣΤΑΚΙ!!ΕΔΩ ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ ΝΑ ΦΟΥΝΤΩΣΟΥΜΕ ΟΛΕς ΤΑ ΤΣΙΓΑΡΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ..ΞΕΡΟΣΦΥΡΙ;;;;;

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΛΕΕΙ ΠΩΠΩ ΤΙ ΤΡΑΒΑΣ ΚΤΛ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΥΡΗΓΜΑ ΚΥΡΗΓΜΑ!!ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ! :lol::lol::lol:

ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΑ ΤΡΕΞΙΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΩΛΟΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟΛΥΤΩς ΤΙΠΟΤΑ!!!ΜΟΝΟ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΗ ΣΑΝΤΥ Κ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΠΑΕΙ Κ ΤΟΝ ΤΡΑΒΑΕΙ Κ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΝΙΟ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ...Α!ΔΕ ΣΑΣ ΕΙΠΑ Κ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ..ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΤΟΥ ΦΤΙΑΞΩ ΚΟΥΛΟΥΡΑΚΙΑ... :lol::lol::lol::lol: Κ ΕΓΩ ΣΑΝ ΚΑΛΗ ΗΛΙΘΙΑ ΧΑΖΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΒΡΩ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ..ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΝ ΑΛΛΑ Κ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΝΤΑΚΙ ΜΟΥ..ΠΟΤΕ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ..

ΠΑΩ ΝΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ΣΑΝΤΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΣΤΕ ΤΙ ΟΜΟΡΦΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;;;;;

ΒΙΚΑΚΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΣΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ Η ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ;;;

ΝΕΝΕ ΤΙ ΜΑΛΛΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ;;;ΚΑΟΥΡΕς ΕΙΧΕΣ;;;;ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ!!!!ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΧΕΣ!!!!ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!Κ ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΣΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κούκλες, Καλε τι τρελή φορα πήρατε, έχω να διαβάσω πάνω απο 15 σελίδες....

Είδα πάντως πολυ χαριτωμένα μωρακια στις φωτογραφιες που βάλατε, είναι κουκλακια όλα τα καλοκαιρινα μωρακια, και πως να μην είναι με τέτοιες κούκλες μανουλες, όσες νύφες είδα η μια πιο όμορφη απο την άλλη.

Θέλω να σας βάλω και εγω φωτο αρκεί πρώτα να τις περάσω στον υπολογιστη.

Λοιπον σας γραφω τα νεα μας πρωτα. Σημερα πήγαμε παιδιατρο, ο μικρός τι μικρός δηλαδη είναι 5530 και 56 πόντους. Μια χαρα τον βρήκε και μου είπε να τον βάζω και μπρουμυτα όταν είναι ξυπνιος. Μου έγραψε σίδηρο και βιταμίνη d λόγου του ότι τρέφεται αποκλειστικά με μητρικο. Θυμάμαι και στην κόρη μου είχε πει και τις έδινα αλλα πολυ αργότερα γιατι τις τα έδινα με την φρουτοκρεμα τώρα μου φάνηκε πολυ νωρίς. Εσείς που θηλαζετε αποκλειστικα δίνετε ?

Ευτυχώς ξεπρηστηκε και το στήθος μου και δεν με πονάει, το πρόλαβα νωρίς.

Πάω να διαβάσω τις ατέλειωτες σελίδες ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stauroula nai! Mono ta midenika stin timi allazoun!! :lol:

xaxaxa Stauroula pou to thimithikes auto einai to teleio paradeigma!! To texnito buzi tou De Niro tha tou pw tou antra mou!! :lol:

Egw ti mikri tin ebala stin kounia tis, tis teleutaies 4-5 meres to bradu moni tis kai einai mia xara!!

Kai twra pou eimaste monoi sto dwmatio mou zitaei sexaki o antras mou kai h apantisi itan, otan koimithw mia olokliri nuxta kai eimai ksekourasti tha exei kai apo auto!! xaxa Tin epiase ti sponta bebaia kai xtes pou den koimotan h mpempa sikwthike autos kai tin nanourise kai tin ebale monos tou stin kounia kai erxete sto dwmatio kai mou leei "entaksei koimithike kai tin ebala kai sto plai" a wraia tou lew! Mallon brikes kolpo kai to kaneis kalitera apo mena! Kanto kai aurio!! :lol:

Nansouita h Sandy einai ena kouklaki!! Tou antra sou moiazei! Min ta theleis kai ola, esena sou moiazoun ta dudima...alla an peseis kai su ena 50ariko kati mporei na exei parei kai apo sena :lol: Brika kainourio epaggelma! :lol:

Katerina o mikros mas perase!! mia xara megalwnei!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα για την ακρίβεια ο άντρας μου το θυμήθηκε :lol:

Κατερίνα το σίδηρο το παίρνεις εσύ ή πρέπει να το δώσεις στον μικρό δεν κατάλαβα.

Νενέ όντως πολύ μαλλί κι εσείς αλλά τουλάχιστον εσένα είναι κοριτσάκι και της βάζεις κορδέλα. Εγώ τι να του βάλω μου λες? :lol::lol:

Κούκλα η Σάντυ σου Νάνσυ. Και έχει αγγελικό προσωπάκι οπότε ψέματα είναι όλα αυτά που μας λες ότι σε βασανίζει χαχαχααααα

Ωωω με κάνεις και κοκκινίζω :oops::oops::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μηπως να παω να σας ανοιξω καινουργιο θεματακι???? ετσι και αλλιως αυπνη ειμαι και ο μικρος ντουρασελ !!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους καταφερα και σας διάβασα πριν ανοίξει νέο θεματακι η Αλέκα.

Happy να σου ζήσει !!!!

Έλενα μια χαρα τα νεα απο τον υπερηχο κανένα πρόβλημα η μικρούλα. Αυτο για τα μαλλιά μάλλον ισχύει στην κόρη μου της είχαν πεσει σχεδόν όλα και ήταν κάποια φάση σαν τους μοικανους με μια λωρίδα μαλλί στο κέντρο. Όσο για το μπουκάλι θα το πιασει τότε γιατι θα βρεθεί στην ανάγκη μια δυο μετα θα πεινασει και θα το πάρει. Εγω γύρισα στη δουλεια όταν ήταν πέντε μηνών μέχρι τότε δεν είχα κάνει καμία δοκιμή μονο μια βδομάδα πριν και τελικα το πήρε.

Αφροδίτη Γιατι να δωσεις τσαγακι αφου θηλαζεις αποκλειστικα δεν νομίζω να το χρειάζεται.

Αμαλία τα νυφικα που έβαλες είναι πολυ σικατα και νομίζω βολεύουν για γαμοβαπτιση. Για τον όρο δοκίμασε όταν του το βάζεις να έχεις το κεφαλακι του στο πλάι, έτσι δεν θα πνίγεται. Πολύχρονη για σήμερα, πάντα ευτυχισμένη είδες τι δώρο σου έκανε ο μικρός σε άφησε να κοιμηθεις.

Σταυρουλα και εγω το είχα αγοράσει το νυφικό απο pronovias, πάντως η τιμή ήταν όσο εβρισκα αλλα ενοίκιο, 1500 και κάθεται στην ντουλάπα...για τον μικρο μου είπε επειδη δεν υπάρχει στο μητρικο, εγω παιρνω σίδηρο πάντως.

Βικακι περαστικα στον Αντώνη, όντως το χειρότερο είναι να θέλουν να φάνε και τα δυο μαζι ή να προσπαθώ να κοιμησω την μεγαλη και να θέλει να φάει ο μικρός.

Αντωνία περαστικα και σε σένα και στην μικρη.

Χριστίνα μια χαρα το βάρος που πήραν τα διδυμακια σου.

Νανσυ τι να πω αν δεν έχεις βοήθεια και απο τον άντρα σου και με τα δυο δεν είναι εύκολος ο αποκλειστικός θηλασμος, ποσο εύκολα τα θεωρούν όταν είναι έξω απο το χώρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα κορίτσια μου τι κάνετε;;; Εγώ δε βγάζω άκρη αυτό το μήνα με τα τεστ… Όλα αρνητικά με χαμηλή την ορμόνη. 16η μέρα του κύκλου σήμερα με πονάκια ωορρηξίας στη δεξιά πλευρά… Τι γίνεται;;; Έχει τύχει σε καμμία;;
    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...