Μετάβαση σε περιεχόμενο

bebe ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 ΔΡΟΣΙΣΟΥΝ ΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ν9


Recommended Posts

Γειά σας κοριτσάκια, καλά η ζέστη δεν παλεύεται καθόλου,έχουμε γίνει γραφικές αλλά τί να γίνει?

Ανθή, καλή προσαρμογή τώρα μετά τις διακοπούλες!Χαίρομαι που συμφωνείς με αυτά που είχα γράψει.

Κατερίνα, μην αγχώνεσαι όσο μπορείς, δεν βγάζει πουθενά, εγώ αυτό κατάλαβα...Δες και τί θα σου πει ο γιατρός και χαλάρωσε όσο γίνεται.

Κατερίνα, λές να έχει δίκιο ό άντρας σου και να μπεις κατευθείαν για γέννα?!Θα περιμένουμε νέα σου

Και γώ έχω στις 7 γιατρό, για να δούμε τί θα δούμε, αν και πιστεύω ότι τίποτα δεν θα μου πει αφού δεν έχω κανένα φοβερό σύμπτωμα.Εκτός και έχει προκύψει κάτι.

Πάω να ξαπλώσω λίγο γιατί ξύπνησα απο τις 7 παρά που θα έφευγε ο άντρας μου.

Θα τα πουμε μετά αναλυτικά όλες τα νέα μας πιστεύω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kalimeroudia koritsoudia!!

Simera exei kauswnaaaaa kai apoti eipan einai h pio zesti mera ws twra.

To programma leei mesa kai me klimatistiko oli mera!

Lia kai egw nomiza oti tha kanw agori stin arxi giati to eixa dei oneiro 2 fores...steile tis pipiles :lol:

Na sas pw deinete pipila?? Egw akoma den tis exw dwsei....pia einai ta sun kai ta plin tis pipilas?? Thelw na dw kai photo apo ta pragmata pou peires!!!

Rapanaki den eisai treli!!! Eisai treli gia kori!! Opws imoun kai eimai kai egw!!! Kala kaneis tote kai theleis na pareis forematakia...kai egw exw tetoia pou les alla gia mesa sto spiti me boleuoun perissotero ta formakia. Apla kamia fora tis ta bazw pio polu gia na tin kamarwsw h gia na bgalw fwto... :lol:

Masazaki tis kanw kathe mera, xwris kapoio ladaki etsi mono me ta xeria mou.

Ariadni mou an exei ksetrelathei me ena kseno paidaki pou na erthei kai to diko tou!!! Ton blepw na ginetai xazompampas!!

Mariagiorgos egw den eixa parei polla kila, mono 9, kai den ta exasa amesws molis gennisa, alla meta apo 2 ebdomades...feugoun alla oxi amesws otan genniseis. Meta omws apo 2 ebdomades mou eixe meinei mono 1-2 kila kai xwris na kanw kamia diatrofi...fantasou oti trww kathe mera kai gluka kai pagwto, pio polu kai apo otan imoun egkuos trww. Apla o thilasmos katanalwnei polles thermides.

Den einai anagkastiko na sou spasoun ta nera...emena mou espasan stin kliniki meta pou koiloponousa idi 4-5 wres. Eixa suspaseis kai ponakia kai etsi ksekinise o toketos. Kai oxi den exeis kamia proidopioisi prin sou spasoun ta nera!!

Lia egw den tin paw katw stin paralia, kathomai panw stin kafetereia...pisteuw oti einai polu mikra gia paralia. Fetos den kserw an tha tin paw.

Anthi welcome back!!

Maxinaki to kolpo pou ekane o antras mou einai gia an exei aeria, tin ksaplwnei sto krebati se ena sentonaki, kai meta tis kanei masazaki stin koilitsa pros ta katw kai meta tis sikwnei ta podarakia pros to kefali kai ta piezei siga siga pros tin koilia kai ta ksanakatebazei katw, auto polles fores kai etsi aerizetai polu eukola. Omws min to kaneis auto molis exei faei giati tha tou bgei to gala pou efage.

H Este 40ntise kai xathikeeeee!! Mallon tha boltarei!

Kagouraki ante na pas kai su sto giatrouli na deis pote epitelous tha genniseis!!!

Kai ola ta koritsia pou exete giatrouli na mas peite ta nea sas!!

Filia se oles!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις με πηρε ο γιατρος. Ο κακομοιρης ποιος ξερει τι περιστατικο ειχε και εκανε τοση ωρα :shock::shock::shock::shock::shock:

Μου ειπε να κανω αυριο κατι εξετασεις αιμα και ουρα, να ξεκουραζομαι πολυ, βασικα να μην κανω απολυτως τιποτα και να καθομαι μεσα σε δροσια, καθολου εξω. Να μετραω τακτικα την πιεση να μην ανεβαινει και θα με δει μαλλον αυριο.

Αυριο το πρωι εγω θα παω να κανω τις εξετασεις, λογικα θα βγουνε μεχρι αυριο το μεσημερι, θα τηλεφωνηθουμε και θα μου πει ποτε να παω απο το ιατρειο.

Τι να πω............ελπιζω να παω καλα και να μη χρειαστει να παρουμε τη μπεμπα νωριτερα ή εχουμε κανενα απροοπτο.

ΚΑτα τ΄αλλα ζεστη αφορητη-μοναξια τεραστια, μου λειπει ο πριγκιπακος μου...........ολη την ωρα σκεφτομαι τι μπορει να κανει εκεινη τη στιγμη, μου λειπει η φωνουλα του, το γελιο του, η αγκαλιτσα του, η μυρωδια του........ΟΛΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ και απο το πρωι μου ερχεται να κλαιω :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Ρε κοριτσια που ειναι η Νανσυ? Δεν εχει καμια το τηλεφωνο της να μαθουμε νεα της?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!ΣΑΣ ΞΑΝΑΒΡΗΚΑ ΓΙΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΤΥΧΗ!!ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ ΞΥΠΝΑΩ ΜΕ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ Κ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ..Κ ΝΑΙ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!Κ ΕΙΠΑ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΚΑΤΣΑΜΕ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΦΤΙΑΞΕΙ Η ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ..Κ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΩ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΣΣΑ ΠΟΥ ΑΥΡΙΟ ΦΕΥΓΕΙ Κ ΧΩΡΙΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ Κ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ!!ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!

ΩΣΠΟΥ ΗΡΘΕ Η ΓΕΙΤΟΝΙΣΣΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ Κ ΠΗΡΕ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΤΗΣ ΗΡΘΕ ΑΜΕΣΩΣ ΣΠΙΤΙ ΠΗΡΕ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΚΟΣΤΟΣ 40 ΕΥΡΩ ΕΧΩ ΠΑΛΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ!!!ΒΕΒΑΙΑ ΧΑΘΗΚΑΝ ΟΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΑΛΑΣΕ ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!ΓΙΑΤΙ ΧΑΘΗΚΑΝ ΟΛΑ!ΧΑΧΑ

ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ Κ ΕΓΩ ΓΙΑΤΡΟ!Κ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΜΑΡΤΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΑΠΝΕΥΣΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΥΠΟΦΕΡΩ ΠΕΡΠΑΤΑΩ Κ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΩ ΚΑΤΩ!!!ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΩΘΩ!!Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΡΑΓΙΚΗ!!Κ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΑΩ Κ ΚΑΝΟΝΙΚΑ!!ΦΟΥΣΚΩΝΩ ΣΤΙΣ 2 ΜΠΟΥΚΙΕΣ Κ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑΚΙ ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΘΑ ΕΣΤΕΛΝΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΜΝΜ ΑΛΛΑ ΕΙΠΑ ΣΚ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΕΦΥΓΑ ΣΤΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ.

Η ΓΕΙΤΟΝΙΣΣΑ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΜΕ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!!Α!ΕΣΥ ΚΟΛΛΑΣ ΜΕ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΛΕΕΙ! :lol::lol:

ΣΗΜΕΡΑ Κ ΕΧΤΕΣ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΘΕΙ ΝΑ ΜΕ ΤΡΑΒΑΝΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕς ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΞΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΙΛΙΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ!!Κ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕ ΕΙΔΑ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΤΟΝ ΒΟΥΔΑ!!!

ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑΚΙ Κ ΕΓΩ ΑΝΕΒΑΣΑ ΛΙΓΗ ΠΙΕΣΗ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΟΥ ΕΠΕΣΕ ΓΡΗΓΟΡΑ!ΧΕΣΤΗΚΑΝ ΟΛΟΙ ΟΜΩΣ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΗΜΟΥΝ..

ΣΕ ΒΛΕΠΩ Κ ΕΣΕΝΑ ΝΑ ΓΕΝΝΑΣ ΣΥΝΤΟΜΑ..ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΞΕΟΥΝ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ!

ΑΛΕΚΑ ΔΙΑΒΑΣΑ Κ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ Κ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΑ ΜΑΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ!ΓΙΑΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΠΩΣ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ(ΔΕΝ ΑΝΤΙΛΕΓΩ ΚΟΥΡΑΖΕΤΑΙ)Κ ΤΟ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙΣ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ!ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΕΙΧΑΜΕ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΠΑ ΚΑΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕ Κ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΟ ΕΥΚΟΛΟ ΘΑ ΝΑΙ..ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΙΟΛΑΣ ΔΕΝ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΣΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ..ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ!ΑΛΛΑ ΠΛΕΟΝ ΝΟΙΩΘΩ ΤΟΣΟ ΧΑΛΙΑ ΠΟΥ ΛΕΩ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ Κ ΑΥΡΙΟ..Κ ΟΛΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ..

Κ ΕΜΕΝΑ ΚΙΟΛΑΣ ΕΠΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!!ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΛΕΩ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΜΕ ΔΥΟ ΜΩΡΑ Κ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΘΕΛΕΙ Κ ΑΥΤΟ ΦΡΟΝΤΙΔΑ!!Κ ΕΓΩ ΕΑΝ ΔΩ ΖΟΡΙΑ ΤΡΕΛΑ ΘΑ ΔΙΝΩ Κ ΞΕΝΟ ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΣΕ ΠΡΟΓΑΜΜΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ Κ ΟΛΑ!Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΓΥΡΝΑΕΙ ΣΤΙΣ 7 Κ ΣΤΙΣ 8!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ Κ ΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑ Κ ΤΟ ΠΑΡΚΟ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑΣ ΣΟΥ!ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΡΕΙ ΠΑΡΚΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ.ΠΑΡΚΟΚΡΕΒΑΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΣΤΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ.

ΚΑΓΚΟΥΡΟ Κ ΕΣΕΝΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ!

ΜΑΡΙΑ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΟΥΚΛΑ ΑΛΛΑ Κ Ο ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΦΟΒΕΡΟΣ!!ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΒΡΕ ΑΛΕΚΑ ΦΙΛΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ!! :lol::lol:

ΣΗΜΕΡΑ ΑΝΥΠΟΦΟΡΗ ΖΕΣΤΗ!ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΕΝΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ Κ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΠΛΩΣΩ..

ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ Κ ΤΟ ΑΛΛΟ ΑΝΕΚΔΟΤΟ!ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΣΕ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΓΕΝΝΑΩ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙ ΠΟΣΟ ΧΑΛΙΑ ΕΙΜΑΙ, ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΛΕΕΙ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ(3,5 ΩΡΕΣ ΑΠΟΣΤΑΣΗ)ΘΑ ΠΑΡΕΙ Κ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΑΖΙ!Κ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΦΕΥΓΟΥΝ ΑΠΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Κ ΓΥΡΝΑΝΕ ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ!Η ΓΕΙΤΟΝΙΣΣΑ ΦΕΥΓΕΙ ΑΥΡΙΟ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Κ ΡΩΤΑΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ:ΕΑΝ ΠΑΘΩ ΚΑΤΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Κ ΤΗΝ ΣΑΝΤΥ ΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ;;;;;Κ ΦΥΣΙΚΑ ΟΙ ΛΟΙΠΟΙ ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ ΦΙΛΟΙ Κ ΓΝΩΣΤΟΙ Η ΘΑ ΛΕΙΠΟΥΝ Η ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ!!

ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΜΕ!ΕΔΩ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΧΑΝΕΤΑΙ Κ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΧΤΕΝΙΖΕΤΑΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!! νανσυ μην τον αφηνεις να φυγει..ου μη γεννητο κατι να συμβει δεν γινετε να πας μονη..ασε που δεν θα μπορεσεις..

εστε μια γνωμη για το μαρσιπο που πηρες...κ εγω σε γκρι λεω να το παρω,αν και ειμαι σε διλλημα κ για το μαυρο..ειναι βολικο τελικα?

πασχαλιτσακι ξεκουρασου,πιες μπολικα νερα κ ηρεμησε..για την πιεση στο λεω..

ναταλια κ εμενα ετσι κανει..ολη μερα μπορει να ειμαστε με ενα βυζι απ'εξω..αλλα ευτηχως κοιμαται καλα την νυχτα..απ'τη μια λεω μηπως το κανει αυτο επειδη εχει πολυ ζεστη δεν αντεχουν να τρωνε πολυ ωρα κ το κανουν συχνα πυκνα.. εχει γεμισει στα μαγουλα κ στο πηγουνι σπυρια,,μηπως ειναι κ υδροτηρια? δεν ξερω κ πια κρεμα να της παρω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραααααααααααααααα ομορφες μανουλιτσες πως ειστε σημερα??????πως τα πηγατε με την ζεστη την παλεψατε?φανταζομαι φουλ τα κλιματιστικααααα

maxim μου σε ταλαιπωρησε το μικρουλακι σου πω πω τι να κανουν και αυτα δεν μπορουν να μιλησουν αχ αυτο που λες για τα αγορακια και τα κοριτσακια ειναι πολυ αληθεια δεν εχει πολλα πραγματακια αν και αυτο που παρατηρησα ειναι οτι φετος δεν εχει και πολυ ωραια η μεγαλη ποικιλια απο κοριτσιστικα πραγματακια οπως ειχε περσι που διαλεγα για φιλες μου και δεν ηξερα τι να πρωτοπαρω αντε περιμενουμε και την φωτογραφια του μικρου που γελαει να τον δουμε να τον καμαρωσουμε και μεις

οσο για τα κιλα σου δεν το σχολιαζω γιατι θα συγχιστωωωωω και δεν κανει χι χι χι χι χι φτου φτου

καγκουρακι μου αντε να μας πεις και συ τι σου ειπε ο γιατρουλης αχχχχχχχχχχχχχχχχ αυτα που λες για την κορη σου τα εζησα και γω οταν αρχισα να βγαζω τα πραγματακια για τον δευτερο γιο μου να δω τι θα κανουν και οι 2 τωρα που θα ξαναδουν τα διαφορα εξω λες να θελουν και οι 2 να μπουν και στο λικνο και στην κουνια και γενικααααααααα να τα δοκιμασουν ολα?αχ παναγιστα μου με την ιδεα και μονο με πιανει ταραχη

αριαδνη μου και απο σενα περιμενουμε να μας πεις τι σου ειπε ο γιατρουλης σου θα σε δει και απο κατω?

ελενα μου το ιδιο κολπο που κανει ο αντρουλης σου το εκανε και ο δικος μου και οντως ειχε θεαματικα αποτελεσματα .............συνηθως λενε οτι ονειρο βλεπεις το αντιθετο βγαινει χι χι χι χι χι στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ειχα φτασει τις 40 βδομαδες και επειδη μου ειπε ο γιατρος μου να μπω μου τα σπασανε εκει -δεν μπορω να πω οτι μου αρεσε σαν εμπειρια αυτη αλλα τι να κανεις εκεινη την ωρα ερχεται ο καθενας και σου βαζει χερακι αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

πασχαλιτσακι μου να κανεις τοτε οτι σου ειπε ο γιατρουλης σου ξεκουρασηηηηηηηηηηηηηηηηη να μην κανεις απολυτως τιποτα και να περνεις την πιεσουλα σου τακτικαααααααααααααα

νανσυ μου φανταζομαι ποσο δυσκολα ειναι για σενα με 2 μωρα μεσα στην κοιλιτσα σου θα πας και συ σημερα στον γιατρουλη σου?θα σου πει και το βαρος τους στο περιπου ε?αντε να σου πει οτι ολα ειναι καλα και να σε βαλει μεσα οταν πρεπει για τα μωρακιαααααα αλλα αυτο που λες για το φαγητο και ολα τα νιωθω και γω και δεν μπορω

οσο για τον αντρα σου τι να πω εκεινοι ολα τα βρισκουν ευκολαααααα οταν προκειται να τα κανουμε εμεις ακου να θυλασεις για ενα χρονο?και 2 παιδακια?και εχει και αλλοοοοοοοοο πως να τα καταφερεις και καλα θα κανεις να θυλασεις οσο μπορεις και να δινεις και ξενο αν τα μικρα το ζητανε θυμαμαι στον δικο μου τον θυλαζα μεσα στο μαιευτηριο οσο μπορουσα γιατι η μαια μου μου ελεγε οτι λογω καισαρικης γαλα αρκετο θα ειχα μετα την 4 μερα αρα ο κακομοιρης πιναγε και ετσι ζηταγα και συμπληρωμα και καποιες που ειχαν γεννησει φυσιολογικα με κοιταζαν λες και εκανα εγκλημα και ημουν η χειροτερη μανα οχι θα το αφηνα το παιδι να κλαιει η να μου κανει το στηθος μεσα στις πληγες για να κατεβει το γαλα τα καταφερα να θυλασω για 5 μηνες λιγο πριν γυρισω στην δουλεια αλλα εδινα και λιγο ξενο στον δευτερο θυλασα για 2,5 μηνες γιατι ο μεγαλος ηθελε να ερχεται να βλεπει και αποσπουσε και την προσοχη του μικρου και γενικα δεν ειχαμε και την ηρεμια μας αγχωθηκα και γω και κοπηκε λιγο αποτομα το γαλα τωρα λεω να δοκιμασω το rooming inn μηπως και εχω γαλατακι πιο πολυ και να ζητησω και θυλαστρο απο το νοσοκομειο ωστε να αυξησω λλιγο την ποσοτητα τωρα στο σπιτι ο αντρας μου λεει να κανω οτι θεωρω καλυτερο για μενα και για την μικρη δεν θελει να πιεστωωωωω καθολου γιατι θα χουμε και 2 ταλιμπαν μεσα στο σπιτι

καλα θα φυγει ο αντρας σου και θα σε αφησει εδω μονη σου ε οχι.....................αυτο παραπαει και με την μικρη μαζι κατι πρεπει να του πεις και ας νευριασει γεννας δεν ειναι στιγμη να φευγει και να σε αφηνει

εγω σημερα ετρεχα μαζι με τον αντρουλη μου στο ικα για να παω να καταθεσω τα χαρακια μου για να παρω καπια στιγμουλα τα λεφτακια για τις 56 μερες τον αυγουστο θα μου τα βαλουν στον λογαριασμο μου λιγο πριν γεννησω -παλι καλα

και μετα καναμε και μια περατζαδα απο jumbo πηρα μερικα εσωτερικα φορμακια και πετσετακια και σαλιαριτσες για την μικρηηηηηηηη αυριο θα παω καμια βολτιτσα λνα δω με τις εκπτωσουλες τι γινεται σε zara κλπ

φιλακιαααααα στα ζουζουνακια σας και οι υπολοιπες στις κοιλιτσες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου ηρθα κ εγω απο τον γιατρο,εχουμε πολλες σημερα γιατρο κ μαλλον ειμαι η πρωτη που γραφει νεα.ολα μια χαρα,η μπεμπουλα 2700 περιπου κ ο γιατρος μετραγε κ ξαναμετραγε γιατι νομιζε οτι κατι δε κανει καλα,αλλα του ειπα οτι κ στο ιατρειο του γυναικολογου μου βγαινει πιο μεγαλο το μωρο. :D

με ρωτησε αν ειναι το πρωτο κ ειπα οτι ειναι δευτερο κ λεει το πρωτο ποσο βγηκε κ λεω 36 κ 3 βγηκε 3400 κ λεει ε αυτο θα βγει παραπανω.τελοσπαντων ολα καλα με τα κιλα κ γενικα.εχει παρει κ θεση αν κ δε με νοιαζει λογω καισαρικης,ισα ισα που με βαραινει κιολας κ ολο παω τουαλετα κ γενικα νιωθω βαρος κ συχνα πονακια κ αγχωνομαι.

πασχαλιτσακι μου σε καταλαβαινω απολυτα με τον πριγκηπα,εμενα λειπει 10 μερες τωρα κ νιωθω κενη.δεν εχει νοημα η ζωη μου,οπως μου λειπει πολυ κ ο αντρας μου,καπου μετανιωσα που δε πηγα μαζι τους,απορω πως αντεξα αλλα τωρα μετραω τις μερες να γυρισουν,λιγεες εμειναν.σκεφτομαι το καλο τους οτι το παιδι πηγε εξοχη,εκανε μπανακια κ ευχαριστηθηκε κ ο αντας μου λιγο να ξεκουραστει κ να παρει δυναμεις για οσα μας περιμενουν κ θα εχει κ τη δουλεια κ ξερω οτι θα με βοηθαει πολυ.οσο για τη πιεση να κανεις οτι σου ειπε ο γιατρος κ θα πανε ολα τελεια...

σημερα πολυ ζεστη αλλα ευτυχως θα περασει,απο αυριο θα ειναι πιο καλα,να παρουμε μια ανασα.με κουρασε πολυ ολο αυτο αν κ την εβγαλα κ εγω με πολυ αιρ κοντισιον κ παλι ομως σκεφτεσαι να πας καπου η καθεσαι στο μπαλκονι το βραδακι κ δε κουνιεται φυλλο.κ γενικα δε μπορω κλεισουρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατα λαθος πατησα υποβολη ενω δεν ειχα τελειωσει.

νανσυ μου να μη σε αφησουν μοναχουλα σου,εγω για αυτο ηρθα στους δικους μου,ασε που ειμαι 10 λεπτα απο το μητερα απο εδω,καλα ασχετο απο αυτο,οχι εσυ με τα διδυμα..καλα εγω θα φοβομουν παρα πολυ να μεινω μονη,εδω πηγαν κοζανη για την ορκομωσια για το πτυχιο του αδελφου μου κ κρατησα εδω τη γιαγια μου να μη μεινω μονη που ελειπαν ολοι.κ η καημενη ηθελε πολυ ν παει αλλα κ εκεινη δε με αφηνε μονη.

εγω ειχα προαισθημα οτι εχω αγορι αντι της μπεμπας κ ηταν κ δυνατο..καμια σχεση φυσικα,παντως αν κ σημερα μου ελεγαν οτι εχω αγορακι δε θα με πειραζε,σας ειπα εχω αδυναμια :D πρεπει να ειμαι απο τις λιγες περιπτωσεις.κ η φαση ειναι οτι δεν ημουν ετσι με τα αγορια αλλα την επαθα με τον γιο μου.

εγω φορεματακια κ τετοια δε θα παρω πολλα αντε :D ενα το πολυ δυο,δε θα προλαβει να τα βαλει αφου θα σαραντησω μεσ :D σεπτεμβρη,ποτε να προλαβω να τα βαλει κ εκτος αυτου θυμαμαι οτι μονο τα φορμακια βολευουν στην αρχη κ ποσο μαλλον τωρα το καλοκαιρι.

αυτα τα νεα μου κοριτσακια μου,παω να φαω,μαγειρεψε η μαμα μου,παντως εχω ξεκουραστει παρα πολυ.το μονο καλο που λειπουν τα αντρακια μου.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια πριν λιγο γυρισαμε.

τα μωρα ειναι το αγορι 2500 κ το κοριτσι περιπου 2367αλλα γενναμε μερα με τη μερα..

μου εβαλε χερι ο γιατρος γιατι δεν ειδε καλα τον τραχηλο απο τον υπερηχο κ απογοητευμενος μου ανακοινωσε οτι δεν θα μπορεσουμε να το τραβηξουμε αλλο.το ειδα εγω το ονειρο εχθες..ειχα δει αιμα!κ οταν βλεπω αιμα κατι γινεται πολυ γρηγορα.

ο τραχηλος εχει μαλακωσει παρα πολυ κ οταν τον ρωτησα για ημερομηνια μου πε δε θα φτασουμε μεχρι τελος κ να μαι ξαπλα οσο γινεται περισσοτερο οχι οτι θα κανουμε κατι αλλα να κλεψουμε εαν μπορεσουμε καμια μερα παραπανω.τα υοτοπαρ κλπ δεν θα μου κανουν πλεον τιποτα.

μου πε αυριο να παω για καρδιογραφημα γιατι με ειδε ποσο χαλια ειμαι κ που δεν μπορω να αναπνευσω το βραδυ.να τσεκαρουμε εαν ειναι ολα καλα.

κοινως απο οτι ειπε κ στον αντρα μου μαλλον αυτη την εβδομαδα θα γεννησουμε..

κ ο αντρας μου εχει φρικαρει..ανχωθηκε μην γεννησω κ εχουν τιποτα τα μωρα που ειμαι δυο εβδομαδες νωριτερα.κ απο την ωρα που γυρισαμε κανει ολο δουλειες για να μην κανω αυριο τιποτα.

σας αφηνω τωρα γιατι γκρινιαζει να ξαπλωσω..απλα θελουμε να το παμε εως δευτερα για να κλεισω κ 36 αλλα απο οτι ειδαμε τον γιατρο μαλλον δυσκολο.

φιλακια θα τα πουμε το πρωι κ εαν γινει κατι θα στειλω μνμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia oute pou mporw na fantastw pws eiste eseis me ta 2 paidia. Egw exw kourastei para polu. Den kserw an einai oti den exei ena programma akoma kai se sundiasmo me to thilasmo na me kourazei. Pantws eimai teleiws eksantlimeni. Kai simera den kserw ti exei pathei kai oli mera den exei koimithei polu, ti bazw kai meta apo misi wra ksupnaei kai klaiei kai den kserw ti thelei. Oli mera ithela na kanw ena ntouz kai mono twra ta katafera! Eutuxws pou koimithike h mpempa to apogeuma ligo kai koimithika kai egw.

Nansouli mou ti trabas kai esu, makari na genniseis na eleutherwtheis. Kai o antras sou, ti na pw!!! Pes tou na erthei ligo stin pragmatikotita giati den ton blepw na tou bgainoun ola tou ta sxedia!

Akoma perimenw fwtoooooo se bgazoun oi alloi kai emas tipota? :cry:

Fantazomai pws tha exei ginei h koiloumpa!

Rapanaki plaka den exei pou oi antres briskoun tetoia kolpa?? Emena otan to anakalupse kai to ekane kai aerizotan h mikri itan san na eixe kerdisei to tzoker! Polu plaka :lol: Oso gia ta pragmatakia pou exei gia ta koritsakia...lefta na'xeis na pswnizeis, exei polu zouzouniarika aksesouar! Twra tha to deis kai esu!

Ax Nansouliiiii gennas???? Twra to diabasa!!!

Euxomai ola na sou pane kala kai tha perimenw minima!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου..............εγω ειμαι σε κατασταση ξαπλας. Ολη μερα δεν κανω τιποτα............. ξαπλωνω με το αιρκοντισιον και τον ανεμιστηρα να με φυσαει και κανω χαρουμενες σκεψεις :):):):) . Προσπαθω να ειμαι αισιοδοξη οτι η μικρη θα κρατηθει καμια 10ρια μερες ακομη, να παρω ολον τον Ιουλιο και μετα οποτε θελει ας ερθει με το καλο.

Αλλωστε τελικη ημερομηνια μου εδινε 4 Αυγουστου οποτε αν τα καταφερω και βγαλω τον ιουλιο θα ειμαι τρισευτυχισμενη.

Πηγα το απογευμα στο ιατρειο να γραψω τις εξετασεις αιματος και ουρων που θα κανω αυριο και ενω δεν εχω πρησμενα χερια και ποδια ο γιατρος με ειπε οτι ειμαι πρησμενη στο προσωπο. :shock::shock::shock::shock: Επειδη ξερει οτι ειμαι χεστικουλας μπορει να εκανε και πλακα............ αλλα το πρησμενο προσωπο ειναι ενδειξη οτι κατι δεν παει καλα?????? Ενδειξη κακη σχετικη με την ανεβασμενη πιεση???? Μου τη μετρησε και εκει, εννοειται οτι ηταν στα υψη και ειπε να τη μετρησω το βραδυ και αυριο το πρωι ηρεμη και οταν του παω το μεσημερι τα αποτελεσματα να του πω τις τιμες. Ελπιζω να μπορεσει αυριο να με στριμωξει αναμεσα σε κανενα ραντεβου και να δω ποσο μεγαλωσε η νεραιδουλα μου. Ευχομαι να ξεπερασε τα 2.500 γρ και να ειναι ικανοποιητικο το βαρος και η αναπτυξη της.

Με λεει ο γιατρος : Τι λεει κατερινακι, θα το παρουμε νωριτερα το μωρο???? Και εγω λεω οτι αν εχει καλο βαρος δεν με πειραζει αρκει να ειναι αυτο καλα. Του λεω δωσε μου το χαπακι μου για την πιεση για να ειμαι και εγω ηρεμη και δεν μου δινει ρε κοριτσια....... γιατι??? Αλλες με πολυ χαμηλοτερη πιεση και τις χαπακωνουν οι γιατροι και εμενα γιατι δεν με χαπακωνει για να παμε καλα αλλες 2 εβδομαδες και να μην εχω το αγχος να μετριεμαι ολη την ωρα????

Τελος παντων. Ελπιζω να βγουνε καλες οι εξετασεις και με την ξεκουραση να κρατηθει η πιεση σε οχι ανυσηχητικα επιπεδα.

Βικακι γιγαντακι εσυ θα βγαλεις. Τι καλα και εγω να εχω μεγαλο μωρακι??? Εσυ σιγουρα με νιωθεις σχετκα με τον πριγκιπα και την απουσια του..... εσενα τουλαχιστον ειναι και ο αντρουλης σου μαζι και ξερεις ακριβως τι συμβαινει. εμενα ειμαι σιγουρη οτι δεν μου τα λενε τα πραγματα οπως εχουν, για την ακριβεια τα ωραιοποιουν ολα τα πεθερικα γιατι φοβουνται οτι αν με πουνε κατι που δεν θα μου αρεσει θα τον παρω πισω και δεν το θελουν. Ειναι η χαρα τους!!!!!!!!! Εχουν περασει πολλα και επειδη εγω τους εκτιμω και μαθαινω στο παιδι μου να τους αγαπαει το εκτιμουν και αυτοι και σκιζονται για εμας και ειδικα για το μωρο σε σημειο που μπορει η αγαπη τους να μας φερει δυσφορια...... Ας ειναι, ειπαμε ας ειναι το μωρο καλα και εμενα δεν με νοιαζει. Προσπαθω να το βλεπω θετικο ολο αυτο κατα ρχην γιατι ετσι ξεκουραζομαι και φροντιζω για το καλο της νεραιδουλας και δευτερο σημερα ξεκινησε η πεθερα να τον "καθαριζει" απο την πανα και αν τα καταφερει θα με απαλλαξει απο μεγαλο αγωνα!!!!!

Αλλα και τα δικα σου τα μωρακι νανσουλι μου μια χαρα ειναι, για δυδυμακια εχουν πολυ καλο βαρος. Ευχομαι να κρατηθουν αλλη μια εβδομαδα και να γεννησεις με το καλο αφου κλεισεις τις 36. Αλλα δοξα τω θεο εχουν καλο βαρος και πιστευω οτι θα ειναι πολυ καλα και εξω απο την κοιλιτσα σου και θα ελευθερωθεις και εσυ κοπελα μου. Οσο μπορεις ξεκουρασου γιατι εχεις φτασει στο τερμα. Για οτι νεωτερο θα μας ενημερωσεις φανταζομαι.

Αυτα τα νεα μου. Προσευχηθητε κοριτσια για εμας τις μαμαδες του Αυγουστου γιατι απ' οτι φαινεται τα δικα μας τα μωρακια ειναι τα πιο μπελαλιδικα και μας ταλαιπωρουν :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax Nansouliiiii gennas???? Twra to diabasa!!!

Euxomai ola na sou pane kala kai tha perimenw minima!

Εννοεις οτι ειναι στο μαιευτηριο?????????????? Ξεκινησε η διαδικασια??????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου, μπήκα να σας πω τα νεα μου απο το γιατρο.

Όλα καλα ο μπεμπακος στα 3300 περίπου δεν είναι τελείως χαμηλα αλλα έχω διαστολη 2!!!!!

Ο γιατρός ειπε ότι μπορει τις επόμενες ώρες να μπω σε τοκετο οπότε αναμένω ή να σπάσουν τα νερά ή να με πιάσουν οι πόνοι.

Αν δεν έρθει απο μονο του είπαμε για Παρασκευή με πρόκληση αλλα μάλλον θα έχει έρθει ε τι λέτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου...εξελίξεις βλέπω!

Νανσυ περιμένω μήνυμα αν γίνει κάτι.Μην αγχώνεσαι, το βάρος τους έιναι καλό και συ θα κάνεις ό,τι σου πει ο γιατρός.

Κατερινα-pasxalitsaki, τί θα γίνει?Λες να γεννησεις και πρίν απο μένα που υποτίθεται ότι είμαι του Ιουλίου?Χαλάρωσε και ξεκουράσου!

Κατερίνα-kangaroo απο στιγμή σε στιγμη λοιπόν, ε?Για να δούμε!!Αλλιώς την Παρασκευή!

Και γω πήγα στο γιατρό σήμερα, η μπέμπα είναι 3055, δεν έχω διαστολή, ο τράχηλος είναι μαλακος αλλά δεν έχει εμπεδωθεί ακόμα το κεφαλάκι. Τετάρτη καρδιοτοκογράφημα και Παρασκευή πάλι γιατρό για εξέταση απο κάτω. Στενή παρακολούθηση με λίγα λόγια!Τον ρώτησα αν θα περιμένουμε και μου είπε εννοείται ότι θα περιμένουμε μέχρι τις 29. Οπότε στην αναμονή (και στην πρίζα!!!)

Ελενα, διαβάζω την κούραση που τραβάτε και αγχώνομαι αλλά τί να γίνει, θα μπουν σιγά σιγά σε πρόγραμμα, ε, και οι πρωτομανούλες είμαστε και πιο αγχωμένες. Ευτυχώς που έχεις και τη μαμά σου.

Θα τα πούμε κοριτσάκια,καλό βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!!!

mariagiorgos εγώ μέχρι στιγμής έχω πάρει 14 κιλά.... :cry: βέβαια δεν προσέχω...όταν πεινάσω τρώω (ακόμα και αν δεν πεινάσω τρώω...χι χι...ούτε η ζέστη με πτοεί ούτε τίποτα...)μετά με το καλό θα προσέξω να τα χάσω!!!

Πασχαλιτσάκι μακάρι να μην πήγαινα στη δουλειά αλλά δυστυχώς μερικές φορές δεν μπορώ να το αποφύγω...βέβαια αυτή την εβδομάδα λέω να μην πάω μιας και σήμερα που πήγα πήρα μαζί μου κάποια χαρτιά να τα τελειώσω στο σπίτι! Πάλι καλά που μπόρεσες να βρεις σήμα έστω και στο μπαλκόνι!!!Θα μαθαίνουμε νέα σου! Πόση πίεση έχεις????

Αχ βρε Νάνσυ τι τραβάς και εσύ!!!!!!Ελπίζω όλα να πάνε καλά και να κρατηθούν λίγο ακόμα τα μωράκια σου μέσα στην κοιλίτσα!!!!!Προσπάθησε να ξεκουραστείς όσο μπορείς! Ελπίζω ο άντρας σου να άλλαξε τα σχέδια του...

Kangaroo άντε με το καλό!!!Τι καλά!!!Ελπίζω όλα να πάνε καλά και να κρατήσεις σύντομα αγκαλίτσα το μωράκι σου!!

Θα σας αφήσω για σήμερα γιατί είμαι αρκετά κουρασμένη...είναι και αυτή η ζέστη που σε τρελαίνει, βέβαια τουλάχιστον εδώ το βράδυ είναι καλά! Αλλά σας ζηλεύω εσάς που είστε κοντά σε θάλασσα...εγώ μάλλον φέτος μόνο στην τηλεόραση θα την βλέπω :cry::cry: Σήμερα επιτέλους πήγαμε βολτούλα με τον μικρό...(την προηγούμενη εβδομάδα επειδή έλειπε ο γιατρός δεν τον πήγα, για να μην περπατήσω και έχουμε κανένα απρόοπτο). Να πω την αλήθεια μακάρι να μην καθυστερήσει πολύ να βγει ο μικρούλης από την κοιλίτσα!Ανυπομονώ να τον δω!!! Φιλάκια πολλά και καλό βράδυ να έχετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αριαδνουλι ελπιζω να με προλαβετε ολες του Ιουλιου και να ειμαι η πρωτη του Αυγουστου, να κανω ποδαρικο!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι είπα να διαβάσω και τα δικα σας νεα.....

Απο που να ξεκινήσω.....

Βικακι μια χαρα η μπεμπουλα σου τελικα θα είναι μεγαλη και αυτη, ποτε λες να σε υπολογίζει ο γιατρός σου μόλις μπεις στο μήνα σου?

Κατερινακι κανε ότι λέει ο γιατρός θα δει και τις εξετασεις σου αυριο και όλα θα πανε καλα αλλωστε και εσυ μπαινεις στο μήνα σου σε λίγες μέρες, η νεραιδουλα δεν θα στεναχωρησει καθόλου την μανούλα της θα το δεις ;)

Νανσυ μου είσαι και εσυ πολυ κοντα, το βάρος τους είναι μια χαρα για διδυμακια όλα θα πανε καλα μακάρι να μείνουν μερικές μέρες παραπάνω μέσα στην κοιλιτσα σου. Περιμένουμε αυριο νεα σου. Φανταζομαι άλλαξε και σχέδια ο άντρας σου.

Αριαδνη μου και η δικια σου η μπεμπουλα έχει μια χαρα βάρος, όλα θα πανε καλα υπομονη καλο είναι που θα σε αφήσει μεχρι την ΠΗΤ μπορει να έρθει απο μονη της μεχρι τότε.

Σας αφήνω για την ώρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou simera eixame giatro, exo kala kai kaka nea! ta kala nea einai oti ta morakia mou einai polu kala, megalosane kai ftasame sta 2200 kai ta duo. ta kaka nea einai oti oi eksetaseis mou den bgikan kales kai to nefro mou xeiroterepse kai exo simadia proeklampsias!!! aurio to proi tha pao sto nosokomeio na kanoume sullogi ouron 24orou kai na me eksetasoun oi giatroi! mporei na meino mesa kai fobamai mipos me kratisoun mexri na genniso... prepei na metriso kai ti piesi kathe 2 ores alla me tosi stenaxoria simera kai klamma fobamai pos eukola tha kseperaso to 13!!! an den guriso spiti tha sas steilo minima na sas po ta nea mou. euxomai na guriso kai na einai ola kala... den diavasa ta nea sas, den exo kouragio... pao na koimitho an kai den nomizo na ta katafero... filakia polla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια στις κοιλιτσες κ στις μανουλες...

Καγκουρακι Κατερινακι ευχομαι να πανε ολα καλα κ με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου αγκαλια...

Κατερινακι >Πασχαλιτακι κοιτα να χαλαρωσεις κ να ξεκουραζεσαι για να μην ανεβαινει η πιεση σουκ κοιτα να μην στεναχωριεσαι για τον πριγκιπα σου μια χαρα θα ειναι κ αυτος αν κ σε καταλαβαινω απολυτα οτι σου λειπει το ζουζουνι σου.

Αριαδνη κ συ κανε λιγο υπομονη εφτασες κ συ στο τελος..με τοκαλο με το μωρακι αγκαλια.

Νανσυ μου μια χαρα το βαρος των παιδιων μην στεναχωριεσαι ολα καλα θα πανε λιγες μερες ασ κρατηθουν μεσα..κ ματα σου ευχομαι να τα χεις αγκαλιτσα κ τα δυο.....κ να μεινει οπωσδηποτε ο αντρας σου διπλα σου...χρειαζεσαι βοηθεια κ ξεκουραση.

Μπεμπουλα κ συ μην στεναχωριεσαι ολα καλα θα πανε.αφου τα μωρακια σου ειναι μια χαρα κανε αυτα που σου λεω ο γιατρος κ θα δεις ολα θα ειναι ενταξει.

Ελενα σε καταλαβαινω κ γω με τον μικρο ετσι ημουνα χθες ηταν ολη μερα μεσα στη γκρινια δεν κοιμοταν κ τελικα κοιμηθηκε λιγο το απογευμα επαιξα λιγο με την κορη μου κ ευτυχως το βραδυ μας πηγε λιγο καλυτερα σηκωνοταν ανα 3 ωρο...πολυ κουραση...

Μαρακι μου κουκλακι ο γιος σου αλλα κ η κορη σου δεν παει πισω...

κοριτσακια με το καλο οι νεες αφιξεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...