Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ 2013?????


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!!! Είμαι η Νάνσυ μένω στην Θεσσαλονίκη είμαι 28 χρονών , έχω ένα κοριτσάκι 9,5 μηνών και μόλις ανακάλυψα ότι είμαι και πάλι έγκυος!!!!!! Αναρωτιόμουν αν υπάρχει ήδη ομαδούλα με μανούλες που θα γεννήσουν τον Μάρτιο του 2013 και επειδή δεν βρήκα κάτι είπα να ανοίξω θεματάκι ,αν όμως είστε ήδη κάπου περιμένω να μου πείτε για να τα λέμε!!!!! φιλιά πολλά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου apostolia! Τον Ιούλιο (τέλη) πριν 2 χρόνια ειχα μαθει οτι ειμαι εγκυος στο κοριτσακι μου!

Πιστευω οτι ειναι καλη εποχη για την εγκυμοσυνη καθως δεν σε τρωει η ζεστη ειδικα στο 3ο τριμηνο που ειναι πιο δυσκολα τα πραγνατα! Και για την γεννα ειναι σουπερ τον Μαρτιο καθως μεχρι το καλοκαιρακι θα εχει μεγαλωσει αρκετα το μωρακι σου! Και εγω παιδι Μαρτιου ειμαι :D:D:D:D !!!

τωρα βεβαια εχω και 2η κορη η οποια ηρθε στον κοσμο πριν απο 1.5 μηνα!

με το καλο!!! :lol::lol::lol:

αχ πολυ συγκινηθηκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου samantha!!!! Σε ευχαριστώ πολύ και εσύ να χαίρεσαι τα κοριτσάκια σου!!! και εσύ κοντά κοντά τα έκανες βλέπω, πως είναι με δύο μωράκια δύσκολά εεε???? Και εγώ πιστευω ότι αυτη η εποχή είναι η καλύτερη για εγκυμοσύνη και ο Μάρτιος για γέννα τέλεια και εγώ παιδάκι Μαρτίου είμαι χαχα!!! πέρυσι που ήμουν έγκυος στην κόρη μου ήμουν με την κοιλιά στο στόμα και ήταν πολύ δύσκολο το καλοκαίρι!!! Φιλάκια πολλά στα μωράκια σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Apostolia με το καλό!!!!!! Έχω την εντύπωση πως θα περιμένεις λιγάκι μέχρι να μαζευτεί η παρεούλα σου.....Πάντως αυτό που λέτε για την ζέστη κορίτσια μέγα θέμα....είμαι στον έκτο και τρώω φρίκη....και έπεται βέβαια συνέχεια....

Όλα να πάνε καλά και να μαζευτείτε σύντομα πολλές!!!!!!!...που θα μαζευτείτε φυσικά..... [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ Αnji!!! με το καλό να έρθει το μωράκι σου!!! Όντως έχεις δίκιο είναι νωρίς ακόμη σιγά σιγά θα μαζευτούν οι εγκυούλες του Μάρτη απλά είπα μήπως και με πρόλαβε κανένα άλλο κοριτσάκι και δεν το είδα!!! Και υπομονή με την ζέστη σε καταλαβαίνω απόλυτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Νάνσυ, πού χάθηκες βρε; Πάλι έγκυος είσαι;;;;; Με το καλό!!! Εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη! Χάθηκες απ' το ποστάκι μας.

Κι εγώ πέρσι τέτοια εποχή ήμουν στον έκτο, αλλά δε δυσκολεύτηκα ιδιαίτερα, κι ας μένω Κύπρο που η ζέστη χτυπάει κόκκινο. Μάλιστα, λόγω της έκρηξης που είχε γίνει, έπρεπε να κάνουμε οικονομία στο ρεύμα, και δεν ανάβαμε ποτέ κλιματιστικό. Μια ιδέα είναι όλα.

Αλλά το επόμενο μωρό θέλω κι εγώ να το γεννήσω άνοιξη, κυρίως για να αποφύγω τα κρύα του χειμώνα όταν θα είναι νεογέννητο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε θηριο!!!!!!!!!Μπραβο με το καλο!!!!Χαρα στο κουραγιο σου!!!Εμενα ουτε σαν ιδεα δεν παιρνα απο το μυαλο μου!!!

Ολα ευχομαι να πανε κατ ευχην!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα...

εγω και η ζουμπι εχουμε πητ: 10 μαρτιου αλλα μαλλον πως εγω θα γεννησω φεβρουαριο...

θα χαρω πολυ να τα λεμε....

φιλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια κοριτσακια μου :ymapplause::ymapplause:

Ευχομαι να εχετε υπεροχες εγκυμοσυνες και με το καλο να ερθουν τα μωρακια σας!!!

Ελπιζω και αυτο τον μηνα να γεμισει το ποστακι σας με πολλες υποψηφιες μανουλες!!!!

Μακαρι να σας προλαβω!!!! :ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 months later...

Νάνσυ που είσαι ;;

Πού χάθηκες;;

Θυμάσαι που τα λέγαμε παρεούλα το βράδυ που είχα πονάκια και πήγα νοσοκομείο;;

Τι κάνει η κοράκλα σου;

Με το καλό και το δεύτερο!!!!!!

Να είσαι καλά, μου έλειψαν οι συζητήσεις μας!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...