Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι (Summer Edition)!!! + ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!!!!


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα,

μου συμβαίνει το εξής παράξενο και γιαυτό γράφω, για να μην το πω στον άντρα μου. Δεν θέλω να ελπίζει και μετά να απαγοητευτεί. Είμαι στην πρώτη μέρα καθυστέρησης και έκανα εξέταση β χοριακής. Έδειξε 5,1. Το διαγνωστικό κέντρο που έκανα την εξέταση είχε τις εξής τιμές: ΟΧΙ ΕΓΚΥΟΣ <2 mlU/ml, 3 βδομάδα 10- 70,0 mlU/ml και ούτο κάθε εξής. Δεν ξέρω τι να πω και τι να πιστέψω. Μίλησα με τη γυναικολόγο μου και μου είπε να ελπίζω για εγκυμοσύνη και να επαναλάβω την εξέταση σε 10 μέρες εάν μέχρι τότε δεν έχω αδιαθετήσει...Τί να πω; Ξέρετε πως νιώθω; ΧΑΜΕΝΗ στο διάστημα... Δεν ξέρω τι να πιστέψω και τι να κάνω... Θέλω τόσο ένα παιδάκι.... Μα τόσο πολύ...

Das Kind μου δεν θελω να σου "φουσκωσω τα μυαλα" αλλα μαλλον εισαι εγκυος κοριτσακι μου!!

Εισαι στην πρωτη μερα καθυστερησης ε?Που σημαινει εισαι 2 εβδομαδες μετα τη συλληψη.....Αν το παμε ετσι το 5,1 καπως καλο μου ακουγεται!!!Μακαρι,μακαρι να πολλαπλασιαστει και να ειναι ενα παιδακι στη κοιλιτσα σου κοπελα μου!!

Εχουμε αλλαξει θεματακι!!Ειμαστε οι ιδιες κοπελες αλλα ειμαστε στο Autumm Edition!!Θα σου βαλω το link μη ψαχνεις!!Οπως και να'χει ενημερωσε μας!!Στο ευχομαι γιατι ξερω ποσο το θελεις!!!!!!Μακαρι κοπελα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...