Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι (Summer Edition)!!! + ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα, καλή εβδομαδα και καλό μήνα..

Κορίτσια τον επόμενο μήνα θα γίνουν τα θαύματα...θα πάτε διακοπές και εκεί θα χαλαρώσετε και τσουπ!! Εμένα όλα τα παιδάκια έχουν γενέθλια Απρίλιο εκτός απο τον δικό μου που είναι χειμωνιάτικος...στην παρέα είναι σύνολο 6 παιδια -τα 5 εχουν γεννηθεί Απρίλιο που σημαίνει σύληψη τέλος Ιουλιου- αρχές Αυγούστου. Τυχαίο ? Δεν νομίζω!!!

Εκανα την Παρασκευη ΠΑΠ - τελος εβδομαδας περιμένω αποτελέσματα αλλά ήδη ξεκινήσαμε επίσημα προσπάθειες. Με κύκλο 30 ημερών μου είπε 12-19η ημέρα επαφή μέρα παρά μέρα. Βέβαια εμείς ξεκινήσαμε και πριν την 12η αλλά για άλλους λόγους....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια εγω αππο διακοπες φετος μονο Συβοτα,Παργα και γενικα Ηγουμενιτσα Δεν βολευουν και πολυ τα οικονομικα για μακρυα....Στους δικους μας ειδικα αφου προσπαθουμε και για παιδακι οικονομια....

Θελω να ρωτηω κατι:Τον περασμενο μηνα ειχαμε αποβολη η οποια ηταν περιπου 29 Μαιου...εχω σταθερο κυκλο 29 ημερων....Μολις καθαρισα βαλαμε μπρος για τανι-τανι για να εχουμε συντομα ευχαριστα....Ηταν να αδιαθετησω στις 27 περιπου....Μηπως κατι δεν παει καλα ή τα καταφέραμε????φοβαμαι να κανω τεστ γιατι την προηγουμενη φορα ειχαμε 2 αρνητικα και 2 θετικα.....Διαφωτηστε με please.......

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! πηρα το πτυχιο μου την παρασκευη με 19,5/9.......και ειμαι πολυ χαρουμενη αν κ απο σημερα ανεργη......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι eugeniafrapa μου ,όπως λες να είναι καλοκαιρινά τα σποράκια μας , με το καλό κι εσείς βουρ στο τάνι-τάνι και σύντομα νινάκι.

Binoula μου σε ζηλεύω , σχεδόν κάθε χρόνο πηγαίνουμε Πάργα (έχουμε ένα πολύ καλό φίλο που διαθέτει δωμάτια και μια επιχείρηση με παγωτά) και περνάμε τέλεια , είναι τόσο ρομαντικό μέρος το βράδυ! Όσο για τα Σύβοτα δεν έχω λόγια ,οι καλύτερες παραλίες ever!

Συγχαρητήρια και για το πτυχίο σου , καλή σταδιοδρομία σου εύχομαι!

Λυπάμαι για την αποβολή σου και εύχομαι να είναι θετικό το τεστάκι σου κι ένα γερό σποράκι στην κοιλίτσα σου.

Φιλιά. :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα μαι και γω!!!

Καλο μηνα και καλη εβδομαδα σε ολα τα κοριτσια!!!! Καλοριζικο το γκρουπακι :P πολυ καλοκαιρινο!!!!

Εχω χαθει και γω λιγο αυτες τις μερες ... αλλα εμπαινα βιαστικα και εβλεπα τα νεα σας.

Μαιμουδιτσα να ζησετε να ειστε παντα ευτυχισμενοι (Μαριανθη σε λενε? εισαι συνονοματη με την κορη μου χιχιχι ).

Τονια μου μ'αρεσει η αισιοδοξια σου χαιρομαι πολυ τους αισιοδοξους ανθρωπους δλδ, αντε το καλοκαιρι κατι θα φερει, δε μπορει :-bd

Βινουλα σου ευχομαι και γω να εχεις ευχαριστα νεα συντομα!!!

Και εγω ειχα επαφες στις κρισιμες μερες αλλα δεν ξερω δεν τρεφω και πολλες ελπιδες, κανονικα μεχρι τελος τις εβδομαδας πρεπει να αδιαθετησω..

Αυτα τα νεα μου φιλια σε ολες :-h[smilie=sign4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου!!Παω να σας διαβασω και θα επανελθω!!

Κατι πηρε το ματι μου ομως!!!!!!!!!Καντυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!! [smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες, καλώς σας βρήκα και πάλι!

Εμείς είχαμε μια περιπετειούλα υγείας με τον ανδρούλη μου, καθώς νοσηλευτήκαμε για 2 μέρες με έντονους πόνους σε στομάχι και κοιλιά. Μετά τις απαραιτήτες εξετάσεις όλα είναι ευτυχώς καλά! Το καλό μου σκάει από υγεία! :D

ΚΑΝΤΥ, νομίζω ότι κάτι γίνεται εκεί!!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

MARY12, πήγαινε στη σελίδα του Daisypath, εκεί σου δίνει επιλογές για background, ημερομηνία επετείου κλπ. και στο τέλος έναν κωδικό για forum, τον οποίο αποκόπτεις και επικολλάς (copy-paste), στον Πίνακα Ελέγχου Μέλους (στην επιλογή Προφίλ) που βρίσκεται πάνω αριστερά από το πλαίσιο στο οποίο γράφεις κάθε φορά την απάντησή σου (όταν πατάς το κουμπί ΑΠΑΝΤΗΣΗ). Ελπίζω να βοήθησα και να μη σε μπέρδεψα περισσότερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!

KoYiot μου,περαστικα στον αντρουλη σου!!Χαιρομαι που τελικα δεν ηταν τιποτα!!!!!!

Mary12 ναι πηγαινε εκει που σου ειπε το κοριτσακι πριν....Απλα το βρισκεις καιι σο lilypie αλλα και στο pregnology αν θελεις να κανεις τικερακι για ωορηξια...

Απλα μετα πας πινακας ελεγχου----->προφιλ---->και υπογραφη---->εκει κανεις paste τον κωδικο που εχεις κανει copy απο το site....Aπλα ξεκλικαρε απο κατω τα κουτακια τις επιλογες που εχει εκει!!!

Ελπιζω να μην σε μπερδεψα και εγω πιο πολυ!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια...

κάντυ εύχομαι τα καλύτερα..βουρ για τεστ ή ακόμα καλύτερα χορίακη...

εμείς σχετικά καλά...δεν ελπίζουμε πολλά αυτόν το μήνα...πάμε για ιούλιο... 8-)

πολλά καινούργια πρόσωπα εδώ...θα σας μάθω που θα μου πάει..τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς σε όλες σας...με πολλά σποράκια το καλοκαίρι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια...

κάντυ εύχομαι τα καλύτερα..βουρ για τεστ ή ακόμα καλύτερα χορίακη...

εμείς σχετικά καλά...δεν ελπίζουμε πολλά αυτόν το μήνα...πάμε για ιούλιο... 8-)

πολλά καινούργια πρόσωπα εδώ...θα σας μάθω που θα μου πάει..τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς σε όλες σας...με πολλά σποράκια το καλοκαίρι....

=))=))=))=))=))=)) Αγωνιστικους χαιρετισμους,ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλημερα Νινα μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsiaaa!!!ti kanete??diavazw polu wraia nea :ymapplause::ymapplause::ymapplause: ante na ma8ainoume ta euxarista!!!!!!!!sas euxaristw kai pali gia tis euxes sas,mary mou nai marianthi!!!kai tin koroula sou etsi ti lene?apistefto!!de to akouw suxna to onoma mou :) emeis arxisame ta tani-tani mera para mera apo tin 9i mera kai proxwrame aka8ektoiii [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] pou 8a mas paei 8a to tsakwsoume [smilie=sign19.gif][smilie=sign17.gif] deftera mallon fevgoume kai samothraki,mias kai de pigame taksidi tou melitos kai exoume spitaki ekei pera 8a pame gia 2 vdomadoules isws kai parapanw kai pistevw na gurisoume 3!!!!!!!!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gamwto de mporw na valw tickeraki :cry::cry: mou vgazei mono ta grammata..tonia voi8eiaa!!!poio kwdiko na kanw copy gia na to valw re su??apo to pregnology..kai na sas rwtisw..egw kanonika exw kuklo 28-30meres..alla ton iounio mou ir8e stis 25..twra pws 8a upologizw ton kuklo mou?25 meres i 28-30 pou eixa??gia na kserw pote DEN 8a perimenw ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λογικα θα υπολογισεις 25 μερες....Νομιζω ο τελευταιος κυκλος μετραει!!!

Στο pregnology ε??

Σε tiny version βαλε το δευτερο----->BB Code: (If it doesn't work......)Ξεκλικαρε τις επιλογες ομως απο κατω στην υπογραφη σου στο προφιλ σου και πατα υποβολη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tonia, ευχαριστώ για τις ευχές... (Είμαστε καλά!) - Πολύ αγχωτικό αυτό το My TTC Journey... αλλά επειδή είμαι μαζόχα, θα το παρακολουθώ κι εγώ...

Maimouditsa, βίον ανθόσπαρτον και γρήγορα μ'ένα μωράκι αγκαλιά!

KANTYΥΥΥΥΥΥΥΥ, πες μας ευχάριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΗΡΕΜΗ ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΓΡΑΨΩ ΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ!!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!!ΕΤΡΙΒΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ!!!!!ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΞΑΝΑΓΡΑΨΩ ΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ!!!!ΜΟΥ ΦΕΡΑΤΕ ΤΥΧΗ!!!!!ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ!!!!ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ....ΕΙΜΑΙ ΣΥΓΚΙΝΗΜΕΝΗ!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!! :x:x[smilie=blob10.gif][smilie=blob9.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif]

γιούπι γιούπι....συγχαρητήρια κάντυ..................

με το καλό ενα γερό μωρό σε 9 μήνεςςςςςςςςςςςςςςςςς......

και στα δικά μας οι λεύτερες..... :mrgreen::mrgreen: πολλά σπόρια θέλουμεεεεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κ καλό μήνα κ από εμένα!!!

Κάντυ Κάντυ συγχαρητήρια!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::YMHUG::YMHUG:

εύχομαι καλή εγκυμοσύνη και ένα γερό μωράκι!!!

οι υπόλοιπες και στα δικά μας!!!!χεχεχε

ευτυχώς το καλοκαιράκι ευννοεί κάθε μέρα τάνι τάνι και κάτι θα γίνει!!!

σε όλες τις υπόλοιπες να είστε καλά1!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντυ μου!!μπραβο ρε κοριτσι!χαρηκα τοοσο πολυ!ολα να πανε καλα σου ευχομαι.να εισαι ηρεμη κ να προσεχεις ε?κ θα κανεις ενα πανεμορφο αγορακι (ετσι πιστευω).αλλα ας πεσω κ εξω,αρκει που θα κανεις το νινι σου!!μπραβο κ παλι μπραβο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...