Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι (Summer Edition)!!! + ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!!!!


Recommended Posts

Ειπα να ανοιξω ενα καινουριο τανι-τανι θεμα,καλοκαιρινο 8-)8-) !!!

Ειπαμε,λιγο κρασι,λιγο θαλασσα και τ'αγορια μας!!!!!!Που θα παει,θα το πετυχουμε!!!!!!!!!! 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κι από μένα κι εύχομαι να είναι γούρικο και καλορίζικο το θέμα! Τούτο το καλοκαίρι να μας φέρει αυτό που ζητάμε (επιτέλους)! :P

Διαβάζω εδώ και αρκετό καιρό τις εξαιρετικά ενδιαφέρουσες συζητήσεις σας και μια που αρχίσαμε κι εμείς τις πιο οργανωμένες προσπάθειες (φύγαμε από το <<βαράμε χαλαρά στο γάμο του καραγκιόζη κι αν κάτσει>> και υπολογίζουμε γόνιμες και τα υπόλοιπα), είδα φως και μπήκα κι εγώ στο ωραίο παρεάκι σας!

Κι όπως λέτε κι εσείς... Τάνι-τάνι ώσπου να πετάνει.... :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλορίζικο να ναι το νέο θεματάκι!

ko yiot καλώς μας ήρθες!

ας γεμίσουν οι κοιλίτσες μας αυτό το καλοκαίρι ...όχι με φαϊ!

φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από εμένα κορίτσια. Διάβαζα το προηγούμενο θέμα που ανοίξατε και ταυτιζόμουν τόσο συχνα με αυτά που περιγράφατε.

Ήρθε λοιπόν και η δική μας σειρά να προσπαθήσουμε για δεύτερο , αυτός είναι ο δεύτερος μήνας προσπαθειών.

Στην κόρη μου προσπαθούσαμε 6 μήνες , μετρώντας ημέρες , θερμοκρασία , τους πλανήτες(μην είναι ανάδρομοι) , τζίφος , και τον τελευταίο μήνα είχαμε μόνο μια φορά επαφή και μας έκατσε!

Τώρα για το δεύτερο , ξεκινήσαμε πάλι με προγραμματισμό , αλλά βρε κορίτσια σφίξανε και οι ζέστες , δε ξέρω δεν αντέχω και τα πολλά - πολλά!

Ξέρω όλα αυτά που λέμε πάντα για το άγχος αλλά κακά τα ψέμματα μια στεναχώρια την έχω όταν αδιαθετώ.

Ελπίζω όλες μας να μας βρουν οι επόμενοι μήνες με το επιθυμητό αποτέλεσμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!Καλως ηρθατε καινουριες κοπελες στην παρεουλα μας!!!!!Ευχομαι συντομα εγκυουλες!!!!!

Ggkris μου ελπιζω οχι με φαγακι, :lol::lol: !!!!!

ΚοΥιοt μου,γαμο του καραγκιοζη :lol::lol::lol: !!!!!!!Τανι-τανι μεχρι να πεθανει και βλεπουμε!!!!!!

Efrosyni μου να χαιρεσαι την κουκλα σου!!!!!!!!!Με το καλο το αδερφακι της σου ευχομαι!!Ναι τωρα που το λες οι αναδρομοι πλανητες πρεπει να φταινε :lol::lol::lol: !!!!!Θα μας ερθει,εκει που δεν το περιμενουμε!!!!!

Καλα,εγω δεν πρεπει να γκρινιαζω,σιγα μην μου καθοταν με τη μια!!!! :geek::geek:

Οι υπολοιπες που ειστε καλε σημερα??

Εχετε φιλια ολες απο την Καντυ μας που ειναι στη Συρο,μας διαβαζει!!!!!!ΔΕΝ εχει δει την ακατανομαστη ακομα κανονικα!!!!!!!ΜΑΚΑΡΙ!!!!!!!!!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia!ti kanete?egw xalia..x8es bravu me epiase o laimos mou kai meta anevasa kai pureto alla simera mono ponolaimo pureto tpt akoma alla ponaw pantou!aporw pws kruwsa :( telos pantwn!tonia mou polu kala ta nea gia tin kanty ;) makari na exei sporaki kai fusika oles mas na to tsakwsoume auto to mina :x:x:x !!!pote epistrefei?

kalws ir8es KoYiot!!!!!!!!!

filakia se oles :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia!ti kanete?egw xalia..x8es bravu me epiase o laimos mou kai meta anevasa kai pureto alla simera mono ponolaimo pureto tpt akoma alla ponaw pantou!aporw pws kruwsa :( telos pantwn!tonia mou polu kala ta nea gia tin kanty ;) makari na exei sporaki kai fusika oles mas na to tsakwsoume auto to mina :x:x:x !!!pote epistrefei?

kalws ir8es KoYiot!!!!!!!!!

filakia se oles :-*

Περαστικα Μαιμουδιτσα!!Στο γαμο κρυωσες σιγουρα!!Δεν ειπες οτι εβρεχε?????Ε,εκει,θα ιδρωσες κιολας και θα ψιλοφυσαγε και να'τα!!Περαστικα [smilie=coffee2.gif] [smilie=icon_compress.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

euxaristw tonia mou!!kai gw auto pistevw..giati den eimai mono egw,einai o antroulis mou kai o koumparos!!!ase mas pire olous i mpala :lol::lol: :lol:arxise me ponolaimo prwta o koumparos,meta o antroulis mou kai teleutaia egw..alla oi alloi itan tuxeri giati den anevasan pureto enw egw... :( telos pantwn niw8w ligo kalutera kai elpizw etsi na paei giati ti kuriaki 8a pame gia mpanaki :D:D

filakiaaaaaa!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα....Με λενε Λαμπρινη και ειμαι 23 χρονων...Ελπίζω να με θέλετε στην παρεουλα σας...... :ymblushing::ymblushing::ymblushing: Εμεις προσπαθουμε εδω και δυο μηνες...ημασταν πολυ τυχεροι μας εκατσε με την μια αλλα ειχαμε αποβολη....επειδη καθαρισα φυσικα ξεκινησαμε αμεσως τις προσπαθειες και τωρα περιμενουμε αποτε....μακαρι να παει καλα...ελπιζω ολες μεχρι αρχες ιουλιου να εχουμε ευχαριστα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia mou na kalwsorisw tis kainourgies kopeles kai me to kalo gia oles mas :)

maimouditsa mou na ziseis kopela mou kai perastika!

ante tonaki kaloriziko kai tyxero a einai to themataki mas kai nadeiasei grigora ;)

egw shmera phga sto giatro na tou deiksw tin istologiki apton mpempouli na mas pei ta kathekasta...ola mia xara alla kalou kakou epeidi i genetistria synestise ena genetiko elegxo gia ena syndromo(an kai den vrike arketa evrimata pou na to apodiknoun...)mas eipe na ton kanoume gia na exoume to kefali mas isixo..katatalla ola mia xara...arxkisame pali to tani tani apo xthes kai kali mas tixi!!!apofasia na sxolithw apokleistika me to gamo tis adelfoulas mou pou einai sena mhna kietsi tha xalarwsie kai to kefali mou apto agxos...gia na doume...kai meta diakopoules na iremisoume giati to exoume polu anagi kiegw kio antroulis mou meta apola osa perasame...

ayta ..aaaaa eftiaksas marmeladoules shmera kai eimai polu xaroumeni giati egines teleies!!!xixixixi!!! :D:D aytaaaaa paw twra sas filw oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακουσα κατι για μαρμελαδες?? :lol::lol:

τι κανετε?καλως ηρθατε ολες οι καινουριες κοπελες!με το καλο να ερθουν τα νινακια μας τα ομορφα πολυ συντομα ευχομαι!

χριστινα,οποτε βουρ για τανι τανι λοιπον!

εγω εμαθα για 2 φιλες εγκυμονουσες χτες κ σημερα κ ειμαι πολυ χαρουμενη!ειδικα με τη μια που ειχε 2 αποβολες...μακαρι να πανε ολα καλα!ειναι κ στις ιδιες εβδομαδες κ θα εχει πλακα.ειμαστε κουμπαρες σχεδον..ο αντρας της μιας εχει παντρεψει κ εμας κ την αλλη εγκυμονουσα!αχ,μακαρι να ημουν κ εγω μαζι τους!θα ηταν ολα τα λεφτα να κυκλοφορουμε κ οι 3 με τις κοιλουμπες!αν κ τωρα που το σκεφτομαι,εγω εχω κοιλουμπα..φυσικη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας γραψω και εγω στο νεο μας τοπικ!!!δεν εχω καθολου χρονο αυτες τις μερες...οποτε θα μπαινω να διαβαζω..και θα γραφω οταν μπορω :D αγορασα και κινητο με wifi, για να σας παρακολουθω καλυτερα :D:D:D:D πλακα κανω..ελπιζω να πανε ολα καλα για ολες μας.Καλως ηρθατε νεα κοριτσια!!καλη επιτυχια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΑΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!!!!

ΧΑΘΗΚΑ ΕΝΤΕΛΩΣ αλλα φαγαμε ενα πακετο με την μετακόμιση ...αλλο πραμα...

οι δικοι μου δεν αντεχαν να φυλαξουν τον μικρο μας για να γινουν οι πιο "χοντρες" δουλειες κ ετσι το παιδακι μας για κανα δυο μερες ζουσε αναμεσα σε βιδες, παξιμαδια, κατσαβιδια (αφου ολο κ κατι μαστορευαμε) ! ο Θεός το φυλαξε κ δεν ειχαμε κανενα απροοπτο ! τελος παντων, σιγα σιγα μπαινουν τα πραγματα στη θεση τους, οταν ο μικρος κοιμαται ή τον φυλαμε εναλλάξ με τον αντρα μου κ τακτοποιουμε οτι μπορουμε ....

παντως ειμαστε ΠΟΛΥ ευχαριστημενοι με το νεο σπιτι γιατι εχει τρομερή ησυχία ! αισθανομαι σα να ειμαι διακοπές ρε κοριτσια !

α! πανω στη μετακομιση αδιαθετησα κιολας .... κ συμπτωματικά ειχαμε τανι τανι ΑΚΡΙΒΩΣ πανω στην ωορρηξια αυτο το μηνα ! (αφαιρεσα 14 μερες απο την πρωτη μερα περιοδου κ υπολογισα την ωορρηξια που ειχα ;) ) αλλα ειδες βρε παιδι μου ;;; ποσες φορες "βαρεσαμε" το τελευταιο 4μηνο τοσο κοντα στην ωορρηξια (κ πανω στις μερες ακριβως δηλαδή) κ τιποτα.... ! ενω το Κωνσταντίνο με την πρώτη ! αυτο αποδεικνύει (πιστευω) οτι ο Θεός θα σου φερει το παιδακι σου ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΤΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ! οταν ειναι η σωστη η ωρα βρε αδελφέ !!! κ γω τωρα δηλαδή οσο κ να χτυπιεμαι, αφου ειναι ΟΛΟΦΑΝΕΡΟ : δεν εχω βοήθεια απο τους δικους μου, ουτε απο τα πεθερικά (λογω αποστασης) ... ΠΩΣ ΝΑ ΑΝΤΑΠΕΞΕΛΘΩ σε ενα νεο μωρακι ενω ο Κωνσταντινος μας ειναι σε αυτη τη φαση (15+ μηνων) ;;! θα μου ηταν ΠΟΛΥ δυσκολο ...

οποτε κ μεις ΧΑΛΑΡΑ, καρα-απολαμβανουμε το σεξ κ οποτε θελει ας ερθει !

ιντερνετακι δεν θα εχω ακομα, σε κανα μηνακι θα ενεργοποιηθεί (βαλαμε cyta κ αργει :( ) αλλα ως τοτε θα εχουμε τακτοποιηθεί κ ετσι μολις θα βρισκω χρονο θα τα λεμε οπως παλια :x:x:x:x

σας φιλω, ευχομαι να ειστε ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΣΚΕΨΗ ΠΑΝΤΑ !!!! ΤΑΝΙ ΤΑΝΙ ΦΟΡΕΒΕΡ :x:x

:lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακιαααα!!!

Χριστινακιιιιιιιιι,μαρμελαδιτσες ;) ?????????Μπραβο χρυσοχερα μου εσυ!!!!! :D Καλα θα κανετε να δειτε και γι'αυτο το συνδρομο που λες,να ηρεμησετε και εσεις.Παντως τα εχουμε πει,ο μπεμπουλης συντομα θα στειλει το αδερφακι του και εσεις θα νοιωσετε καπως καλυτερα!!!!Καλα στεφανα στην αδερφουλα σου κοπελα μου!!Πωπωπω,μεσα στη ζεστη,θα λιωσουν τα παιδια!!Και ιδιαιτερα ο γαμπρος!!Να ειναι ολα με το καλο και να ζησουν τα παιδια,καλοστεριωτα να ειναι!!!

Μαρακι μου!!!!!!!!!!Καλοριζικο το καινουριο σας σπιτι!!να σου πω την αληθεια εγω σε "παρακολουθω" απο το fb,βλεπω και τις φωτος αλλα δεν σου εχω στειλει γιατι καταλαβαινω πως μπαινεις στα γρηγορα!!καλα τα λες κουκλα μου,ο Θεουλης βλεπει και ξερει ποτε ακριβως στελνει τα νινακια!!!Αντε να ηρεμησετε και συντομα θα ερθει και το νινακι!!

Ρανια μου,θα τις προλαβεις τις εγκυμονουσες!!Θα σε..."κολλησουν" :lol::lol: !!!

Νυχτεριδακιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!Εσυ εισαι που μας παρακολουθεις βρε????Και ελεγα,ποιος μας βλεπει,ποιος μας κατασκοπευει :lol::lol: !!Καλοριζικο το κινητακι σου!!!!!!

Λαμπρινη μου,καλως ορισες!!!Ειχα διαβασει την περιπτωση σου κοπελα μου και λυπαμαι πολυ....Ευχομαι συντομα ενα νινακι!

Εγω δεν ξερω,αλλα σημερα ειμαι σε πολυ groove διαθεση \:D/ \:D/ ,ετσι,χωρις λογο :D:lol: !!!Χαζο παιδι χαρα γεματο 8-}=)) !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai tonia mou tha liwsoume oloi kathoti einai gamos_vaftisi opote milame gia megaaaalo mysthrio!!xaxaxa alla den peirazei xalali tous ta paidakia mou :D:D:D nai koritsaki mou kiegw niwthw pio hremi nomizw ayto to mhna kiextes pou pigame sto giatro mas me hremise akoma pio polu...opote as diaskedasoume kai na apolaysoume to kalokairi mas kai ola tha ginoun!kai opws eipe kai i maria to mwraki tha erthei tin katallili stigmi ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!! :):) ΓΥΡΙΣΑ ΓΥΡΙΣΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΙΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΑΛΙ!!!!Ειμαι απογευμα!!!ουφ!!! :ymsigh::ymsigh: Φιλια σε ολες και παμε δυναμικα για τανι τανι και να πιασουμε το σπορι αυτο το μηνα!!!Βλεπω ανοιξαμε και καινουριο θεματακι τανιτανι edition!!!!χαχχαχαχα!!!! =)):))=)) ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ να ειναι ευχομαι!!!Λοιπον στη Συρο περασαμε πολυ ομορφα ξεφυγαμε λιγακι καναμε και τα μπανακια μας χαλαρωσαμε,τανιτανι καθε μερα και ολα ομορφα!Εσεις θα κανετε κατι φετος το καλοκαιρι;;;Λοιπον:Περιμενα περιοδο 28/6 και δεν μου εχει ερθει ακομα!!!!Πως σας φενεται αυτο;;;;Δεν το πιστευω παλι με τα νευρα μου παιζει!!!Ελεος!!!Αποκλειεται!!!!Δεν το πιστευω!!!Εχω συμπτωματα περιοδου και περιοδος πουθενα!!! :-ss:-ss

Αν με κοροιδευει και αυτη τη φορα δεν ξερω και εγω τι θα γινει...Εγω παντως πιστευω οτι και αυτη τη φορα θα ερθει!!!ΑΛΛΑ Θα περιμενω κανα 1-2 μερες ακομα και αν δεν..θα παρω να κανω τεστακι!!!Αντε να δουμε..Εσεις κοριτσια πως περνατε;Σας διαβαζα ολες αυτες τις μερες αλλα δεν προλαβαινα να σχολιασω!!!

anastasia_84 ,KoYiot ,Efrosyni ,Binoula καλως ηρθατε στο mammyland ελπιζω να σας φερει τυχη και να το τσακωσετε το μπεμπακι συντομα!!!Αντε μεγαλωνει η παρεουλα!!!Ωραια!!! maimouditsa μου να ζησετε και καλους απογονους και συντομα!!!Οτι ειναι θα σας ενημερωσω!!!Φιλια πολλα και τα ξαναλεμε!!!!Bye!!! :-*=((:-*

images?q=tbn:ANd9GcSZcW6tConzoOM82SRXim15Rxh-3IdCffwn3KDGgc2-mDHnN9c9zQ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλήμέρα , καλό μήνα και καλά νέα εύχομαι σε όλες μας. Βλέπω το τάνι-τάνι πάει σύννεφο!!

Εμείς εναποθέτουμε ελπίδες για τον άλλο μήνα διότι αδιαθέτησα πριν 3 ημέρες , αλλά δε μας πειράζει γιατί αρχίσαμε τις εξορμήσεις στο εξοχικό , οπότε θάλασσα ,ήλιος(που βοηθάει και στη γονιμότητα) , δροσιστικά ποτάκια και πολύ τάνι-τάνι.

Κάντυ-κάντυ μου σου εύχομαι να έχεις ευχάριστα νέα , αλλιώς όπως έχουμε πει πολλές κοπέλες θα έρθει όποτε θέλει το νινάκι. Η Σύρος λατρεμένο μου νησί ,κι εγώ έχω περάσει υπέροχες διακοπές εκεί ! Εμείς στη Χαλκιδική και φέτος.

Εσείς κορίτσια, θα πάτε πουθενά?

Φιλιά. :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ο ενδοκρινολόγος μου είπε μαξ μέχρι 125 μία ώρα μετά το γεύμα (ιδανικά έως 120) και το πρωί έως 92, μαξ μερικές φορές έως 95. χεχε σύμφωνα με τον γυναικολόγο σου καλά είμαι! εμένα ο γυναικολόγος δε μου είπε κάτι.. θέλω να πάω να τεστάρω το μηχανάκι.. φοβάμαι μην τυχόν δεν μετράει ακριβώς.. μία από αυτές τις μέρες θα πάω στο μικροβιολογικό να μου μετρήσουν το σάκχαρο και στο καπάκι να έχω και την ένδειξη του μετρητή.. πάντως μου είπε να μην το έχω άγχος, όσο βλέπω ότι είναι εντάξει να μετράω και μέρα παρά μέρα.. εγώ βέβαια κάθε τόσο τρυπιέμαι.. εμένα με πειράζει πολύ το ψωμί και το ρύζι.. αν φάω δύο κομματάκια σοκολάτα δεν ανεβαίνει! πάλι καλά! 😄
    • Ωχ δύσκολο με την πατέρα να τσακώνεσαι εμένα είναι ο μοναδικός άνθρωπος που μέσα σε δευτερόλεπτα μπορεί να με βγάλει εκτός εαυτού  ναι είναι δύσκολο εδώ στο χωριό δεν υπάρχουν και πολλές δουλειές αν είχε εναλλακτική θα είχε φύγει χτες  Είναι υπεύθυνος σε μια θεση και έχει έρθει σε ρίξει και μετά κοριτσια που δουλεύει μαζί αλλά και μετά αφεντικά γιατί τον Αύγουστο πρέπει να πετύχουν κάποιο στόχο ώστε να μείνουν και οι 3 στην δουλειά.. βλεπεις αυτές θέλουν να πάνε διακοπές εγω γεννάω και είναι όλα στον αέρα τώρα προφανώς αν τον στόχο δεν τον πιάσουν κάποιος θα πρέπει να φυγει και συνήθως την πληρώνει ο υπεύθυνος σε αυτά 
    • Καλημέρα κορίτσια.Ηρθε η κυρία σήμερα...Λίγο νωρίτερα αυτή τη φορά.Περιμενω οδηγίες και ξεκινάω...Εύχομαι αυτή τη φορά να έρθει και να μείνει.🙏🙏🙏
    • @Pinacolada είμαι και κάποιας ηλικίας μάνα μου...δεν βλέπω!!!!!  
    • Χρύσα μου, δυστυχώς όταν είναι ο πατέρας σου αυτός που σε φέρνει σε αυτήν την κατάσταση, δεν είναι εύκολο να τον "αφήσεις"!  Νανούκο μου, σίγουρα δε νιώθω τύψεις για τις πράξεις των άλλων! Απο εχθές το βράδυ τη χαιδεύω και της μιλάω και της ζητάω συγγνώμη! Μουσικούλα δεν της έχω βάλει ακόμα, αλλά θα το προσπαθήσω! Ελκ μου, όταν ήταν έγκυος η 2η "μητέρα" μου στο μικρό μου αδελφό, ένα μεσημέρι γυρνάει ο πατέρας μου απο τη δουλειά και μας λέει... "Απολύθηκα"! Ήταν μεγάλο το σοκ αλλά το ξεπεράσαμε και είναι όλα καλά! Ψυχραιμία κοριτσάκι μου και ΌΛΑ θα βρουν το δρόμο τους! ΌΛΑ ΠΆΝΤΑ ΓΙΑ ΚΑΛΌ!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...