Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΜΙΣΑΝ ΟΙ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΜΕ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 ν8


Recommended Posts

Α ΚΑΛΑ ΤΟ ΔΑ Κ ΑΥΤΟ!Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΣΤ ΠΑΤΩΜΑ ΣΤΟ ΠΛΑΚΑΚΙ!Κ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΗΚΩΣΩ..ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΛ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

γεια σας κοριτσια μου!

να μας ζησουν τα νεα μωρακια της παρεας,χαιρομαι που ολα πηγαν καλα!τελικα το ναταλακι οντως εβγαλε ως τωρα το πιο μεγαλο μωρακι!

λια μου κ εσυ με το καλο αυριο,οντως θα ζησεις πολυ ομορφες στιγμες κ μπραβο που δεν αγχωνεσαι.οσο για τις κρισεις οπως ακριβως τα ειπες.νιωθεις οτι θα πεθανεις κ οτι θα τρελαθεις.ασε κ εγω περασα πολλα κ οταν εμεινα εγκυος στον αντωνη μου περασε κ με ξαναεπιασε λιγο περσυ το καλοκαιρι απο εντονο αγχος της καθημερινοτητας κ πηγα νοσοκομειο γιατι ειχα τρομερες ταχυπαλμιες κ πονο στη καρδια που νομιζα οτι θα παθω εμφραγμα.αχ δε θελω να το σκεφτομαι,ειδικα οταν εχασα το πρωτο μωρο γυρισα ολους τους γιατρους.

σημερα ειμαι χαλια.εχω ταχυκαρδια κ ατονια κ φωναξα τη κοπελα που μενει απο πανω να μου μετρησει τη πιεση κ ενταξει καλη ηταν δηλ 12.4 με 8.απλα συνηθως εχω το πολυ 11 με 7 η 8.αλλα εια 97 παλμους.πηρα γιουτοπαρ το πρωι αλλα δε μπορει να με επηρεασε τοσες ωρες.τωρα νιωθω λιγο καλυτερα.το απογευμα θα ξαναρθει η γειτονισσα.

νανσυ μου να σε ρωτησω,στη γειτονια σου εχει εναν φουρνο μενεις καπου εκει κοντα;η πιο ψηλα;παντως μενουμε πολυ κοντα.

παντως καθε μερα τωρα τελευτια εχω πονακια ρε κοριτσια οχι εντονα αλλα εχω κ ειναι κατι που με αγχωνει πολυ κ ας ειχα στον αντωνη συνεχεια.

ελενα μου δε ξερω κατα ποσο υπεφερε η κοπελα που δεν αμφιβαλλω οτι πονουσε αλλα καποιες ειναι υπερβολικες.αυτο που περασες το περναγα καθημερινα οταν ημουν στο νοσοκομειο με το πρωτο παιδι που στον κατω οροφο ηταν η αιθουσα τοκετων κ καθε μερα ακουγα παρα πολλα κ ημουν κ πρωταρα κ δεν ηξερα κ τι εξελιξη θα εχει η εγκυμοσυνη μου.αστα,σε καταλαβαινω απολυτα αλλα μην επηρεαζεσαι.μερικες δεν αντεχουν καθολου τον πονο οπως ειπε το κατερινακι,αναλογα τη γυναικα.δε με επηρεαζουν αυτα πλεον.κ εγω περασα τεχνητους πονους στο πρωτο μωρο ολη νυχτα με υποθετα κ ορους κ μια στιγμη δεν βογγηξα ισα ισα που δε μπορουσα να μιλησω,δεν ειχα δυναμη.

παντως κ εγω πεφτω ψυολογικα καποιες φορες,μου λειπει τσιγαρο κ καφες που δε θα παω διακοπες τα σκεφτομαι κ εγω ολα αυτα,μια ειμαι ετσι μια αλλιως κ δε θελω να σκεφτομαι αρνητικα.

κ σημερα δεν ειμαι κ πολυ στα καλα μου.

αυτα τα νεα μου αχ ξεχασα αλεκακι μου ο γιος σου κουκλακι κ ειστε ιδιοι.α ρε ερωτα που θα παθεις! :D

φιλακια πολλα σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΑΚΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΟ ΦΟΥΡΝΟ ΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΓΥΡΩ ΜΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΟΥΣ.ΠΕΡΑΣΕΣ Κ ΕΣΥ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Ε;ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΥΟΤΟΠΑΡ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα πραγματικα ειστε πολυλογουδες πω πω δεν σας προλαβαινω καλε!!! :lol::lol::lol:

αλεκακι θα γεννησω στης 29 αυγουστου κοριτσακι στο γενικο νοσοκομειο διδυμοτειχου!!!

τι γλυκα πατουσινια εχει το νινι σου!!!!!!

μαρια κ ναταλια να σας ζησουν τα μπεμπονια!!!!καλοτυχα κ υγειεστατα να ειναι!!κ σε εσας καλη λοχεια!!!!

ελενα μην φοβασε βρε εκεινη την ωρα πραγματικα σκεφτεσε μονο το μωρο σου!!!αλλιως ειναι να τα βλεπεις ολα απ εξω κ αλλιως να τα ζεις!!!η γεννηση ειναι υπεροχη εμπειρια!!!την γεννα μου την θυμαμαι με μεγαλη νοσταλγια ανυπομωνω να το ξανα ζησω κ ας ηταν με καισαρικη!!!!

μολις γεννησεις θα νοιωσες τετοια περηφανια που τα καταφερες κ τοσο ομορφα οταν σου φερουν το μωρακι σου αγκαλιτσα!!!!

λια με το καλο αυριο να φερεις κ εσυ το μωρακι σου στον κοσμο!!!!!πραγματικα εισαι απο της πιο sexy εγκυες που εχω δει!!!φτου φτου!!!! :lol::lol:

νανσυ με 3 παιδακια μεσα στο σπιτι...μηπως να σου κλεισω κ εσενα μια θεση στο δαφνη????εγω παντως εκλεισα :lol::lol::lol:

συμφωνο κ εγω με την αλεκα μην καθεστε κλεισμενες μεσα στο σπιτι αν νοιωθετε καλα βγητε εξω κ στο μωρο κανει πολυ καλο αρκει να ειστε σε ανοιχτο χωρο δεν υπαρχει κανενα προβλημα!!!

α κ μην αφηνετε να φιλανε το μωρο σας μουτρα κ χερακια εγω ημουν κερβερος σε αυτο το θεμα!!! :evil: ανθη μου μην νοιωθεις ασχημα...κ εγω να σου πω την αληθεια νοιωθω κουρασμενη...μια εγκυμοσυνη πανω στην αλλη κ συν οτι εχει τρομερη ζεστη...ολες παραπονιομαστε ολες στο ιδιο καζανι βραζουμε :lol::lol::lol:

η καμπυλη μου ειναι μια χαρα!!!! 79 -150-125 αηδια η γλυκοζη ομως μπλιαχ!!!!

ευτυχως βρηκα μια κοπελα εκει που εκανε κ εκεινη καμπυλη κ περασε γρηγορα η ωρα!!!!

σορρυ βρε αγαπες που δεν σχολιαζω σε ολες αλλα εχετε γραψει τοσα πολλα πραγματικα δεν θυμαμαι τιποτα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου εχει πει να παιρνω γιουτοπαρ οταν νιωθω συσπασουλες κ εχω πονακια.κ το πρωι ξυπνησα κ ειχα.

ασε περασα πολλα μεταξυ της περιοδου που εμαθα οτι δε παει καλα η πρωτη εγκυμοσυνη μεχρι που εμεινα εγκυος στον αντωνη κ φυσικα στην αρχη ειχα πολυ αγχος αλλα οσο περγαγε ο καιρος ηρεμουσα καπως.

οσο για τον φουρνο θα δω ταμπελα κ θα σου πω,δε θυμαμαι τωρα πως λεγεται αλλα νομιζω μου ειχες πει ψηλα στη ταδε οδο αρα μαλλον εισαι πιο πανω,τα αλλαντικα στη γωνια τα ξερεις;εγω μενω εκει πολυ κοντα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HAPPY ΜΟΥ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΣΟΥΙΤΑ!!ΣΤΟ ΔΑΦΝΗ!!ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!Η ΑΛΕΚΑ ΘΑ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ Κ ΡΙΓΑΝΑΤΟ!!

ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΕΣΕΝΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗ ΛΕΣ ΕΔΩ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ!ΓΙΑΤΙ ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΙΚΑΓΟ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!

ΔΕ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΤΟΝ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟ ΠΟΥ ΦΑΓΑΝΕ ΠΡΟΧΘΕΣ ΤΟΝ ΗΞΕΡΑ ΗΤΑΝ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ!ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ Κ ΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ!ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΦΑΓΑΝ ΔΟΥΛΕΥΑ ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ 50 ΜΕΤΡΩΝ!ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΧΑΜΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ Κ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ!ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ Κ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ Κ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΔΟΥΛΕΥΑΝ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ Κ ΑΚΟΥΣΑΝ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΒΟΛΙΣΜΟΥΣ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΟΤΑΝ ΕΙΔΕ ΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ ΣΟΚΑΡΙΣΤΗΚΕ!ΟΤΑΝ ΔΟΥΛΕΥΑ Κ ΠΕΡΝΑΓΑ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΑΙΤΙ ΕΚΕΙ ΕΙΧΑΝ ΣΚΟΤΩΣΕΙΣ Κ ΤΑ ΔΥΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣ Κ ΜΗΝ ΑΚΟΥΤΕ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΠΟΛΥΣΥΧΝΑΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΟΠΟΤΕ ΠΕΡΝΟΥΣΑ ΟΛΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ ΦΑΤΣΕΣ ΕΒΛΕΠΑ!!Κ ΜΕ ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!Κ ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΚΛΕΒΟΥΝΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ!Κ ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑ ΟΡΓΑΝΑ!ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΣΟΚΑΡΩ ΑΛΛΑ ΘΕΛΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ!ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΑΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ!Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΦΟΒΗΘΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!ΟΧΙ ΜΗΝ ΜΑΣ ΚΛΕΨΟΥΝΕ ΛΕΦΤΑ ΑΜΑΞΙ ΚΤΛ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ!Κ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΤΗΝ ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ ΝΑ ΠΛΑΚΩΝΕΙ ΣΤΟ ΞΥΛΟ ΑΛΛΟΔΑΠΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ ΕΔΩ Κ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ Κ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΠΕΙΡΑΖΕΙ Κ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!!ΕΧΩ ΣΟΚΑΡΙΣΤΕΙ ΜΕ ΟΣΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΕΚΦΡΑΖΩ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ!!ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ!!ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΘΑ ΑΦΗΝΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΝ!Κ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Naνσυ,αστα,πραγματι αυτα τα πραγματα προκαλουν τρομερη θλιψη και οργη...Και που θα παμε???

Μενεις εκει κοντα??/

Αλεκακι μου,να σου ζησει ο παιδαρος...Μωρε τι παιδι ειναι αυτο....Απ οτι καταλαβαινω ησυχος....Για πες οι Σαντυ επεστρεψε???Αντιδρασεις???

Ναταλακι,Μαρακι και Μαχιμακι,να σας ζησουν τα μπεμπουλια σας

Λια μου χαιρομαι πολυ που ολα πανε πολυ καλα,μπραβο κοπελα μου...Απ οτι καταλαβαινω θα ειμαστε κοντα κοντα.

Κανγκαρο,ωραιο αυτο που ειπες για τη μιση ευχη και πολυ ωραια κοιλιτσα οπως πρεπει να ειναι...Εσυ το εβγαλες το πρωτο παιδι μετα τα 40??

Λια μου,σου ευχομαι με ενα τοσο δα πονακι...........Τι μας εχει πιασει και ειμαστε οι περισσοτερες καπως ε Ελενα,VENUS,Ariadni(kala na perasete kai prosoxh sto dromo)?????Ρε Αλεκο δωσε καμια συμβουλη.

Eσεις ρε κοριτσια καθε ποτε τα ακουτε τα μωρακια?Συνεχεια?Για τα καλα???Ειδικα οι δευτερομανουλες γνωριζουν καλυτερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα νανσυ κ εγω θελω ριγανατο!!!κανονισε κ για μενα μιας που εχεις κ μεσον :lol::lol::lol::lol: η κορουλα μου τωρα θα γινει 15 μηνων αχ την λατρευω!!!ειναι ολη μου η ζωη κ τωρα ειδικα που μεγαλωσε κ μας κανει τα τρελα της λιωνουμε μαμα κ μπαμπας!!!!!!

ρε συ τραγικες καταστασεις εδω πανω ευτυχως ειμαστε ακομη πολυ καλα δεν εχουμε τετοια κρουσματα ευτυχως αλλα για ποσο ακομη????

να σας πω την αληθεια απο την μερα που γεννησα τον ιδιο φοβο εχω μην μου κλεψουν το παιδι :oops::oops: ουτε δευτερολεπτο δεν την αφηνω απο τα ματια μου κ φυσικα ουτε σε αποσταση 2 μετρων μακρυα μου στον μαναβη πηγενω κ την εχω αγκαλια κ εννοειτε δεν αφηνω κανεναν αλλον εκτος απο τον αντρα μου να την παρει βολτα!!!!ουτε πεθερα ουτε μανα...τοσα διαβαζω καθε μερα κ πραγματικα οταν ακουω τετοιες ιστοριες αρρωστενω χανω τον υπνο μου αν καποιος πηγενε να μου παρει το παιδι θα τον σκωτονα χωρις δευτερη σκεψη...ειμαι εντελως ψυχακιας?????

νενε μου εγω οχι δεν την κουω ολη μερα τις περισσοτερες ωρες κοιματε...μια δυο φορες την ημερα μονο...σημερα τοση γλυκοζη ηπια κ ουτε καν συγκηνηθηκε το σκατο!!!!με τρομαξε!!!το μεσιμερι επεσα να ξεκουραστω κ με τρελανε!!

βικακι ολα καλα θα πανε!!!δεν ξερω την ιστορια σου αλλα αυτη την φορα ολα θα πανε υπεροχα!!!!κοντευεις λιγο εμεινε!!!υπομονη κ θετικες σκεψεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξαναρθα.... ο μπαμπας παει μπανιο, ο μικρος καθεται μεσα στη κουνια του ησυχος και καθαρος και εγω ηδη παω για το τριτο μπουκαλι νερο!!!!

γεννησε και το μαρακι μας??? ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!! να της ζησει η κουκλαρα της και περιμενουμε περισσοτερα νεα! τωρα ποια να γεννησε πρωτη???

πασχαλιτσακι μου οσο στναχωριεσαι τοσο ανεβαινει η πιεση... ελα μωλε ετυχε να κανεις μια μτρηση και ναναι υψηλη δεν λεει κατι.... δεν ειναι καθε μερα ετσι για να ανυσηχεις. καλα να περασεις

μια χαρα σε βρισκω και σενα νατασσα μου... τεταρτη λοιπον! γιατι εχεις αγχος??? το αγχος μας κανει ρυτιδες!!!

ρε ελενα εκει βρηκαν να σε βαλουνε???? πολυ κακως... σου το ξαναλεω εγω στους τεχνιτους πονους δεν καταλαβα χριστο αν δεν μου λεγαν σπρωξε δεν ηξερα ποτε να σπρωξω....

και να ξερεις παιζει ρολο η ψυχολογια που εχεις πριν πας να γεννησεις... γιαυτο διωξε απο το μυαλο σου αυτην την εικονα και να σκεφτεσαι μονο τη κουκλιτσα σου

μπεμπουλα μου τελεια η διδυμοκοιλιτσα σου! αυτη ειναι η ευχη που λεμε στις 40μερες απλως καποιοι κληρικοι διαβαζουν και στις 7μερες αλλοι παλι οχι διαβασουν στο 20ημερο

λιακι μου βλεπω εξασκησε στις ανασουλες!!!μια χαρα θα ειναι αυριο και γρηγορα θα κρατας το στρατουλη σου αγκαλιτσα

αφροδιτουλα μου με λιγα λογια πρπει να γεννησεις μεσα ιουλιου για να τους πετυχεις ολους εκει... καλυτερα να εχεις το γυναικολογο διπλα σου παρα τον αναισθησιολογο... και ασε τα χαζα δεν μας πρηζεις, εγω τι να πω που η αναισθησιολογος μου ηταν ξενη και προσπαθουσε να με ηρεμησει λεγοντας μου τι μου κανει καθε φορα που μου εβαζε φαρμακο και τετοια..... κρυος ιδρωτας με ειχε κοψει που την περιγραφη που μου εκανε

καγκουρακι μου φυσικα εναν την ημερα μισο κουταλακι ντεκαφεινε και μπολικο νερο... δω απο τη δευτερη μερα χειρουργειου ηπια καφε!

κοιμηθηκα το μεσημερι με το μικρο απο τις 1 μεχρι τις 3 και αν δεν επερνε ο μπαμπας μας τηλεφωνο θα κοιμοταν πιο πολυ ακομη ο μικρος και εγω φυσικα

νανσυ εγω ημουν προγραμματισμενη καισαρικη... το ντελφινακι μας το πηγαιναν για φυσιολογικο γιαυτο εμεινε τοσες μερες πριν μεσα! θα περιμενουμε να μαθουμε τι εγινε με αυτην γιατι πραγματικα ολη της η εγκυμοσυνη μεχρι τελευταια στιγμη ηταν ενα σηριαλ!!!

αστα νανσυ και αυτος μου μοιαζει πολυ.... η κορη καρμπον και αυτος τα ιδια.... μωρε τον καβαλησα κανονικα τον μπομπ, εχει πολυ λιγα χαρακτηριστικα απο τον αντρα μου :D:D

τις μερες που μειναμε μεσα ντυνοταν με μακρυ απεξω και κοντο μεσα... φυσικα την μερα που βγηκαμε του εβαλα κοντο μεσα εξω και τωρα που ειμαστε σπιτι μονο κοντο εσωρουχακι και οχι καθολου σκεπασμενος

αν ειναι να κοιμαται το παιδι αστο και στο πλακακι καλο της κανει και την δροσιζει κιολας!!!

αααα ο πετρος ειναι διπλα μου μεσα στο καρεκλακι και καθεται με και με χαζευει!!!!!

happy μου καταχωρηθηκες και εσυ θελω και λοιπα στοιχεια ονομα-ηλικια και οτι αλλο σου κατεβει στο μυαλο! να σου ζησει το παιδακι σου και σου ευχομαι ολα καλα θα πανε και με το καινουργιο μελος που θαρθει!

ερχεται η μαμα μου με τη μικρη για βολτα για να δουμε παλι αντιδρασεις!!! φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Beboula ωραία δίδυμοκοιλιτσα που έχεις και εσυ!

Βικακι η ατονια μπορει να είναι και απο ζέστη.

Happy μια χαρα η καμπύλη σου.

Νανσυ αυτο το έχω ακούσει και εγω ότι αρπάζουν παιδιά, αφήστε δράμα και δεν μπορω να φανταστώ που μπορει να φτάσουν τα πράγματα και τι καταστάσεις θα ζήσουμε...σκοτώνουν για το παραμικρό.

Ελένη επειδή γέννησα μέσα Δεκέμβρη την έβγαλα τη μικρη πρώτη φορα μετα τις 40 μέρες. τώρα όμως καλοκαιριατικα δεν υπάρχει περίπτωση ούτε εγω ούτε ο μικρός να μείνουμε μέσα. Το μικρο τον νιώθω πολυ συχνά μέσα στη μέρα, και επειδή είμαι και λίγο τρελή μετραω πόσες φορές την μέρα έδωσε το παρόν :D

Αλέκα φαίνεται ότι κρύβει αγοράκι η κοιλιτσα μου :D σε ρώτησα για τον καφε γιατι οκ στην εγκυμοσύνη υπάρχει ο πλακουντας και όσο να ναι φιλτραρει αλλα αφου πίνεις ντεκαφεινε και έναν δεν θα έχει πρόβλημα ο μικρός.

πήγα τελικα στο ΙΚεα και βρήκα θήκες πλαστικές, στα παιδικα για την ντουλάπα, άλλωστε για την ντουλάπα του παιδικού τα ήθελα και είδα έχει φερει περισσότερα σχέδια σε παιδικα φωτιστικά τοιχου, θυμάμαι το συζηταγαμε παλιότερα. Θελω να μου βάλει και ο αντρας μου δυο ράφια επιπλέον στην ντουλάπα σημερα μου είπε θα έρθει νωρίς σήμερα αλλα ακόμα τον περιμενω :evil: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΝΩΜΗ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕΣ ΕΜΕΙΝΕΣ ΕΓΚΥΟΣ;;;ΤΟ ΛΕΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Κ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ..ΙΣΑ ΠΟΥ ΘΑ ΧΕΙ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ..ΘΑ ΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΔΙΔΥΜΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΤΗΝ ΣΑΝΤΥ ΕΠΙΝΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΝΩ Κ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΧΕ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΠΙΝΑ ΝΤΕΚΑΦΕΙΝΕ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΘΗΛΑΣΑ 6,5 ΜΗΝΕΣ ΗΠΙΑ Κ ΚΑΝΟΝΙΚΟΥΣ ΑΦΟΥ ΗΔΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΖΑΝ.ΑΛΛΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΦΑΓΑ ΚΑΤΙ ΚΑΥΤΕΡΟ Κ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ..

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΘΗΛΑΣΩ ΕΜΑ ΧΡΟΝΟ :lol::lol::lol: ΠΩΣ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙ ΟΛΑ ΕΥΚΟΛΑ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ;;;Κ ΜΑΛΙΣΤΑ 2 ΠΑΙΔΙΑ;;;;ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΘΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΕΙ ΤΟ ΕΝΑ ΜΑΖΑΖΙ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ Κ ΘΑ ΛΕΙΠΕΙ 10 ΜΕΡΕΣ!!!!!!

ΣΟΚΑΡΙΣΤΗΚΑΤΕ;;;;;;ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΚΑΝΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΓΙΑΤΙ ΑΜΑ ΚΑΤΣΩ Κ ΤΟ ΣΚΕΦΤΩ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΟ ΡΙΓΑΝΑΤΟ!!!!!

ΤΩΡΑ ΣΟΒΑΡΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΩ ΑΝΤΟΧΕΣ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΒΟΥΝΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΩ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ Κ ΕΓΩ ΘΑ ΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ Κ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ..ΤΟ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΠΧ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Κ ΝΑ ΕΧΩ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΕΠΙΛΟΧΙΟ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΔΕΝ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ..ΒΕΒΑΙΑ ΜΠΟΡΕΙ Κ ΝΑ ΜΟΥ ΦΑΝΕΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ :lol::lol::lol: Κ ΝΑ ΛΕΩ ΣΙΓΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙΣ ΔΙΔΥΜΑ Κ ΕΝΑΝ ΤΑΡΖΑΝ!ΚΑΛΟ Ε;;;;Κ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΘΗΛΑΣΕΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ Κ 3 ΜΗΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΨΟΓΑ!ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΘΑ ΦΑΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΓΑΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΧΙΛΙΑ ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Κ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΘΗΛΑΣΩ Κ ΚΑΘΟΛΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia to kserw oti oles exete dikio kai euxaristw giati psulosokaristika simera.

Eutuxws pou exw kai esas. Apla den itan kai oti kalitero na to zw auto 2 bdomades prin gennisw!

Aleka exeis dikio, ti me balan ekei mesa me autin...kala an ksanadw kapoia na koiloponaei den ksanampainw mazi tis tha perimenw na teleiwsei. Giati mou eipe pali na kanw kardiotokografo apo bdomada.

Nancy egw tha sou fernw tsigara! :lol:

Aleka ti wraia pou einai isixo mwraki! Ti tuxeri pou eisai.

Anupomonw na mathw nea apto Delphinaki kai to Maximaki.

Lia etoimastikes esu???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαξιμακι και Ντελφιν να σας ζησουν!!!!

Διπλες χαρες ειχαμε σημερα !!! Γιουπι, γιουπι!

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif][smilie=wav.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Ευχομαι υγεια , τυχη και οτι επιθυμειτε!!!!!!

μπεμπουλα σε ευχαριστω, γλυκα η κοιλιτσα σου με τα αγορακια!

Βικακι υπομονη κοριτσακι και με τα πονακια!

happy μια χαρα η καμπυλη!

Ελενα οντως δεν επρεπε να σε βαλουν εκει.Μαλλον θα επεσες στην περιπτωση...Καλα κανετε τοτε μονο εξω και βιολογικα.... γιατι εγω τρομαξα

Οσο αφορα το καφεδακι κοριτσα στο θηλασμο ειναι αναλογα...η ξαδερφη μου που επινε ντεκαφεινε ουτε καν κανονικο , το μωρο ειχε νευρικοτητα και δεν κοιμοταν.

Νενακι οντως μπορει να ειμαστε κοντα!

Αλεξανδρα δεν ζεσταινοταν ο μικρος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που ειστε λουκουμακια?

Εγω θα μπω για μπανακι ,ξυρισματακι,θα περιμενω το συζυξ να ερθει,να τσαπλωσω να κανω νανι-αν μπορεσω-..και το πρωι εγερτηριο νωρις νωρις,να καλλωπιστω και να ειμαι κατα τις 7 ,7μιση εκει!

Αυριο ξεκιναει η καινουρια μου ζωη!! ;)

Νοιωθω πολυ καλα.Δεν εχω καθολου αγχος.Ελπιζω να μη λυγισω εκει :lol:

Νανσυ η περιπτωση που λες,με την εγκυμοσυνη καπακι στηνμ προηγουμενη εχει και ονομα!!Το ανακαλυψα προσφατα :D τα παιδακια που γεννιουνται μεσα στον ιδιο χρονο τα λενε ''irish twins''.

Εχεις δικιο λοιπον..ειναι σα να εχεις διδυμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανσυ μου εμενα ελεγες???????αν ναι η ελενα(η κορη μου)ηταν 8 μηνων οταν εμεινα εγκυος..απριλιο γεννησα κ δεκεμβριο μου εφερε δωρακι ο αι βασιλης ενα ακομη σπορακι :lol: αλλα στο αλλο γκρουπ που ειμαι εχουμε την σαμανθα που εσπασε καθε ρεκορ!!!οταν ηταν 3 μηνων η μπεμπα της εμεινε εγκυος στο δευτερο κ εχει τωρα δυο γλυκες υπεροχες μπεμπουλες!!!!!!!

βρε νανσουλι εχεις εχεις κ διδυμα ε???πω πω θα σε ξεβυζιασουν καλε!!!!!!!πως θα προλαβεις να τα θηλαζεις κ τα δυο????ηρωας!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;;; Εγώ τα κλασικά..Νεύρα, πολλά νεύρα :evil::evil::evil: Όλη την ώρα. Μου φταίνε όλα και όλοι..Σήμερα πήγα να ψωνίσω και κάτι πραγματάκια στον Πανούλη (δεν τον είχα μαζί μου) και τα πήρα σχεδόν όλα ΛΑΘΟΣ ΝΟΥΜΕΡΟ :evil::evil::evil: Αύριο πρέπει να τρέχω πάλι...

Ελενάκι θυμάμαι είχα σταματήσει τα τανίλας για μια μέρα και αμέσως πρόβλημα..Είπα λοιπόν ότι μέχρι και να γεννήσω δεν τα ξανακόβω :lol::lol::lol:

Αχ βρε νενέ μου δεν είμαι πρωτάρα αλλά με έχει κουράσει πάρα πολύ η κακή ψυχολογία και τα νεύρα. Με πειράζουν πράγματα που θα έπρεπε να τα περνάω στο ντούκου..Κάθε μέρα τα ίδια..Τα πέρασα και στην πρώτη μου εγκυμοσύνη όλα αυτά αλλά ευτυχώς ηρέμησα όταν γέννησα. Ειλικρινά δεν με νοιάζει το ξενύχτι που θα τραβήξω όταν γεννηθεί η φραουλίτσα μου..Αυτά τα νεύρα όμως με εξοντώνουν...Τι έγινε με τη βαλιτσούλα;;

Σταυρούλα μου έχετε μπει σε σειρούλα ε;;; Είναι ήρεμο μωράκι ο Στρατούλης σου;;;; Κοιμάται καλά;; Μπράβο με τα κιλάκια σου! Τίποτα δεν έμεινε!!

Αριάδνη μου να περάσετε όμορφα στη βάφτιση και θα περιμένουμε τα νέα σου από το γιατρό. Όταν γεννήσουμε πρώτα ο Θεός θα ηρεμήσουμε κι εμείς..Εγώ γενικώς δεν είμαι και από τους πιο ήρεμους ανθρώπους. Τώρα όμως το κακό έχει παραγίνει..Και οι γύρω μου όμως δεν βοηθούν. Ακολουθούν την τακτική άσε τον τρελό στην τρέλα του..Θέλω λίγο και το ντάντεμα μου, λίγα λόγια κατανόησης...Τους έχω κουράσει μάλλον..

Αχ βρε Νάνσυ μου έχεις δίκιο σε όσα λες..Δύσκολο θα είναι με 3 παιδάκια και μάλιστα τα 2 νεογέννητα..Εύχομαι να είναι πολύ πολύ καλόβολα και ήσυχα..Μακάρι να έχεις βοήθεια..Όσο για το τσιγάρο σε καταλαβαίνω τόοοοσο πολύ που λέω να έρχομαι να σου κρατάω τα παιδιά για να κάνεις κανένα τσιγαράκι :lol::lol::lol::lol: Τι λες;;;;

Πασχαλιτσάκι μου είναι απολύτως λογικό που είδες λίγο πρησμένα τα δάχτυλά σου..Αν έβλεπες το πόδι σου όπως βλέπω κάθε μέρα εγώ το δικό μου θα φρίκαρες...Πάρε όμως το γιατρό να σου φύγει η ανησυχία!Α τώρα είδα ότι πήγες. Τι σου είπε;;;

Αλεκάκι ήθελα τόσο πολύ να δω τις φωτό σου αλλά δυστυχώς δεν άνοιγαν..Προσπάθησα να τις δω έτσι μικρούλες..Το μωράκι σου είνα πεντάγλυκο!!!!! Να σου ζήσει και πάλι!!!!Πώς προσπαθείς να τον βάλεις σε πρόγραμμα;;; Γίνεται αυτό με αποκλειστικό θηλασμό;; Για δώσε καμιά ιδέα!!

Κατερίνα μου προσπαθώ να είμαι πιο αισιόδοξη..Ο Αύγουστος πράγματι δεν αργεί να έρθει..Θα κοιτάξω τώρα που δε δουλεύω να κάνω όμορφα πραγματάκια για να μη νιώθω άσχημα..Ανυπομονώ για το επόμενό μας καφεδάκι!

LIL πολύ όμορφα τα νέα σου!!! Μπράβο!!! Πλησιάζει και η δική σου ώρα!!!

Βρε Ελενάκι μου να σου πω κάτι;; Όταν γεννούσα άκουγα κι εγώ πολλές γυναίκες να ωρύονται και με είχε λούσει κρύος ιδρώτας..Κατ' αρχάς αφού δεν αντέχουν καθόλου γιατί δεν κάνουν επισκληρίδιο;; Έπειτα, κατά τη διάρκεια των εξωθήσεων άμα γκαρίζεις δεν κάνεις τίποτα.. Θέλει αυτοσυγκράτηση και αυτοσυγκέντρωση ώστε να σφιχτείς όπως όταν κάνεις κακάκια και να βγει το μωρό..Για δοκιμάστε στη δυσκοιλιότητα να γκαρίζετε και αν βγει τίποτα σφυρίξτε μου :lol::lol::lol:

Αμαλία μου εύχομαι αύριο να πάνε όλα ΤΕΛΕΙΑ, να γεννήσεις πολύ πολύ γρήγορα και εύκολα και να κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου ένα υγιέστατο μωράκι! ΜΕ το καλόοοο!!!!Μια μέρα πριν γεννήσω τον Πάνο κουνιόταν περισσότερο από ποτέ στην κοιλίτσα!!!

Ναταλάκι μου τι παίδαρο έβγαλες καλέ;;;; 4020 :shock::shock: ;;;;; Να σου ζήσει κοπελάρα μου το αντράκι σου!!! Ανυπομονώ να μας πεις αναλυτικά όοοοολα σου τα νέα!!! Καλή λοχεία!!!!

Μαράκι μου να σου ζήσει η κορούλα σου!!!! Δεν έχουμε πολλές πληροφορίες για σένα....Πάντα ευτυχισμένο να είναι το κοριτσάκι σου και καλή λοχεία σε σένα!!!

Βικάκι πώς είσαι σήμερα;; Νιώθεις καλύτερα;; Μήπως έχεις άγχος για κάτι;;;;; Αχ αυτή η εγκυμοσύνη..αδιάβαστες μας στέλνει :lol::lol::lol:

Happy μου κι εσύ θα τον φας τον Αύγουστο ε;;; Μακάρι τουλάχιστον να μην κάνει πολλές ζέστες...

Νάνσυ έχω ακούσει κι εγώ πως κλέβουν παιδιά από την αγκαλιά της μάνας.. Σε τι κόσμο ζούμε πια;;

Νενέ στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν άκουγα καθόλου συχνά το γιο μου..Είχα φοβερό άγχος και όλο με ένα ραδιόφωνο στην κοιλιά με έβλεπες..Τώρα το ακούω πολύ περισσότερο..Ο γιατρός μου είπε ότι αν έμενα και τρίτη φορά έγκυος θα το άκουγα ακόμα πιο πολύ.

Αυτά κοριτσάκια μου. Αύριο θα πάμε θαλασσίτσα αλλά εγώ θα κάθομαι και θα κοιτάω :evil::evil::evil: Πάλι νεύρααααα...Χαλάλι όμως γιατί ο Πανούλης μου λογικά θα το χαρεί πολύ!!!!

ΦΙλάκια πολλά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia mou ti kanete???

H Lia mas ti na kanei arage na gennise??

Tha exei nea tis kamia?

Egw simera niwthw kalitera apo xtes, eixa auto to sfiksimo sto stomaxi oli mera.

Bre Anthi mou ti na sou pw gia to xtesino...afou imoun etoimi na sikwthw apto krebati kai na fwnaksw ton anaisthisiologo...den kserw ti paixtike. Exw tin entupwsi omws oti ftaiei to oti pige na gennisei h kopela polu nwris, giati o antras mou kathotan eksw sto saloni kai etuxe na akousei ti mana tis (oloi tin akougan pou gkarize apo eksw giauto h mana tis eksigouse) na leei oti exei barethei na einai egkuos kai irthe gia proklisi toketou molis mpike sto mina tis. Opote isws den itan etoimo to mwro na bgei kai ti zorise. E kai etuxe na tin exoun sto nst tin wra pou ebalan kai emena kai ta eida ola giati itan dipla dipla ta krebatia!! Eixe diastoli 5 kai akoma den eixe kanei episkliridio.

Oso gia tis taniles...tis eperna mexri prin kanena mina, meta arxisa na pigainw moni mou kai skeftika as tis kopsw siga siga...meta omws mia pigaina mia den pigaina, mexri prin liges imeres pou exasa to metrima poses meres den eixa paei, alla iksera oti den exw paei kamposes...kai me epiase. Twra tis ksanarxisa kai opws eipes den tis stamataw mexri na gennisw giati zoristika. Alla eutuxws exw kai ta upotheta gia wra anagkis!

Prospathise na min exeis neura kai na eisai pio iremi. Aurio giati den tha boutikseis afou tha pas thalassa?? Tha sou kanei kalo na mpeis ligaki kai tha se iremisei. Egw eimai etoimogenni kai mpainw kathe mera. An allakseis magiw molis bgeis den uparxei fobos gia kati. Eidika sto mina pou eisai esu!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia, ma pou eiste oles simera?????????? emeis exthes to bradu pigame boltoula me ton antra mou! katsame gia poto kai sto diplano trapezi kathotan mia egkuo pou den eixa katalabei oti einai egkuos!!! polu mikri koilitsa eixe kai einai ston 8o :shock::shock: me rotise an eimai stis meres! otan tis eipa oti eimai ston 7o frikakare! kai mou leei eisai sigouri oti exeis mono diduma??? :shock::shock: kai oxi tetraduma xaxaxaxaxa...

trelainomai me tis fotografies pou balate :):):)

kikitsa teleia einai i mpempa sou, kouklara :D

stauroula mou kai sena o stratoulis kouklos einai :D

me toso omorfes manoules, den ginotan na bgoun asxima morakia... ;)

anthi mou prospathise na iremiseis koritsi mou, kai ego pisteuo oti tha sou kanei kalo na boutikseis ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδιτσες μου!

Πολυ αερα εχει σημερα...

Κανα νεο απο το λιακι .........

Ανθη μου αν δε μπεις και η βολτουλα καλο θα σου κανει...οπως λες και εσυ και μονο που θα βλεπεις τον Πανουλη σου να περναει καλα , αυτο φτανει!

μπεμπουλα μερικες καλυτερα να τρωνε παρα να μιλανε :shock:

Σταυρουλα κουκλος ο μικρος! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...