Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΜΙΣΑΝ ΟΙ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΜΕ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 ν8


Recommended Posts

Μου εστειλε μηνυμα η ΜΑρια μας. Γεννησε σημερα την κορουλα της. Γυρω στα 3,5 κιλα μου ειπε, ολα καλα. Δεν ρωτησα περισσοτερα. Να μας ζησει το νεο μελος της παρεας :D:D:D:D:D

Αλεκα ελπιζω να μη με παρεξηγησες. Απο τη χαρα μου ρωτσαω πραγματα, για να καμαρωνουμε για τα μωρακια μας :D:D:D:D:D . Κουκλος ο Πετρος και εσυ μια χαρα, ουτε ταλαιπωρημενη ουτε τιποτα!!!!!

Τα χερια μου ξεπρηστηκαν αλλα η πιεση ειναι ανεβασμενη 13,5/9,8 και εχω κομμαρα και ζαλαδα. Πηρα τηλ τον γιατρο και ειπε να μην ανυσηχω αλλα επειδη εγω αγχωθηκα φευγουμε τωρα το μεσημερι για Βέροια. Μου ειπε να του τηλ οταν φτασω να μου πει να παω να κανω καποιες εξετασεις στον μικροβιολογο και ισως με δει. Φομαβαι μη παθω τιποτα και γεννησω προωρα :(:(:(:(:(:( Ειμαι πολυ στεναχωρημενη με την πιεση, μια χαρα ηταν τοσο καιρο που τη μετρουσα καθημερινα, κατω απο 13 και κατω απο 9...............τι επαθα ξαφνικα :cry::cry::cry::cry::cry: Απο το πρωι κλαιω και φοβαμαι.....

Ελπιζω να καταφερνω να μπαινω απο τη βεροια και να σας διαβαζω. Θα μου λειψετε πολυ ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

geia sas koritsakia mou!!!!to maraki mas gennhse;;;;na sou zisei koritsaki mou gluko!!!!to prwi pou xupnisa skeftomoun to natalaki mas!!!alekaki mou glukoulis o antrakos sou na sou zisei!!!!pasxalitsaki mou ruthmizetai i piesi min agxwnesai na prospatheis na eisai iremei!!emena einai akrivws to antitheto 10 i megali kai 6 i mikri.ola ruthmizontai.piga sto giatro mia xara ola tetarti me vazei mesa prwta o theos gia kaisariki apo xhes mexei piasei mia vlakeia agxos na pane ola kala na einai gero to mwro!!ma ti anthrwpos eimai agw ti tha kanw ekeini tin mera xaxaxa sas filw oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia...

piga giatro kai ekana to NST kai eimai agxwmeni.

Den exw katholou suspaseis, alla den agxwthika giauto...

Ekei pou imoun egw ksaplwmeni kai ekana to nst itan dipla mou alli mia pou tin eixan kai autin sto mixanima, alla tis eixan balei kai texnitous ponous kai bogkouse, ekane emetous, fwnaze oti ponaei, proseuxotan. Koritsia ti na pw me agxwse toso polu pou ithela na bgalw ta kalwdia kai na fugw. Hthela na kratisw sto mualo mou tin perigrafi pou mas ekane xtes to Kagkouraki gia tous texnitous ponous...twra eida kai auto kai ta eida ola.

De sas diabasa, tha diabasw kai sxoliazw argotera.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou ti kanete? pali den koimithika kala! 4 h ora sikothika! den antexa kai to a/c! ekana ena nouzaki kai ksaplosa pali mexri tis 8...

alekaki mou kouklos o petros!!! :D:D na ton xairesai...

elena perimenoume nea sou, elpizo na douleuei i ksaderfi simera na tin gnoriseis ;)

stauroula mou xairomai pou briskeis xrono kai mas les ta nea sou :) meta apo poses meres mporeis na pareis ti misi euxi??

ariadni kala na perasete sti baptisi kai me to kalo na deis to moraki sou ti deutera ;)

kangaroo mperdeutika tora i euxi tis gennisis einai alli? kai i misi euxi pou leei i este alli einai???

cristy kai ego pisteuo oti tha se balei na kaneis kampuli, tha prepei na kaneis diatrofi na to kseperaseis...

lil mpravo polu kala nea apo to moro sou ;) ola kala ;) ypomoni me tis eneseis, tha perasei kiauto...

gennise to maraki mas :ymparty::ymparty: na sou zisei koritsara mou, na einai panta geri kai eutuxismeni [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

kai ego koritsakia mou xairomai pou sas gnorisa kai sas exo parea!!! me boithisate polu apo tin arxi :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γυναικες!

Ενα αγχος αισθανομαι να κυκλοφορει..ας χαλαρωσουμε ολες..Ανασουλες..... :)

Πασχαλιτσα μου σε αυτες τις εβδομαδες συνηθως ξεκινανε πρηξιματα και πιεση απ'οτι εχω καταλαβει.Καλα κανεις και πας για καλο και για κακο,να σου φυγει και το αγχος.Μηπως εφαγες αλμυρα πολλα? :?

Το Μαρακι γεννησε απο προχτες σήμερα?Αχ αυτη η μικρη της,πεισματαρα θα ειναι!!Ελπιζω να μην ταλαιπωρηθηκε πολυ..

Το Ναταλακι σκεφτομαι,αραγε τωρα θα εχει ξεμπερδεψει?Τι στιγμες μοναδικες ζειη καθε πρωτομανουλα,και οχι μονο..Θα μάθω αυριο πρωτα ο θεος!

Ο μικρος μου χτες βραδυ ,απο τις 2 και μετα ,με τρομαξε.Πραγματικα χτυπιοταν σαν το χταποδι,με πονουσε.Δεν εχει ξανακουνηθει τοσο μα τοσο εντονα σε ολη την εγκυμοσυνη.Σα να προσπαθουσε να κανει κατι εκει μεσα.Και τσιμπηματα τρελα στον τραχηλο,και πιεση πολλη στο εντερο.Απορω πως δεν τα εσπασε τα νερα με ολο αυτο!!!

Κοιμοταν και ο αντρας και βογγουσα στα μουγκα η καημενη!!

Τελικα κατα τις 5 ηρεμησε ο μπουμπης και καταφερα να κοιμηθω.

Σημερα ολο το πρωι μαλλον κοιμοτανε και δεν τον ενοιωθα και τρομαξα.Ευτυχως τωρα πηρε μπρος.Ανησυχησα γιατι λεω ,λες να εκανα βλακεια που το αφησα για αυριο και το μικρο δυσφορει εκει μεσα??

Αλλα οκ τωρα..

Θα μου λειψετε τις επομενες μερες που δεν θα μπορω να σας πω τα νεα μου και να μαθω για τα δικα σας!Θα στειλω στο Νανσουλι να σας ενημερωσει ομως.

Νατασα εκλεισες Τεταρτη?!!Αντε με το καλοο!!20 ιουνιου..ωραια ημερομηνια,μ'αρεσει!

Μπεμπουλα στην πραγματικοτητα η μιση ευχη ειναι μια μπουρδα,δεν υπαρχει!Απλα μας βολευει και την καθιερωσαμε!Υπαρχει ομως η ευχη στις 8 μερες,που αν θελεις του διαβαζει και το ονομα που θα το βαφτισεις,αλλα μετα δεν πρεπει να το αλλαξεις ε!Εγω παντως θα τον φερω τον παπα στις 8 μερες.Και μετα βλεπουμε.Αν δω και φρικαρω εδω μεσα θα βγω πριν 40ησω.Το μωρο μαλλον δεν θα το βγαλω ομως.Θα δω...

Ελενακι υπαρχουν περιπτωσεις και περιπτωσεις!!Αλλες κανουν σαν παλαβες,αλλες δε νοιωθουν τιποτα.Υποθετω η αληθεια ειναι καπου στη μεση!

Εγω εχω προβλημα απο τα 19 με σοβαρες κρισεις πανικου.Η ζωη μου ειχε γινει σκατα,με το συμπαθειο.. :lol:

Παντα ελεγα πως θα καταφερω να γινω μανα,που το ηθελα τοσο πολυ,αν παθαινω πανικους(δεν ειναι απλη υποθεση,σε πιανει σε ακυρες φασεις και νοιωθεις οτι πεθαινεις,οτι τρελαινεσαι)

Ε απο τοτε που εμεινα εγκυος κοπηκαν!!Σωθηκα!!Νομιζω πως το μυστικο για τον τοκετο ειναι να συγκεντρωθεις σε αυτο που κανεις.Να μην αφηνεις το μυαλο να κανει χαζα σεναρια.Στην αναγκη αν βοηθαει η προσευχη ακομα καλυτερα,γιατι σε κανει να συγκεντρωθεις σε κατι.Φοβαμαι για αυριο αλλα ξερω πως οτι και να συμβει θα ειμαι με τους γιατρους ,τοσες γεννανε...Θα συγκεντρωθω εκει κατω και στο μωρο μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις μου εστειλε μυνημα η Ναταλιτσα μας. Γεννησε εναν παιδαρο 4.020 κιλα :):):):):):) . Να μας ζησει και ο μπεμπακος και καλη λοχεια στο κοριτσακι μας :D:D:D:D:D:D:D:D:D . Τελικα εκανε καισαρικη η μικρη μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Delphinaki kai Maximaki na sas zisoun ta mwrakia!!

Kali loxeia!!

Alekouko eisai mia koukla mama me enan kouklo gio!! Na sou zisei!!

Lil mou tin apolumansi auti tin kanoume kathe xrono edw kai xronia kai einai entelws futiko, alla egw gia na eimai sigouri fetos ekana mono ekswterika, eswterika katholou sto diko mou spiti.

To mwraki sas mia xara einai, tha deis apo dw kai pera poso grigora tha pernei baros!!

Natasa kai esu gennas tin alli ebdomada?? Giati me kaisariki?

Lia mou exei apoluto dikio, kai isws den eprepe na ta grapsw katholou auta pou egrapsa giati den xreiazetai na skeftomaste etsi teleutaies meres. Apla efuga apo ekei me sfugmeno stomaxi kai den imoun katholou kala me auto pou eida. Xairomai pou eisai toso thetiki, makari na eimai kai egw etsi otan erthei h wra mou.

Sou euxomai aurio me enan pono kai ola na sou pane kala!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!

Μαράκι να σου ζήσει η κορούλα!!!!!!!!Ναταλάκι να σου ζήσει και καλή ανάρρωση!!!!!

Σας διάβασα λίγο γρήγορα και δεν θυμάμαι πολλά...Λία όλα καλά θα πάνε μην ανησυχείς!!

Εγώ εχθές είχα ραντεβού με τον γιατρό, ευτυχώς όλα καλά είναι με το μωρό! Βέβαια όταν γύρισα σπίτι πάτησα κάτι κλάματα και ηρέμησα...αγχώθηκα πάρα πολύ...ρώτησα πότε παίρνει άδεια και μου είπε αρχές Ιουλίου...Αρχές Ιουλίου μπαίνω στον 9ο...το προηγούμενο μωράκι μου το γέννησα στις 36 εβδομάδες...ελπίζω να έχει γυρίσει και να μην συμβεί κάτι...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Θα φρικάρω τελείως να γεννάω και να μην είναι αυτός εκεί.............Τώρα θα ξαναπάω σε 2 εβδομάδες και θα ρωτήσω ακριβώς ποιες ημερομηνίες θα λείπει έτσι ώστε εκείνες τις μέρες να μην κάνω τίποτα! Βρίσκω μετά και την αναισθησιολόγο και μου λέει ότι θα λείπει τέλος Ιουλίου...έλεος δηλαδή....σίγουρα δηλαδή κάποιον δεν θα προλάβω. Τα νεύρα μου! Βέβαια καλύτερα να έχω το γιατρό παρά την αναισθησιολόγο στην χειρότερη περίπτωση γεννάω και χωρίς επισκληρίδιο :cry:

Τέλος πάντων...sorry βρε κορίτσια που σας έπρηξα αλλά κάπου έπρεπε να τα πω...ο άντρας μου λέει όλα καλά θα πάνε αλλά δεν καταλαβαίνει το άγχος μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι και εγω... εκανα το ντουζακι μου ο μικρος ς συνηθως κοιμαται και εφτιαξα την καφεδαρα μου με ενα μπουκαλι νερο διπλα μου και λεω να σας διαβασω με τη σειρα (αλλα μονο σε αυτο το ποστ γιατι θα με παρει η νυχτα!)

πρωτα απο ολα να ευχηθω στο ναταλακι μας να της ζησει ο παιδαρος καλοτυχος ναναι και καλη και γρηγορη αναρρωση που σιγουρα θα την εχει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι να σου ζησει η κορουλα σου!!!! :ymparty::ymparty: Πάντα ευτυχισμενη γερη καλοτυχη να ειναι!!!!Με το καλο να γυρισετε σπιτακι σας και να προσαρμοστειτε και εσεις!

Κατερινα μην στεναχωριεσαι καλε τοσο η πιεση ρυθμιζετε να δεις θα σε δει και θα σε καθησυχασει ο γιατρος.

Νατασσα με το καλο και εσυ την αλλη Τεταρτη ολα να πανε τελεια. Θυμισε μου γιατι με καισαρική?

Ελενα τι να πω ο καθενας αντιδρα και ανεχετε τον πονο τελειως διαφορετικά, εγω μολις ενιωσα οτι δεν αντεχω αλλο ζητησα επισκληριδιο μηπως η κοπελα δεν ειχε κανει ακομα ή δεν την ειχε πιασει. Ευχομαι αν χρειαστεις τεχνητους πονους να μην βιώσεις κατι τετοιο ;)

Beboula και νατασσα αυτο που εγραψε η Αμαλια ξερω και εγώ οτι δεν υπαρχει μιση ευχή, μαλιστα οταν ειχα παει στην κορη μου στις 20 μερες μου λεει ο παπας δεν υπαρχει μιση ευχή τι θες να σου διαβασώ τις μισες γραμμες :o:o . Θα σου διαβασω μου λεει της γεννησης που την περνεις κανονικά στις 8 μερες και αν θες μπορεις να δωσεις και το ονομα του παιδιου και ερχεσαι ξανα στις 40 για την ευχη του σαραντισμου.

Αμαλια αυριο να πανε ολα καλα και σε σενα, ο μικρουλης σου ειναι ετοιμος και δεν νομιζω να σε ταλαιπωρησει πολύ, ενημερωσε την Νανσυ για να μαθουμε νεα σου.

Ναταλιτσα να σου ζησει ο μπεμπαρος, [smilie=blob9.gif], ολοκληρο αντρακι, να ειναι καλοτυχος και ευτυχισμενος και να σας γεμιζει χαρες.

Αφροδιτη ελπιζω να πανε ολαοπως τα θες και να ειναι παρων ο γιατρος σου.

Βρε Αλεκα, καφε και τωρα που θηλαζεις, ξεκουρασου τωρα που κοιμαται ο μικρος και γραψε μας τα νεα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mpempoula ksexasa na sou pw...itan 3 maies ekei pou mpainobgainan kai koitazan to mixanima, mono h mia tairiaze stin perigrafi tis ksaderfis sou, alla eixa agxwthei toso polu me ti diplani mou, pou nomiza oti an milisw se kapoion tha me piasoun ta klamata. Meta otan bgika tin epsaksa na tis milisw alla prepei na eixe paei se allo orofo.

Den pirazei omws giati tha ksanapaw tin Triti, e kapoia stigmi tha tin petuxw!

Natasa katalaba, isws etsi pou to ksereis aptin arxi pws tha pas kai tha genniseis etsi na einai ligotero agxwtiko apto na exeis epilogi alla na min ksereis ti tha sou bgei stin poreia.

Re koritsia skeftomoun to Delphinaki...xtes to prwi den pige na gennisei??? Mexri simera den eixe gennisei akoma??

Kagkouraki gelaw me auto pou sou eipe o papas...ti thes na sou diabasw tis mises grammes :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ Κ ΕΓΩ!ΗΜΟΥΝ ΕΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΑΙ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΕΤΣΙ ΠΩΣ ΤΟ ΣΗΚΩΝΕΙ ΟΛΟ!

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!!!!ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΑΣ!!!

ΛΙΑ ΜΟΥ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ Κ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΑΥΡΙΟ Κ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ Κ ΕΑΝ ΕΙΣΑΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ!!!

ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕ Κ ΣΕΝΑ Η ΚΟΙΛΙΑ ΣΟΥ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!ΚΑΤΙ ΜΠΑΜ Κ ΣΕΝΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΔΥΜΑ@

ΑΛΕΚΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟΝ ΓΙΟ ΣΟΥ!

ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΝΤΕΛΦΙΝΑΚΙ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ;;;; ΘΑ ΤΡΑΒΗΞΕ ΤΡΕΛΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ!ΒΡΕ ΑΛΕΚΑ Κ ΕΣΥ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΓΕΝΝΗΣΕΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΧΕΣ!

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΕΙΣΤΕ ΑΝΓΧΩΜΕΝΕΣ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ ΓΕΝΝΑ ΘΑ ΕΧΕΤΕ!!Κ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΟ!!ΕΛΕΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΙ ΧΑΛΑΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙΣ..

ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑΚΙ Κ ΜΕ ΣΕΝΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!ΑΝΤΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΛΙΓΟ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΛΟΓΩ ΠΙΕΣΗΣ ΕΑΝ Κ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΕΝΝΑ ΣΕ ΠΟΛΥ ΥΨΗΛΕΣ ΠΙΕΣΕΙΣ ΠΧ.18 ΟΧΙ ΠΙΕΣΗ ΣΑΝ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ.ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!Κ ΑΥΤΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΣΗ ΕΥΧΗ Κ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΠΑΠΑΣ ΜΟΥ ΠΕ ΠΩΣ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!Κ ΕΓΩ ΤΟΝ ΦΩΝΑΞΑ ΣΤΙΣ 8 ΜΕΡΕΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Η ΛΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΣΤΙΣ 40 ΜΕΡΕΣ ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΠΕ ΠΩΣ ΤΟ ΣΑΡΑΝΤΙΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΩΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΙΩΣΕΙΣ ΚΤΛ ΔΕΝ ΓΡΑΦΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΝΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕΣΑ ΣΑΡΑΝΤΑ ΜΕΡΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι να σου ζησει η κορακλα σου!!παντα ευτυχισμενη κ γερη να ειναι!

Κοριτσακια μου εγω φοβομουν παρα πολυ αφου οταν μου εσπασαν τα νερα αντι να αγχωθω να παω στο νοσοκομειο ,σκεφτομουν τι μπορει να με περιμενε εκει κ δεν ηθελα να παω.πραγματικα ομως οταν μπηκα στο χειρουργειο για την καισαρικη δεν σκεφτομουν τιποτα περα απο τον μπεμπη.ουτε πονεσα ,ουτε φοβηθηκα.ηθελα μονο να ηταν γερος κ να βγουμε απο εκει κ οι 2 υγιεις.οποτε μην αγχωνεστε κ προπαντος μη επηρεαζεστε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΑΛΕΚΑ ΤΕΛΕΙΟΣ ΕΙΝΑΙ!!ΣΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ Κ Ο ΓΙΟΣ Η ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ;;;;;

ΚΑΛΑ Κ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΦΟΡΑΣ ΤΕΛΕΙΟ!!ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ Κ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΧΕΙΜΩΝΑ.ΜΕ ΜΑΚΡΥΜΑΝΙΚΟ ΤΟΝ ΕΒΓΑΛΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Η ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΟ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anna τα έχω κι εγώ αυτά τα πλακώματα. Ναταλία και Μαράκι να σας ζήσουν τα μπεμπάκια. Καλή λοχεία και καλούς θηλασμούς και γρήγορη ανάρρωση. Αλέκα είναι σκέτη γλύκα ο Πέτρος όντως σαν να σου μοιάζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε γιατι μου σκατε ειμαι εδω σιγα μη σας αφησω σε ησυχια και τρεις και ο κουκος να ειμαστε μην αγχωνεστε εχουμε δρομο ακομη!

kikitsa μου καλωσορισες και εσυ στο σπιτι... βολευτειτε και εσεις!

αννα μου και εγω νομιζα το ιδιο αλλα ο μπεμπης μεχρι στιγμης ειναι κυριος νανι-βυζι-αλλαγμα-βυζι-νανι.... αφου να φανταστεις την πιπιλα εδω σπιτι δεν την εχω χρησιμοποιησει!!!!

οι ψυχολογικες μεταπτωσεις που εχεις ειναι και απο την κουραση... προσπαθησε να βγεις μονη σου εξω απο το σπιτι για καμια ωρα αλλα οχι να πας στα τζαμπο, πηγαινε καπου να δεις ρουχα για σενα παπουτσια να ξεφυγεις απο τα μωρουδιακα, θα σου κανει πολυ καλο... ετσι ειχα παθει στη σαντυ και χειροτερα ακομη αλλα καταφερα σιγα σιγα να το ξεπερασω χωρις να χριαστω φαρμακα

νανσυ μου κρυβε δυναμεις για τα διδυμα αν και πρεπει οσο μπορεις να ριξεις το βαρος σου στη σαντυ! εμενα την κυριακη που θα την εχω μονιμα σπιτι θα της αγορασουμε ενα κουκλακι και θα της πουμε οτι ειναι απο το πετρο τον αδελφουλη σου και οτι της το δινει εκεινος για να προσαρμοστει ακομα πιο πολυ

οχι φυσικα δεν ποναει καθολου η καισαρικη απλως πρεπει να προσεχεις τις κινησεις σου μη τεντωθεις πολυ ας πουμε και νοιωσεις τα τραβηγματα απο τα ραμματα αυτο μονο!

λια μου σαβατο τελικα αυριο δηλαδη??? αντε παιδι μου με το καλο να γνωρισεις το στρατουλη σου και φυσικα φτιαξε μαλλι και εγω το εκανα και ημουν κουκλαρα για το παιδαρο γιατι λογω καισαρικης δεν μπορουσα να κανω τα μανικιουρ μου!

ααα το ποσο θα κρατησει ο τοκετος εξαρταται μονο απο το γιοκα σου!

μπεμπουλα μου ετοιμασε βαλιτσουλα να ειναι ετοιμη! πως πατε εσεις με τις ζεστες γιατι εδω ψηνομαστε

ελενα μου οι ιδιοι πονοι ειναι ιτε προκληση ειτε δικοι σου.... εγω στη σαντυ που ηταν με προκληση ουτε που τους ενοιωθα δηλαδη μου ελεγε η μαια ποτε να σπρωξω και ειχα 6διαστολη απο την αρχη

καλε γιατι να ειστε κλεισμενες στο σπιτι??? μολις βρειτε το ρυθμο σας με τα μωρα σας να βγειτε εξω.... εγω σκεφτομαι να παρω την ευχη την κυριακη και να τον βγαλω εξω το μικρο με την κορη μουμαζι!

τσεβουλα μου συγνωμη αλλαζω κατευθειαν τη λιστουλα μας! μη αγχωνεσαι πασχαλιτσακι μου απο δω και περα θα ανανεωνω συνεχεια τη λιστουλα μας!

ανθη μου στη σαντυ την εδωσα 30μερων λογω που επρεπε να παω δουλεια και ο μπαμπας της θα την φροντιζε... ο μπομπιρας το τελευταιο βραδυ στο νοσοκομειο με πεθανε μου ρημαξε τις θηλες και απο την κουραση μου του την εδωσα και την επιασε μια χαρα... κοιμηθηκε τοτε 3ωρες σερι και ετσι ξεκουραστηκα και εγω. τωρα στο σπιτι βρηκε αλλο ρυθμο και δεν χριαστηκε καθολου να του την δωσω, χθες το βραδυ κοιμηθηκε σερι απο τις 2:30 μεχρι τις 6 το πρωι εεε τι αλλο να ζητησω η δολια μανα!

να σου πω την αληθεια αν ο μικρος συνεχιζε αγρυπνος τη πιπιλα θα την ειχε σιγουρα στο στομα του και για το λογω οτι εχω και αλλο παιδι και πρεπει απο μενα να περνανε ολα

ελα μωρε ανεβαζε λιγο ψυχολογια ιδιαιτερα τωρα που σταματησες τη δουλεια επρεπε να εισαι πιο καλυτερα και να ηρεμεις με το πανουλη σου.... εγω οποτε ημουν πολυ χαλια επαιζα περισσοτερο με τη σαντυ και ηρεμουσα

σταυρουλα μου ο λοξυγγας ειναι κιατι πολυ καλο για το μωρο μην ανυσηχεις και ο πετρακης εχει (καλα αυτος ο μαμουχαλιαρης μου απο τη κοιλια ειχε ετσι τον καταλαβαινα κιολας οτι ειναι ξυπνιος!)

ρε νανσυ αστα παναθεμα τα μην τα λες και στεναχωριεσαι περισσοτερο.... να λες μονο να πανε ολα καλα και να προσαρμοστους γρηγορα και τα τρια και οι εξοδοι και τα λοιπα θα ερθουν... μη σε περνει απο κατω απο τωρα

λιλ μου μια χαρα τα νεα σου και σενα... τοσο καιρο με τις ενεσεις τρα να σε πειραξει που εμεινε ενας μηνας???

καγκουρακι μου ειδα την κοιλιτσα σου και επαθα πλακα!εχεις αγορι τελος!!!

ειμαι στη σελιδα 6... θα συνεχισω αργοτερα γιατι εχι ξυπνησει και καθεται χεσμενος και αμιλητος μεσα στη κουνια του!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maximaki na sou zisei to moraki, kali loxeia [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

liaki esu aurio, me to kalo koritsaki mou :)

venus min stenaxoriesai koritsi mou, sigoura tha uparxoun kai alloi anaistisiologoi sti kliniki pou tha genniseis!

natasa me to kalo kai esu tin alli tetarti ;)

elena afou douleue to proi, tha tin paro sigoura to bradu ;)

opote stis 8 meres tha kanoniso na erthei, epeidi omos eimai asxeti apo auta :oops::oops: prepei na exo kati sugkekrimeno pou mporei na xreiastei???

anna bale mas kamia foto ;)

megalose to mpaloni mou???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...