Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Ιανουαρίου 2013


Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια είμαι η Βάσια και είμαι έγκυος στο δεύτερο μωράκι μου!!! ΠΗΤ έχω 2/1/13 Πρωτοχρονιάτικο!!!!!

Παρόλο που είναι η δεύτερη εγκυμοσύνη μου το άγχος είναι τρελό!!!! Ωραία θα ήταν να μαζευτούμε να τα λέμε και να δίνει η μια κουράγιο στην άλλη!!!!

Καλή σας μέρα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασια καλημέρα! με το καλό και το δεύτερο μωράκι σου! θυμαμαι ήμασταν μαζί στις φουσκοκοιλίτσες Ιουλίου 2010. τι κάνει το αγοράκι σου? και πάλι με το καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Demi!!!

Τι κάνεις? το αγοράκι σου τι κάνει?

Εμένα έχει μεγαλώσει περπατάει και τον κυνηγάμε όλη την ώρα!!! Είναι ένας γλύκας, είμαι τελείως χαζομαμά!!!

Όπως είδες είμαι πάλι έγκυος!!!! Είμαι πολύ χαρούμενη αλλά και παλι άγχος!!! Τουλάχιστον στην πρώτη εγκυμοσύνη είμασταν ωραία παρεούλα και τα λέγαμε, δίναμε κουράγιο η μία στην άλλη.

Καλά να περνάς και να χαίρεσαι το γιόκα σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Λογικό είναι να έχουμε άγχος, με τόσες εξετάσεις που κάνουμε πως να μην αγχωθούμε. Εσύ μ'αλλον δεν έχεις κάνει αυχενική ακόμη, σωστα? Εγώ τώρα θα δω το γιατρό πάλι τέλος Ιουλίου!!!! Αχ αρχίσαμε τώρα τα ραντεβού με το γιατρό μια φορά το μήνα!!! Και δεν περνάει ο καιρός μέχρι το επόμενο ραντεβού να δω το ζουζουνάκι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!!Ευχομαι καλη συνεχεια στις εγκυμοσυνες σας και με το καλο τα νινακια σας!!!!!!

Αντε,ελπιζω το ποστακι να γεμισει μελλουσες μανουλες!!!!!!Ας ειναι και Μαρτιου,Απριλιου 2013!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vasia mou nai gia auxeniki paw tin Triti, ma pali den eprepe na agxwnomaste k tooosso poli mas einai pio gnwrimi i diadikasia tis egkimosinis, ti na pw? Nai einai diskolo pou pame ka8e 1 mina k egw apo tis 13 tou Iouniou exei na paw..

Tonia mou se euxaristoume k esi sintoma egkuoula sto euxomai apo kardias!!

Kantu kopiase!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!!!

Τόνια σε ευχαριστούμε για τις ευχές και εύχομαι και εσύ σύντομα φουσκοκοιλίτσα!!!

Εγώ είμαι στη δουλειά και έχω πήξει. Σε κανένα μισάωρο λέω να πάω στο γιόκα μου!!!

Στη δεύτερη εγκυμοσύνη παρατηρώ ότι η κοιλιά μου μεγαλώνει πάρα πολύ γρήγορα δεν ξέρω αν συμβαίναι και σε σας. Είμαι 15 εβδομάδων και έχω μια κοιλιά πολλή μεγάλη.

ΚΑτά τα άλλα τρομερή υπνηλία και κουράζομαι απίστευτα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Andria πως πήγε η αυχενική? Χτές δεν την έκανες? Όλα καλά? Σου είπαν το φύλλο του μωρού?

Τι τέλεια που είναι τα μωράκια μας περιμένω πως και πως το επόμενο ραντεβού με το γιατρό για να το ξαναδώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vasia mou nai tin kaname ola mia xara k to pososto gia to sindromo down einai para poli kalo (1:17040) k mallon einai koritsaki pali me peri8wreio la8ous mas eipe i giatros alla egw den poli pistevw na alla3ei kati :) o andras mou 8elei na pistevei se auto to mikro pososto la8ous xexe :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vasia mou k emena i koilia mou se auti tin egkimosuni 3epetaxtike grigora mallon epeidi oi mues tis mitras einai pia xalaroi..Oses kopeles 8eloun na ginoume files sto facebook mporei na me vroun me to onoma Andria Andreou Koundoura..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasia μου, το είδα λίγο αργά το μήνυμά σου! καλά είναι και ο δικός μου μπομπιράκος!!! σκανταλιές κ μοναδικές στιγμές χαράς :D με το καλό κ πάλι στο 2ο νινάκι σου κ άντε, να'ναι η κόρη τώρα!

andria με το καλό και εσύ το 2ο!μια χαρά με την κόρη, θα κάνουν πολλή παρεϊτσα οι ζουζούνες σου. όσο για τον άντρα, πες του να κάνει κουράγιο για το 3ο, να έρθει ο γιος.

ελπίζουμε κάποια στιγμή να σας ακολουθήσουμε!!! φιλάκια κοπελιές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!!

Andria μου με το καλο και το δευτερο κοριτσακι σας!!!!

Καλη συνεχεια και στις υπολοιπες κοπελιες!!!!

Φιλια πολλα,εγω ειμαι διακοπουλες αλλα σας "παρακολουθω"¨!!!!!

Σημερα-αυριο ΔΕΝ περιμενω..... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

καλημερα κοριτσια!!!σας ευχομαι να εχετε μια καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!

αντρια με το καλο κ το δευτερο κοριτσακι!!!! :):)

τονια σου ευχομαι στις διακοπουλες να τρυπωσει στην κοιλιτσα σου σπορακι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Ma pou xa8ikate vre koritsaka mou? :)

Vasia mou ola kala me tin egkimosini sou? megalwnete megalwnete? xexe :lol:

Tonia mou aisiodo3ia k ola 8a pane kala fouuu fouuuu

K oses kopeles 8elete ena sporaki sas to euxomai apo kardias, sintoma na fwliasei ena stin koilitsa sas!!!!!!

Egw eimai ligo stenaxwremeni, simera mou epese to tablet apo ta xeria kratousa tin mikri agkalia, mpimpero, 8ermo, ena mpoukalaki nero k mou efige apo ta xeria eutixws itan mikri i zimeia ragise se 2 gwnies poli ligo alla doulevei mia xara, rwtisa k gia kanourgia o8oni alla einai akrivi k den mas simferei (katw apo 200 evro den tin vriskoume) to eipa ston andra mou k fwnaze, logiko men alla den to i8ela k logw ormonwn me piasane ta klamata k tou ekleisa to til k k meta xesmenos me pire pisw, aman pia katala8os egine :oops:

Simera exw trapezi sta pe8erika mou, stous goneis mou k sta aderfia mou ekana k arketes douleies k eimai gia na swriastw twra..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

γεια σας μανουλες!!!!

αδερφουλα ( αν-ν)να σου ευχηθω κ απο δω καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη!!με το καλο να ερθει το ανηψακι μου!!!

αντρια μικρη η ζημια!!αλλα οντως αυτες οι ορμονες καμια φορα κ με το παραμικρο μας πιανουν τα κλαματα κ ξεσπαμε στους αντρες μας!!!καλα τραπεζωματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...