Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΑΦΙΞΕΙΣ ΠΕΛΑΡΓΩΝ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν7


Recommended Posts

egw den kserw ti na kanw akom me tis eksetaseis ston katalogo me tis times pou mou dwsan einai extra k xwria i timi tou paidiatrou...

k egw to maraki pisteuw i veta oi epomenes....

bikaki ontws polu epikindino kala pou den egine kanena atuxima...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Este mou twra pou den douleuw kai exei erthei kai h mama mou, an einai kai o kairos kalos pame kathe mera...thelw na kanw kai ligo gumnastiki...simera me ton antra mou perpatousame panw katw stin paralia me ta podia mas mes to nero, itan teleia kai ekana kai to perpatima mou...o giatros mou eipe oti mporw mexri telos na pigainw...bebaia kai emena parakseno mou fainetai auto...alla tha ton ksanarwtisw sto epomeno rantebou.

Este na se rwtisw, ti mpanaki exeis parei gia to mpempe?? Exw brei ena pou m'aresei polu alla mou fainetai akribo kai h basi einai extra...to lene Onta Evolution. To exei parei kamia sas?

Den sas eipa...simera teleiwsan oi teleutaies pinelies tou dwmatiou...tha sas balw photo tis epomenes imeres...telika gia aplika balame tin palia alla o antras mou tin ebapse roz kai mpez opws ton toixo kai einai teleia! Kai auto giati den briskame kati pou na mas aresei oute kan sta magazia pou pigame proxtes.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!πηγαμε για ενα καφε στην φιλη μου,που ειχα να την δω κανα μηνα κ μου λεει τουμπανο η κοιλια..εχω συσπασεις στα 20 λεπτα 3ις μ 4ις φορες..τωρα που καθησαμε να φαμε ανα 7λεπτο..λεμε να βγει τριτη που εφημερευει το παπαγεωργιου..για να δουμε.. ;);) θελουμε εκει το λεω για τα κοριτσια που δεν ξερουν ποιο ειναι ακριβως,ειναι νοσοκομειο κ η πτερυγα μαιευτικης ειναι σαν κλινικη..

παρεπιπτοντως δεν πηρα τον γιατρο μου τηλ..αυριο θα τον παρω..

:lol::lol::lol: καλε βαζετε στοιχηματα? :lol::lol::lol: πλακα εχετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου, είπα πριν κοιμηθω να δω τι κάνετε.

Σήμερα κάναμε δουλειές και έχουμε ακόμα, τουλάχιστον αρχίσαμε, μεταφεραμε την βιβλιοθήκη απο το παιδικο δωμάτιο στο σαλόνι. Και τι γυρνάει και λέει η μικρη: τώρα θα είναι όλο δικο μου το δωμάτιο, την ενοχλούσε την κυρία η βιβλιοθήκη....αχ να δω τι θα μου πει όταν δει κούνια μπανακι-αλλαξιερα στο "δικο" της δωματιο.

Νανσυ τι να πω αν δε σε καταλαβαίνουν οι δικοί σου άνθρωποι, και έχεις και δυο μωρακια στην κοιλιτσα εσυ, ότι και να πεις που να βρεις το δίκιο σου. Δύσκολο τελικά να τους έχεις τόσο κοντά όλους, γονείς νύφες.

Βικακι υπομονη λίγες μέρες ακόμα στη δουλειά και θα ξεκουραστεις και θα απολαυσεις τον τονι και την μπεμπουλα στη δουλεια. Σε τάραξε ο μικρουλης, είναι απρόβλεπτα θέλουν πολυ προσοχή απο μας.

Κατερινακι με το καλο να δείτε την νεραιδουλα σας.

Beboula κάνει να τρώμε μέλι, δεν έχω ακούσει ποτε κάτι διαφορετικό, στα παιδάκια δίνουμε μετα τα 2 τους χρόνια. Περαστικα κοριτσάκι μου.

Αφροδίτη άντε να τελειωσεις και εσυ με την δουλεια, να ξεκουραστεις.

Σταυρουλα τον ποντικουλη μας τον έστειλε η Καρολινα φωτο σε μηνυματακι, είναι κουκλι και κοιτάτε ήρεμος στην αγκαλια της μανουλας. Αυριο θα περάσω να την δω κιόλας και θα τις μεταφέρω τις ευχές απο όλες σας.

Ναταλια αν και δεν είμαι 100% σίγουρη οι εξετασεις των νεογνών πέρα απο τις βασικες και αυτες για ακοή όραση περιλαμβάνουν και καποιες μεταβολικων νοσημάτων που δε νομίζουν ότι τις κάνουν οι παιδιατροι, η δικια μου μου είχε ζητήσει να πάρω αντίγραφο απο αυτες απο το μαιευτήριο για να τις έχουμε γιατι δεν είναι σε αυτες που γράφουν στο βιβλιάριο του παιδιού που σου δίνουν κατα την έξοδο απο το μαιευτήριο. Εγω θυμάμαι είχα κάνει αίτηση στο αρχείο του Ιασω και μου τις έστειλαν μετα απο καιρο.

Έλενα μπανακι στη θάλασσα και περπάτημα στην παραλία, ζηλεύω θέλω και εγω. Περιμένουμε και φωτο απο το δωμάτιο της κουκλιτσας σας.

Μαρακι συσπασεις ανά εφτά λεπτά :o:o:o μακάρι να κρατηθεί μέχρι την Τρίτη η μικρη αλλα να είσαι και έτοιμη μήπως σκάσει μύτη νωρίτερα. Να μας ειδοποιησεις κοριτσαρα ότι και να γίνει.

Καληνύχτα στρουμπουλουδες μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ξανά!!!!

Λία και Μπεμπούλα περαστικούλια σας!! Ακούω για βήχα και με πιάνει ΑΜΟΚ :shock::shock::shock: Δεν υπάρχει τίποτα χειρότερο..Υπομονή βρε κορίτσια..

Μπεμπούλα μου περπατάω γιατί στην τελευταία επίσκεψη βρήκε τη φραουλίτσα μου ψηλά. Στην πρώτη εγκυμοσύνη το παιδί ήταν πολύ ψηλά και ταλαιπωρήθηκα λίγο μέχρι να γεννήσω και είπα αυτή τη φορά να κάνω ό,τι περνάει από το χέρι μου..Βαριέμαι βέβαια κάθε μέρα να περπατάω χωρίς προοροσμό για μισή ώρα αλλά σκέφτομαι και όλα τα υπόλοιπα οφέλη που προσφέρει η άσκηση αυτή..

Σταυρούλα είναι λογικό που θέλεις να μπαίνεις πιο συχνά όσο πλησιάζει η ώρα να γεννήσεις! Ένα πράγμα λέω συνέχεια σε όλες τις πρωτομανούλες. Θα ζήσετε κορίτσια την ωραιότερη εμπειρία της ζωής σας! Ανεπανάληπτες στιγμές!!!!!! Τον ποντικούλη τον είδα σε φωτό που μου έστειλε το Καρολινάκι!! Είναι ένα κουκλί!!!! Αύριο πρώτα ο Θεός θα τον δω και LIVE!!!!

Βικάκι είσαι καλύτερα τώρα;; Λογικό που τρόμαξες και ταράχτηκες..Ευτυχώς που δεν έπαθε κάτι ο Αντώνης σου..Κι εγώ από τις τελευταίες του Αυγούστου είμαι..Μαζί θα λιώσουμε :?:?:?:? Ελπίζω τουλάχιστον να μη φάω και αυτή τη φορά όοοολο το μήνα....

Αριάδνη δεν πειράζει που παρασύρθηκες. Σημασία έχει που πέρασες όμορφα!!!

Έλενα καλή αρχή με τα μπανάκια!!! Έχετε καλό καιρό εκεί ε;; Εδώ είναι λίγο άστατος και στα καλά καθούμενα ρίχνει κάτι άσχετες βροχές :?:?:? Μπάνιο δεν το κόβω να κάνω φέτος γιατί ο γιατρός μου είπε πως είναι καλύτερο να αποφύγω τις παραλίες της Αττικής...Εσένα είναι λογικό που σου είπε να κάνεις μέχρι το τέλος μπανάκια γιατί οι παραλίες των Χανίων είναι πεντακάθαρες!!!

Μαράκι έχεις τόσο συχνά συσπάσεις;; Τι σου είπε ο γιατρός;;; Μου φαίνεται πως πάαααρα πολύ σύντομα θα έχουμε τα επόμενα καλά νέα στο ποστάκι μας!!

Κατερινάκι χάρηκε με τη βιβλιοθήκη η Αγγελικούλα :lol::lol::lol: ;;;;;;Τώρα θα δει βέβαια νέο υλικό στο δωμάτιό της :lol::lol::lol:

Αυτά για σήμερα!!! Πολλά φιλάκια σε όλες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα εσύ έχεις ντουζιέρα ή μπανιέρα? Εγώ επειδή έχω ντουζιέρα πήρα μία απλή βάση και μία πλαστική μπανιέρα που βρήκα στο Λητώ. Την είδα από κοντά είναι ελαφριά και περίπου στο ύψος μου και με βόλεψε πολύ. 50 ευρώ μου στοίχησαν και τα 2. Τα άλλα συστήματα που είναι μπανιέρα-αλλαξιέρα μαζί είναι τεράστια σε όγκο και δεν χωρούσαν μέσα στην ντουζιέρα μου ούτε μέσα στο μπάνιο μου. Η ντουζιέρα που έχω είναι αυτή στη φωτογραφία. Θα βάζω την μπανιέρα στη μέση εκεί που είναι το ντουζ και το τηλέφωνο στον στύλο της ντουζίερας στο χαμιλότερο επίπεδο και επειδή έχω και μπαταρία θερμοστάτη που ρυθμίζεις ακριβώς την θερμοκρασία του νερού θα του κάνω ντουζ του μπέμπη και θα έχω και τα 2 χέρια ελεύθερα. Την τάπα θα την έχω μόνιμα ανοιχτή για να φεύγουν τα νερά και το μαξιλαράκι που πήρα περισσότερο για ασφάλεια μην τυχόν μου φύγει ο μπέμπης από τα χέρια να πέσει στα μαλακά :lol: . Πως φαίνεται ότι είμαι πρωτομανούλα ε? :D:D

Ωραία φαίνεται η Onda evolution και έχει και βάση για την μπανιέρα. Νομίζω είχες πάρει και ένα στρωματάκι σφουγγαράκι για την αρχή ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΑΛΑΙΝΕΣ!! :lol::lol::lol:

ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ Κ ΜΕΤΑ ΑΜΕΣΩΣ ΣΙΔΕΡΟ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗ ΞΥΡΙΣΜΑ ΤΥΦΛΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ Κ ΙΣΙΩΜΑ ΜΑΛΛΑΚΙΑ.ΕΧΟΥΜΕ Κ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.ΕΛΠΙΖΩ ΤΑ ΜΠΕΜΠΕΚΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟ ΚΙΛΟ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ!

ΕΧΤΕΣ ΕΛΕΙΠΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ Ο ΤΑΡΖΑΝ ΔΕ ΘΑ ΤΟΝ ΑΦΗΝΕ.ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΜΝΗΜΟΣΥΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΑΝΑΨΑΜΕ ΚΕΡΑΚΙ ΣΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΗΠΙΑΜΕ Κ ΚΑΦΕ.ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ!ΚΥΡΙΑ ΚΑΘΟΤΑΝ ΦΙΛΑΓΕ Κ ΤΙΣ ΕΙΚΟΝΕΣ ΑΝΑΨΕ Κ ΚΕΡΑΚΙΑ.ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΘΕΟΥΣΑ! :lol::lol:

ΜΕΤΑ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ Κ ΚΑΤΣΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ!!ΕΚΑΝΑΝ ΟΙ ΜΙΚΡΕΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΜΠΑΧΑΛΟ.ΜΩΛΙΣ ΦΡΟΝΤΙΣΕΙ ΤΟ ΕΝΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΑΛΛΟ.Η ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ 4,5 Η ΑΛΛΗ 3,5 Κ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ 7 ΜΗΝΩΝ.ΕΥΤΥΧΩΣ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΗΤΑΝ ΕΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ!!ΕΜΕΝΑ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΟΤΕ ΕΤΣΙ ΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΗΜΟΥΝ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΕΚΛΑΨΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΘΟΤΑΝ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ Κ ΑΠΛΑ ΚΟΙΤΑΓΕ!! :shock::shock: ΟΥΤΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ!ΛΕΩ ΕΑΝ ΜΟΥ ΒΓΟΥΝ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΑΘΟΤΑΝ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΟΥΤΕ 15 ΛΕΠΤΑ!ΑΓΛΑΛΙΑ ΒΟΛΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΤΛ.ΖΩΗΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.

ΟΙ ΜΙΚΡΕΣ Κ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΚΑΤΑΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑΜΕ!ΒΕΒΑΙΑ Ο ΑΠΟΧΩΡΙΣΜΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΞΑΔΕΡΦΕΣ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟΣ ΕΡΙΞΑΝ ΤΟ ΚΛΑΜΑ !!ΦΩΝΑΖΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΘΕΛΩ ΤΗ ΣΑΝΤΥ!!!!Κ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ Κ ΕΚΛΑΙΓΕ..ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ 7,30 ΥΠΝΟ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΡΩΙ :lol::lol:

ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ!Η ΜΑΜΑ ΤΗΣ ΜΑΖΕΨΕ ΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ Η ΞΕΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΤΙΣ ΕΚΑΝΕ ΜΠΑΝΙΟ Κ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΤΗΣ ΕΝΤΥΣΑΝ Κ ΟΛΑ ΕΓΙΝΑΝ ΣΕ ΧΡΟΝΟ ΝΤΕΝΤΕ!ΕΓΩ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα είπα? Δεν είπα. Καλή εβδομάδα να έχουμε με νέες αφίξεις πελαργών :lol::lol:

Εγώ σουκου πέρασα πολύ χαλαρά δεν πήγα καμία βόλτα δυστυχώς. Την Τετάρτη έχω γιατρούλη να δούμε τι θα δούμε. Το ζάχαρο συνεχίζει πολύ καλά και είμαι πολύ ευχαριστημένη που κατάφερα να το ρυθμίσω. Έχω κάνει την πρώτη μου θυσία για το μπεμπάκι μου. :D

Χτες το βράδυ πάλι ξύπνησα από οξύ πόνο. Αυτή τη φορά όταν σηκώθηκα για τουαλέτα με έπιασε έντονος πόνος στο δεξί πλευρό και με ενοχλούσε λίγο λιγότερο η κοιλιά και η μέση. Τώρα από τι να ήταν αυτό? Πάντως 2 συνεχόμενα βράδια έχω ξυπνήσει από πόνο.

Ελενα περισσότερο για να μην κολλήσεις τελευταία στιγμή κάτι από την θάλασσα το λέω παρά για οτιδήποτε άλλο. Τώρα αν κάνεις καισαρική φυσικά δεν σε νοιάζει. Μήπως έχει αυτό στο μυαλό του ο γιατρός και δεν τον νοιάζει αν θα κάνεις μέχρι το τέλος. Μαράκι είσαι τρελή που δεν πήρες τον γιατρό σου :lol::lol: Άντε να πάρεις την θέση Νο2. Να είναι προπαντός όλα καλά.

Κατερινάκι και Ανθή ρωτήστε το Καρολινάκι αν γίνεται να μας την βάλετε την φωτογραφία στο προφιλ σας να θαυμάσουμε και μεις τον ποντικούληηηηη. :D:D

Ανθή των Χανίων δεν είναι όλες πεντακάθαρες. Υπάρχουν κάποιες όπως στον Πλατανιά και από την από πάνω πλευρά που είναι το λιμάνι που δεν είναι καθαρές. Εγώ περισσότερο της είπα να το ψάξει για να μην της πει ο γιατρός τελευταία στιγμή ότι κόλλησε και θα πρέπει να πάει για καισαρική, κρίμα θα είναι :? .

Νανσούλη θα περιμένουμε νέα από τα μωρά. Χαχαχααα θεούσα η μικρή σου. Μια χαρά εκεί θα την πηγαίνεις όταν θα την πιάνουν τα νεύρα της να ηρεμήτε και οι δύο. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΩΡΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΜΑΡΑΚΙ ΜΕ ΤΟΣΕΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΙΛΑΜΕ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ.ΕΜΕΝΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΚΡΑΤΑΩ ΧΡΟΝΟ Κ ΟΤΑΝ ΦΤΑΣΟΥΝ ΣΤΟ 7 ΛΕΠΤΟ ΟΤΙ ΓΕΝΝΑΩ! :lol::lol::lol: Κ ΝΑ ΠΑΩ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.ΕΚΤΟΣ Κ ΕΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΛΑΘΟΣ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ :lol::lol: ΠΗΓΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕ ΤΕΧΝΙΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia mou..

ksupnisa 5 to prwi k egw apo ponous xamila deksia k tromaksa min einai kanenas skoulikoiditis k koimithika stis 8 pou efuge o antras mou k twra me ksupnisan... este k beboula sas eida sto oneiro mou oti eixame anoiksei skype k milousame gia tis egkumosunes mas...

maraki elpizw na prolabeis tin triti pou efimereuei to papagewrgiou alla me teteies suspaseis den kserw k emena etsi mou eixe pei ama me piasoun suspaseis suxnes tilefwnw k stin kliniki kateutheian...

nansy ontws tha tin pigaineis stin ekklisia na iremi ama exei neura...

katerinaki tis arese to dwmatio eixe polu xwro twra me tin kounia na doume ti tha pei...

elena zhleuw k egw ta mpanakia pou kaneis...

xthes elega ton antra mou na katevasei ta thalassina na dw gia ta antiliaka an einai na paroume k mou leei ti na ta kaneis sampos tha pame thalassa fetos....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!Σας γράφω από την δουλειά σήμερα μιας και βαριέμαι!

Σήμερα δεν μπορούσα να κοιμηθώ...ξύπνησα στις 2:30 και ξανακοιμήθηκα στις 6:30 για λίγο όμως γιατί έπρεπε να έρθω στη δουλειά...τώρα είμαι με καφέ μήπως και ξυπνήσω...

Αχ Έλενα μακάρι και εδώ να είχε ζεστούλα, έχουμε μουχλιάσει...αν και σήμερα έχει ήλιο αλλά έχει κρύο...μια χαρά εσείς και μπανάκια κάνετε!!!Κάνε και για εμάς!!!

Βικάκι ευτυχώς δεν έγινε κάτι με τον μικρό!Αχ εκεί που δεν το περιμένεις σου κάνουν την ζαβολιά...

Αριάδνη σε καταλαβαίνω και εγώ αρχές Ιουνίου έχω εξετάσεις στο ΕΑΠ και δεν έχω δοαβάσει ακόμα ;) Σήμερα αν μπορέσω πρέπει να ξεκινήσω γιατί δεν με βλέπω καλά...

Μαχιμ εγώ θα γεννήσω στο νοσοκομείο οπότε θα κάνουμε εκεί τις εξετάσεις...

Να ρωτήσω βρε κορίτσια εσείς που περπατάτε...όταν πηγαίνω και εγώ για περπάτημα (συνήθως βγάζω τον μικρό βόλτα) μερικές φορές νιώθω αρκετή πίεση χαμηλά...εσείς το νιώθετε?

Επιστρέφω στην δουλειά γιατί δεν βλέπω να τυελειώνω σήμερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γυρισα εφαγα το σαντουιτσακι μου και πινω γαλατακι! φαι εχω απο χθες για σημερα και ετσι το μονο που εχω να κανω ειναι ναρθει η μικρη απο το σχολειο!!!! ρε κοριτσια γιατι εχουμε κολλησει στο μαιο και δεν λεει να φυγει αυτος ο μηνας το εχετε παρατηρησει και εσεις ή μονο εγω τρελενομαι????

για να δω τι λετε..........

ναταλακι ειναι σκατοκαιρος εκει που λες ααα τι ωραια ζεστη εκει σκοτεινιαζουν ολα και πιανει αερας.... προσοχη μην κολλησες!

τελειο το ονειρο που ειδες με το βιασμο του συζυγου!

μπεμπουλιτσα μου περαστικουλια σου.... φυσικα και κανει να τρως μελι, τα μωρακια σου μεχρι 2χρονων απαγορευευται!

λετε να μην την προλαβει τη βετα την τεταρτη η μαρια???? για να δουμε!!!!

καλο θα ηταν να πηγαινε στο νοσοκομειο να κανεις ενα nst μαρακι για να δεις που βρισκεσαι

διαφωτιστε με και εμενα τη χωριατα τι εξετασεις ειναι αυτες??? εμας στο δημοσιο μας κανουν για θυροειδη, ενζυμω, αλλεργεια στο γαλα και μια αλλη που δεν την θυμαμαι.... γινονται και αλλες που πρεπει να γινουν? στην σαντυ δεν ειχα κανει γιαυτο

βικακι μου εισαι καλυτερα τωρα???? το εχω συχνα αυτα τα περιεργα τραβηγματα και ιδιαιτερα οταν βγαινω απο το αυτοκινητο.... ειναι ενταξει ο μικρος???? ενταξει αυτα γινονται προσπαθησε να μην πανικοβαλλεσαι γιατι πανικοβαλλεται και το παιδι και μπορει να σου κανει και χειροτερα!!!!

κατερινακι καλη αρχη με το δωματιο.... οσο για τη μεγαλη κανε το σταυρο σου να μην ειναι ζηλιαρα με το μωρο.... το ιδιο λεω και εγω!!!

νανσυ καλα παιζει η κορη σου με τις ξαδελφες μετα να την δω με τα αδελφακια της.... το θεμα ειναι μην δεις τα διδυμακια με χεσμενες πανες στα κεφαλακια τους που θα τα βαλει η κορη σου!!!!

και εγω τα ιδια ουτε καν καταλαβαινα αν ειχα συσπασεις που να κραταω και ρολοι!!!

ελενα μου μια χαρα το μπανακι που βρηκες ιδιαιτερα που εχει και τα πλαινα στηριγματα ειναι οτι πρεπει για την μπανιερα... και η τιμη του μια χαρα το φισερπραις που ειχα παρει πριν 2χρονια εκανε 45ευρω

αφροδιτουλα εγω δεν περπαταω γιαυτο το λογο!!!! αυτη η πιεση που νιωθω απο κατω αλλο πραγμα γιαυτο δεν θελω να πηγαινω για περπατημα (ασε που δεν το χριαζομαι κιολας)

παω να ψαξω πως να ανοιξουμε πριβε ομαδα.... παντως skype εχω και messenger για οποια θελει να με δει σε βιντεοσυνομιλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Μαράκι βλέπω εσύ να είσαι το νο2, περιμένουμε τα ευχάριστα!

Αφροδίτη και συ εξετάσεις...!Θα με καταλαβαίνεις λοιπόν.Σκέψου οτι εγώ είχα πάρει 2 θεματικές και τις δίνω και τις 2 την Κυριακή στην Αθήνα. Και ταξίδι και ξεπάτωμα γενικώς αυτή τη βδομάδα. Τελοσπάντων, ας έρθει επιτέλους η άλλη βδομάδα για να χαλαρώσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!εδω ειμαι ακομα!!!! χτες στις 1 το βραδυ πηγαμε στο νοσοκομειο με φριχτους πονους δεξια χαμηλα..καθομουν σκυμενη στα 4 κ φωναζα..ο αντρας μου ο καημενος τρομαξε..πηγαμε καναμε nst κ εχω αρκετες συσπασεις αλλα οχι για γεννα ακομα..ειναι τα προπαρασκευαστικα!αν καθομουν εκει ολη τη νυχτα μου ειπε να περπατουσα ολες αυτες τις ωρες κ το πρωι θα με εκαναν εισαγωγη για γεννα..δεν εκατσα..εφυγα.. ειχα ενα δαχτυλο διαστολη..αυριο στις 8 εφημερευει το παπαγεωργιου..ευχομαι να κρατησει λιγες ωρες ακομα η μπεμπα.. ο πονος ηταν μαλλον λενε κολλικος εντερου..

ακομα εχω πονους χαμηλα κ νιωθω πιεση για να κατουραω συνεχεια.. η βλαμενη χτες μου ειπε οτι επειδη εχω συχνουρια οτι εχω ουρολοιμωξη..καναμε εξετασεις κ δεν εχω..ισα που μας τρομαξε..αφου την λεω το μωρο ειναι χαμηλα κ ειναι φυσιολογικο να πιεζει την κυστη.. :| τι να πω..οτι να ναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δηλαδη αυριο υπαρχει περιπτωση να γεννησεις γιατι εχει θα μας τρελανεις βρε μαρακι!!!!

αν τωρα εχεις ενα δακτυλο διαστολη το βραδυ θα γεννησεις εκτος αν σε κρατησουν μεχρι το πρωι να το ξερεις αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες σας εχω στειλει προσκλησεις για την ομαδα μας την πριβε καντε αποδοχη (δεν ξερω που) ελατε να με βρειτε νιωθ μοναξια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ μόλις γύρισα. Είχα πάει βόλτα περίπατο μέχρι το σουπερ μαρκετ με την πεθερά μου και σταματήσαμε και σε ένα μαγαζί με παιδικά και μου πήρε ένα σετ σεντονάκια winnie αλλά με τον γαιδαράκο τον eeyore σε γαλάζιο λευκό και λίγο πρασινοκίτρινο. Κατωσέντονο λευκό, μαξιλαροθήκη με σχεδιάκι πανωσέντονο τον eeyore και πήρα και ένα σεντονάκι ακόμα γαλάζιο για το καθισματάκι του αυτοκινήτου. Όλα 30 ευρώ. Μια χαρά.

Ναταλία με είδες στον ύπνο σου γιατί κι εγώ τον ίδιο πόνο πέρασα το βράδυ. ;):(

Αφροδίτη ναι κι εγώ την νοιώθω την πίεση και πιο σκληρή την κοιλιά μου.

Αλέκα εμένα μου φαίνεται ότι πέρασε πολύ γρήγορα αυτός ο μήνας γιατί έβγαινα περισσότερο, ενώ τους προηγούμενους μήνες με τα κρύα δεν περνούσαν με τίποτα. :evil:

Μα τι έγινε χτες όλες δεξιά πονούσαμε? :roll::roll:

Μαράκι μακάρι να σου έρθουν όλα όπως τα θες. Με το καλό. Άντε θα προλάβεις και την veta :lol:

Πρόσεχε όμως και μείνε ξαπλωμένη. Όντως ηλίθιο αυτό που σου είπαν για την ουρολοίμωξη εγώ θα την ψιλιαζόμουν την δουλειά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι εστε..τρελαθηκα μολις μας ειπε για ουρολοιμωξη..μου λεει θα σου δωσω αντιβιωση για να μην κολλισει το μωρο..τελος παντων..παει κ αυτο.. αλεκα ποιο ειναι? δεν πηρα προσκλιση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ τα νευρα μου εγραψα ενα καρο πραγματα κ σβηστηκαν σκατο συστημα....

καλημερα κ καλη εβδομαδα....

Ναταλακι εγω πληρωσα επιπλεον 100 ευρω στην κλινικη για τον ελεγχο μεταβολικων νοσηματων...αμα θελεις τις κανεις παντως ο παιδιατρος μετα δεν τις κανει αυτες τις εξετασεις...

εσυ αποφασιζεις...

Ελενα τελειο το παγωτο η κορη μου οσο το εφτιαχνα δεν σταματησε να βαζει δαχτυλο κ να γλειφετε..θα παω να παρω κ χωνακια...μιαμ μιαμ οσο για τα μπανακια καλα κανεις εμενα απο την 37 κ μετα στην κορη μου μου ελεγε να κανω μπανιο οσο μπορω για να κατεβει το μωρο ..μονο μην καθεσαι στον ηλιο κ ν αλλαζεις το βρεγμενο σου μαγιο...σε ζηλευω βουτα κ για μας...

Μαρακι κανε λιγο υπομονη ακομα ερχεται η μπουμπουκα σου ....

Αριαδνη κ Αφροδιτουλα υπομονη με τις εξετασεις κ καλη επιτυχια....

Εστε σουπερ η ντουζιερα σου κ το συστημα που θα χεις για το μικρουλη σου...αντε ερχετε κ αυτη η ωρα πλησιαζει...

Κατερινακι αντε με το καλο να φτιαξεις κ συ το δωματιο των παιδιων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει αυτο με την ουρολοιμωξη τι να πω.... εγω που κατουριεμαι πανω μου τι επρεπε ναχα???? πιπες για ναχουν να λενε μαρακι!!!

σταυρουλα με γεια τα ψωνια! σιγα μην εβγαινα με την πεθερα μου, παντα μονη της ψωνιζει και περνει αηδιες και τρεχω εγω απο πισω να ταιριαξω οτι μου πηρε!!!

κοκονα μου λεω αυριο να το φτιαξω το παγωτο της ελενας!!! για να δουμε θα το καταφερωωω

παω να παρω τη μικρη απο το σχολικο επανερχομαι αφου την ταισω και το γιαουρτι της!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την ομάδα θα την δείτε στο προφιλ σας.

Αλέκα χαχαχα εμένα ήρθε μαζί για το σουπερ μαρκετ για να μην κουβαλάω. Απλά εγώ σταμάτησα να πάρω τα σεντονάκια και μου τα πήρε εκείνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...