Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2012 Νο3!!! ΗΡΘΑΝΕ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑΜΕ!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 190
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

koritsakia gurisame apo diakopes wraia htan h mikrh htan hsuxh o giwrgos me zalise etrexa sunexeia ...kai twra pou gurisame pianw douleia stis 5 maioy kai mou leei sunexeia esu den douleveis kai eimai etoimh na ton arxisw stis sfaliares ...anakalupsa kai kati mhnumatakia sth kollhth tou kai ta exw parei entelws ta opoia elegan pare me thlefwno na dw ti kanei h mama siou ti kaneis esuk tetoia... kai kati pou tou eipa shmera amesws 8uxthke kai mou leei kanonise gt 8a sou petaksw to nero mazi me to pothri...exoume na zhsoume megales stigmes!!!! h mikrh einai mia xara thn exw sunexeia mazi mou !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia gurisame apo diakopes wraia htan h mikrh htan hsuxh o giwrgos me zalise etrexa sunexeia ...kai twra pou gurisame pianw douleia stis 5 maioy kai mou leei sunexeia esu den douleveis kai eimai etoimh na ton arxisw stis sfaliares ...anakalupsa kai kati mhnumatakia sth kollhth tou kai ta exw parei entelws ta opoia elegan pare me thlefwno na dw ti kanei h mama siou ti kaneis esuk tetoia... kai kati pou tou eipa shmera amesws 8uxthke kai mou leei kanonise gt 8a sou petaksw to nero mazi me to pothri...exoume na zhsoume megales stigmes!!!! h mikrh einai mia xara thn exw sunexeia mazi mou !!

τοσο αργα θα πας δουλεια???μαιο???ή εκανες λαθος? :roll::roll::roll::lol:

πες τον αν θες φροντιζε εσυ το μωρο...που θα την αφηνεις την μπεμπα??

παλι αυτη η κολλητη???οοοοοοοοοοοοοο :evil: ελεος!

χαιρομαι που ειναι καλα η μπεμπα!αυτο μετραει να ειναι καλα τα ζουζουνια μας

εμεις Σαββατο θα παμε να κλεισουμε ημερομηνια, στο χωριο του αντρα μου θα το κανουμε τελικα, για την γαμοβαφτιση για να αρχισουμε επιτελους ετοιμασιες..γιατι αλλιως θα τρεχω και δεν θα φτανω :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥ.......ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΠΟΛΥ!!!ΖΗΛΕΥΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΤΕ ΚΙ ΕΓΩ ΟΛΟ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΕ ΕΣΑΣ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ.ΤΡΕΧΩ ολη μερα και δεν προλαβαινω να μπω.ξεκινησα και ετοιμασιες για την βαφτιση μας και τον γαμο μιας φιλης.δεν ξερω αν σας εχω πει αλλα ασχολουμαι με μπομπονιερες και προσκλητηρια και γινεται ενας χαμος αυτην τη περιοδο.Αν θελετε στειλτε μου ονοματα που εχετε στο φβ ,θα δημιουργησω ομαδα μονο για εμας και θα σας προσκαλεσω.ετσι καναμε και με τα μωρακια Ιουλιου 2010.ετσι μιλαμε πιο ευκολα και σχεδον καθημερινα ολες!!!τι λετε???

Παντως το μωρακι μου ειναι πολυ καλα ,δεν τρωει βεβαια πολυ,εκοψα και τον θηλασμο.η μεγαλη μου εγινε αγριμι...τρεχει ολη μερα...χαχαχααχχα

Εγω τρεχω με την δουλεια και ετοιμαζω και blog τωρα με τα μπομπονιερακια μου.

κατα τα αλλα ειμαι καλα απλα πολυ αγχωμενη να τα προλαβω ολα και τρεχω οληηηη μερα!

Η δικη μας βαφτιση θα γινει 22 Δεκεμβρη και το ονομα αυτης ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ σαν της μανουλας μου!!!ειμαι πολυ χαρουμενη γιαυτο!!!!

φιλακια πολλα και αν θελετε στειλτε μου πμ με τα ονοματα σας στο φβ για να σας κανω προσθηκη στην ομαδα.θαναι κλειστη ομαδα και θα βλεπουμε μονο εμεις τις αναρτησεις μας.Σας παρακαλω στειλτε γιατι δυσκολα μπαινω μαμμυ ...δεν προλαβαινω γαμωτι μου .ενω στο φβ μπαινω καθε μερα.Θελω να τα λεμε!!!!!!!σας φιλω ολες και ειδικα τα μωρακια σας!μου λειπετε !!!αντε μπειτε φβ ,θα ονομασω την ομαδα μας ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2012 και εκει θα σας δειξω και φοτο των κοριτσιων!!!φιλακιαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ ομάδα έχω κάνει εγώ στο fb στείλε μου το όνομά σου να σε προσθέσω!!!!Ακριβώς όπως τα λες είναι...

Εμείς είμαστε Ελλάδα πια μόνιμα, προς ώρας Αθήνα και τέλη της άλλης εβδομάδας μετακομίζουμε για τα επόμενα χρόνια Σουφλί...θα χαθώ λίγο μέχρι να μας συνδέσουν τηλέφωνο και internet αλλά θα επανέλθω δριμύτερη, εσείς θα είστε η παρέα μου!!! :)

ΜΕγαλώνουμε ραγδαία πια και λέμε κουβεντούλες, γελάμε, ξεκαρδιζόμαστε και έχουμε τρελό σουξέ γιατί είμαστε όμορφα και ήσυχα μωράκια!!!Πραγματικά, εκτός από το ότι θέλει παρεούλα, είναι πολυ ήσυχο και γελαστό μωράκι και πολύ χαίρομαι!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia pos iste ?? ego kimisa tin mpempoula k tora kathisa ligo k oso skeftome to sidero pou me perimeni toso den thelo na sikotho!!!!!! imaste kala...megalonoume ...leme logakia sinexia xamogelame k kanoume tous pantes na lionoun... agorasame k to baptistiko mas foremataki ..parolo pou akomi den kanonisame imerominia gia baptisi :) ixame ena gamo sto e3oteriko k eprepe na pame ..afisa tin mikroula stous dikous mou k enas theos 3eri pos ta katafera na tin apoxoristo . den anisixousa gia to moro giati imoun 10000 ta 100 sigouri pos tin afino se kala xeria , pernousan omos apo to mialo mou ena soro kakies skepsis ... ''k an pathoume tipota??'' pos tha tin do na megaloni k alla tosa xaza ... eftixos epistrepsame piso k tis iposxethika pos den prokite na tin afiso pote 3ana .

tora ime se fasi pou psaxno kathismataki gia fagito ...esis agorasate??? mou aresi poli to fresco chrome special edition alla mou fenete ligo eos poli trabigmeni i timi tou .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Veloudenia mou psaxnw kai egw alla 8elw na vrw kati pou na kleinei kai na mhn pianei xwro (ka8ws exoume gemisei pragmata ths mikrhs se olo to spiti) auto pou les den to exw dei. pote 8a arxiseis kremoules???emeis ston 6o.gia thn vaftish emeis to akurwsame gia twra gt den sumpiptoun ta 8elw mas...me ton kurio skouliki...vevaia ta exw psaksei ola kai me to pou 8a kleisoume hmeromhnia ta exw ola programmatismena :D!!!! oso gia to sidero..........to agnowwwwwwwwwwwwww pffffffffffff!!! edw to paei gia vroxoula f8inopwrinh shmera filia se oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sotkou kremoules tha arxisoume mallon telos tou mina arxes tou epomenou . tora oson afora to kathismataki thelo na 3EMALIASO enan ipethino k kala apo ena magazi pou exi DIO OLOKLIRES EBDOMADES pou den mpori ipotithete na sinenoithi me tin eteria gia tin timi tou ean ine diathesimo k pote tha erthi . ine asxetos o anthropos pragmatika afou na fantastis to oti alla3e to sigkekrimeno montelo k oti pleon bgeni se allous dio xromatismous apo mena to emathe pou ime pelatisa . an ine dinaton . etsi mou rxete na stilo minima stin eteria k na tous anafero pos to sigkekrimeno katastima pou exi to monopolio ton proionton tous kathe allo para gia diafimisi ine . eknebrizome na pefto se asxetous pantos .... k exi dio bdomades xano ton xrono mou plisiazi o keros pou to moro prepi na exi to kathismataki tou k sto telos den tha prolabi na erthi stin ora tou..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Veloudenia μου γιατί δεν το παραγγέλνεις από το amazon;; Εγώ που παρήγγειλα από εκεί μια κούνια-ρηλάξ ήρθε σε χρόνο dt και σε μισή τιμή απ'αυτήν που την έβρισκα σε όλη την Κύπρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ 28 ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!1

28 Μαιου εννοεις?????????????????καλως ηρθες!!!για πες μας για τα διδυμακια σου...αγορακια?κοριτσακια???κιλακια? :D:D:D:D:D

εγω εχω εναν μπεμπουλη σκετη γλυκα ειναι 7280 συμφωνα με την τελευταια μετρηση,...γεννηθηκαμε ομως ολοκληροι αντρες...3700!!και ειμαστε 64cm και γεννηθηκαμε 53cm :D:D:D

γελαμε..παιζουμε...χαμογελαμε σε οοολους!!!!χτυπαμε ποδαρακια-χερακια κανοντας χαρουλες και βλεπουμε οοολααα τα φωτακια και χαιρομαστε :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είχα ξεχάσει οτι υπάρχει το mammy, για την ακρίβεια δεν ήξερα οτι γράφετε πια... Και πριν από λίγο πως μου έκοψε και μπήκα. Αργυρώ τώρα είδα οτι μου είχες στείλει πμ για το fb!! Λοιπόν εμεις καρεκλάκι πήραμε το chicco i-sit που το είχαμε βρει σε προσφορά, το οποίο λέει οτι μετά από 3 χρονών χρησιμοποιείται και σαν καρέκλα. Είναι πολύ σταθερό αλλά δε διπλώνει γιατί είναι μεταλικό. Ελπίζω οτι καλά έκανα γιατί ρε κορίτσια που να αποθηκεύσω μετά τόσα πράγματα? Ηδη το πορτ-μπεμπε το καταργήσαμε, πήραμε όμως παρκοκρέββατο.Πολλά πράγματα...

Εμεις δευτέρα έχουμε εμβόλιο - το επαναληπτικό του πρώτου- οπότε θα σας γράψω τις μετρήσεις.

Εμένα είχε γεννηθεί 22/5 2980 50 πόντους, μωρουδένια δίπλα στον δικό σου θα ήταν σαν χόμπιτ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα είχε γεννηθεί 22/5 2980 50 πόντους, μωρουδένια δίπλα στον δικό σου θα ήταν σαν χόμπιτ :lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ναι ειμαστε μεγαλα αντρακια απο την γεννηση μας :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες ξημερώνει σάββατο και ο μπέμπης μου θα γίνει 4 μηνών. Απίστευτο μου φαίνεται οτι μεγάλωσε τόσο... Τη δευτέρα θα πάμε να κάνουμε και το επαναληπτικό εμβόλιο, για να δούμε πως θα παει αυτή τη φορά. Την τελευταία φορά σπάραξε το καημένούλι.

Εδω τα φαρμακεία ακόμα δε δίνουν φάρμακα για τους ασφαλισμένους του ΕΟΠΥΥ, το προηγούμενο το πληρώσαμε από την τσέπη μας και απ'οτι φαίνεται το ίδιο θα γίνει και μ'αυτό. Βέβαια όταν κάποτε λήξει θα πάρουμε τα λεφτά... πάλι καλά.

Πήγαμε να δούμε και για κέντρο για τη βάφτιση και έχω να σας πω οτι τα μαγαζιά δεν κατααβαίνουν από κρίση. Πανάκριβα ρε κορίτσια. Γκρινιάζουν οτι υπάρχει κρίση και δεν έχουν κόσμο αλλά δεν κατεβάζουν και τις τιμές. Βέβαια φταίει και ο δικός μου που θέλει ντε και καλά να την κάνουμε σε ανοιχτό χώρο. Εμ, πληρώνονται αυτά... Κάτα τ' άλλα το άλλο σ/κ θα πάμε Ναύπακτο για ένα γάμο και μετά θα περάσουμε από Αθήνα να δούμε τους δικούς μας. Θα κάτσουμε εκεί μέχρι Πέμπτη και μετά θα έρθει μαζί μας και ο μπαμπάς μου. Το περιμένω πως και πως για να κάνω δουλειές. Τεστ παπανικολάου, κομμωτήριο κλπ κλπ γιατί σ'αυτά ο άντρας μου βαριέται να έρχεται. Οπότε θα χώσω τον μπαμπά μου που θα είναι τρισευτυχισμένος που θα κρατάει τον εγγονό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...