Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 Νο5 Show Must Go On!


Recommended Posts

Nancy :lol::lol:

Giati den ta kserei o antras sou??

Egw otan ginetai kati tou ta lew tou kakomoiri, alla den ftaine kai autoi.

Ektos to oti de milane oi idioi na poune kamia koubenta.

Pou einai h Aleka?? Mexri na erthei na anoiksei postaki tha sumplirwsoume allo toso! Yparxei kapoio orio stis selides?? Den exw katalabei giati to allazoume sunexeia??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΟΥΤΕ Κ ΕΓΩ ΞΕΡΩ..ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΑΛΛΟ..ΤΗΝ ΑΛΕΚΑ ΤΗΝ ΠΛΑΚΩΣΕ ΤΟ ΠΑΠΛΩΜΑ! :lol::lol:

ΜΩΡΕ ΤΟΥ ΤΑ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΜΑΘΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΛΕΩ Κ ΑΛΛΟΥ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΡΙΤΟΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ! :lol::lol:

post-15592-13873939284401_thumb.jpg

post-15592-1387393928542_thumb.jpg

post-15592-13873939286493_thumb.jpg

post-15592-1387393928749_thumb.jpg

post-15592-13873939288503_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια δεν εχουν οριο η σελιδες.Μεχρι χιλιαδες σελιδες εχω δει σε άλλα θεματα.

Τωρα γιατι εμεις εχουμε κολλησει και αλλαζουμε συνεχεια...

Μπορουμε να γραφουμε στο ιδιο και να αλλαζουμε τον τιτλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

po po pali polla grapsate!!! ax nai megalose arketa i koilia mou, afou kapoioi me rotane an eimai sto mina mou :shock::shock:

stedim proti fora akouo gia g epipedou!!! pote kai ti ginete tote???

elena tha steilo ton antra mou na rotisei sto ika, na do posa tha paro me ta duo zouzounia... polu omorfo to maksilari sou, ante me to kalo na to labeis...

nansy teleia kai esena i koilitsa, megalose polu!!! pes sto pethero sou na min koimatai polu giati blepei polla oneira!!! eleos eleos!!! kai ego ta petherika mou, eidika tin pethera mou den thelo na tin blepo!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ Η ΑΛΕΚΑ ΘΕΜΑ Κ ΓΙΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ! :lol::lol:

ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΕΧΕΙΣ ΛΑΚΟΥΒΙΤΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ Η ΕΤΣΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ;;

Κ ΕΣΕΝΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ ΠΑΕΙ;ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ ΨΗΛΑ!Κ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΓΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΩ ΑΛΛΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΜΟΥ ΧΕΣ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΔΙΠΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ειστε φοβερες χτες εγραψα και σημερα 9 σελ διαβασααααααααααααααααααααααα πω πω πω τι να πω ολες οι κοιλιτσες ειναι υπεροχες μυτερες η μη ειναι καταπληκτικες νανσυ και beboula εσας ειναι διπλα υπεροχες

οσο για τον πεθερο σου νανσυ μου πεστου να αλλαξει πλευρο εσυ να τρεχεις με 2 νεογγενητα παιδακια και ενα ακομη εκει και οπως λες εκεινοι να μην εχουν ερθει καιροοοοοοοοοοο αλλα αμα δεν μιλησουν και λιγο οι αντρες μας ετσι κανουν τα λενε στις νυφες και καλα σου λεει τι θα πουν θα αρνηθουν η θα το παιξουν καλες????????αντε πια αυτο με εχει κουρασει με τα πεθερικααααααααααααααααααααααααααααα

οσο για τον γαμο του αδερφου σου να κατσεις φρονημη χι χι χι χι χι χι χι χι με τετοια κοιλιτσαααααα θες και χωρους χι χι χι χι να χορευεις απο το τραπεζιιιιιιιιιιιιιιιιιι χαλαρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...