Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 Νο5 Show Must Go On!


Recommended Posts

Ναμαστε ναμαστε... με το δεξι και ολες μας!!!! αν και ηταν να μπει αλλος τιτλος δεν χωραγε δυστυχως αλλα κατελληξα σε αυτον για να θυμομαστε και τη περιπετεια απο το χριστινακι μας.... ολα στη ζωη συνεχιζουν, τιποτα δεν τελειωνει!

και για να ευθυμησουμε λιγο που ειμαστε γλωσσοκοπανες παρτε ενα ανεκδοτακι απο τη φιλεναδα μας την σταυρουλα μας ταιριαζει γαντι!!!

"Χτυπάει το τηλέφωνο και το σηκώνει η σύζυγος. Μόλις το κλείνει, τρέχει χαρούμενη στον άντρα της και του λέει:

- Είδες που όλο με κατηγορείς ότι μιλάω με τις ώρες στο τηλέφωνο; Μόνο 20 λεπτά το κράτησα.

- Μη μου πεις! Και ποιος ήταν; λέει ο άντρας.

- Δεν ξέρω. Πήραν λάθος αριθμό."

ΞΕΦΟΥΣΚΩΝΟΥΜΕ ΙΟΥΝΙΟ 2012

Αlekagala²(28){Αλεξάνδρα} : ΑΓΟΡΑΚΙ 25/04 ΠΗΤ 10/06 Γενικό Νοσοκομείο Ρόδου

Anna31(31) {Άννα} : ΑΓΟΡΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 23/02 ΠΗΤ 16/06 Ιασώ Αθήνας

Boub(30) {Ειρήνη} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 16/06 Αλεξάνδρα Αθήνας

Charoula² {Χαρούλα} : ΑΓΟΡΑΚΙ Β' Επιπέδου 24/02 ΠΗΤ 27/06 Διαβαλκανικό Θεσσαλονίκης

Delphine²(34) {Μαρία} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 10/04 ΠΗΤ 10/6 Γενική Κλινική Θεσσαλονίκης

Elena_c(31) {Έλενα} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 10/04 ΠΗΤ 29/06 Καπάκη Κλινική Χανίων

Ελενα Μαθ. {Έλενα} ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 13/06 Ιασώ Αθήνα

Este {Σταυρούλα} : ΑΓΟΡΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 20/04 ΠΗΤ 22/06 Λητώ Αθήνα

Karolinaki²(33) {Καρολίνα} : ΑΓΟΡΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 24/04 ΠΗΤ 30/05 Ιασώ Αθήνα

Kikitsa80(31) {Κική} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 30/04 ΠΗΤ 19/06 Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο Ιωαννίνων

Kokona²(29) {Αντωνία} : ΑΓΟΡΑΚΙ Β' Επιπεδου 17/02ΠΗΤ 10/06 Γένεσις Θεσσαλονίκης

Lia*(27) {Αμαλία} : ΑΓΟΡΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 23/04 ΠΗΤ 10/06 Μητέρα Αττικής

Matka {Κική} : ΑΓΟΡΑΚΙ Β'Επιπεδου 10/02 ΠΗΤ 16/06 Ρέα Αθήνας

Maxim(21) {Ναταλία} : ΑΓΟΡΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε στις 30/04 ΠΗΤ 16/06 Γενική Κλινική Θεσσαλονίκης

Stedim {Δήμητρα} : ΑΓΟΡΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 26/04 ΠΗΤ 23/06 Γενική Κλινική Θεσσαλονίκης

Veta² {Βέτα} : ΑΓΟΡΑΚΙ Β' Επιπέδου 03/02 ΠΗΤ 15/06 Κλινική Μητέρα Πτολεμαϊδας

ΞΕΦΟΥΣΚΩΝΟΥΜΕ ΙΟΥΛΙΟ 2012

Ariadni79(33) {Αριάδνη} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Β'Επιπέδου 19/04 ΠΗΤ 29/07 Πάτρα

Kangoroo²(34) {Κατερίνα} : ΑΓΟΡΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 02/05 ΠΗΤ 20/07 Ιασώ Αθήνα

Lil {Λία} : ΑΓΟΡΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 02/05 ΠΗΤ 23/07 Μητέρα Αττικής

Natasamaria(31) : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Β' Επιπέδου 22/02 ΠΗΤ 02/07Γαία Αθήνας

Nene(28) : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 06/07

Toulaki : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 11/07

Tsevoula(30) : (Κοριτσάκι) ΠΗΤ 26/07

ΞΕΦΟΥΣΚΩΝΟΥΜΕ ΑΥΓΟΥΣΤΟ 2012

Ανθή²(33) {Ανθή} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Β' Επιπέδου 11/04 ΠΗΤ 26/08 Ιασώ Αθήνας

Beboula07(28) {Χριστίνα}(διδυμομανούλα) : ΑΓΟΡΑΚΙ + ΑΓΟΡΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 02/05 ΠΗΤ 28/08

Βικάκι² {Βίκυ} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Β'Επιπέδου 23/04 ΠΗΤ 28/08 Μητέρα Αττικής

Christi83(29) {Χρύσα} : (Αγοράκι) Θα σε ξαναδούμε 20/04 ΠΗΤ 20/08 Λητώ Αθήνας

Gasper² {Ροζμαρί} : Προς ολοταχώς για αυχενική στις 15/02 ΠΗΤ 27/08 Μητέρα Αττικής

Mariagiorgos(27) {Μαρία} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Β' Επιπέδου 31/03 ΠΗΤ 05/08 Αττικό Αθήνα

Mina2 {Μίνα} : ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΗΤ 15/08 Euromedica Ρόδου

Νανσυ83³(29) {Νάνσυ}(διδυμομανούλα) : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ + ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΗΤ 05/08 Μητέρα Αττικής

Πασχαλιτσάκι² (34){Κατερίνα} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Β'Επιπέδου 02/04 ΠΗΤ 17/08 Γένεσις Θεσσαλονίκη

Rapanaki³(31) {Αγγελική} : Θα σε ξαναδούμε 18/04 ΠΗΤ 30/08 Ρέα Αθήνας

Rena79² {Ρένα} : (Κοριτσάκι) ΠΗΤ 30/08

Stavroula80 : Θα σε ξαναδουμε ΠΗΤ 29/08

Venus82(29) {Αφροδίτη} : ΑΓΟΡΑΚΙ Β'Επιπέδου 03/04 ΠΗΤ 05/08 Γενικό Νοσοκομείο Φλώρινας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΘΑ ΜΑΣ ΔΙΩΞΟΥΝ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ...ΧΑΧΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΙΛΑΝΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΟΣΟ ΕΜΕΙΣ;;

ΑΧ ΤΟ ΤΑΡΖΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΞΕΤΥΛΙΞΕ ΟΛΟ ΤΟ ΡΟΛΟ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΜΙΑ ΩΡΑ ΜΑΖΕΥΑ Κ ΔΕΝ ΕΦΤΑΝΕ ΑΥΤΟ ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΝΤΟΥΛΑΠΙ ΠΗΡΕ ΤΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΕ ΜΠΙΛΑΚΙΑ Κ ΤΑ ΕΡΙΞΕ ΟΛΑ ΣΤΟ ΧΑΛΙ!!ΑΚΟΜΑ ΡΟΥΦΑΩ ΜΕ ΤΗ ΣΚΟΥΠΑ....ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΕ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ ΕΙΝΑΙ 27 ΜΗΝΩΝ Κ ΑΝΤΙ ΝΑ ΗΡΕΜΕΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΑΡΧΗΣΕ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΖΩΗΡΕΨΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΑΥΤΟ..ΠΑΕΙ ΒΟΛΤΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ..ΕΧΩ ΦΩΝΑΞΕΙ ΟΥΡΛΙΑΞΕΙ Κ ΤΙΣ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ Κ ΚΑΜΙΑ ΣΤΟ ΜΠΟΥΤΙ Η ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΗΔΕΝ..ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΔΡΑΣΑ ΓΙΑΤΙ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ..Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΥΡΙΣΕΙ ΑΚΟΜΗ Κ ΤΑ ΜΑΖΕΨΑ ΕΓΩ.Κ ΕΝΩ ΜΑΖΕΥΑ ΑΝΟΙΞΕ ΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΤΗΣ Κ ΚΑΤΕΒΑΣΕ ΤΟΥΣ ΜΑΡΚΑΔΟΡΟΥΣ Κ ΕΤΟΙΜΑΖΟΤΑΝ ΝΑ ΞΑΝΑΒΑΨΕΙ ΤΟΥΣ ΤΟΙΧΟΥΣ..ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΗΣ ΑΡΧΙΖΕ ΝΑ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ Κ ΤΗΣ ΦΩΝΑΞΑ..Κ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ Τ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ.ΕΧΩ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΣΗΚΩΝΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΨΗΛΑ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙΝΗ Η ΝΑ ΕΧΩ Κ ΤΑ ΤΡΙΑ Κ ΝΑ ΕΧΩ ΤΙΣ ΑΝΤΟΧΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ..

ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΕ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΖΩΗΡΗ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ..ΠΑΝΤΩΣ ΕΑΝ ΑΥΤΗ Η ΤΡΕΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ Κ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΘΑ ΦΟΥΝΤΑΡΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΔΕΝ ΘΑ ΓΛΙΤΩΣΩ ΤΑ ΧΑΠΙΑ..ΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και χριστος ανεστη και με το καλο να ερθουν τα μωρακια μας

καλορυζικο και το νεο ποστακι μας

αντε με το δεξι να μας πανε ολα καλο το ανεκδοτακι χι χι χι χι χι για αρχη

νανσυ μου μια χαρα ειδες το κανει για να εχεις κατι να ασχολεισε και να μην βαριεσαι χι χι χι χι χι

αααααααααααα σου βαφει και τους τοιχους?αληθεια οταν ο αντρας σου ειναι σπιτι τα κανει αυτα η τα κανει μονο οταν ειστε μονες σας?

καλα σοβαρα?εβγαλε την πανα εχεσε και τα πατησε?απο αντιδραση το κανει ............πω πω σε καταλαβαινω δυστηχως τωρα με την εγκυμοσυνη οι αντοχες μας δεν ειναι οι ιδιες και πολλες φορες τα νευρα μας σπανε αχ τι να πω και μενα οταν ειναι πολυ κουρασμενος μπορει να σου σπασει τα νευρα ενω υπο κανονικες συνθηκες ειναι καλος ο μικρος παλι σβουρας και προσπαθει να τον πιασει και πεφτει και χτυπαει συνεχειααααααααααααααααααα αχ τι θα κανουμε οταν ερθουν και τα μικρα μας ????????

τα δικα μου νεα ...........χτες το πρωι πηγα στο ρεα με την βροχη εγινα μουσκεμα αλλα το αποτελεσμα ενα γερο και πολυ δραστηριο ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ναι ναι επιτελους μετα απο 2 γιους θα ερθει και η κορη απο τωρα αρχισα να κανω σχεδια και ονειρα για αγορες και διαφορα αλλα οταν ειδικα τον ακουσα να μου το λεει εβαλα κατι κλαμματααααααααααα δεν λεγεται την ειδαμε και σε 3d ολα τα λεφτακιααααα και μας δωσαν και ενα ροζ βαλιτσακι με κατι διαφημιστικα κτλ τι να πω απο χτες ολα τα βλεπω ροζ και κανω ονειραααα και ψαχνω ονοματακι γιατι αποφασισαμε οτι θελουμε ενα ονοματακι αρχαιοελληνικο η κατι τετοιο τα αγορακια μας εχουν τα ονοματα των παππουδων τωρα οι γιαγιαδες η μια λεγεται γιωργια και δεν θελω και η μαμα μου δημητρα καλο ειναι αλλα ειπαμε να μην δωσουμε κανενα απο τα δυο να ναι κατι αλλο ουδετερο θα δουμε για την ωρα σκεφτομαστε φαιδρα,ηλεκτρα,μελινα,εβελινα,εβιτα,βικτωρια,βαλερια ,ισμηνη εσας ποιο σας αρεσει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκι εύχομαι να μην είναι τίποτα. Όλα καλά να πάνε. Να μας γράψεις νέα.

Νάνσυ τι λες τώραααα? :o Νανσούλα κουράγιο κοπέλα μου και άσε τα πεταμένα λεφτά και πάρε μια γυναίκα. Η σωματική και ψυχική σου υγεία είναι πιο σημαντική από τα λεφτά. Πάντως το τελευταίο με τα κακά λες και έχετε σκυλάκι είναι. :) Υπομονή. Πάντως σίγουρα κάτι έχει μυριστεί η μικρή στην συμπεριφορά σου. Αν είσαι τόσο κουρασμένη μπορεί κάτι να σου βγαίνει και να αντιδρά.

rapanaki από αυτά που έβαλες δεν μου αρέσει ιδιαίτερα κάποιο αλλά το Δάφνη μου αρέσει πολύ. Αν έκανα κορίτσι πολύ θα ήθελα να το βγάλω Δάφνη αλλά δεν το βλέπω γιατί ο καλός μου δεν θα δέχεται κουβέντα θα θέλει το όνομα της μάνας του. :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia mou kai kaloriziko to neo mas postaki :):)

epitelous simera parageilame tis kounies, ta stromata, tis proikes, sentonakia,kathismatakia autokinitou/port bebe, apostiroti gia ta mpimpero tis chicco, sifiniera/allaksiera kai merika rouxalakia ;):D;) molis ta paro tha sas balo kai fotos...

nansy mou ipomoni koritsi mou, nomizo oti zileuei polu i mikri sou kai fobamai oti tha sas kanei kai alla polla!!! :(

rapanaki teleia ta nea sou, me to kalo i mpoumpou sas. emena mou aresoun polu 2 apo ta onomata pou egrapses. psifizo ilektra i melina ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΖΕΥΤΚΑΝ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ Κ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΜΑ Κ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΘΟΜΑΙ..Κ ΦΤΙΑΧΝΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΦΑΩ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΩ..Η ΜΙΚΡΗ ΤΗΝ ΕΠΛΥΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΚΑΤΟ Κ ΑΜΕΣΩΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ..ΤΩΡΑ ΘΑ ΟΝΕΙΤΕΥΕΤΑΙ ΤΙ ΝΑ ΔΙΑΛΥΣΕΙ ΑΥΡΙΟ.. :shock::shock::shock: Κ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΑΧ ΚΟΙΤΑ ΤΗΝ ΕΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΙΝΑΙ..ΝΑΙ ΛΕΩ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ..

ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΛΑΙΓΑ ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ..Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΕΙ ΟΛΑ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΚΑΡΑΧΕΣΜΕΝΟ..ΠΑΣ ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΛΕΩ ΣΕ ΟΛΑ ΠΗΓΕ Κ ΠΑΤΑΓΕ..ΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΥΦΤΟΙ;;;;Κ ΒΟΥΡ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΕΓΩ..ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΜΑΖΕΨΕ ΟΛΑ..ΜΟΝΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΑΣ Κ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΕΜΕΙΝΕ ΣΤΡΩΜΕΝΟ..ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑΕΙ ΟΤΙ ΠΑΓΩΝΟΥΝ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥ..

ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΑΡΙΑΔΝΗ ΤΗΝ ΚΟΡΗ Κ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ..ΑΚΟΜΑ ΒΕΒΑΙΑ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ..ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ..ΕΧΟΥΜΕ ΒΓΑΛΕΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΠΕΘΕΡΟΥ ΜΟΥ..

ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΟ ΛΥΔΙΑ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΑΝΑΗ

Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΛΑΚΑ ΔΕΝ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΑΡΙΑΔΝΗ ΓΙΑΤΙ ΤΗΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΛΕΕΙ ΤΟ ΔΝ! :lol::lol::lol: Κ ΛΕΕΙ ΟΧΙ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΒΡΕΙΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΑΥΤΟ..ΑΛΛΑΑΥΤΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΤΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ..ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ&ΑΡΙΑΔΝΗ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα γυρισα σπιτι απο τον απογευματινο μου καφε γιατι αυριο εχω να συμμαζεψω και πρωτα πρεπει να σας διαβασω επειγοντως γιατι εχασα επεισοδια απ'οτι ειδα στα γρηγορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΜΑΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΟΛΑ ΜΑΖΙ!ΟΥ!ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΘΑ ΕΠΑΘΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ.. :lol::lol::lol:

ΜΕ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ!ΘΑ ΠΑΡΗΓΟΡΟΥΜΕ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ :o:o:o

ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΗΡΕΜΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοριζικο και το Νο 5!!!! Να ειμαστε ολες καλά και τα μπεμπάκια μας να έρθουν με το καλο!!!

Μολις έβαλα λιγο παγωτάκι να φάω [smilie=icescream.gif] και ο μικρός μεσα με έχει ταράξει στην κλωτσια και στην κεφαλιά. Σημερα πρωτη φορά η μικρή εκανε φουλ προγραμμα στον παιδικό, δεν πήγα να την πάρω πιο νωρις έτσι δεν κοιμήθηκε μεσημέρι και δεν το πιστευω οτι ειναι 9μιση και ήδη κοιμάτε, γιατι συνήθως κοιμοταν κατα τις 10 και μιση με 11.

Ελενα περιμένουμε νεα σου, ολα καλά θα ειναι. Αυτο για την μυτούλα το χρησιμοποιησα οταν ήταν πιο μεγάλη, τους πρώτους μηνες με τον ορο μονο καθαριζει εύκολα η μυτούλα. Απλά μετά δυσκολα κάθονται για να τους ριξεις ορό οποτε έχεις και το φυσητηρι για βοήθεια, βεβαια μου βγαινουν τα πνευμονια για να τις ρουφηξω αλλά και τι άλλο να κάνεις.

Νανσυ υπομονή δοκιμάζει τις αντοχές σου η ζουζουνα. Της έχεις μιλήσει για τα διδυμα?

Αγγελική ολα ροζ λοιπον, μπραβο κοριτσάκι μου που ολα πήγαν καλά. Ηρθε και η κορούλα και θα την έχουν τα αδερφάκια της στα οπα οπα. Απο τα ονοματα που έβαλες μου αρεσει το Φαιδρα ενώ το Βαλερια και το Ισμήνη οχι και τοσο.

Σταυρούλα και beboula με γεια τα πραγματάκια σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nancy mallon ta kanei apo antidrasi...kala emeina molis diabasa ola auta pou ekane! Kai egw tha ta eixa paiksei....nomizw kai egw oti isws prepei na exei kai gunaika giati fantasou oti twra den exeis alla 2 mwra kai pali den ti paleueis. Estw kai gia liges wres isws tha thes boitheia. H na paei se kapoio paidiko stathmo.

Rapanaki ante me to kalo h mpoumpou! Emena mou aresei to Ebelina kai to Ismini.

Mpempoula ola mazi!! Me geia! Auta ola ta pires apo to Rethumno h internet??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανσυ μου εμενα δεν ξερω ειναι ψιλοανεξαρτητη η σαντυ... ενταξει ειναι και το θεμα οτι παει στο χολειο και εχει συνηθισει με παιδακια και τα λοιπα, ξερω οτι θα ζηλευει με το μπεμπη αλλα και παλι θα την αφησω απο την αγκαλια μου νωρις αφου τον αυγουστο θα πρεπει να επιστρεψω δουλεια και ετσι θα ειναι το πρωι παιδικο, το απογευμα στη πεθερα μου και το σαβ/ριακο στη μαμα μου και αυτο θα γινεται μεχρι αρχες νοεμβρη.... το μονο που θα ηθελα να της μαθω ειναι να κοψουμε την πανα!

εσενα ομως θαναι τρια και τα τρια στο σπιτι πρεπει αμεσα να βρεις μια λυση και η λυση ειναι μονο ο παιδικος ωστε να καταναλωνει ενεργεια εκει!

εμενα κοιμαται το μεσημερι παντα και μονη της και χωρις πολλα παρακαλια και αγκαλιες(μαλλον καθολου αγκαλιες απλως περνει τις πιπιλες της και παει και ξαπλωνει στο κρεβατι της, σκεπαζεται κιολας μονη της και νανι ναι τουλαχιστον 2ωρες)

ελενα εγω της εβαζα εναλλαξ πεπανθολ και σουντοκρεμ και φυσικα οχι σε καθε αλλαγμα και οχι καθε μερα!

εγω στη σαντυ δεν κρατησα λογω οικονομικων και αποστασης.... γιατι ενταξει σου τα βαζει ο γιατρος στο κιτ αλλα το παραλαμβανουν οποτε ερθουν απο αθηνα απο το κεντρο... οταν γεννησα στη σαντυ η απεναντι μου ειχε κρατησει βλαστοκυτταρα απο ιδωτικη κλινικη, γεννησε της τα εβαλε στο κιτ και μετα περνανε χιλια τηλεφωνα στο κεντρο στη αθηνα θα ερθει καποιος να τα παραλαβει

πασχαλιτσακι μου το ιδιο ισχυει και για σενα που δεν εχεις βοηθεια απο πουθενα, παιδικος....

μονο σε φυσιολογικο αφηνουν, η καισαρικη ειναι χειρουργειο απαγορευεται να ειναι μεσα ο αντρας μου ουτε καν στην αναληψη

μινακι τι εγινε τα νεα σου περιμενουμε!

σταυρουλα εγω απο το mothercare ουτε απεξω δεν περναω γιατι θα σκασω πολλα.... γιος βλεπεις αυτος που εχω πιο πολυ αδυναμια :lol::lol: καλωριζικα και καλοφορετα τα πραγματακια σας!

αχ ελενα μαθ. μακαρι κοριτσαρα μου να μην ειναι τιποτα και να επιστρεψεις σπιτι.... αλλιως μεχρι να γεννησεις θασαι ξαπλα στο νοσοκομειο για να σε ελεγχουν....

βικακι επειδη ταλαιπωρηθηκα με τη μικρη μεχρι να βγει και οταν βγηκε επαθα υστερια επειδη ειδα το κεφαλακι της χτυπημενο εκει που ειχε σκαλωμενο ναι μεν εκλαιγα απο χαρα αλλα μολις την πηρανε απο κοντα μου και εμεινα μονη μου στην αναληψη ημουνα ρακος.... εκανα συνεχεια εμετο, εκλαιγα και ηθελα να δω το μωρο γιατι νομιζα πως δεν ηταν καλα, κρυωνα.... οταν βγηκα απο εκει για να με πανε στο δωματιο και ειδα μονο τους γονεις μου και οχι τον αντρα μου εγινα ακομη χειροτερα και οταν πηγα στο δωματιο και το μωρο δεν ηταν διπλα μου(επρεπε να μπει στη θερμοκοιτιδα για να ζεσταθει) εκει κατερρευσα.... μεχρι που μου καναν ηρεμιστικη και κοιμηθηκα. φυσικα οταν ξυπνησα η μικρη ηταν διπλα μου αλλα εγω απο τους πονους και την εξαντληση δεν μπορουσα να την παρω αγκαλια και εκλαιγα ακομη πιο πολυ... βλεπεις ηταν αρκετα μεγαλη η τομη και πονουσα σε καθε κινηση μου... την επομενη μερα την πηρα αγκαλια και τη θηλασα αλλα σηκωθηκα την τριτη μερα απο το κρεβατι και περπατησα, ολα τα εκανε η μαμα μου γιατι δεν εδωσαν αδεια στον αντρα μου απο τη δουλεια και ετσι δεν μπορουσε να ηταν διπλα μου. οταν γυρισα σπιτι εκτος απο το πονο της τομης που ηταν υποφερτος ειχα και τον πονο της μεσης απο τη επισκληριδιο που κρατησε για αρκετο καιρο.

ο γιατρος μου επιμενει να ξαναγινει με επισκληριδιο η καισαρικη μου αλλα αυτα που περασα δεν θελω να τα ξαναπερασω γιαυτο ολικη να ξεραθω και οταν ανοιξω τα ματακια μου να ειναι το αγγελουδι μου διπλα να το παρω στη αγκαλια μου, κατι που δεν εγινε ποτε με τη σαντυ και ακομα κλαιω γιαυτο.... φυσικα αυτο δεν με κανει λιγοτερο μανα απλως δεν θελω να το ξαναπερασω τωρα ειμαι πιο δυνατη και ξερω τι μου γινεται.... και φυσικα ειναι σκληρο να ακους απο τους γονεις σου (το μπαμπα μου) να κατηγορει το γιατρο μου οτι δεν με βοηθησε καθολου για να γεννησω φυσιολογικα.... καταλαβαινεται ψυχολογια που ειχα....

βικακι μου χρονια πολλα κουκλιτσα μου στειλε και τουρτιτσα κατα δω!!!! να σε χαιρεται η οικογενεια σου και τα παιδακια σου!

νανσυ απο το φωτιστικο θα την κρεμαγα δεν υπηρχε περιπτωση!!!! χθες μπηκε παλι τιμωρια επειδη μου αλλαζει καναλια στη τηλεοραση οχι να κανει τετοιες ζημιες.... εχεσε παντου??? ΚΑΤΑΜΑΥΡΗ ΘΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ :lol: πηγαινε την παιδικο να ξεσπαει εκει να ησυχασεις και συ και να χαρεις τα διδυμακια σου, ειναι ΣΩΤΗΡΙΟΣ ο παιδικος ακουσε με!

ραπανακι μου συγχαρητηρια για τη κορακλα ειδες τα παντα γινονται ροζ γυρω σου.... οχι τιποτα αλλο να μας στειλεις και κανενα ρουχαλακι απο τους γιους σου για τους δικους μας :lol::lol:

ακομη δεν μπορω να αποφασισω για το ονομα ασε με να το καλοσκεφτω!!!

μπεμπουλα μου καλωριζικα και εσας τα πραγματακια σας.... εσας θα σας τα φερουν με μεταφορικη απ΄'οτι καταλαβα ολα μαζι βρε θηριο!!!! μπραβο σας!

αχ μου πηρε αρκετη ωρα μεχρι που πεινασα κιολας αλλα σας διαβασα ολες!!!!!!!!!!!! και ναι λια μου μεχρι να ξεφουσκωσει η πρωτη κοιλια θα εχουμε φτασει στο νουμερο 10 και μεχρι να ξεφουσκωσουν ολες θα πηγαινουμε μεχρι το 30νουμερο :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

euxaristo koritsia! o antras mou ithele na ta paroume ola mazi gia na min xreiastei na ksana erthei mazi mou :D nomizei oti teleiosame!!! thelo polla akoma na paro! tha pame kai mia bolta sta jumbo pali na paroume diafora!

elena ola apo ta mothercare ta pira, tha mas kanoun kai ekptosi 20%.

pira proikes little circus kai tha paro kai alli mia gia allagi http://fivi.gr/index.php?target=product ... t_id=29958 sas aresei? ligo akribi den einai?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελικη μου κλεινω προς το εβελινα και ενα που δεν εβαλες το ερρικα (μου αρεσει πολυ το ονομα ερρικος γιαυτο).... εσυ προς τα που κλεινεις??? ο αντρας σου???

βρε κατερινακι με το παγωτο σου με λιγωσες που να με πιασει η μακαρονοπιτα που εφαγα τωρα μου λες??? ολο το προγραμμα στο παιδικο εεε? αντε αυτο ηταν συνηθισατε και εσεις.... πιο μικρη που ηταν η σαντυ κοιμοταν κιολας στο σταθμο!

μπεμπουλα ειναι αρκετα ακριβη γιατι δεν περιεχει ουτε τα σεντονια ουτε την κουνουπιερα.... για ψαξε και αλλου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Καλορίζικο το ποστάκι μας!

Σχετικά με τα βλαστοκύτταρα... εγώ τα είχα δωρίσει στο δημόσιο νοσοκομείο (Παπανικολάου), το ίδιο θα κάνω και τώρα. Να πω την αλήθεια και εγώ στην αρχή είχα μπερδευτεί αλλά και ο γιατρός μου, μου πρότεινε το δημόσιο, μου είπε (δεν ξέρω αν ισχύει) ότι στην ιδιωτική έχεις πρόσβαση μόνο στα βλαστοκύτταρα τα δικά σου και ότι αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα στο μωράκι το πιθανότερο είναι να μην μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις λόγω του ότι και αυτά δεν θα είναι υγιεί, ενώ στο δημόσιο έχεις μεγαλύτερες πιθανότητες διότι η τράπεζα βλαστοκυττάρων είναι μεγαλύτερη και έχεις πρόσβαση σε όλα (οπότε μεγαλύτερες πιθανότητες για δότη). Το θέμα είναι ότι κάποιοι γιατροί παίρνουν μίζες από τις ιδιωτικές εταιρείες.

Αχ βρε Νάνσυ...αρκετά ατίθαση είναι η μικρή σου!!!!Υπομονή κορίτσι μου!

Σήμερα πήγα στο γιατρό μου...όλα καλά βαίνουν! Θα ξαναπάω σε 4 εβδομάδες.

Καλό βράδυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pwpw bre Aleka, traumatiki h empiria sou sti genna. Auti ti fora tha pane ola kalitera. Egw apla den tha epelega oliki...uparxei kai h raxiea, to skeftikes?

Bre Mpempoula, panakribes einai oi proikes, alla kai polu omorfes me geia!

Venus kala pou to eipes, tha rwtisw tin etairia ean tha mporw na ta xrisimopoiisw opote ta thelw...pantws Aleka gia auti pou les oti pernane thl sunexeia gia na erthoun na ta paroun mallon itan elliniki. Giati edw ta ekane mia ksaderfi mou me auti tin aggliki etairia pou lew kai irthan amesws na ta paralaboun.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια...Τι γράψατε πάλι!!!Όντως το ανέκδοτο που έγραψε η Αλέκα μας ταιριάζει γάντι!!!

Σταυρούλα και beboula μεγειά οι αγορές!!Ζηλεύω!!Εγω όπως σας ξαναέχω πει τον Μαιο θα τις αρχίσω( και ελπίζω να τις ολοκληρώσω!!!)

Έλενα Μαθ. όλα καλά?Πήγες στο Ιασώ?

Νανσυ, χαρας το κουράγιο σου!! Νομίζω παντως ότι ο παιδικός θα της κάνει καλό!Στο λέω και ως νηπιαγωγός...Θα δεις μεγάλη αλλάγη... Όσο για τα ονόματα...Κωνσταντίνος και Αριάδνη είναι πολύ ωραία και ταιριαστα!!!Δεν είμαι βέβαια και πολύ αντικειμενική γιατί είναι το όνομα μου και το όνομα του άντρα μου ;)

Rapanaki,κορούλα!!Μπράβο!Μετα απο 2 γιους, έπρεπε να δεις και σύ λίγο ροζ!!!

Eμένα μου αρέσει πολύ το Εβελίνα..Είναι κανονικό ή προέρχεται απο καπου αλλου? Ας πουμε αν εγώ βγάλω το κοριτσάκι μου Παρασκευή( πεθερά...), θα μπορούσα να το φωνάζω Εβελίνα ή μπα?Αχ πείτε μου ναι!

Βικάκι, τα γενεθλια σου θα σου δώσουν το καλύτερο δώρο 2 μέρες μετά με την β επιπέδου!!

Έλενα όταν ρωτήσετε τους γνωστους σας γιατρούς τη γνώμη τους για τα βλαστοκύτταρα, να μας ξαναπεις!

Τα δικά μου τώρα νέα!!Πήγα στο γιατρό, η μπέμπα είναι μια χαρά, ειναι 765γρ και αυτό που νιώθω σκληρό στη μία μεριά της κοιλιάς μου είναι ο πωπός της!!Καλό ε?!!

Αλεκάκι θα ξαναπάω στις 10/05 να την ξαναδώ, σημείωσε με αν θές!!!

Μετά το γιατρό κορίτσια έφαγα λουκουμάδες με σοκολάτα μαζί με μιά φίλη μου...Πάλι παρασύρθηκα :oops:

Φιλιά πολλά και καλό βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο το νεο μας ποστακι φουσκωτουλες μου!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

τι μου κανετε κοριτσαρες μου?

αν και καθυστερημενα.. :oops: χρονια πολλαααααααααααα χριστος ανεστη και ολες μας να χουμε αναιμακτες και ομορφες εγκυμοσυνες...με το καλο να παρουμε στην αγκαλιτσα μας τα μωρακια μας...

περασατε ομορφα αυτες τις μερες ε?

εμεις ξεσκασαμε λιγακι στο εξοχικο του πατερα μου...φαγαμε γουρουνισιαααααααα :oops::oops: αλλα ευτυχως προσεχω απο χθες και ειμαι στα +12.5..πιστευω καλα ειναι ...αφου σε εναν μηνα γενναω τον ποντικουλη μου..ανυπομονω απο την μια..και αγχωνομαι δεν σα ςκρυβω απο την αλλη..θα χω δυο μωρα σπιτι..και θα αλλαξει ολη μας η ζωη...αλλα πιστευω καθε αρχη και δυσκολη..μετα θα βρουμε ολοι μας..τους ρυθμους μας...

σας φιλω όλες...γιατι νυσταξα η παπιομανα..και εχω και μια καουρα σημερα.. :evil:

την τριτη θα δουμε το αγορακι μας!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw vgika voltoula simera den anteksa allo sto spiti k twra ponaei i plati mou.... mpravo rapanaki epitelous tha deis k roz pia emena mou aresei to baleria ama kanw kori etsi tha tin evgalo.... ax nansy mou upomoni k egw tha tin ekana mauri ama me ekane teteia den tha antexa.. kala sou lene ta koritsia skepsou tin lusi tou paidikou i mia gunaika sto spiti estw liges wres den tha tin paleueis k me ta 3..

este k mpempoula megia ta pragmatakia...

elena perimenoume nea sou na mas peis...

paw na ksaplwsw den tin paleuw allo ta leme to prwi filakia kalinuxta...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...