Μετάβαση σε περιεχόμενο

καθυστερηση και πονοι περιοδου!!!


Recommended Posts

:dry: καλησπερα σας κοριτσια ,εχω μια απορια,εχω καθυστερηση 2 μερες αλλα εχω πονους περιοδου,ηρθα σε επαφη στις γονιμες ημερες,η θερμοκρασια μου ειναι ακομα 36.8 δεν εχει πεσει,υπαρχει περιπτωση να εμεινα εγκυος και να με ποναει η κοιλια μου,οπως οταν περιμενεις περιοδο?:unsure: το στηθος μου ειναι ακομα πρισμενο και με ποναει,δεν ξερω τι να υποθεσω,φυσικα δεν θελω να βιαστω γιατι μου εχει ξανασυμβει το ιδιο και δεν θελω να απογοητευτω και παλι,με το να κανω σκεψεις για θετικο αποτελεσμα...εσεις που μεινατε εγκυες ειχατε τετοια συμπτωματα?:blink: σορρυ γι το κατεβατο

φιλια.....:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

magdalina μου εγώ και στις δυο εγκυμοσύνες μου είχα συμπτώματα περιόδου(πόνους περιόδου,πρησμένο στήθος) μόνο που δεν ήρθε ποτε!!:laugh: Έχεις σταθερό κύκλο???Εγώ ναι και έτσι στις 5 μέρες καθυστέρηση που έκανα τεστ βγήκε θετικό!;) Λοιπόν πάρε ένα τεστάκι αν θέλεις και σου εύχομαι ότι καλύτερο!!!:lol: Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

magdalina μου εγώ και στις δυο εγκυμοσύνες μου είχα συμπτώματα περιόδου(πόνους περιόδου,πρησμένο στήθος) μόνο που δεν ήρθε ποτε!!:laugh: Έχεις σταθερό κύκλο???Εγώ ναι και έτσι στις 5 μέρες καθυστέρηση που έκανα τεστ βγήκε θετικό!;) Λοιπόν πάρε ένα τεστάκι αν θέλεις και σου εύχομαι ότι καλύτερο!!!:lol: Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυστυχως δεν εχω και πολυ σταθερο κυκλο,ειχα στειλει το θερμοδιαγραμμα μου σε ενα γυναικολογο και μου ειπε ποτε ειχα ωορρηξια και ειχα ερθει σε επαφη εκεινη τη μερα.Μου ειπε επισης πως αν η θερμοκρασια μου μεινει ανεβασμενη για τις επομενες 5 ημερες τοτε ειμαι εγκυος...αλλα εμενα με προβληματιζουν οι πονοι στην κοιλια,ειναι σαν της περιοδου δυστυχως.....θα δειξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυστυχως δεν εχω και πολυ σταθερο κυκλο,ειχα στειλει το θερμοδιαγραμμα μου σε ενα γυναικολογο και μου ειπε ποτε ειχα ωορρηξια και ειχα ερθει σε επαφη εκεινη τη μερα.Μου ειπε επισης πως αν η θερμοκρασια μου μεινει ανεβασμενη για τις επομενες 5 ημερες τοτε ειμαι εγκυος...αλλα εμενα με προβληματιζουν οι πονοι στην κοιλια,ειναι σαν της περιοδου δυστυχως.....θα δειξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ MAGDALINA.ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ.ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΑΠΟ ΣΤΙΓΜΗ ΣΕ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ.ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΗΡΘΕ..!!ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΣΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ MAGDALINA.ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ.ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΑΠΟ ΣΤΙΓΜΗ ΣΕ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ.ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΗΡΘΕ..!!ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΣΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μagdalina μου κι εγώ με τη σειρά μου θα σου πω ότι είχα πόνους περιόδου, πρησμένο στήθος και κάτι τραβηγματάκια χαμηλά! Επίσης επειδή είχα απογοητευτεί αρκετές φορές δεν πίστευα καθόλου ότι είμαι έγκυος και μάλιστα είχα κάνει ένα τσιγάρο παρόλου που είχα κόψει το κάπνισμα!! Ήμουν σίγουρη ότι δεν ήμουν!

Μετά από τρείς μέρες καθυστέρησης έκανα τεστ και σε τριάντα δευτερόλεπτα βγήκε θετικό!!

Οπότε σου προτείνω να κάνεις το ίδιο και σου εύχομαι ολόψυχα καλά θετικά αποτελέσματα!!!

Μη ξεχάσεις να μας ενημερώσεις...

Φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μagdalina μου κι εγώ με τη σειρά μου θα σου πω ότι είχα πόνους περιόδου, πρησμένο στήθος και κάτι τραβηγματάκια χαμηλά! Επίσης επειδή είχα απογοητευτεί αρκετές φορές δεν πίστευα καθόλου ότι είμαι έγκυος και μάλιστα είχα κάνει ένα τσιγάρο παρόλου που είχα κόψει το κάπνισμα!! Ήμουν σίγουρη ότι δεν ήμουν!

Μετά από τρείς μέρες καθυστέρησης έκανα τεστ και σε τριάντα δευτερόλεπτα βγήκε θετικό!!

Οπότε σου προτείνω να κάνεις το ίδιο και σου εύχομαι ολόψυχα καλά θετικά αποτελέσματα!!!

Μη ξεχάσεις να μας ενημερώσεις...

Φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MAGDALINA KALIMERA K APO EMENA .

EGO EPEIDI OPOS KSEREIS EIXA PROSFATA MIA KA8YSTERISI ALLA TELIKA ITANE TZIFOSSS 8A SOU PO APLA NA MIN ANXONESE K OTI EINAI NA GINEI 8A GINEI EGO EIXA SIMPTOMATA PERIODOY ALLA KA8OLOU PRISMENO STI8OS ISOS EKEI NA EINAI I DIAFORA MAS !!!!!!!!!!!! OPOTE GLYKIA MOU SOY EFXOMAI NA MPEIS STI LISTA ME TIS EGYOULES MAS AN 8ELEIS KANE K ENA TEST GIA NA MIN SE ANXONI I ANAMONI KALI SOU MERA K EFXOMAI TO TEST NA EINAI 8ETIKOTATOOOOOOO!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MAGDALINA KALIMERA K APO EMENA .

EGO EPEIDI OPOS KSEREIS EIXA PROSFATA MIA KA8YSTERISI ALLA TELIKA ITANE TZIFOSSS 8A SOU PO APLA NA MIN ANXONESE K OTI EINAI NA GINEI 8A GINEI EGO EIXA SIMPTOMATA PERIODOY ALLA KA8OLOU PRISMENO STI8OS ISOS EKEI NA EINAI I DIAFORA MAS !!!!!!!!!!!! OPOTE GLYKIA MOU SOY EFXOMAI NA MPEIS STI LISTA ME TIS EGYOULES MAS AN 8ELEIS KANE K ENA TEST GIA NA MIN SE ANXONI I ANAMONI KALI SOU MERA K EFXOMAI TO TEST NA EINAI 8ETIKOTATOOOOOOO!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΚΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΟΝΑΩ ΠΡΙΝ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ.ΠΟΝΑΩ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ 3-4 ΩΡΕΣ ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ.Ε ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΙΝ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΟΝΟΥΣΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ.ΑΦΟΥ ΗΜΟΥΝ ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΚΑΙ DEPON H XAZH-ΚΑΙ Η ΜΕΣΗ ΠΟΝΟΣ ΝΑ ΔΕΙΣ.ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ ΤΟΥ ΕΜΒΡΥΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΠΕΡΙΟΔΟ.

ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΚΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΟΝΑΩ ΠΡΙΝ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ.ΠΟΝΑΩ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ 3-4 ΩΡΕΣ ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ.Ε ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΙΝ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΟΝΟΥΣΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ.ΑΦΟΥ ΗΜΟΥΝ ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΚΑΙ DEPON H XAZH-ΚΑΙ Η ΜΕΣΗ ΠΟΝΟΣ ΝΑ ΔΕΙΣ.ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ ΤΟΥ ΕΜΒΡΥΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΠΕΡΙΟΔΟ.

ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακι,

και εγω οπως και ολες ειχα συμπτωματα περιοδου και δεν περιμενα με τιποτα να ειμαι εγκυος..

ειχα βεβαια σταθερη περιοδο,τελικα ο αγγελος μου ηρθε στη ζωη μου!!!

ευχομαι ολοψυχα να εχεις τα αποτελεσματα που περιμενεις!!!

μονο οχι αγχος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακι,

και εγω οπως και ολες ειχα συμπτωματα περιοδου και δεν περιμενα με τιποτα να ειμαι εγκυος..

ειχα βεβαια σταθερη περιοδο,τελικα ο αγγελος μου ηρθε στη ζωη μου!!!

ευχομαι ολοψυχα να εχεις τα αποτελεσματα που περιμενεις!!!

μονο οχι αγχος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΙΧΑ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΠΡΗΞΙΜΟ ΚΑΙ ΕΤΡΕΧΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΣΤΗ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΜΟΥ ΗΡΘΕ.ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΤΗΝ 31ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΟ ΕΧΩ 28 ΜΕ 30ΜΕΡΕΣ ΚΥΚΛΟ...ΚΑΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΑΣΑΝ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΤΟ ΠΡΗΞΙΜΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΙΧΑ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΠΡΗΞΙΜΟ ΚΑΙ ΕΤΡΕΧΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΣΤΗ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΜΟΥ ΗΡΘΕ.ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΤΗΝ 31ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΟ ΕΧΩ 28 ΜΕ 30ΜΕΡΕΣ ΚΥΚΛΟ...ΚΑΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΑΣΑΝ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΤΟ ΠΡΗΞΙΜΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!

κ εγώ με τη σειρά μου να πω ότι είχα συμπτώματα περιόδου όπως κάθε άλλη φορά, έντονους πόνους και πρησμένο στήθος απλά νομίζω οτι το στήθος ήταν πιο ευαίσθητο από κάθε άλλη φορά και πονούσε ακόμα και με την παραμικρή κίνηση, δεν πήγε το μυαλό μου καθόλου στην περίπτωση εγκυμοσύνης και ήμουν σίγουρη ότι θα αδιαθετήσω! είχα δέκατα 36,9-37,2 τις τελευταίες 10 μέρες κάτι που πρόσεξα εντελώς τυχαία για κάποους λόγους υγείας και δεν είχα ιδέα ότι μπορεί να οφείλεται σε εγκυμοσύνη (είχα ανησυχήσει μάλιστα) και τέλος θυμάμαι ότι κρύωνα και μου έκανε εντύπωση γιατι ήταν μέσα καλοκαιρίου, αργότερα διαβάσα ότι κι αυτο οφείλεται σε κάτι ορμόνες τις εγκυμοσύνης όπως και να έχει τα συμπτώματα ποικίλουν γι αυτό κάνεις ένα τεστ και το σιγουρεύεις, εγώ βέβαια έκανα χωριακή γιατι τα τεστ στις 5 μέρες καθυστέρησης εδειχναν μια υποψία αχνής γραμμής.

Σου εύχομαι το αποτέλεσμα να είναι το επιθυμητό και να έχουμε σύντομα τα χαρμόσυνα νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!

κ εγώ με τη σειρά μου να πω ότι είχα συμπτώματα περιόδου όπως κάθε άλλη φορά, έντονους πόνους και πρησμένο στήθος απλά νομίζω οτι το στήθος ήταν πιο ευαίσθητο από κάθε άλλη φορά και πονούσε ακόμα και με την παραμικρή κίνηση, δεν πήγε το μυαλό μου καθόλου στην περίπτωση εγκυμοσύνης και ήμουν σίγουρη ότι θα αδιαθετήσω! είχα δέκατα 36,9-37,2 τις τελευταίες 10 μέρες κάτι που πρόσεξα εντελώς τυχαία για κάποους λόγους υγείας και δεν είχα ιδέα ότι μπορεί να οφείλεται σε εγκυμοσύνη (είχα ανησυχήσει μάλιστα) και τέλος θυμάμαι ότι κρύωνα και μου έκανε εντύπωση γιατι ήταν μέσα καλοκαιρίου, αργότερα διαβάσα ότι κι αυτο οφείλεται σε κάτι ορμόνες τις εγκυμοσύνης όπως και να έχει τα συμπτώματα ποικίλουν γι αυτό κάνεις ένα τεστ και το σιγουρεύεις, εγώ βέβαια έκανα χωριακή γιατι τα τεστ στις 5 μέρες καθυστέρησης εδειχναν μια υποψία αχνής γραμμής.

Σου εύχομαι το αποτέλεσμα να είναι το επιθυμητό και να έχουμε σύντομα τα χαρμόσυνα νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...