Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΦΩΤΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν4


Recommended Posts

Αλεξάνδρα σε ευχαριστώ για τη συμπλήρωση στη λίστα.

Όταν γίνει 2 ο μικρός? Εγώ από τώρα τρώγομαι. Χθες με το ζόρι κρατήθηκα κ δεν ρώτησα πότε μπορούμε να βάλουμε μπρος για το δεύτερο μετά την καισαρική... Ε, ήταν να μην ξεθαρρέψω... Λέω πως αν είναι να γίνει κάτι κακό, θα γίνει όσο κ αν προσέχω, οπότε τουλάχιστον ας χαρώ το σήμερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ax κοριτσαρες μου βαριεμαι μοναχουλα μου και δεν ειναι καμια σας μεσα.... αου λεω να κατεβασω τη βαλιτσα της μικρης και να βγαλω τα ρουχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοιλιτσες ομορφες τι κανετε?????????καλορυζικο το νεο ποστακι ....................................

stedim Μου πολυ ευχαριστα νεα μεγαλωσε το μωρακι σου καλα σου ειπε ολα με μετρο δεν χρειαζεται να κουραζεσαι ...............................................................

σε καταλαβαινω απολυτα αλλα σου ευχομαι να καταφερεις να κανεις και δευτερο και γω στο τριτο ειμαι και ευχομαι αυτη την φορα να πετυχουμε το κοριτσακι χι χι χι χι χι χι χι χ εγω γινοταν 2 ο μεγαλος μου και γενναγα τον μικρο και τωρα θα γεννησω αυγουστο το τριτο μας 4 μηνες πριν τα αγορια μου γινουν 4 ετων και 2 ετων χι χι χι χι χι χι χι χι χι χι χι χι και θα ναι η τριτη μου καισαρικη

εσευ γιατι καισαρικη ?εμενα η πρωτη ηταν για φυσιολογικο αλλα τελευταια στιγμη αλλαξε σταση και δεν κατεβαινε και αναγκαστηκα και το δευτερο αλλα και το τριτο με καισαρικη εσυ γιατι οχι φυσικολογικα????

αλεκα μου περαστικα στην μικρουλα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου η καισαρική θα γίνει όχι για γυναικολογικούς λόγους..... Έχω σοβαρό πρόβλημα με τον αμφιβληστροειδή μου στα μάτια. Έκανα κ χειρουργείο πριν 10 χρόνια, βέβαια τώρα ειμαι μια χαρά κ έχω άριστη όραση, αλλα φυλάμε τα ρούχα μας για να έχουμε τα μισά....

Ραπανακι να χαίρεσαι τα ζουζούνια σου κ με το καλό το τρίτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΠΗΓΕ ΒΟΛΤΑ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΣΤΑ RIVER Κ ΨΩΝΙΣΑΜΕ!!ΠΗΡΑ 4 ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ.ΤΙ ΧΑΖΗ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΝΑ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΑΠΕΙΡΑ ΣΤΑ ΛΗΤΩ..Κ ΜΕΤΑ..ΨΩΝΙΣΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΑΝΤΥ Κ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ!!ΣΑΣ ΤΑ ΕΒΑΛΑ ΣΕ ΦΩΤΟ.ΕΙΧΕ ΤΑ ΑΠΕΙΡΑ ΕΧΩ ΜΠΑΝΙΣΕΙ ΠΟΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΛΗ ΜΕ ΤΡΟ ΔΩΡΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ.ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΛΥΣΣΑΕΙ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΩ 40ΗΜΕΡΟ ΟΛΟ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ.Κ ΕΚΕΙΝΟΣ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΘΑΛΑΣΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ,ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΑΛΛΑ ΕΝΑ ΠΑΓΩΤΑΚΙ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΘΑ ΘΕΛΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ..ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ..ΕΛΠΙΖΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ Κ ΟΤΙ ΘΑ ΦΡΙΚΑΡΩ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ Κ ΕΓΩ ΤΙΠΟΤΑ..ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ Κ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΑΚΟΥΒΑΔΑΚΙΑ...ΠΩΠΩ ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΒΟΜΒΑΡΔΙΣΜΕΝΟ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΔΩΜΑΤΙΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΝΑ ΜΑΖΕΥΩ ΤΟΝ ΧΑΜΟ...

http://www.mammyland.com/images/photos/6922/2127/thumb_5897b3274b37c575363f1e26.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας και απο μενα ειπα σημερα να αργησω να χουζουρεψω στο κρεβατι και σηκωθηκα 9!!!!! αχ το χουι δεν κοβεται..... και για να σκασετε θα παω να κανω κρεπουλες αλμυρες και με μαρμελαδα για να ντερλικωσω γιατι πειναω, μετα δεν ξερω αν θα παω για καφεδακι αλλα πολυ θα τοθελα για να αφησω το μπαμπα μας να μεγαλουργησει στο δωματιο!!! τελικα βαρεθηκα και χθες να κατεβασω τα ρουχα να δω σημερα!

νανσυ μου γιατι το κανεις αυτο πρωινιατικα? ειμαι πανι και μου δειχνεις ρουχα???? και ποσο μαλιστα για διδυμακια..... ειναι ΥΠΕΡΟΧΑ!!!! ενταξει εμεις τα ξερουμε τα κοριτσιστικα αλλα τα μπλε ειναι ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ... εχω μονο κορμακια και φορμακια για το πετρο αυτα εχω παρει αλλα θελω να του παρω και αλλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΗΓΑ ΣΤΑ Η&Μ ΣΤΑ ΝΕΧΤ Κ ΣΤΟ ΜΑΥΟRALT ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΕΧΕΙ Κ ΤΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ!!ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΟΤΕΡΟ!ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΗΡΑ ΤΟ ΤΖΙΝΑΚΙ ΚΟΡΙΤΣΙΣΤΙΚΟ Κ ΤΟ ΚΑΡΟ ΑΓΟΡΙΣΤΙΚΟ..ΕΚΕΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟ ΟΛΑ!!!ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΕΚΕΙ ΔΩΣΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΑΝΤΥ Κ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΟΣΑ ΔΩΣΑΜΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΣΤΑ Η&Μ Κ ΣΤΑ ΝΕΧΤ..ΑΛΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΤΑ ΜΩΡΟΥΔΙΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ..ΕΝΤΑΞΗ ΔΕΝ ΛΕΩ Κ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΑΝΤΥ ΤΕΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ.ΣΤΑ Η&Μ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΠΩΣ..

ΑΠΟ ΡΟΥΧΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΣΑΣ ΤΑ ΣΥΝΙΣΤΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ!ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΜΟΝΟΧΡΩΜΑ..ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΑ.

ΘΕΛΩ Κ ΑΛΛΑ!!!

ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΟΜΩΣ ΕΝΤΥΠΩΣΗ;ΣΤΑ ΜΩΡΟΔΙΑΚΑ ΕΙΧΕ ΠΟΛΛΑ ΜΑΚΡΥΜΑΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΡΩΤΗΣΑ ΤΗΝ ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ Κ ΜΟΥ ΠΕ ΦΟΡΑΓΕ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΜΟΝΟ ΤΕΛΟΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΑΡΧΗΣΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΤΟΥ ΦΟΡΑΕΙ ΜΑΚΡΥΜΑΝΙΚΟ ΦΟΡΜΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΝΟ.Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΑΚΡΥΜΑΝΙΚΟ..ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΑ ΓΙΑ 2-4 Κ ΑΣ ΕΠΙΠΛΕΟΥΝ ΜΗΝ ΜΕΙΝΟΥΝ ΑΦΟΡΕΤΑ.ΤΙ ΛΕΤΕ;;ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΥΠΟΨΙΝ ΣΑΣ ΟΤΙ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΑ.ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ 2ΓΕΝΑΡΗ ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΡΑΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ!!ΒΕΒΑΙΑ ΕΥΕΛΠΙΣΤΩ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΑΝ Κ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΒΑΡΟΥΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙ.ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΣΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΤΑ ΧΑ ΣΚΑΣΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω τι καιρους κανει πανω(εχω φυγει και χρονια) εδω παντως στο νησι μεχρι και τον οκτωμβρη εχουμε ζεστη μετα ξεκιναει το αερακι και χριαζομαστε μακρυ.... το μονο που εχουμε εδω ειναι Η&Μ αλλα δεν ειναι εχω παει ακομη... αυτα που μου αρεσουν πολυ ειναι απο BHS αλλα ακριβα τα ατιμα πρεπει να τα πετυχεις σε προσφορα!

ρουχα εγκυμοσυνης ουτε συζυτηση αφου 2χρονια δεν πηρα ρουχα λογω της προηγουμενης εγκυμοσυνης!!!!

κατσε να παρω την ανεργια τον επομενο μηνα και θα παω να του ψωνισω του κακομοιρη τιποτα!

δημητρα αμα υπαρχει ιατρικος λογος καλα κανεις και κανεις καισαρικη ναχεις και το κεφαλι σου ησυχο.... εχω ακουσει κοπελες που ζητανε απο τους γιατρους τους να κανουν καισαρικη για δεν αντεχουν τους πονους του φτ, αλλα τοσο τους κοβει... τι να πεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε ξερω εχω μια ανακατοσουρα αλλο πραγμα.... φευγω παω για καφε και να πιω με μια κοκα κολα μπας και μου περασει.... φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααααααααααααααα τι κανετε?χουζουρευετε?νανσυ μου καλημερα εκανες ψωνακια χτες?μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο εχω καιρο να παω στο river west?βρηκες ωραια πραγματακια??????????ασε στο λητω και γω την εχω πατησει ειναι ακριβαααααααααα αρκετααααααααααααααααααααα αχ τα ρουχαλακια ειναι πολυ ομορφαααααααααααααααααααα πιστευω οτι η μικρουλα θα προλαβει να βαλει πολλα απο τα ρουχαλακια της σαντυς σου και ετσι θα κανεις και αποσβεσηηηηηηηηηηηηηηη καλες δουλειες και μενα ετσι ειναι το σπιτι μου και πρεπει να αρχισω να μαζευωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

αλεκα εσυ λες για την νανσυ και τα ρουχαλακια και συ μας κανεις μεγαλητερη ζημιαααααααα με αυτα που θα φτιαξεις για να φας χι χι χι χι χι χι χι χι χι κρεπουλες μιαμ μιαμ

καλες βολτες πιες και για μας χι χι χι χι φιλακιαααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!!!!

Ti kanete?

Stedim den eisai moni sou kai egw gia iatrikous logous mporei na kanw kaisariki. Emena bebaia tha to doume ekeini tin wra kai exoume pei oti an katebei kai bgainei eukola tha to epidioksoume alliws den tha zorisoume ton organismo mou kai tha to paroume kaisariki. Ola tha mas pane kala min to skeftesai!!!

Nancy epatha plaka!!!! Ti teleia pou einai auta pou pires!!!! Kala egw de thelw na mpainw giati kai proxtes pou mpika sto neonato ithela na parw olo to magazi!!!! Tha paw omws giati thelw na parw ta sentonakia kai koubertaki forever friends na ta kanw set me tin proika pou tha agorasw mallon telika.

Nancy gia auto pou les to 40 imeres....to exw psaksei kai exw rwtisei kai giatrous kai edw kai ekswteriko...den uparxei kanenas logos na meineis mesa 40 imeres auto einai kati thriskeutiko gia tous ellines kai to ekanan apo palia kai apla exei meinei. An to mwro gennithei kai den exei kapoio problima, mporeis na katseis mesa ligo na sunithisei to periballon tou alla meta mporeis na bgaineis kai eksw, me metro bebaia kai oxi se kleistous xwrous me polu kosmo! Egw pantws den exw skopo na katsw mesa olo to kalokairi me tipota!!!!!!!!!!!! Eidika edw pou kanei zestes kai exw sunithisei na pigainw thalassa kathe mera, den tha anteksw me tipota!

Gia to allo pou les me to makrumaniko, egw den kserw giati eimai prwtomanoula, alla upotheto oti afou tha einai ntala kalokairi de tha xreiazetai, kai afou tha exeis mazi sou kai ta koubertakia h sentonakia h oti exeis stin kliniki de nomizw na xreiastei kai makrimaniko!

Koritsia simera tha pame na allaksoume to xrwma tou dwmatiou gia 4 fora!!! Tha mas perasei gia trelous o anthrwpos alla re koritsia einai apisteuto, auto pou paragelnoume einai roz kai molis bapsoume ton toixo ligo fainetai lila. E to skouriname ligo pali lila. Tou balame meta alli apoxrwsi pio skoura, e pali lila!!!!!!!!!

Den kserw giati. Twra tha tou pw na paraggeilw mpogia apo allo katalogo mpas kai brw alli apoxrosi!!!

Filakia polla se oles!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ.. ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΔΩ Κ 2 ΩΡΕΣ ΚΑΛΟΡΙΖΟΚΟ Κ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΑΣ ΠΟΣΤΑΚΙ ΑΛΕΚΑ ΤΕΛΕΙΩΣ Ο ΤΙΤΛΟΣ ΜΑΣ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΑΠΟΛΥΤΑ.. ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ Κ ΚΑΛΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ....

Κ ΕΓΩ ΕΝΑ Κ ΕΝΑ ΤΑ ΘΕΛΩ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΑΥΤΟ Κ ΣΤΑ 2 ΘΑ ΒΑΛΩ ΜΠΡΟΣ Κ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ...

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ Κ ΑΛΕΚΑ ΕΧΟΥΝ Κ ΤΑ KIDDO SERVISE Κ ΑΝΤΑΛΑΚΤΙΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΙΣΩ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΣΙΓΟΥΡΑ Κ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ...

ΤΣΕΒΟΥΛΑ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΡΕΥΝΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΟΙ ΚΑΛΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΦΤΥΝΕΣ.. :(:( ΕΜΕΝΑ ΘΕΛΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ Κ ΤΟΝ ΛΕΩ ΕΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΘΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΤΟ ΒΡΙΣΙΜΟ ΤΙΣ ΖΩΗ ΣΟΥ ΑΜΑ ΠΟΝΑΩ ΠΟΛΥ.... ΑΠΟΤΙ ΞΕΡΩ ΜΟΝΟ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΔΕΝ ΑΦΗΝΟΥΝ...

ΝΑΙ ΛΙΛ ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΤΟ PLICO SWITCH Κ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ... ΑΝΤΕ ΑΡΧΙΝΑ Κ ΕΣΥ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ...ΤΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΦΛΑ Κ ΤΟ ΠΑΓΩΤΟ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΤΟ ΛΙΓΟΥΡΕΥΟΜΑΙ ΤΩΡΑ... ΕΧΩ ΟΜΩΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΦΑΩ ΠΑΓΩΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΡΩΣΤΗΣΩ Κ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ...

ΕΛΕΝΑ ΕΛΕΟΣ ΚΑΛΑ Ε Κ ΕΓΩ ΘΑ ΝΕΥΡΙΑΖΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΕΧΕΙΣ Κ ΝΑ ΓΕΝΝΙΣΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΠΩ...

ΕΣΤΕ ΩΡΑΙΑ Η ΠΡΟΙΚΑ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΤΕΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ....

ΛΙΑ ΜΟΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΝΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΕΧΕΙ Κ ΣΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ....

ΒΕΒΟΥΛΑ ΟΝΤΩΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕ ΤΑ ΜΩΡΑΑ ΠΟΥ ΩΡΑΙΑ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ...

stedim Κ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΓΕΝΙΚΗ ΘΑ ΓΕΝΝΙΣΕΙΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ Ο ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΦΟΤΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΕΥΧΗ ΣΤΗ ΣΑΝΤΥ ΜΟΥ ΠΕ ΟΤΙ ΤΟ 40ΗΜΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ Κ ΔΕΝ ΓΡΑΦΕΙ [ΟΥΘΕΝΑ ΟΤΙ ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙ Η ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙΣ.ΤΟ ΕΚΑΝΑΝ ΠΑΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΥΠΗΡΧΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΑΡΡΩΣΤΕΙΕΣ(ΧΟΛΕΡΑ ΛΕΠΡΑ ΚΤΛ)ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΠΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΤΗΡΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ ΑΛΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΗΡΟΥΣΕ Κ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ(ΟΧΙ ΡΟΥΧΑ ΑΠΛΩΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΠΕΣΕΙ Ο ΗΛΙΟΣ Κ ΟΧΙ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΟΤΑΝ ΠΕΣΕΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΧΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΤΛ)

ΕΓΩ ΣΤΙΣ 20 ΜΕΡΕΣ ΒΓΗΚΑ ΓΙΑ ΜΙΣΗ ΩΡΑ Κ ΗΜΟΥΝ ΣΑΝ ΟΥΦΟ..ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΝΟΙΩΘΑ Κ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ ΑΚΟΜΑ Κ ΕΝΙΩΘΑ ΚΑΠΩΣ ΝΑ ΒΓΑΙΝΩ..ΚΑΠΟΙΟΙ ΣΕ ΠΕΡΝΑΝΕ ΓΙΑ ΕΓΚΥΟ..Η ΚΟΙΛΙΑ ΑΡΓΕΙ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ ΑΚΟΜΑ Κ ΕΑΝ Η ΖΥΓΑΡΙΑ ΛΕΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑ ΜΕΙΟΝ ΑΚΟΜΑ Κ ΤΟ ΣΩΜΑ.ΠΑΡΟΟΤΙ ΕΙΧΑ ΧΑΣΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΑ ΤΖΙΝ.Η ΛΕΚΑΝΗ ΗΤΑΝ ΑΚΟΜΑ ΜΕΓΑΛΗ..

ΑΛΛΑ ΕΛΕΓΑ ΑΛΛΟΥ ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΧΑΧΑ!!Κ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΘΕΩΡΩ ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΜΕΣΑ..ΘΑ ΠΑΜΕ ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΠΟΜΕΡΑ ΕΠΟΜΕΝΩΣ Κ ΣΤΙΣ ΑΥΛΕΣ ΝΑ ΒΓΑΙΝΩ ΔΕ ΘΑ ΝΟΙΩΘΩ Κ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..ΘΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΩΡΙΤΣΑ.Η ΣΕ ΜΙΑ ΤΕΒΕΡΝΟΥΛΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΤΕ ΚΟΣΜΟ..ΝΙΑ 2 ΠΑΡΕΕΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ Κ ΑΝΕΤΟΤΑΤΑ ΜΕ ΕΝΑ ΜΑΝΤΗΛΙ..ΤΩΡΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΟ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΜΕΣΑ ΟΛΟ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ Κ ΑΡΧΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΠΟΥ ΘΑ ΝΑΙ Κ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ Κ ΜΙΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ.ΕΝΤΑΞΗ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΤΙΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΥΜΦΩΝΩ..ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΡΟΥΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΥΓΕΙΗΝΗΣ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ Κ ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΡΩΤΗΣΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΛΥΝΟΥΝ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΧΩΡΙΣ ΠΑΝΑ Κ ΕΓΩ ΨΙΛΟΚΟΛΛΑΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΟΥΝ..Κ ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΕΝΩ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΤΗΡΕΙΣ 40ΗΜΕΡΟ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΕΠΙΣΚΕΨΗ..ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΡΘΕΙ Κ ΚΑΝΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΚΑΛΕΣΟΥΜΕ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε ολες και καλο σαββατοκύριακο!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν σας έχω διαβάσει δεν προλαβαινω τώρα γιατι μολις ήρθε ο μπαμπάς μου να πάμε την μικρή κουνιες!

Θα τα πουμε το μεσημεράκι, φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια και καλορίζικο το ποστάκι. Βάλτε με και μένα στη γκαστρολιστούλα μας, το κοριτσάκι μου έρχετε στις 11/7, από ετοιμασίες δεν έχω κάνει ακόμα τπτ, λέω να ξεκινήσω τον αλλο μήνα Εσείς τι λέτε είναι νωρίς ή αργά.

Σκεφτομαι να αγοράσω κρεβατάκι με συρτάρια και μια συρταριέρα (επειδή βολεύει και σαν αλλαξιέρα), για ντουλάπα δεν ξέρω λέτε να χρειαστώ ή φτάνουν αυτά τα 2 για τα ρουχαλάκια του μωρού.

Επίσης έχω θέμα με όλα τα υπόλοιπα αυτά τα μικρά πραγματάκια που θα χρειαστούμε, ειχα ανοίξει ένα θέμα γιατι δεν ειχα πραγματικά ιδέα και μου δώσανε μερικές πληροφορίες, αλλά εδώ θα με καλύψετε, καλύτερα. Καλημέρα σε όλες και παλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΡΓΗΣΕΙ ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΣ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΥΠΟΜΟΝΕΣ ΠΟΥ ΕΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ Κ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ Κ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ..ΧΑΧΑ

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ..ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΑ ΣΟΥ ΛΥΣΟΥΜΕ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΠΟΡΙΑ!ΛΕΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΣΥΧΝΑ ΓΙΑΤΙ ΠΗΔΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΣΤΟ ΑΛΛΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Νανση . Ναι το κατάλαβα αυτό, Σας διαβάζω από χτες, και αυτό με τις 40 μέρες δε με βλέπω με τπτ να κάθομαι μέσα, φρικάρω και μονο στη σκέψη... Α και κάτι αλλο που ήθελα να πω ειναι οτι είχα ανυσηχήσει γιατί δεν ένοιωθα καθόλου το μωρό και ολοι με ρωτάνε αν κλοτσάει και τετοια........Αλλα την τελευταία εβδομάδα δεν έχει σταματήσει καθόλου αρχισε να κλοτσάει και δεν σταματάει, μου αρέσει όμως παρα πολύ είναι οι πιο γλυκές κλοτσιές τις ζωής μας χαχαχχαχααχα.

Παντως με το αλλο θεματάκι αν μπορει καμία να βοηθήσει με μια μικρή συνοπτική λίστα τι πρεπει να πάρουμε θα της είμαι ευγνώμων. ξερω σίγουρα για αποστειρωτή, μπιμπερο, πιπίλες αλλά είναι και άλλα που δεν τα ξέρω. Αντε σας ζαλισα σορυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ Ο ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΦΟΤΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΕΥΧΗ ΣΤΗ ΣΑΝΤΥ ΜΟΥ ΠΕ ΟΤΙ ΤΟ 40ΗΜΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ Κ ΔΕΝ ΓΡΑΦΕΙ [ΟΥΘΕΝΑ ΟΤΙ ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙ Η ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙΣ.ΤΟ ΕΚΑΝΑΝ ΠΑΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΥΠΗΡΧΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΑΡΡΩΣΤΕΙΕΣ(ΧΟΛΕΡΑ ΛΕΠΡΑ ΚΤΛ)ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΠΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΤΗΡΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ ΑΛΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΗΡΟΥΣΕ Κ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ(ΟΧΙ ΡΟΥΧΑ ΑΠΛΩΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΠΕΣΕΙ Ο ΗΛΙΟΣ Κ ΟΧΙ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΟΤΑΝ ΠΕΣΕΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΧΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΤΛ)

ΕΓΩ ΣΤΙΣ 20 ΜΕΡΕΣ ΒΓΗΚΑ ΓΙΑ ΜΙΣΗ ΩΡΑ Κ ΗΜΟΥΝ ΣΑΝ ΟΥΦΟ..ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΝΟΙΩΘΑ Κ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ ΑΚΟΜΑ Κ ΕΝΙΩΘΑ ΚΑΠΩΣ ΝΑ ΒΓΑΙΝΩ..ΚΑΠΟΙΟΙ ΣΕ ΠΕΡΝΑΝΕ ΓΙΑ ΕΓΚΥΟ..Η ΚΟΙΛΙΑ ΑΡΓΕΙ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ ΑΚΟΜΑ Κ ΕΑΝ Η ΖΥΓΑΡΙΑ ΛΕΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑ ΜΕΙΟΝ ΑΚΟΜΑ Κ ΤΟ ΣΩΜΑ.ΠΑΡΟΟΤΙ ΕΙΧΑ ΧΑΣΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΑ ΤΖΙΝ.Η ΛΕΚΑΝΗ ΗΤΑΝ ΑΚΟΜΑ ΜΕΓΑΛΗ..

ΑΛΛΑ ΕΛΕΓΑ ΑΛΛΟΥ ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΧΑΧΑ!!Κ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΘΕΩΡΩ ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΜΕΣΑ..ΘΑ ΠΑΜΕ ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΠΟΜΕΡΑ ΕΠΟΜΕΝΩΣ Κ ΣΤΙΣ ΑΥΛΕΣ ΝΑ ΒΓΑΙΝΩ ΔΕ ΘΑ ΝΟΙΩΘΩ Κ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..ΘΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΩΡΙΤΣΑ.Η ΣΕ ΜΙΑ ΤΕΒΕΡΝΟΥΛΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΤΕ ΚΟΣΜΟ..ΝΙΑ 2 ΠΑΡΕΕΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ Κ ΑΝΕΤΟΤΑΤΑ ΜΕ ΕΝΑ ΜΑΝΤΗΛΙ..ΤΩΡΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΟ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΜΕΣΑ ΟΛΟ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ Κ ΑΡΧΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΠΟΥ ΘΑ ΝΑΙ Κ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ Κ ΜΙΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ.ΕΝΤΑΞΗ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΤΙΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΥΜΦΩΝΩ..ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΡΟΥΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΥΓΕΙΗΝΗΣ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ Κ ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΡΩΤΗΣΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΛΥΝΟΥΝ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΧΩΡΙΣ ΠΑΝΑ Κ ΕΓΩ ΨΙΛΟΚΟΛΛΑΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΟΥΝ..Κ ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΕΝΩ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΤΗΡΕΙΣ 40ΗΜΕΡΟ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΕΠΙΣΚΕΨΗ..ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΡΘΕΙ Κ ΚΑΝΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΚΑΛΕΣΟΥΜΕ..

Και γω θα την κανω για το εξοχικο ενα μηνα μετα την γεννα γιατι κι εγω το 40ημερο δεν θελω επισκεψεις και οπως ειπες ο κοσμος δυδτυχως δεν καταλαβαινει οτι εχεις νεογεννητο τα περασα και στο πρωτο μωρο μου,και φοβασαι οπως ειπες μην παρεξηγηθουν.Οποτε καλο Σεπτεμβρη...

jTBrp2.png

IEkup2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια κοριτσια ολοκληρωθηκε το βαψιμο πριν απο λιγο.... καλα για τη συρταριερα ουτε λογος ευτυχως που δεν εβγαλα ρουχα χθες και να πλενω σα τρελη σημερα!!! και φυσικα οριστε τα αποδεικτηρια της δουλειας του μπομπ του μαστορα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλαά ειμαι απαράδεκτη το ξέρω, γιατί χάνομαι!

βάψαμε το δωματιάκι μας, ήρθε η κούνια και το καρότσι θα ερθει την άλλη εβδομάδα, έχουμε ψονίσει αρκετα ρουχαλάκια, φορμάκια και λοιπα! σεντονάκια κλπ κλπ!!!, ολα πανέμορφα είναι ανυπομωνώ πως και πως!

πηραμε και τα αποτελεσματα της καμπυλης, 0'-92, 30'-165, 60'-142, 90'-138, 120'-127

μας ειπε οτι ηταν στα φυσιολογικα πλαισια και οτι παμε μια χαραα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΞΕΧΑΣΩ ΚΑΤΙ:

ΠΑΝΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ

ΣΕΛΤΕΔΑΚΙΑ ΑΛΛΑΓΗΣ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΑΛΛΑΞΙΕΡΑ

ΠΑΝΑΚΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣ(ΜΙΚΡΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ)

ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΓΙΑ ΚΟΥΝΙΑ Κ ΛΥΚΝΟ ΕΑΝ ΠΑΡΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ ΧΩΡΑΝΕ Κ ΤΑ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣ

ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΕΣ

ΠΟΙΚΑ ΜΩΡΟΥ(ΠΑΝΤΑ ΠΑΠΛΩΜΑ)

ΣΑΛΙΑΡΕΣ

ΚΑΛΤΣΟΥΛΕΣ

ΦΑΝΕΛΑΚΙΑ

ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ

ΖΑΚΕΤΑΚΙΑ

ΓΑΝΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΝΥΧΙΑ(ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΜΑΚΡΙΑ ΝΥΧΙΑ)

ΨΑΛΙΔΑΚΙ ΒΟΥΡΤΣΑ

ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ(ΚΡΕΜΕΣ ΣΩΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΣΥΓΚΑΜΑΤΑ ΒΑΜΒΑΚΙ ΜΠΑΤΟΝΕΤΕΣ ΓΑΖΕΣ ΜΙΚΡΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΟΡΟΥΣ ΟΙΝΟΠΝΕΥΜΑ ΑΦΡΟΥΛΟΥΤΡΟ ΣΑΜΠΟΥΑΝ(ΥΠΑΡΧΕΙ 2 ΣΕ 1)

ΠΙΠΙΛΕΣ

ΜΠΙΜΠΕΡΟ

ΕΠΙΘΕΜΑΤΑ ΣΤΗΘΟΥΣ

ΣΟΥΤΙΕΝ ΘΗΛΑΣΜΟΥ

ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΘΥΛΑΣΜΟΥ(ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΧΡΗΣΙΜ.ΤΟ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΜΑΞΙΛΑΡΙ)

ΚΟΥΔΟΥΝΙΣΤΡΕΣ

ΜΠΑΝΑΚΙ

ΣΦΟΥΓΓΑΡΙ ΦΥΣΙΚΟ

ΠΕΤΣΕΤΕΣ-ΜΠΟΥΡΝΟΥΖΑΚΙ

2-3 ΜΑΚΡΙΜΑΝΙΚΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

ΒΟΥΡΤΣΑ ΓΙΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑ ΜΠΙΜΠΕΡΩΝ

ΒΑΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΕΓΝΩΝΟΥΝ(ΕΑΝ ΘΕΣ)

ΡΙΛΑΞ

ΚΑΘΙΣΜΑ ΑΥΤΟΚ/ΤΟΥ

ΕΑΝ ΔΕΝ ΧΟΡΑΕΙ Η ΚΟΥΝΙΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΛΥΚΝΟ Η ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ

ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ

ΘΕΡΜΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΖΕΣΤΟ ΝΕΡΟ

ΤΣΑΝΤΑ ΜΩΡΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΟΔΟ

ΑΧ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΟΥΝ Κ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΕ ΟΤΙ ΞΕΧΑΣΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καθηστε να σας σχολιασω τωρα και να παω να πλυνω το μπανιο γιατι απο τις μυξες της μικρης και τα πινελα του μπομπ εχει γεμισει το μπανιο :lol::lol:

ελενα μου εσυ πρεπει να γραφτεις στο γκινες για τα χρωματα μα το θεο!!!! εγω σε 5 λεπτα ειχα βρει το μπλε και σε 10 λεπτα το γκρι το οποιο γκρι ειναι απο αλλη εταιρια και αλλο χρωματολογιο..... αχ μακαρι ναμουν μαζι σου να στα διαλεγα εγω να ξεμπερδευες!!!!

νανσυ δεν υπαρχει περιπτωση να ξανακαθησω 40μερες μεσα(το μωρο δηλαδη) θα παω παλι λαλα οπς στη σαντυ που στο τελος την περασα τη καταθλιψαρα μου.... αυτη τη φορα θαναι και πιο καλοκαιρι θα βγουμε εξω ο κοσμος να χαλασει και ας βρεχω μονο ποδαρακια στη θαλασσα!!!

μονη μου εβγαινα να φανταστεις εγω εκανα ολα τα χαρτια της μικρης στο ικα και τη δηλωση και ολα... ο αντρας μου κανει το κοκορα σ'αυτα απλως δεν εβγαινα με το μωρο εξω.... οσο για τα εθιματα με τα ρουχα και ολη μερα μεναν εξω και ας φωναζε η γρια που μενει απο κατω μου!

ναταλακι δε σε φοβαμαι θα τα καταφερεις να τον μεταπεισεις και να παρεις αυτο που θες εσυ.... εγω με τον αντρα μου μονο χρωμα επιλεξαμε μαζι τα υπολοιπα τα ειχε αφησει πανω μου τι με βολευε εμενα οχι αυτον!

τουλακι καλωσορισες στη παρεα μας.... μη μου αγχωνεσαι πρωτα απο ολα! ολα θα γινουν στη ωρα τους και θα γεννησεις ενα πανεμορο κοριτσακι.... ειδα σου εβαλε λιστα η νανσυ(ισως συμπληρωσω και εγω κατι!!!! :lol: )

ελενα μαθ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ οι φωτο που ειναι???? τελικα δεν ειμαι η πρωτη με το δωματιο αρα νανσυ παμε για τη δευτερη θεση!!!!

πλακα σου κανω ελενιτσα μου! μπραβο σας και να γεμισει κλαματα και γελακια το δωματιο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...