Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΦΩΤΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν4


Recommended Posts

καλημερουδια σας και ελατε ολες εδω με το δεξι φυσικα..... ο τιτλος αυτη τη φορα αφορα τις ετοιμασιες μας!!!! τη λιστουλα μας θα ανοιξει το θεμα και φυσικα περιμενουμε και αλλες κοιλιτσες ναρθουν να μας κανουν παρεα

ΞΕΦΟΥΣΚΩΝΟΥΜΕ ΙΟΥΝΙΟ 2012

Αlekagala²(28){Αλεξάνδρα} : ΑΓΟΡΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 25/04 ΠΗΤ 10/06 Γενικό Νοσοκομείο Ρόδου

Anna31(31) {Άννα} : ΑΓΟΡΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 23/02 ΠΗΤ 16/06 Ιασώ Αθήνας

Boub(30) {Ειρήνη} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 16/06 Αλεξάνδρα Αθήνας

Charoula² {Χαρούλα} : ΑΓΟΡΑΚΙ Β' Επιπέδου 24/02 ΠΗΤ 27/06 Διαβαλκανικό Θεσσαλονίκης

Delphine²(34) {Μαρία} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 21/02 ΠΗΤ 10/6 Γενική Κλινική Θεσσαλονίκης

Elena_c(30) {Έλενα} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 13/03 ΠΗΤ 29/06 Καπάκη Κλινική Χανίων

Ελενα Μαθ. {Έλενα} ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 13/06 Ιασώ Αθήνα

Este {Σταυρούλα} : ΑΓΟΡΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 09/04 ΠΗΤ 22/06 Λητώ Αθήνα

Karolinaki²(33) {Καρολίνα} : ΑΓΟΡΑΚΙ Β' Επιπεδου 03/02 ΠΗΤ 30/05 Ιασώ Αθήνα

Kikitsa80(31) {Κική} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 26/03 ΠΗΤ 19/06 Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο Ιωαννίνων

Kokona²(29) {Αντωνία} : ΑΓΟΡΑΚΙ Β' Επιπεδου 17/02ΠΗΤ 10/06 Γένεσις Θεσσαλονίκης

Lia*(27) {Αμαλία} : ΑΓΟΡΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 02/04 ΠΗΤ 14/06 Μητέρα Αττικής

Matka {Κική} : ΑΓΟΡΑΚΙ Β'Επιπεδου 10/02 ΠΗΤ 16/06 Ρέα Αθήνας

Maxim(21) {Ναταλία} : ΑΓΟΡΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε στις 09/04 ΠΗΤ 16/06 Γενική Κλινική Θεσσαλονίκης

Stedim {Δήμητρα} : ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΗΤ 23/06

Veta² {Βέτα} : ΑΓΟΡΑΚΙ Β' Επιπέδου 03/02 ΠΗΤ 15/06 Κλινική Μητέρα Πτολεμαϊδας

ΞΕΦΟΥΣΚΩΝΟΥΜΕ ΙΟΥΛΙΟ 2012

Alexandraf {Αλεξάνδρα} : ΠΗΤ 17/07 Σουηδία

Ariadni79(33) {Αριάδνη} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Β'Επιπέδου 23/03 ΠΗΤ 29/07 Πάτρα

Kangoroo²(34) {Κατερίνα} : ΑΓΟΡΑΚΙ Β' Επιπέδου 07/03 ΠΗΤ 20/07 Ιασώ Αθήνα

Lil {Λία} : ΑΓΟΡΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 05/04 ΠΗΤ 23/07 Μητέρα Αττικής

Natasamaria(31) : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Β' Επιπέδου 22/02 ΠΗΤ 02/07Γαία Αθήνας

Nene(28) : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 06/07

Tsevoula(30) : (Κοριτσάκι) ΠΗΤ 26/07

ΞΕΦΟΥΣΚΩΝΟΥΜΕ ΑΥΓΟΥΣΤΟ 2012

Ανθή²(33) {Ανθή} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Β' Επιπέδου 11/04 ΠΗΤ 26/08 Ιασώ Αθήνας

Beboula07(28) {Χριστίνα}(διδυμομανούλα) : ΑΓΟΡΑΚΙ + ΑΓΟΡΑΚΙ Β'Επιπέδου 09/04 ΠΗΤ 28/08

Βικάκι² {Βίκυ} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Β'Επιπέδου 23/04 ΠΗΤ 28/08 Μητέρα Αττικής

Christi83(29) {Χρύσα} : (Αγοράκι) Θα σε ξαναδούμε 20/04 ΠΗΤ 20/08 Λητώ Αθήνας

Eastra : Θα σε ξαναδουμε ΠΗΤ 02/08

Gasper² {Ροζμαρί} : Προς ολοταχώς για αυχενική στις 15/02 ΠΗΤ 27/08 Μητέρα Αττικής

Mariagiorgos(27) {Μαρία} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Β' Επιπέδου 31/03 ΠΗΤ 05/08 Αττικό Αθήνα

Mina2 {Μίνα} : ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΗΤ 15/08 Euromedica Ρόδου

Νανσυ83³(29) {Νάνσυ}(διδυμομανούλα) : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ + ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΗΤ 05/08 Μητέρα Αττικής

Πασχαλιτσάκι² (34){Κατερίνα} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Β'Επιπέδου 02/04 ΠΗΤ 17/08 Γένεσις Θεσσαλονίκη

Rapanaki³(31) : Θα σε ξαναδούμε ΠΗΤ 30/08 Ρέα Αθήνας

Rena79² {Ρένα} : (Κοριτσάκι) ΠΗΤ 30/08

Stavroula80 : Θα σε ξαναδουμε ΠΗΤ 29/08

Venus82(29) {Αφροδίτη} : Β'Επιπέδου 03/04 ΠΗΤ 05/08 Γενικό Νοσοκομείο Φλώρινας

Xtinaki(30) {Χριστίνα} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Β' Επιπέδου 06/04 ΠΗΤ 14/08 Ρέα Αθήνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναμαι παλι.... πηγα και εκοψα τα ραφια της ντουλαπας για να γινουν συρταρια, τα'φερα σπιτι και αυριο με τη γυψοσανιδα θα μου κανει και τη συρταριερα μεσα στη ντουλαπα... το μονο που θελω ειναι να πεταχτω στο τζαμπο να παρω κολλα για να στρσω στα συρταρια γιατι το ξυλο που ειναι γυαλιστερο ασπρο η επιφανεια εκανε 17ευρω και εγω πηρα σκετο κοντρα πλακε! αυριο δηλαδη ξεκιναω και κατεβασω τα ρουχαλακια της μικρης, διαλεγω και μετα πλενω!!!!! τελεια!!

λιλ μου σε καταλαβαινω απολυτα με τη ντουλαπα... στη πρωτη κυηση που ειχα(αν και εφυγε) ηθελα να αλλαξω τη ντουλαπα να την μεγαλωσω.... οταν τελικα παλινδρομησε για να μη σκεφτομαι την εφτιαξα απο την αρχη καινουργια και ετσι ξεχαστηκα!!!! καμια φορα οι δουλειες μας κανουν να ξεχνιομαστε!

νανσυ μα σωστα στα λεει ο αδελφος σου.... και μη διαννοηθεις να καθησεις 4μερες στο νοσοκομειο εχουμε δουλεια :lol::lol::lol:

δεν τον εχεσες ακομη?????????????????????????????????????

ελενα εγω τη σαντυ γεννησα μαιο τρελη ζεστη οπως και στη κρητη.... λοιπον ειχα παρει για αυτην

- σελτεδακι (το εβαλα απο κατω για να μη ακουμπαει κατευθειαν το σεντονι στο πυρεξακι του μωρου)

- σεντονακι κατωσεντονο

- σεντονακι πανωσεντονο

- κουβερτουλα ψιλη(απο τα τζαμπο)

- κουβερτουλα πικε για να την περνουν αγκαλια(που ειναι μεταξυ σα χοντρο σεντονι με μια παρασταση στη μεση)

- μαξιλαρι κεντητο για τα χρυσα

- πετσετακια για γουλιτσες

εμενα το μονο που μου λειπει απο ολα αυτα ειναι η πικε γιατι στη ειχα πεταλουδα σχεδιο

βρε αφροδιτουλα εσυ επιστρατευσες μεχρι τη αναισθησιολογο για φωτο.???? απαιχτη εισαι!!!!

σταυρουλα τωρα θα μου πεις ποσο παει η προικα???

παω στο γιατρο του ικα να μου γραψει φαρμακα γιατι ξεμεινα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο το νεο μας θεματάκι. Καλημερα και πάλι σε ολες!

Αλέκα συμπλήρωσε στην λιστα μας οτι θα δω το μπεμπινι μου στις 05/04.Αντε αρχιζεις και με τα ρουχαλάκια και εγώ θελω αλλά με βλεπω για μετα το Πάσχα.

Λία μου άντε να σας βάλουν τις ντουλάπες να ξεκινησεις και εσύ το δωμάτιο για το αγοράκι σου. Την ιδια μέρα θα τα δουμε τα αντράκια μας οπως βλέπω.

Χρύσα ωραια η ιδέα του βυθού με ψαράκια αστεριες ιπποκαμπους τέλειο θα ειναι και σιγουρα θα βρεις πολλά σε αυτοκολλητα και τετοια. Μια χαρά θα βολευτεις και με τα έπιπλα απο την ξαδέρφη οποτε άνετα θα προλάβεις. Με το καλο η β επιπέδου, θα σιγουρεψεις και το φυλο, και σε μενα και στα δυο πάντως επεσαν μεσα απο την αυχενική.

Δήμητρα ποσο μεγάλωσε το αντράκι σου ολα καλά χθες, οπως σου ειπαν και τα κοριτσια σιγουρα θα βρεις λιλά καροτσι.

tsevoula στα ιδιωτικά το επιτρεπουν και ειναι διπλα σου δεν βλέπει απο κάτω. Αν θες να ειναι μεσα και στις εξωθησεις καλο ειναι να έχεις συνενοηθει με τον γιατρο γιατι οι μαιες πολύ πιθανον να πουν οτι δεν επιτρέπεται.

Εμεις ειμασταν ολη την ωρα μαζι απο τις 10 το βράδυ μεχρι τις 6 παρά το πρωι που γεννηθηκε η μικρή μας. Η εμπειρια καταπληκτική στις οδυνες ειχα τον άντρα μου και τον γιατρο μου ολη την ώρα και μετά την επισκληριδιο οπου δεν ενιωθα και τους πονους τους ειχα αφησει να τα λενε οι δυο τους γιατι νυσταζα και λιγάκι. Στις εξωθησεις του ειπαν να μεινει εξω αλλά καθαρισε ο γιατρος και ετσι ήταν μεσα και μάλιστα εσπρωχνε και την κοιλιά μου για να βγει η μικρη. Βιντεοκάμερα και μηχανη δεν ειχαμε μαζι γιατι πήγαμε λιγο βιαστικά στο μαιευτήριο ουτε την βαλιτσα δεν ειχα μαζι μου :lol::lol::lol: αλλά μας έβγαλε φωτο απο το κινητο.

Καλά της ειπες Ελενα αφου Ιουνιο γεννας τι περιμενε δηλαδη. Οσο για το τι χρειάζεσαι για το μωρο ρώτα στην κλινική γιατι απο μαιευτηριο σε μαιευτηριο αυτά αλλάζουν, εδώ στην Αθηνα στα μαιευτηρια μονο τα ρουχα εξοδου του μωρου χρειάζεσαι και αντε καμια πανα για να μην ακουμπουν το μωρο πάνω τους ετσι οσοι θα ερθουν να σας δουν.

Νάνσυ ησυχια δεν έχεις ανοιξες βλέπω δουλειες και στην κουζινα.

Σταυρουλα καλο ειναι να δεις τα χρωματα απο κοντα γιατι πολλες φορες στις φωτογραφιες οι αποχρώσεις αλλάζουν. Η προικα ειναι τέλεια μου αρεσει πολύ που δεν ειναι φορτωμένη και ειναι και ουδετερη για το επομενο ;)

Αυτά ζουζουνες πάω να μαγειρέψω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΑΛΕΚΑ ΤΙ ΠΛΑΚΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕ ΤΑ ΧΡΥΣΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ..ΧΑΧΑΔΕ ΤΟ ΧΑ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ..ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΦΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ!!ΕΔΩ ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ..ΕΑΝ ΔΕΝ ΜΕ ΕΙΧΕ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΣΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΘΑ ΤΟ ΕΒΑΦΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ!!!!!Κ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ!!!ΕΔΩ ΤΟΥ ΛΕΩ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ ΤΑ ΜΩΡΟΥΔΙΑΚΑ ΤΗΣ ΣΑΝΤΥ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΕΧΩ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ Κ ΒΑΡΙΕΤΑΙ!!Κ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ..ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΑ ΚΕΝΕΙ..Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΜΠΕΛΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΠΑΤΑΡΙ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΟΣ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙ ΟΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.ΧΑΧΑ

ΑΧ ΕΤΟΙΜΑΖΟΥΜΕ ΕΤΟΙΜΑΖΟΥ ΤΑ ΛΑΧΤΑΡΑΝΕ Κ ΟΤΑΝ ΕΡΘΟΥΝ ΛΕΜΕ ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ!ΧΑΧΑ

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΓΕΛΑΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΛΕΜΕ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ..ΟΙ ΔΕΥΤΕΡΟΜΑΝΕΣ ΞΕΡΕΤΕ..ΚΟΛΙΚΟΙ ΚΛΑΜΑΤΑ ΞΕΝΥΧΤΙΑ..ΑΧ Κ ΕΓΩ Η ΕΡΗΜΗ χ2 ΟΛΑ ΑΥΤΑ..ΧΑΧΑ

ΣΑΝ ΜΟΥΜΙΑ ΘΑ ΓΙΝΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξάνδρα 192 ευρώ έχει και περιλαμβάνει πάντα, κουνουπιέρα, πάπλωμα και παπλωματοθήκη, σετ σεντόνια τριών τεμαχίων (πανωσέντονο, κατωσέντονο με λάστιχο και μαξιλαροθήκη). Αλλά έχει και άλλα ωραία πραγματάκια σετ οπότε θα σκάσω κι άλλα. Μέχρι και φωτιστικό έχει, καναπεδάκι ασορτι, πανό τοίχου κ.α. Είναι τέλεια. Δες εδώ κάποια http://www.oneira.gr/images/detailed/on ... 84c97c.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΝΕΣ ΕΝΝΟΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΚΑ Κ ΤΣΙΣΑ ΕΤΣΙ;ΟΥ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΘΑ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!ΓΙΑΤΙ ΤΡΩΝΕ Κ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ.ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΣ PAMPERS ΤΟ NEW BORN Κ ΤΑ ΦΟΡΑΓΕ ΑΡΓΚΕΤΑ ΜΙΑ Κ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΜΟΝΤΕΛΑΚΙ(2850)ΤΩΡΑ ΕΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΓΕΝΝΗΘΟΥΝ ΣΤΑ 3,500 ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΟ NEWBORN ΘΑ ΝΑΙ ΛΟΓΙΚΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΓΡΑΦΟΥΝ ΕΠΑΝΩ ΤΑ ΚΙΛΑ ΑΠΟ..ΕΩΣ Κ ΕΦΟΔΙΑΣΤΕΙΤΕ.Κ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΕΑΝ ΒΛΕΠΕΤΕ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ.ΕΓΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΕΠΑΙΡΝΑ BABYLINO GIATI TA PAMPERS ΜΟΥ ΜΥΡΙΖΑΝ.TA LIBERO ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΛΕΨΑΝ ΠΟΤΕ.ΤΩΡΑ ΤΗΣ ΠΑΙΡΝΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΙΜΗ ΜΙΑ Κ ΕΙΝΑΙ 2ΕΤΩΝ.ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΗΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΤΗΣ PAMPERS ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΦΘΗΝΗ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΛΙΓΑ ΚΙΛΑ.

ΜΗΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΤΕ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΑΝΩΝΥΜΕΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΦΕΡΕ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΑΙΡΙΑ Κ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΤΑΚΑΗΚΕ!!

ΤΩΡΑ ΕΑΝ ΕΝΝΟΕΙΣ ΓΙΑ ΠΑΝΕΣ ΑΓΚΑΛΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΥΦΑΣΜΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΕΠΑΝΩ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΜΠΑΕΙ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΩΝ ΞΕΝΩΝ ΚΤΛ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΟΡΑΝΕ ΚΟΛΛΟΝΙΑ ΚΤΛ.Κ ΕΒΑΖΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΦΟΡΑΓΑ ΜΟΝΟ ΠΥΤΖΑΜΕΣ Κ ΟΧΙ ΚΟΛΛΟΝΙΕΣ ΚΤΛ ΔΕΝ ΕΒΑΖΑ ΠΑΝΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ.ΟΜΩΣ ΠΑΝΤΟΥ ΘΑ ΔΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΑ ΑΚΟΜΑ Κ ΣΤΟΥΣ ΘΕΙΟΥΣ ΘΕΙΕΣ ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ..ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΟΥΝ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ!!

ΑΚΟΜΗ ΣΤΙΣ ΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΚΛΙΝΙΚΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΤΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΑΣ ΦΕΡΝΟΥΝ ΕΝΑ ΚΟΥΤΙ ΔΩΡΟ ΜΕ ΠΑΝΕΣ ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ ΚΤΛ ΟΙ ΕΤΑΙΡΙΕΣ.Κ ΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΔΩΡΟ Κ ΤΣΑΝΤΑ ΜΕ ΚΑΤΙ ΚΡΕΜΟΥΛΕΣ,ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΔΩΣΑ ΣΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΧΕΙ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΟΠΟΤΕ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΝΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΩ ΓΙΑ ΛΙΓΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ καλά κατάλαβες τις πάνες για τα τσίσα και τα κακά εννοούσα :D Πόσα πακέτα να πάρω από το newborn? Εμένα σίγουρα θα γεννηθεί πάνω από 3500. Το πακέτο πόσα έχει μέσα? :roll: Να πάρω Newborn και αφού θα είναι μόνο για μία εβδομάδα να πάρω και μερικά από το επόμενο νούμερο? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!!! Kaloriziko to postaki mas!!

Etoimasies fwtia einai oti pio tairiasto!!!! Ontws exoume parei fwtia!!!!!!!!!

Aleka kai Kangaro euxaristw gia tis plirofwries peri tou ti tha xreiastw....kale Aleka ola auta tha xreiastw??

Kliniki kai nosokomeio ta idia theloun???

Koritsia simera pigame kai agorasame mpogia rozouli gia ton toixo, alla telika itan polu apalo roz kai xanete mes to kitrino kai eipa tou antra mou na paei na to skourini ligo.

Meta apo polu psaksimo pou ebriska mono sentonakia kai koubertoules forever friends brika kai proika h opoia sumperilambanei kounoupiera, panta kai paplwma 100 eurw. Ta upoloipa mporw na ta parw kai apo edw apo to Neonato pou ta eixa brei. Eseis pou kserete apo auta pws sas fainetai h timi tis??? Tous egrapsa email na mou steiloun kaliteri fwto giati de fainetai sto site kala giauto den sas to bazw.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA SE OLES KAI ME TO DEKSI!!!!POLU XAIROMAI POU MOU LETE PWS H AUXENIKH SAS EIXE DEIKSEI TO FULO KAI EPESE MESA....AN KAI STHN ARXH PROTIMOUSA KORITSAKI, TWRA PIA DEN ME NOIAZEI....SUMVIVASTIKA ME TO ANTRAKI MOU....APLA FOVAMAI LIGO....2 TAUROI KAI ENA LIONTARI MESA STO SPITI TI THA GINETE???? :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΑΝ Κ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΟΤΑΝ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΟ ΜΕΤΑ ΘΕΛΟΥΝ ΠΑΛΙ ΓΙΟ Κ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ.ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ Κ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΣΤΑ 3 ΠΑΙΔΙΑ 3 ΚΟΡΕΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ,ΧΑΧΑ

Ε!Κ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΝΑΙ ΕΝΑ Κ ΕΝΑ Κ ΨΩΝΙΖΩ ΣΙΕΛ ΤΩΡΑ..ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΛΥ ΡΟΖ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ Κ ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΑΤΙ ΠΑΕΙ ΣΤΑ ΣΙΕΛ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ δεν ξέρω σίγουρα ακόμα. Θα πω στον μάστορα να μου φέρει σε δείγμα τα 2 χρώματα που έχει στα ζουγκλοζωάκια (το κίτρινο και το εκρου) και έχω σημειώσει κι εγώ ένα μπεζ και ένα γαλάζιο ουρανί. Ή θα το κάνω μπεζ-ουρανί ή κίτρινο - εκρού. Θα δούμε.

Εγώ σίγουρα θα θέλω το 2ο κοριτσάκι, έχω αδυναμίααα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΣΤΕ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΡΩΤΗΣΑ Η ΠΡΟΙΚΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕΣ ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΝΑ ΧΕ Κ Ο ΤΟΙΧΟΣ ΕΚΡΟΥ Η ΜΠΕΖ.ΩΡΑΙΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Κ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑΖΙΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΘΑ ΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...