Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΩΣΣΟΚΟΠΑΝΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 νο3


Recommended Posts

νανσυ μου να σου πω την αληθεια δεν ειμαι της πολυς τρελης καθαριοτητας... μου αρεσει πιο πολυ τακτοποιηση και διακοσμηση παρα να καθαριζω σα τρελη!!!! χαλια θα φυγουν μια και καλη το μαιο... το δωματιο τους θα το ξεκινησω μολις τελειωσει το βαψιμο...καλα για κουρτινες μονο στη κρεβατοκαμαρα μου μια καλη γενικη για τη κουνια και thats it!!!!

καλα επαθα πλακα με το κρεβατι ειναι τελειο αλλα αμα μεγαλωσει θα της αρεσει??? μηπως θα το βρισκει παιδικο??? εγω τωρα εχω ουδετερο αλλα πιο μετα θα μπει κουκετα.... αααα γαμωτο ειμαστε μακρια να μου τον συστηνες εδωπερα ειναι ολοι ασχετοι!!!

βρε ηρθε η μαμα σου και σε βοηθησε??? απιστευτο!!!!

δεν μου αρεσει το αυτοκολλητο ειναι πολυ μωρουδιακο.... η ταπετσαρια μου αρεσε πολυ!!!

καγκουρο μου εμενα θα με βολεψει η λυση κουκετα αλλα ακομη δεν εχω σκεφτει το πως θαναι....οχι οι κλασσικες πανω κατω... παντως εχουμε καιρο μεχρι τοτε!!!

πασχαλιτσακι περιμενουμε πως και πως τα νεα σου!!!

βικακι δεν νομιζω οτι θα μας προφτασεις ελα πες μας τα νεα σου!!!

μαξιμακι μου και εγω ετσι κανω... οταν με πιασει η βαρεμαδα δεν θελω να κανω τιποτα απολυτως καφε και ξαπλα!!!

αληθεια δεν ξερω τι γινεται με μαιευτηρια να σας πω την αληθεια.... αυριο εγω θα παω στο ικα για τη μικρη(γενικο ρεκτιφιε!!!) και θα ρωτησω τι γινεται και με τα δημοσια νοσοκομεια, με τα επιδοματα και αν θα πληρωσω που γενναω με καισαρικη.... αν δω οτι θα μου παρουν λεφτα το νοσοκομειο απο τα επιδοματα για τη καισαρικη θα παω να δουλεψω πιο νωρις απο τις 63 μερες που μας δινουν αφου γεννησω(λογω εποχικοτητας δεν μπορω να παρω και την αδεια του οαεδ την 6μηνη αρα μετα απο 63μερες πρεπει να επιστρεψω δουλεια)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κορίτσια! Είστε καλά;;; Αχ πόσο βαριέμαι που αύριο πάλι είναι Δευτέρα..Τέλος πάντων. Με το θέμα του δωματίου σας καταλαβαίνω απόλυτα. Είμαι λιγάκι παράξενη και σε κάποιες στιγμές θέλω την ηρεμία μου. Είχα πει λοιπόν στον άντρα μου ότι θα πάω σε μονόκλινο οπωσδήποτε..Εκείνος είχε φρικάρει λίγο όταν άκουσε την τιμή αλλά ευτυχώς ο πεθερούλης μου ήρθε μια μέρα στο σπίτι και είπε ότι θα συνεισφέρει ;););) Τώρα δε νομίζω να είναι πάλι σε θέση να βοηθήσει αλλά εγώ πάλι θα ήθελα να είμαι μόνη μου...ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΤΑ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ.....Δεν μπορώ να μοιράζομαι την τουαλέτα..ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ.....Επίσης,όταν γέννησα τον Πάνο είχα αϋπνίες και έβλεπα tv μέχρι όποια ώρα ήθελα, έκανα μπανάκι για να χαλαρώσω κ.ά. Επιπλέον είχα τον άντρα μου, την αδερφή μου, την κολλητή μου, τη μαμά μου μέχρι όποια ώρα ήθελα και όποτε ήθελα......Τέλος πάντων. Θα πρέπει να ρίξω νερό στο κρασί μου..Τέτοιες εποχές δεν είμαστε για παραξενιές....

Καρολινάκι βρήκα και άλλη αδερφή ψυχή τελικά! Μα να έχουμε παντρευτεί και στην ίδια εκκλησία;;;;Φοβερό! Δεν ήρθες τελικά στο άλλο ποστάκι..Σε ανακοίνωσα κιόλας :lol::lol::lol::lol:

Σε ζηλεύω που δεν δουλεύεις πλέον και έχεις τα πρωινά δικά σου! Ποια πρωινά δηλαδή;;; Όλη τη μέρα!

Κατερινάκι πολύ χαίρομαι για τη ζουζούνα σου που είναι πλέον καλά!!!! Άντε να αρχίσετε πάλι τις εξορμήσεις σας! Από Τετάρτη ξαναφτιάχνει λένε ο καιρός!

Νάνσυ ωραίο το κρεβατάκι της κορούλας σου! Με γεια!!! Τώρα με τα δίδυμα πρέπει να εξοικονομήσεις πολύ χώρο!

maxim γιατί σου τη δίνει το 6χρονο παιδάκι;; Είναι ζωηρό ή άνευ λόγου;;; Εμένα γενικώς με αφήνουν ασυγκίνητη τα παιδάκια που είναι υπερβολικά ζωηρά, χτυπάνε, δεν ακούνε κλπ κλπ. Πιο πολύ βέβαια μου τη δίνουν οι γονείς που αδιαφορούν. Είχα πάει σε ένα πάρτυ μια φορά και ήρθε ένα ζευγάρι με 3 παιδάκια. Αυτά λοιπόν τραβούσαν τις κουρτίνες με χέρια λερωμένα, έτρωγαν σπανακόπιτα και μετά καθάριζαν τα λάδια από τα χέρια τους πάνω στην τηλεόραση(στην οθόνη συγκεκριμένα), έπαιρναν σοκολατάκια και τα έτριβαν πάνω στο χαλί, έτρωγαν ασύστολα γλυκά χωρίς η μάνα να λέει τίποτα και μετά ξέρναγαν πάνω στον κόμσο (και πάνω στον άντρα μου :evil::evil::evil: ), σκαρφάλωναν στα κάγκελα του μπαλκονιού και τα μάζευε όλος ο κόσμος πλην της μάνας και άλλα πολλά. Το τραγικό ήταν ότι η κοπέλα που έκανε το πάρτυ ήταν έγκυος και η μάνα των κανιβάλων-παιδιών δεν ενδιαφερόταν ΚΑΘΟΛΟΥ για όσα γίνονταν...Αν λοιπόν το 6 χρονο είναι τέτοιο παιδάκι λογικό να σου τη δίνει....

Αλέκα περαστικά στην κορούλα σου!

Α εγώ είχα πάρει σφηνάκι στον Πάνο και με βόλεψε πολύ! Απλά το έβαζα χαμηλά γιατί φοβόμουν μήπως γυρίσει το κεφαλάκι του και δεν μπορεί να αναπνεύσει. Εκ των υστέρων άκουσα ότι είναι καλύτερο να κοιμούνται ανάσκελα τα παιδάκια. Δεν ξέρω τι είναι πιο σωστό αλλά μάλλον θα βάλω σφηνάκι και σε αυτό το νινί. Θα δω.

Όσο για τα ρούχα του TZAMΠΟ η αλήθεια είναι πως δεν έχω ακούσει καλά λόγια για τα υφάσματα..Όταν ήμουν έγκυος στον Πάνο είχα ακούσει ότι προκαλούν αλλεργίες....Δεν αγόρασα. Παρόλ' αυτά ξέρω κόσμο που έχει αγοράσει ρουχαλάκια από εκεί και τα παιδάκια δεν έπαθαν τίποτα. Γενικώς όμως αν ακούσω έστω και μια αρνητική γνώμη για κάτι επηρεάζομαι πολύ..Ειδικά σε θέματα που αφορούν το παιδί μου...Γενικώς λένε να αποφεύγουμε τα κινέζικα ρούχα.

Κορίτσια δε θυμάμαι να σχολιάσω άλλα πραγματάκια..Θα τα ξαναπούμε αύριο!

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ... ΑΝΘΗ ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΟΣΟ ΤΕΡΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΠΑΣΤΙΚΟ Κ Η ΜΑΝΑ ΤΗΣ Κ ΠΟΥ ΤΗΣ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΑΝΤΙΜΙΛΑΕΙ Κ ΠΑΛΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ... ΣΤΗΣ ΑΡΧΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΜΟΥ ΚΑΘΟΤΑΝ ΣΤΟ ΣΒΕΡΚΟ Κ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ Κ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ :twisted::twisted: Κ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΗΛΙΚΙΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΟΙΑ ΣΧΕΣΗ.... ΟΤΑΝ ΠΑΙΖΑΝΕ ΜΑΖΙ ΜΙΚΡΑ ΑΥΤΗ ΣΑΝ ΛΙΓΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΟΠΟΤΕ ΕΒΡΙΣΚΕ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΑΜΕ ΤΟΝ ΧΤΥΠΟΥΣΕ Η ΕΣΠΑΓΕ ΚΑΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Κ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΣΕ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ... ΑΝΘΗ ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΟΣΟ ΤΕΡΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΠΑΣΤΙΚΟ Κ Η ΜΑΝΑ ΤΗΣ Κ ΠΟΥ ΤΗΣ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΑΝΤΙΜΙΛΑΕΙ Κ ΠΑΛΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ... ΣΤΗΣ ΑΡΧΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΜΟΥ ΚΑΘΟΤΑΝ ΣΤΟ ΣΒΕΡΚΟ Κ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ Κ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ :twisted::twisted: Κ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΗΛΙΚΙΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΟΙΑ ΣΧΕΣΗ.... ΟΤΑΝ ΠΑΙΖΑΝΕ ΜΑΖΙ ΜΙΚΡΑ ΑΥΤΗ ΣΑΝ ΛΙΓΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΟΠΟΤΕ ΕΒΡΙΣΚΕ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΑΜΕ ΤΟΝ ΧΤΥΠΟΥΣΕ Η ΕΣΠΑΓΕ ΚΑΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Κ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΣΕ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕ...

ΕΔΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΕΡΘΕΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΕΙ ΜΠΟΥ..... ΕΙΧΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΑ ΞΑΝΑΕΚΑΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.... ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΧΑΛΙ Κ ΤΟ ΕΠΛΥΝΑ ΓΙΑΤΙ ΡΙΞΑΝΕ ΣΟΚΟΛΑΤΕΣ ΠΑΝΩ ΟΘΤΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΤΡΩΜΕΝΟ... :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοιλουμπίτσες και καλή εβδομάδα. Ανθή ωραίος ο πεθερός εμένα δεν έχουν προσφερθεί και δεν μπορώ να τους το πω. Θα δω όταν έρθει η ώρα μήπως ψήσω τον μπαμπά μου που μου έχει και αδυναμία :D

Μπορεί οι αλλεργίες να μη προκλήθηκαν από τα ρούχα του jumbo αλλά από κάτι άλλο, το απορρυπαντικό ή κάποιο λάστιχο από το φορμάκι, πολλά μπορεί να προκαλέσουν ερεθισμό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια μελλουσες μανουλες!! καινουρια στο φορουμ εγς, μολις χτες εκανα τον λογαριασμο!

Ειμαι στην μεση της εγκυμωσυνης μου (στο πρωτο) και ειμαι πιο χαρουμενη απο ποτε!

Αντιμετοπιζω βεβαια αρκετα προβληματακια και εχω αρκετους πονους αλλα αξιζει τον κοπο!

Εγω μενω στη Σουηδια τα τελευταια 2,5 χρονια και το συστημα εδω εχει και τα θετικα του και τα αρνιτικα του. το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν εχει καμια σχεση με το ελληνικο. Κατ αρχην εδω για τις εγκυες τα παντα ειναι δωρεάν. Απο την πρωτη επισκεψη στον γυναικολογο εως και τον τοκετο. Το κακο βεβαια ειναι οτι δεν εχεις την δυνατοτητα να εχεις τον προσωπικο σου γυναικολογο.

η μαια μου, μου εδωσε πιθανη ημερομηνια γεννησης 21 ιουλιου 2012. Μετα τon υπερυχο μου ειπαν οτι τελικα μαλλον τηα γενησω στις 17 ιουλιου. Οπως και να χει ειμαι πολυ χαρουμενη και χαιρομαι που επιτελους μπορω εστω και μεσω φορουν να μοιραστω τις εμπειριες μου και να μαθενω διαφορα πραγματα για την εγκυμωσυνη. Διοτι εδω στη σουηδια.. δυσκολα συνενοουμαι :P

Καλως σας βρηκα λοιπον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εγκυούλες! Με το καλό τα μωράκια σας!

Μπήκα στο φόρουμ μετά από πολύ καιρό... Ελπίζω να με δεχτείτε στην παρέα σας...

Μετά από 2 παλίνδρομες κυήσεις κ μια βιοχημική, να΄μαι εδώ, έγκυος στην 23η εβδομάδα...

Τα αίτια της απουσίας μου είναι κυρίως ψυχολογικά, αν κ δεν θα ξεχάσω ποτέ τη συμπαράσταση που δέχτηκα στις προηγούμενες κυήσεις.

Ας αφήσω τα δυσάρεστα όμως. Λοιπόν, με λένε Δήμητρα, είμαι από Θεσσαλονίκη κ περιμένω το αγοράκι μου κατά πάσα πιθανότητα στις 23/6 (6/7 κανονικά, αλλά θα κάνω καισαρική...).

Μέχρι τώρα δόξα τω Θεώ είναι όλα καλά. Κάνω καθημερινα ενέσεις ηπαρίνης κ ινσουλίνης, παίρνω κ τα χαπάκια μου κ ελπίζω να καταφέρω να γεννήσω αυτή τη φορά...

Μπαίνω να σας διαβάσω κ να κάνω τικεράκι (αν κ τα προηγούμενα δεν ήταν τόσο τυχερά!)

:):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ STEDIM Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΕΠΛΙΖΩ ΑΥΤΗ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Κ ΕΓΩ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΕΙΜΑΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δήμητρα καλημέρα, καλή εβδομάδα να έχεις, καλή εγκυμοσύνη και ολοκληρωμένη. Να πιάσεις τον κούκλο σου υγιή στην αγκαλιά σου. Καλως ήρθες κι εσύ. Alexandra καλως ήρθες κι εσύ στο παρεάκι μας. Όλα καλά να πάνε στην εγκυμοσύνη σου και με το καλό να γεννήσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΩ Κ ΕΓΩ ΤΙΣ ΔΥΟ ΚΟΠΕΛΕΣ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!Κ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!

ΑΛΕΚΑ ΕΙΧΑ ΚΡΕΒΑΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΑΝΤΥ ΠΟΥ ΣΙΔΕΡΕΝΙΟ ΡΟΜΑΝΤΙΚΟ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΠΟΥ ΣΠΟΥΔΑΖΑ ΣΤΗΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΑΧΡΙΣΙΜΟΠΟΙΗΤΟ ΕΝΤΕΛΩΣ ΓΙΑΤΙ ΚΟΙΜΩΜΟΥΝ ΠΑΤΩΜΑΤΟ ΣΕ ΣΤΡΩΜΑΤΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΚΕΙ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ..ΧΑΧΑΟ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΗΣ ΒΑΛΟΥΜΕ ΝΕΑΝΙΚΟ ΗΘΕΛΕ ΚΑΤΙ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΧΕΙ ΟΣΟ ΘΕΛΕΙ.ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΝΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΕΚΕΙΟΤΑΝ ΒΑΡΕΘΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΑΛΛΟ.ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΜΕ ΚΟΥΚΕΤΑ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΝΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΑΥΤΕΣ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΔΩΜΑΤΙΟ.ΠΑΡΑ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΜΑΖΙ.ΠΙΣΤΕΥΩ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ...ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΕΡΝΕΙ ΦΙΛΟΥΣ ΚΤΛ..ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΟ ΛΑΧΕΙΟ Κ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΣΠΙΤΑΡΟΝΑ!ΧΑΧΑ

ΚΑΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΓΙΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΤΖΑΜΠΟ.ΕΜΕΝΑ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΙΑ Κ ΤΗΣ ΦΕΡΑΝΕ ΣΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ ΤΑ ΑΠΕΙΡΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΕΠΑΘΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΜΕ ΠΑΝΕΣ ΕΙΧΕ ΠΑΘΕΙ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΡΦΟΥΡ ΓΙΑ ΔΟΚΙΜΗ.ΕΓΚΑΥΜΑ ΕΠΑΘΕ ΤΟ ΚΑΚΟΜΟΙΡ..

ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΙΚΑ ΓΙΑ ΘΕΩΡΗΣΗ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΣ ΠΟΥΤΑΝΑΣ!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΑΘΟΤΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΦΑΓΑ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΟΛΩΝ...ΧΕΧΕ

ΜΕΤΑ ΠΗΓΑ ΣΕ ΜΙΑ ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΜΕ ΚΟΥΝΙΕΣ Κ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΣΤΟΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟ.ΕΝΑ ΥΠΟΓΕΙΟ ΜΑΓΑΖΙ ΣΕ ΕΝΑ ΣΤΕΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΠΟΤΕ..ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΦΘΗΝΑ...Κ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑ ΚΟΥΝΙΑ!!!!!!!!!ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΦΟΒΑΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΗΝ ΣΤΡΑΒΩΣΕΙ ΚΑΤΙ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΤΗΝ ΦΕΡΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΜΩΛΙΣ ΚΑΝΩ Κ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΨΩ Κ ΤΟ ΦΥΛΛΟ.

ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΗΝ ΕΧΩ ΟΛΟΛΕΥΚΗ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑ Κ ΑΥΤΗ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΖΩΓΡΑΦΙΣΕΙ ΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΕ ΔΥΟ ΔΙΔΥΜΑ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙΑ ΕΝΑ ΡΟΖ Κ ΕΝΑ ΜΠΛΕ Κ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΩ Κ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ.ΘΑ ΔΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΑΚΟΜΑ..

Κ ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ MOTERBABY ΤΗΝ ΒΡΗΚΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ 140ΕΥΡΩ ΠΙΟ ΦΘΗΝΑ!!!!!!!!ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΟΟΤΙ ΤΗΝ ΕΙΧΕ 150ΕΥΡΩ ΠΙΟ ΦΘΗΝΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΟΤΙ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΧΩΡΟΥ..ΠΗΡΑ ΜΙΑ ΜΕ 2 ΣΥΡΤΑΡΙΑ.ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΝΙΑ ΚΑΝΑΠΕΣ.ΤΗΝ ΠΗΡΑ 250ΕΥΡΩ Κ 50ΕΥΡΩ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ.

Κ ΜΩΛΙΣ ΣΙΓΟΥΡΕΨΩ ΤΟ ΦΥΛΛΟ ΘΑ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΜΕ 70 ΕΥΡΩ ΑΝΤΙ 75MOTHER BABY KAI THN ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ ΠΑΛΙ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΜΕ 70-ΑΝΤΙ 75.ΕΙΧΕ Κ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ ΑΛΛΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΤΗΝ ΕΙΧΕ 110 Κ ΤΑ ΤΣΙΓΚΟΥΝΕΥΤΗΚΑ ΓΙΑ 3 ΜΗΝΕΣ.ΘΑ δω.να σιγουρεψουμε ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΦΥΛΛΟ.

ΑΥΤΑ Α!ΠΗΡΑ Κ ΕΝΑ ΚΑΛΑΘΙ ΜΠΑΜΠΟΥ ΜΕΓΑΛΟ Κ ΧΟΡΕΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΤΡΑΠΕΖΟΜΑΝΤΗΛΑ Κ ΣΕΜΕΝ Κ ΑΔΕΙΑΣΑ ΟΛΑ ΤΑ ΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΡΤΑΡΙΑ ΤΗΣ ΝΤΟΥΛΑΠΑΣ.ΕΝΑ ΦΥΛΛΟ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΨΙΛΟΑΔΕΙΑΣΜΑ.Κ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΝ.ΕΚΡΥΨΕ ΜΙΑ ΑΧΡΗΣΤΗ ΓΩΝΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΕΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ.

ΑΥΤΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!Καλωσορίζω και γώ τα καινούργια κορίτσια και εύχομαι να πάνε όλα καλά!

Εγώ βρε κορίτσια ακόμα δεν έχω ασχοληθεί με αγορές, ούτε με το δωμάτιο γιατί προς το παρόν κάνει κάποια μαθήματα ο άντρας μου εκεί! Δεν θα το βάψω γιατί το είχαμε βάψει πρίν ένα χρόνο που μπήκαμε στο σπίτι..Είναι φυστικί με βεραμάν, πιστέυω είναι ουδέτερο. Και η ντουλάπα, είναι μπέζ με φυστικί..Αλλά ακόμα δεν ξέρω και το φύλο..Παντώς δεν αγχώνομαι, πιστεύω όλα θα γίνουν σιγά σιγά.Έρευνα αγοράς έχω κάνει, τώρα μένει να μαζέψουμε τα λεφτά...χαχα..Α!Και να περιμένουμε τις ευγενικές χορηγίες των δικών μας!!

Η δυσκοιλιότητα με ταλαιπωρεί πολύ και χθές πονούσα πολύ ψηλά στο στομάχι...Υπόθετο σήμερα, δεν γίνεται αλλιώς!! Ισως να κουράστηκα και με την οδήγηση, ποιός ξέρει!

Θα τα πούμε και αργότερα, φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσυ καλημέρα. Εσύ μαρη κώλο δεν βάζεις κάτω. Μία καθαριότητες μία τακτοποιήσεις, μία μαζέματα, μία μαγαζιά. Ζηλεύω θέλω κι εγώωωω :D Εγώ αύριο που θα κατέβω στο πατρικό μου ελπίζω να κάνω καμιά γύρα με την μαμά. Το κέντρο έχει μου φαίνεται τις καλύτερες τιμές αλλά εγώ μένω αρκετά μακριά και δεν με βολεύει. Ελπίζω να καταφέρω να κατέβω ένα Σάββατο στο motherbaby τουλάχιστον για να δω το λίκνο και την προίκα από κοντά. Να φτιάξει και ο καιρός που μας τυραννάει ακόμα με ψοφόκρυο.

Σήμερα περιμένω απάντηση από τον διαβητολόγο με αγωνία για τα τελικά συμπεράσματα μετά από 1μιση βδομάδα διατροφής.

Δεν μου είπατε πως πλένεται εσείς τους τοίχους? Εμένα είναι και σαγρέ ο τοίχος και πολύ προβληματίζομαι για να τον καθαρίσω.

Αριάδνη συμπάσχω απόλυτα στην δυσκοιλιότητα. Όλο "πολυλογία" είμαι και από έργα τίποτα :lol:

Δεν θέλω να πάρω και υπόθετο γιατί φοβάμαι μήπως συνηθίσει το έντερο και κάνω χειρότερα την δυσκοιλιότητα. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia mou, kalosorizo kai ego ta kainourgia koritsia! me to kalo ta zouzounia sas!

ego koritsia piga simera sto giatro kai einai mia xara ta zouzounakia mou :) agorakia einai kai ta duo kai eidame kala ta tsoutsounia tous :lol::lol: tha ksana pao 09/04 na kanoume tin b epipedou! eimai polu eutuxismeni pou einai kala kai megalonoun sosta! einai peripou 160 gr kai ta duo :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΠΑΙΡΝΩ ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΧΩΡΙΣ ΞΕΒΓΑΛΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΑΝ ΓΡΑΦΕΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΟΙΧΟΥΣ.ΟΤΙ ΒΡΩ ΠΑΙΡΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΑΠΛΑ ΝΑ ΛΕΕΙ ΧΩΡΙΣ ΞΕΒΓΑΛΜΑ.ΑΣΕ Κ ΕΓΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΕ ΕΝΑ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙ ΕΙΜΑΙ.Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΠΙΚΑΣΟ!!ΑΦΟΥ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΒΑΦΑΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΛΛΑ ΤΣΑΜΠΑ ΚΟΠΟΣ ΘΑ ΝΑΙ.ΕΧΩ ΚΡΥΨΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΠΟΓΙΕΣ Κ ΠΑΕΙ ΤΩΡΑ Κ ΖΩΓΡΑΦΙΣΕΙ ΜΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΦΗΝΕΙ ΧΡΩΜΑ ΑΚΟΜΑ Κ ΜΕ ΚΕΡΜΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΝΤΩΣ Η ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΡΙΣΗ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ Κ ΤΟ ΨΑΧΝΟΥΜΕ.ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΨΑΧΝΑ Κ ΕΙΧΑ ΔΩΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΕΤΑΜΕΝΑ ΛΕΦΤΑ.ΤΩΡΑ ΒΡΙΣΚΩ ΥΠΕΡΟΧΑ Κ ΦΘΗΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΚΟΥΡΤΙΝΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗΣ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΙΧΑ ΒΡΕΙ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΛΑΙΚΗ ΕΤΟΙΜΗ ΡΑΜΜΕΝΗ!Κ ΤΩΡΑ ΕΚΕΙ ΘΑ ΠΑΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι και εγω μολις χλαπακιασα, εβαλα και τη μικρη για νανι και απολαμβανω το λαπτοπ πριν το ξαναπαρει ο μπαμπας :lol::lol: να σας πω την αληθεια θελω να κοιμηθω αλλα εχω σιδερο τα ρουχα της και βαριεμαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

και ναι κοριτσια πηρα και την κουνουπιερα στανταρ αυριο θα σας ντυσω την κουνια να την θαυμασετε!!!!

κοριτσαρες μου καινουργιες καλωσορισατε στο φτωχικο μας πειτε μου αναλυτικα τα στοιχεια σας να σας βαλω στη λιστουλα μας που ειναι πολυ τυχερη!!!!!

stedim ασε να παλια και τα δυσαρεστα ανηκουν πλεον στο παρελον κοιτα να απολαυσεις τις στιγμες με τη κοιλιτσα σου και το γιοκα σου... οσο για τα χαπια και τις ενεσεις τα παντα χαλαλι τους!!!!

αλεξανδρα συνωνοματη σε ευχαριστω που ηρθες στη παρεουλα μας! τυχερη που γεννας εξωτερικο.... οτι απορια ακομη και χαζομαρα ναναι εμεις θαμαστε εδω να σε βοηθησουμε!!!

νανσυ καλα εκανες και βρηκες σε βιοτεχνια κουνια (κουφαλιτσα!!!) με γεια με γεια με γεια τα καινουργια σας!!!! καλα εκανες και πηρες τη καλαθι βολευουν πολυ τα ατιμα, ειναι φθηνα και καλυβουν γωνιες αχρηστες. στο σπιτι!

και μενα η κουνια ειναι καναπες και εχει ζωγραφισμενο ενα αρκουδακι ροζ και ενα μπλε που ειναι αγκαλιτσα!!!

αριαδνη μου πολυ ωραιο σα χρωμα το βεραμαν... ευκολα το ταιριαζεις ή με μπλε ή με ροζ λεπτομεριες :lol::lol: αρκει να μαθεις το φυλο

ανθη μου πες στο πεθερο σου οτι ειμαστε και αλλες γκαστρωμενες και θελουμε την συνησφορα του!!!!

εστε μου η σαντυ ακομη κορμακια απο το τζαμπο φοραει και της ειναι μια χαρα!!!

μαξιμ μου ειναι μερικα παιδια που ειναι κωλοπαιδα αλλα δεν φταινε αυτα αλλα οι γονεις που επιτρεπουν τετοιες συμπεριφορες.... οσο για τα δικα μας θα ειναι αγγελουδια στο υπογραφω... εχουμε περισσοτερα νευρα γιαυτο μας φταινε ολα!!!

μινακι και νατασαμαρια που χαθηκατε βρε??? ολα καλα? αντε να ανοιξουν λιγο οι καιροι να ξεπορτισουμε!!!

ααα ξεχασα να σας πω πηγα στο ικα για το παιδιατρο και δεν ηξεραν να μου απαντησουν τι γινεται σε θεματα καισαρικης... παντως οσες ειστε το ΕΟΠΥΥ (πρωην ΙΚΑ) και γεννησετε με φυσιολογικο ολα τα λεφτα της λοχειας πηγαινουν απευθειας στο νοσοκομειο ή στη κλινικη(αν ειναι συμβεβλημενη) και πληρωνεται διαφορα δωματιου....αυριο που θα παω να μου παρουν αιμα θα σας δωσω λεπτομεριες για θα παω στις παροχες να μαθω πιο πολλες λεπτομεριες!!!!

μπα δεν το βλεπω να σιδερωνω παω για νανακια και εγω... φιλακια στις κοιλιτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

beboula μου συγχαρητηρια για τους ΑΓΟΡΑΡΟΥΣ σου!!!! αντε με το καλο.... θελεις να σου ξαναβαλουμε τη λιστουλα για να δεις τι εχεις και τι σου λειπει???

εστε δεν εχω πλυνει πλυνει τοιχους αν καπου λερωθει περνω σφουγγαρακι με λιγο σαπουνι πιατων και το κανω και με μια πετσετα το σκουπιζω (ακαματρα μη με ακους!!!!)

νανσυ πραγματικα η οικονομικη κριση μας ισοπεδωσε, απλως και τοτε στα παιδια μας φθηνα ηταν αλλα καναμε τα κοκορια!!! εδω στο νησι ειναι λιγο δυσκολα να βρ φθηνα πραγματα(για οτιδηποτε) αλλα και παλι στη μικρη τα πηρα στις εκπτωσεις ή στις προσφορες των καταστηματων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας αγαπημενες μου!!

Μπεμπουλα ολα καλα και αγορακια? Συγχρητηρια!!!

Ανθη ωστε εκανες βολτες με το καροτσακι τι πλακα που εχεις και κοιτιωσουν στο καθρεφτη :lol:

Μπορει να τα κανω και εγω αυτα :P

κοριτσια μου και εγω με τις ντουλαπες θα ασχοληθω...και εχουμε και εμεις μεγαλο υψος 4 μετρα!

Καθομαι και τις σχεδιαζω πως θα τις φτιαξουμε...μαλλον ασπρη λακα γυαλιστερη θα ειναι.

este και εγω σε δικλυνο θα ειμαι ...ουτε την πολυ φασαρια αντεχω , δεν ξερω και πως θα ειμαι εκεινη την ωρα αλλα απο την αλλη θα ηθελα να εχω και παρεα καπου στη μεση θελω να μαι.

Και εμεις μονο 1500 απο την ασφαλεια θα παρουμε και αν παρουμε και το επιδομα εχει καλως..

Περαστικα στα παιδακια σας και υπομονη που θα παει θα φταιξει ο καιρος απο Τεταρτη ακουσα.

Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη εβδομάδα σε ολες!!!!!!!!!!! Τι κρύο που έχει πάλι σήμερα με αυτό τον καιρό ολο μέσα και με χάλια διάθεση. Η μικρή μου ειναι καλά και εγώ φαινετε οτι τελικά την γλιτωσα.Ο μπέμπης χτυπάει για τα καλά και τώρα έφαγα και δυο κομμάτια γλυκό αυτο του ψυγειου με τα μπισκοτα σαλάμι, μωσαικό πως το λέτε και αναμένω γερές κλωτσιές :lol::lol::lol:

Αλεξάνδρα και stedim καλως ήρθατε στην παρέα μας με το καλο να έρθουν στον κοσμο τα μωράκια σας και να σας κάνουν πολύ ευτυχισμένες. Ολα καλά θα ειναι μέχρι τέλους!

Κατερίνα γύρισες απο Βέροια αλλά δεν μας έγραψες τα νέα σου, ολα καλά με το μπεμπάκι έμαθες το φύλο τελικά?

Ανθη τα παιδάκια αυτά που περιέγραψες δεν ειναι παιδάκια αλλά τερατάκια και οντως νομιζω οτι φταινε οι γονεις για αυτή την συμπεριφορά. Και μένα με ενοχλει οταν βλέπω τους γονεις να μην ενδιαφέρονται ειδικά αν ειναι σε ξένο σπιτι στο δικό τους πες ειναι στο χώρο τους και δεν τους ενοχλει αλλά οταν εισαι αλλου πρεπει να προσέχεις.

Νάνσυ βλέπω προχωράς με γοργούς ρυθμούς με γεια τα πραγματάκια που έκλεισες. Αχ ποσο γέλασα με το λαχειο και την σπιταρόνα νομιζω οι περισσοτεροι το σκεφτονται :lol::lol::lol: Τι μανια με τους τοιχος και η δικιά μου έτσι καλλιτεχνική φύση. Το πρώτο που μου ειχε κάνει ειναι να γραψει λευκο τοιχο, μάρμαρο και το πλαινό απο ξυλινο ηχειο με μαύρη κυρομπογιά, έτριβα τον τοιχο με jif και μετά απο πολύ τριψιμο έφυγε. Τώρα οταν ζωγραφιζει μου λεει και τι φτιάχνει :lol::lol::lol: .Βρήκα στο σουπερ μάρκετ και σώθηκα ενα σφουγγαρι που μονο το βρέχεις και καθαριζουν τα χρώματα απο τους τοιχους πολύ εύκολα δεν ξέρω τι έχει μέσα πάντως δουλεια κάνει.

beboula μια χαρά τα αγοράκια σου!

Για τα ρούχα του jumbo σιγουρα δεν ειναι ποιοτικά καλά ή οπως τα αντιστοιχα του mothercare ή του prenatal που έχω δοκιμάσει. Μετά απο πλύσιμο αλλου βρισκεις τις σουστες και αλλού τα κουμπώματα, άλλωστε οτι πληρώνεις πέρνεις. Για ερεθισμούς δεν έχω άποψη μπορει να οφειλονται οπως λεει και η este στο απορρυπάντικό ή και σε ευαισθησια στο δερματάκι ορισμένων μωρών. Γνώμη μου ειναι οτι πάρετε σε 0-3 και 3-6 να ειναι καλύτερα ποιοτικά μετά μεγαλώνοντας και του jumbo κάνουν μια χαρά την δουλειά τους!

Φιλάκια σε ολες [smilie=love4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

beboula μπράβο συγχαρητήρια να σου ζήσουν οι παίδαροι. Άντε κυριαρχούν μου φαίνεται οι άντρες, καιρός ήτανε :lol:

Νάνσυ μααα κι εσύ μην της χαλάς τον καλλιτεχνικό της οίστρο χαχαχαχα

Α ωραία thanx για το απορρυπαντικό.

αλεκα κι εγώ δεν τους πλένω τους τοίχους αλλά θα βάλουν γυψοσανίδα στο ταβάνι για μόνωση και θα την τρίψουν για να την βάψουν οπότε καταλαβαίνεις τι θα γίνει από σκόνη.

Αυτό μου είπανε και μένα στο Λητώ για τον ΕΟΠΠΥ. Και ότι το επίδομα είναι στάνταρ 900 ευρώ. Μακάρι να ισχύει και μέχρι να γεννήσουμε. ΑΝ ισχύει μπορεί να πάω και σε μονόκλινο θα δούμε.

Πάω κι εγώ για ύπνο γιατί έχω μαζέματα το απόγευμα. Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΤΥΧΕΡΗ ΕΣΤΕ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ Κ ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΟΝΟΚΛΙΝΟ ΑΛΛΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΤΑΜΕΝΑ ΛΕΦΤΑ.ΤΟ ΧΟΥΝ ΞΕΦΤΙΛΗΣΕΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ.ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΧΕΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΑΣΦΑΛΕΙΑ Κ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΕ ΜΟΝΟΚΛΙΝΟ.ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ!!ΕΓΩ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΟΥ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΗΣ..ΒΕΒΑΙΑ ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΞΑΝΑΧΡΕΙΑΣΤΕΙ!!!

ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΠΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΙΚΛΙΝΟ!ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΚΑΝΩ ΓΙΟΥΠΙ!!!ΕΛΠΙΖΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ!

ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΠΡΑΒΟ!!!ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ Κ ΜΑΖΙ.ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ!ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΕΣ Κ ΟΙ ΔΥΟ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΛΕΙΣΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΩ ΣΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ.ΕΔΩΣΑ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΗ.Κ ΚΑΤΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΧΤΥΠΑ ΞΥΛΟ ΡΑΒΟΥΝ Κ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ.

ΑΥΤΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΜΑΜ Κ ΑΜΑ ΘΕΛΕΙ Η ΜΙΚΡΗ Κ ΛΙΓΟ ΝΑΝΙ.ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΕΤΑ!3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...