Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΩΣΣΟΚΟΠΑΝΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 νο3


Recommended Posts

Γεια σας κουκλιτσες μου!!

Τι βλεπουν τα ματακια μου?? :-B

Πηγαμε στο Νο3?

Καλοριζικο το καινουργιο μας ποστακι!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

Μολις τωρα βρηκα το χρονο να κατσω να διαβασω τα νεα σας...

Γυρισαν οι δικοι μου απο Αυστραλια που ειχαν παει για εναμισι μηνα και καταλαβενετε....

Οταν δε μου εδειξαν τα πρωτα ρουχαλακια του μωρου, συγκηνηθηκα!!!

Του πηραν φορμακια , φανελιτσες,καλτσακια, σαλιαρες,σκουφακια με αφτακια, παπλωματακι και μια κουδουνιστρα ολα τα λεφτα!!!

Τα χαζευα και δεν το πιστευα :D :D :D

Τα βλεπω τοσο μικροσκοπικα εχουν πολυ πλακα!!!Ειναι και το πρωτο εγγονι στην οικογενεια καταλαβενετε...Εχουμε τωρα την πρωτη του προικα!!! :lol: :lol: :lol:

Αριαδνη και εγω πηρα αντιβιωση αμοξιλ τριαμισι μηνων γιατι ειχα πολυ πυρετο με αυτη την παλιοιωση που κυκλοφορει.Και εγω στην αρχη τρομαξα αλλα μου ειπε ο γιατρος οτι το μωρακι δεν θα παθει τιποτα ειναι προστατευμενο και οτι θα του εκανα κακο αν δεν την επερνα και ανεβαινε και αλλο ο πυρετος θα του εκανε ζημια!Εγινα αμεσως περδικι!

Maxim πολυ χαιρομαι που ειναι ολα καλα! Μπραβο κοριτσακι!

Καρολινακι μας ανοιξες την ορεξη....

Βλεπω αρχισατε τις αγορες ,εγω θα κανω λιγο υπομονη λεω μετα την β επιπεδου...

Μονο για την κουνια νομιζω πως εχω καταληξει.

Λιακι εχω ακουσει οτι μπορει να ριχνει το βαρος του το μωρακι σε καποιο σημειο και να χτυπαει νευρο.

Ετσι ειχε παθει μια φιλη μου και τη χτυπαγε στο ποδι της ειχε πρηστει και την πονουσε για κανα μηνα...

Φιλακια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νανσυ όταν λες στο πιο ελαφρύ πρόγραμμα? εκεί που βάζω και τα μάλλινα? με κρύο νερό 'η στους 30? Τι απορρυπαντικό βάζεις? βάζεις και μαλακτικό?

LIL κι εγώ έπαθα πλάκα όταν πήρα τα πρώτα του ρουχαλάκια και ακόμα παθαίνω. Παρήγγειλα κάτι γαντάκια για το ξίσιμο και ένα σκουφάκι και όταν ήρθαν έπαθα πλάκα το πόσο μικροσκοπικά είναι. Ο πεθερός μου μου λέει σε γατί θα τα φορέσεις? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EAN EINAI ΠΟΛΥ ΒΡΩΜΙΚΑ ΜΕ ΓΑΛΑΤΑ ΚΤΛ ΦΥΣΙΚΑ ΣΤΟΥΣ 30 ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΦΡΕΣΚΑΡΙΣΜΑ ΜΕ ΚΡΥΟ ΝΕΡΟ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΓΑΝΤΑΚΙΑ Κ ΔΕΝ ΤΑ ΕΒΑΛΑ ΚΑΘΟΛΟΥ.Η ΣΑΝΤΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΝΥΧΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΓΡΑΤΖΟΥΝΑΝΕ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ Κ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΑΡΑΝΤΗΣΕΙ ΔΕΝ ΜΑΚΡΑΙΝΑΝ ΤΟΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΤΑ ΕΧΩ ΑΘΙΚΤΑ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΕΠΙΓΟΝΤΩΣ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΝΤΟΥΛΑΠΑ!ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΒΟΛΕΨΩ ΟΛΑ;;;;;ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΟΥΝΙΑ ΜΕ ΣΥΡΤΑΡΙΑ..ΠΟΣΗ ΩΡΑ Κ ΑΚΟΜΑ ΧΑΜΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ!ΧΑΧΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ...ΩΡΑ Κ ΜΑΜ Κ ΧΑΛΑΡΩΣΗ..ΑΥΤΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ..ΠΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ.ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ;ΒΟΛΤΑΡΕΤΕ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας εγκυούλες, παλιοκαιρος πάλι σήμερα...πως ειστε? εμενα η μικρή ειναι καλύτερα σήμερα μεχρι 37 και 3 έχει φτασει ο πυρετός, εχει βέβαια μυξούλες αλλά απο οτι φαινεται εγώ μαλλον την έχω γλιτώσει.

Αριάδνη η έκπληξη συνεχίζετε μέχρι τη β επιπέδου τοτε που θα παει θα μάθεις σιγουρα. Πάντως δεν νομιζω οτι ισχυει 100% οτι αν δεν φαινεται ειναι κοριτσάκι. Ειναι θέμα θέσης και πως εχει τα ποδαράκια του γιατι εμένα και στην κορη μου και στον μπεμπη το φύλλο μου το ειπαν στην αυχενική με επιφύλαξη και τελικά έπεσαν μεσα. Με γεια τα ρουχαλάκια τα πήρες σε πολύ καλή τιμή!

tsevoula μην αγχώνεσε πολύ για το μετά με το μωρό μου το λεγαν και δεν το πιστευα αλλά σε δύο μερες γνωρίζεις τα πάντα και εισαι σίγουρη οτι κάνεις το καλύτερο για το μωρό σου!

Ναταλια τέλεια τα νέα του μπέμπη σας και ο μπαμπάς χαζομπαμπάς απο τώρα...και που να γεννηθει δηλαδή τι έχει να λεει!

Μαρια συλληπητήρια για τον παππού, να κάνεις κουράγιο κοριτσάκι μου και να χαιδευεις την κοιλίτσα σου.

Νάνσυ σιγα σιγά με τις δουλειές εσύ μη το παρακάνεις. Λιγα λιγα και μεχρι να γεννήσεις θα έχουν γινει ολα. Αχ ντουλάπα θελω και εγώ σκέφτομαι μολις ξεκινήσω την μικρή παιδικό σε κάνα μηνα δηλαδη να αρχίσω απο την ντουλάπα και δεν ξέρω που θα τα βάλω...

Λια καλώς τους δέχτηκες τους γονεις σου και με γεια τα ομορφα πραγματάκια που σου φέρανε για τον μπέμπη σου!

Φιλιά σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και καλορυζικο το νεο μας ποστακι!!!αντε και εις ανωτερα!!!!

ΜΑΡΑΚΙ συλληπητηρια και κουραγιο κοριτσακι μου!!!

εγω κοριτσακια σηκωθηκα απο τις 9 σημερα ,ηταν ευκαιρια να κανω τις δουλιτσες μου μιας και ο συζυγος δουλευε!σιδερωσα,εβαλα 2 πλυντηρια,σκουπισα ξεσκονισα και πηγα μεχρι το σουπερ μαρκετ!αυτα.....

τωρα εχω αραξει στον καναπε και με το ζορι κουναω τα ποδια μου!!!.αυτη η μεση με εχει τρελλανει!!οπως και καουρες κοριτσαια τα τελευταια 3 βραδια με εχον σκισει...!δεν ξερω τι να κανω πια!μολις παω να ξαπλωσω αρχιζουν.

σημερα το βραδυ θα βγουμε για φαγητο με κατι θειους του αντρουλη μου ....θα κτηνιασω παλι!!!!

παω για μπανακι και μολις κανω καφεδακι τα ξαναλεμε!!

φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορτσούδια μου????

Εγω θα φύγω πάλι σ/κ και θα μου λείψετεεε!!!!Ελπίζω να μη μας πάρει ο αέρας γιατι φυσάει τα μάλα!

Να σας βρω με καλά νέα οταν γυρισω,να περάσετε καλά και να φάτε καλά!!Γενικως..

Να με σκεφτεστε :oops::roll::lol:

ΦΙΛΙΑΑΑΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι και εγω αργησα λιγο γιατι απο το πρωι εχω νευρα παρα πολλα σε σημειο να κλαιω για να ηρεμησω, η μικρη εγινε ανταρτης και δε γουσταρει να τρωει και απο το πρωι μ'εχει πριζομενη και γιατι ξεσπασα στο κλαμα και ηρεμησα... αλλα φυσικα δεν την αφησα να περασει το δικο της(δηλαδη να μη φαει τιποτα ολη την ημερα) ας εκλαιγε την ταισα!!!! τελοσπαντων ελπιζω αυριο που θα παω στο πατερα μου να μη εχω τοσα νευρα και να φαει ησυχα η μικρη γιατι πραγματικα θα τη κρεμασω αναποδα (θα δω και τη νυφη μου αυριο και θα ανοιξει η καρδια μου...)....

τα δικα σας τωρα....

αριαδνη μου παλι δεν το ειδες το φυλο??? καλα δεν εφαγες σοκολατα??? βρε πραγματικα δεν εχεις σκασει απο την αγωνια???

ανθη μου εγω τη κορη την εκπαιδευσα αμεσα μολις εμαθα οτι ειμαι εγκυος στο δικο της κρεβατι και πλεον κοιμαται εκει εδω και 4μηνες περιπου.... αντε να τον βαλεις στο δικο του να δεις τι καλα που θα του αρεσει..

βρε καρολινακι μολις τα διαβασα μου ηρθε ξινιλα γλυκα και αλμυρα μαζι!!! πως τα καταφερες???

μαριαγιωργος τα θερμα μου συλλυπητηρια...

νανσυ μου ξεκινα απο τωρα σιγα σιγα γιατι θα τρεχεις και δεν θα προλαβαινεις... βαλε και τη σαντυ να σε βοηθαει να στα βαζει στο πλυντηριο ή να σου δινει τα μανταλακια οπως κανει και η δικια μου!!!

πολλες φορες τοχω πει αυτο με τα χαλια γιαυτο εχω μονο στο σαλονι χαλια, στο υπολοιπο σπιτι χαλακια που μπαινουν στο πλυντηριο!!!

τις τελειωσες τις ντουλαπες βρε θηριο???

καγκουρακι μου εχεις 2 δωματια για τα παιδια ή ενα??? αφου παει καλυτερα η κορη σου ενταξει ειναι... τη δικια μου τη σκατιαρα τι θα την κανω που δεν θελει να τρωει(βγαζει δοντια)

αννουλα μου φαε και για μας κανενα κοψιδακι!!!

λια μου καλα να περασεις.... σου χριαζεται θα αλλαξει και η ψυχολογια σου αμεσως!!!

πασχαλιτσακι welcome back!!!! μεχρι να μας διαβασεις θα ανοιξουμε και το 4ο!!! :lol::lol:

εστε μου αν ειναι με ματακια πλαστικα που μπορουν να φυγουν ή να σπασουν εγω τα βαζω σε μαξιλαροθηκη και θα τα πλυνω με το μωρουδιακο απορρυπαντικο και μαλλακτικο στο πλυσιμο στο χερι με 30βαθμους που θα πλυνω του μικρου τα ρουχα(τα κουκλια που θα παιζει ο μικρος οχι ολα). αν δεν εχει τετοιο προγραμμα βαλτο στο πολυ ευαισθητα.

γαντακια δεν του περνω γιατι αν μου βγει σαν τη κορη δεν θα μεινε γαντι για γαντι στη θεση του!

οσο για το σχεδιο που σου ειπα οταν θα το κανω στο φωτιστικο μου θα το δειξω πως ακριβως γινεται.... και εγω δεν ειμαι της καλλιτεχνιας πιο πολυ ειμαι της διακοσμησης!!!

λιλ μου καλως τους δεχτηκες τους δικους σου... και με γεια τα πραγματακια σας... και εγω συγκινηθηκα που ξαναδα τοσο μικροσκοπικα αφου εβγαλα της σαντυς και τα συγκρινα επειδη δεν το πιστευα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΓΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΝΑ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΝΤΟΥΛΑΠΑ..ΕΙΧΑ ΕΚΕΙ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΣΕΜΕΝ ΤΡΑΠΕΖΟΜΑΝΤΗΛΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑΜΟΥ...ΣΤΡΙΜΩΞΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΔΙΑΣΩ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΡΤΑΡΙ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΟΠΩΣΔΗΠΟΥΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ ΣΤΗΝ ΚΡΕΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΟΣΤΙΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ 500..ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΘΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΛΑΘΙ ΜΠΑΜΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΒΑΖΩ ΑΣΗΜΕΝΙΟ Κ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΩΣΤΗΝ ΓΩΝΙΑ ΣΤΟ ΚΕΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΚΟΜΟΔΙΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΕΚΕΙ ΤΑ ΣΕΜΕΝ ΠΟΥ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΣΠΑΝΙΟΤΑΤΑ. ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΟΔΕΨΟΥΜΕ Κ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ ΑΧ ΠΟΣΟ ΖΗΛΕΥΩ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΧΤΡΑ ΔΩΜΑΤΙΟ ΝΤΠΟΥΛΑΠΑ Η ΕΣΤΩ ΑΠΟΘΗΚΗ ΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ..ΕΝΑ ΠΑΤΑΡΙ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΑΥΤΟ ΦΗΣΚΑ!!!ΧΑΧΑ Κ ΕΧΩ ΠΕΤΑΞΕΙ Κ ΕΝΑ ΣΩΡΟ...ΕΜ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΕ ΑΠΟΘΗΚΕΥΤΙΚΟ ΧΩΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΕΡΑ!ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΧΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ..ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΧΩΡΟ ΑΠΟ ΠΑΠΛΩΜΑΤΑ ΚΟΥΒΕΡΤΕΣ ΚΤΛ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανσυ μου στειλτα μου καλε εδω που εχω χωρο!!! να φανταστεις ενα φυλλο ντουλαπα τοχω γεματο γαλατα της μικρης!!!! εγω σωθηκα που εχω συρταριερα μεγαλη στο παιδικο... αυτο που θαθελα ειναι ενα ντουλαπι (ντουλαπα) για το μπανιο αλλα θα περιμενω το λιντλ να φερει! να κοιτας βρε και εσυ στο λιντλ μη φερει καμια συρταριερα (εχω παρει επιπλα απο τα λιντλ και μουχουν βγει γερα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia kai kaloriziko to neo postaki! kairo exo na grapso! aleka gia tin listoula mas to onoma mou einai xristina kai eimai 28 xronon. tora gia to pou tha genniso, den to exoume apofasisei akoma! exo rantevou tin deytera sto giatro kai exo agonia na do ta zouzounia mou :) :).

den exo agorasei polla pragmata akoma mono kati fanelakia kai pipiles! prepei na ftiakso listoula gia na min ksexaso na ta paro ola! koritsia eseis ksexnate? ego sunexeia ksexnao :/ thelo na paro kati apo to domatio mou kai molis ftaso ekei ksexnao :/

exoume megali ntoulapa sto paidiko kai exthes tin adiasame! eixa mazepsei pragmata pou den mou xreiazontai kai ta dosame. ti xroma tha bapsete ta domatia???

filakia se oles ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε βρε και ανυσηχησα!!!! και εγω το εχω με το ξεχασιο αλλα για κατι να κανω αμεσα!!! αντε ετοιμαζεσαι να ετοιμαζεσαι και εσυ αλλα σιγουρεψε τα φυλα για νασαι σιγουρη προτου αγοραζεις....

επειδη εμεις εχουμε ενα δωματιο για τα παιδια το μισο θα παραμεινει ροζ οπως ειναι τωρα και το υπολοιπο μισο θα βαφτει μπλε στο ιδιο τονο(κωδικο) με το ροζ και θα βαλω κοριτσιστικα αυτοκολλητα στο τοιχο καστρο και πριγκιπισσες στο κρεβατι της απο πανω και στο αλλο μισο στο μπλε θα βαλω καστρο με ιπποτες και δρακους(παλι απο την ιδια εταιρια οπως το κοριτσιστικο) πανω απο την κουνια του... τα επιπλα μου ειναι στο καφε του ξυλου... αααα θα βαλω και καποιες λεπτομεριες γκρι ή ασημι για να σπασω τη διχρωμια!!!

αν θες βοηθεια για τη λιστουλα σου εδω ειμαστε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!Ειστε καλα?

Εγώ πήγα σινεμά σήμεραμε κάτι φίλους και μετα γουρουνιασαμε...κατι πιτες,, σουβλάκια κλπ..Κοντεύω να σκάσω τώρα...

Αλέκα βλέπω με κατοχύρωσες στην λίστα για κοριτσάκι!!!!!Για να δουμε...Εχω σκασει απο την αγωνία δεν λες τίποτα..αλλά και γώ πια καταβάθος πιστεύω κορίτσι..

Αυριο επιστρέφω στον αντρουλη μου, να δώ και σε τι κατασταση θα βρώ το σπίτι!!!Αν και δεν έχω παραπονο, ξέρει οτι θα βάλω τις φωνές και συνήθως το χει τακτοποιημένο!!

Φιλάκια κορίτσια και καλό ξημέρωμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Polu oraio tha ginei to domatio :) :) otan to teleiosete na anebaseis fotografies na to dume :)

ego to mono pou exo sto domatio einai mia megali ntoulapa. tha paro 2 kounies me surtariera/allaksiera. an einai telika 2 agorakia tha bapso to domatio mple anoixto.

an boreite na mou peite ti exete agorasei kai ti prepei akoma na parete tha einai megali boitheia gia mena! ;)

ta aytokollita apo pou ta pires? brika kapoies etairies sto internet kai mou eipan oti uparxei megali poikilia sta jumbo.

kalinixta...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

beboula mia ap'ta idia k ego polu ksexnao...anebaino pano sta domatia k ksino to kefali giati ekana toso kopo na anebo??????? :):) laxaniazoume kiolas... to domatio to exo oudetero xroma..oxra me 2 kolones tis ekana moka..oi kourtines mou i kounoupiera k to xali einai roz..to xali den einai paidiko,apla exei perirga sxediakia gia na to exei k otan megalosei..den exo oyte ntoulapa,oute syrtariera..tha paroume alla pote den ksero..polles afraggies..pantos aleka polu kali i idea tis diakosmisis!!koritsia mou sas kalunixto...filakia se oles tis kilitses!!!!!!!! :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γλωσσοκοπάνες εγκυούλες!!!Ευτυχώς τα ΣΚ γράφετε λιγότερα και έτσι δε χάνω την μπάλα! Σήμερα ξυπνήσα το πρωί, πήρα τον Πάνο και πήγαμε στη νονά του-κολλητή μου. Καλά περάσαμε μέχρι την ώρα που ήρθε στο σπίτι μια θεία της κολλητής μου. Από εκείνη την ώρα ο Πάνος ήθελε να φύγουμε και έκλαιγε σιγανά με παράπονο..Ακόμα και όταν έφυγε η θεία ο Πάνος συνέχισε με αυτό το τροπάριο :?:? ....Τον ρώτησα τι τον πείραξε αλλά δεν μου είπε. Στεναχωρήθηκα πάντως γιατί και η νονά του λυπήθηκε :(:(:(:( ....Είναι τόσο κοινωνικό παιδάκι και μου έκανε εντύπωση που αντέδρασε έτσι..Τέλος πάντων..

Τσεβούλα κι εμένα μου την έχει δώσει ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ο παλιόκαιρος :evil::lol::lol: Πιο πολύ μου τη δίνουν οι εναλλαγές ζέστης-κρύου και το φυσικό επακόλουθο των ιώσεων..Όλος ο κόσμος άρρωστος! Επιδημεία :evil::evil::evil: Εγώ πάλι γυμναστική δε θα μπορούσα να κάνω ούτε μισή ώρα :?:?:lol::lol: Όσο για τη δουλειά, απλά προσαρμόζομαι στις καταστάσεις....Σίγουρα πάντως απολαμβάνω το καθισιό!!!Δεν είμαι από τους ανθρώπους που δε θέλουν να κάθονται. Είμαι από αυτούς που δεν έχουν τη δυνατότητα να κάθονται.

maxim ο αντρούλης σου έχει τρελαθεί με το γιο του ε;;; Θέλει να του μοιάσει;;;; Λένε ότι τα αγόρια μοιάζουν στις μαμάδες..ΦΗΜΕΣ! Ο γιος μου μοιάζει στον άντρα μου. Εγώ βλέπω ομοιότητες και με μένα αλλά μόνο εγώ ή όσοι δεν έχουν γνωρίσει τον άντρα μου...

este καλύτερα οι παλιές που δεν ήξεραν φύλο :lol::lol::lol: Στο πρώτο όπως είπα ήμουν σίγουρη πως έχω κοριτσάκι.Έκανα λάθος :lol::lol: Τώρα στο δεύτερο έλεγα από πριν μείνω έγκυος πως θέλω να ξανακάνω αγόρι για να έχει καλή παρέα ο Πάνος μου. Όταν έμεινα έγκυος ήμουν σίγουρη πως έχω αγόρι. Σίγουρη όμως. Όταν ο γιατρός μου είπε κορίτσι έμεινα κάπως έτσι :shock::shock::shock: .....Έχω φοβερό μητρικό ένστικτο. Ή μάλλον με επηρεάζουν τα θέλω μου. Αν τώρα μου πει ότι έκανε λάθος και έχω αγόρι θα σπαστώ γιατί τόσο καιρό το έχω δέσει και τα σκέφτομαι όλα ροζ. Άσε που βγήκαν στην επιφάνεια παλιά απωθημένα για κορίτσι :lol::lol::lol::lol::lol: Γερά να είναι τα ζουζουνάκια! Το φύλο πάντως έχει ένα σασπένς!

ΜαρίαΓιώργος συλλυπητήρια για τον παππού σου. Είναι πράγματι σκληρό που έχασες και τον μπαμπάκα σου σε τόσο μικρή ηλικία...Προσπάθησε να μη στεναχωριέσαι πολύ στην κατάστασή σου. Όσο είναι εφικτό τουλάχιστον...

Lia το τσάκισες το προφιτερόλ;;; Εγώ σήμερα τσάκισα καταϊφι (μισό κομμάτι), μπακλαβά (άλλο μισό κομμάτι) και λίγο κεκάκι σοκολάτας με τον καφέ μου!

Αύριο πάλι θα μου φταίει η ζυγαριά :lol::lol::lol:

Lil με γεια τα πρώτα ρουχαλάκια του μωρού σου! Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη δεν τα άφηνα από την αγκαλιά μου τα πρώτα ρουχαλάκια του γιου μου! Επίσης πήγαινα βόλτα το καρίτσι στο σπίτι μέσα και με κοίταζα στον καθρέφτη :lol::lol::lol::lol: Ως έγκυος εννοείται τα έκανα όλα αυτά :lol::lol::lol:

Κατερινάκι χαίρομαι πολύ που η Αγγελικούλα είναι καλύτερα! Άντε για να κοιμηθείς κι εσύ χωρίς ξενύχτι!

Αλέκα μου υπομονή με την κόρη σου! Φάση είναι και θα περάσει ;) Ο Πάνος κοιμάται σε κρεβατάκι.Έκανα την κούνια του κρεβάτι. Το θεωρεί λοιπόν το δικό του μικρό κρεβατάκι! Του άρεσε η αλλαγή. Σιγά σιγά όμως αρχίζει να του αρέσει η ιδέα του μεγάλου κρεβατιού ΕΥΤΥΧΩΣ! Σήμερα έκανα μια πρώτη έρευνα αγοράς!

Αριάδνη το μωρό σου σας το φυλάει για έκπληξη το φύλο!! Στη Β Επιπέδου λογικά θα μάθεις!

Αυτά και για σήμερα! ΦΙλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ.ΣΗΜΕΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΜΕ ΞΥΠΝΗΣΕ ΝΩΡΙΣ ΝΩΡΙΣ..Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΠΑΛΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ.ΑΛΕΚΑ ΕΧΩ Κ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ.ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΣΤΗΝ ΣΑΝΤΥ.ΤΗΝ ΑΔΕΙΣΑ Κ ΕΒΑΛΑ ΟΛΑ ΤΗΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΤΗΣ ΠΟΥ ΠΡΙΝ ΕΙΧΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΜΩΣ ΤΗΣ ΠΗΡΑΜΕ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΕ 470 Κ ΕΧΕΙ ΔΥΟ ΜΕΓΑΛΑ ΣΥΡΤΑΡΙΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΕΒΑΛΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ Κ ΠΕΤΣΕΤΕΣ ΣΤΟ ΕΝΑ Κ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΒΛΕΠΩ ΕΤΣΙ ΠΩΣ ΑΥΞΑΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΝΑ Β

ΑΖΩ Κ ΤΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ.ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΓΕΜΙΣΕΙ 1 ΜΕΓΑΛΟ ΡΑΦΙ ΤΗΣ ΜΕ ΧΕΙΡΟΤΕΧΝΙΕΣ ΜΑΡΚΑΔΟΡΟΥΣ ΠΛΑΣΤΕΛΙΝΕΣ ΚΤΛ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΕΙ.ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κ ΣΚ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΒΟΛΤΕΣ.

ΤΗΝ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ.ΑΛΛΑ ΣΙΓΑ ΜΗ ΤΟΥΣ ΦΤΑΝΕΙ ΑΦΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΣΑΝΤΥ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΦΙΣΚΑ.ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΔΕΙΑΣΩ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΗ ΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΖΩ Κ ΕΚΕΙ.ΟΙ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΕΣ Κ ΤΑ ΠΑΠΛΩΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΣΟ ΧΩΡΟ ΠΙΑΝΟΥΝ.

ΑΥΤΑ ΕΧΘΕΣ ΜΟΝΟ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΠΗΓΑΜΕ (ΔΟΥΛΕΥΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ)ΑΛΛΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΧΑΜΟΣ Κ ΔΕΝ ΚΑΤΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΜΗΝ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ Η ΜΙΚΡΗ.

ΑΥΡΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΒΑΛΟΥΝ ΤΟ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΦΑΡΜΑΚΑ..ΠΩΣ ΤΟ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΑΥΤΟ...ΑΝΤΙ ΝΑ ΧΩ ΛΕΦΤΑ ΣΤΟ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσυ γαντάκια ένα σετ πήρα και θα δούμε αν μου χρειαστούν θα πάρω κι άλλο. Εδώ χρειαζόμαστε χώρο εμείς με το ένα πόσο μάλλον εσύ με τα 3 :DLia καλά να περάσεις και να προσέχεις μην κρυώσεις.

Μην μιλάτε για γλυκάαααα!!! Έχω να φάω γλυκό τουλάχιστον 3-4 βδομάδες :cry:

Αλέκα ναι ανυπομονώ να μου δείξεις την διακόσμηση. Κουράγιο με την κοράκλα και υπομονή.

Εγώ χτες πήγα στον μαραγκό-κουμπάρο μας να διαλέξω ξύλο και χρώμα για την ντουλάπα. Θα γίνει τέλεια. Είναι μπεζ με νερά οριζόντια πιο σκούρα και θα την κάνουμε δίχρωμη με πιο σκούρο καφέ-φυσικό ξύλο. Επίσης, θα μου φτιάξει συρταριέρα-αλλαξιέρα αλλά φυσικά πιο μεγάλη από αυτές του εμπορίου με το ίδιο ξύλο της ντουλάπας. Πόμολα λέω να βαλω παιδικά στην ντουλάπα, κάτι κίτρινα φεγγαράκια που είχα δει σε ένα site γιατί έχει η κούνια ένα μεγάλο κίτρινο φεγγάρι. Έχει και η κούνια συρτάρια οπότε πιστεύω να την παλέψω από χώρους. Το στρώμα αλλαξιέρας έχει στάνταρ διάσταση? Και τι στρώμα με συμβουλεύεται να πάρω? Είδα και pvc είδα και βαμβακερά στο ιντερνετ. Μετά γύρισα άρον άρον από την πείνα μου, έφαγα με λύσσα τα μακαρόνια με σάλτσα, έκανα μπανάκι και την έπεσα για ύπνο. Το απόγευμα πήγαμε βόλτα στα κουμπάρια μας και γύρισα 2 το πρωί. Τρελάθηκε να με χτυπάει ο μπέμπης χτες μάλλον επειδή έφαγα πίτσα που τόσο λαχταρούσα εδώ και καιρό. :lol:

Κάτι άλλο στις δευτερομανούλες. Έχω ένα άγχος ότι μόλις γεννηθεί το παιδί θα χρειάζομαι πάντα κάποιον να με βοηθάει. Αυτό ισχύει η θα μπορέσω να την παλέψω και μόνη μου με τον μπέμπη. Γιατί ιδιαίτερη βοήθεια δεν θα έχω. Ο άντρας μου δουλεύει συνέχεια και δεν θα έχει διάθεση και η μάνα μου μένει πολύ μακριά για να έρχεται συνέχεια. Την πεθερά μου την έχω από κάτω η οποία θα μου φτιάχνει πιστεύω κανά φαι. Αυτο. Επίσης, στην αρχή σκεφτόμουνα να μείνω σε μονόκλινο για να μείνει ο σύζυγος το βράδυ να με βοηθάει αλλά είναι πολλά τα λεφτά και σκέφτηκα ότι θα έχω έτσι κι αλλιώς τις μαίες για ότι θέλω, οπότε μάλλον θα καταλήξω σε δίκλινο αν και δεν θέλω καθόλου κόσμο εκείνες τις μέρες με έχει πιάσει η στριμάδα μου παρόλο που δεν είμαι ιδιαίτερα αντικοινωνικό άτομο, αλλά επειδή κολλάω να την λέω κιόλας στους άλλους όταν με ενοχλεί κάτι, φοβάμαι μην τύχει καμία παράξενη συγκάτοικος (ωραία θα ήταν να μου τύχαινε μία από εσάς χαχαχαα :lol: ).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΣΤΕ!

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΒΑΜΒΑΚΕΡΟ Κ ΤΟ ΒΑΖΩ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ.ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΝΟΜΙΖΩ ΙΔΙΑ ΔΙΑΣΤΑΣΗ ΕΧΟΥΝ ΟΛΑ.ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΒΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ ΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ.

ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΑΝΤΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ Κ ΜΑΓΕΙΡΕΥΑ Κ ΔΟΥΛΕΙΕΣ.ΠΕΡΑΣΑΜΕ Κ ΚΟΛΛΙΚΟΥΣ.ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ.ΕΓΩ ΜΕ ΤΑ ΤΡΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΩ.ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΦΑΩ Κ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ..ΧΑΧΑ.

ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ.Κ ΤΙ ΔΕ ΘΑ ΔΙΝΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΑ ΤΟ ΛΑΧΕΙΟ Κ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΕ ΜΟΝΟΚΛΙΝΟ.

ΣΤΗΝ ΣΑΝΤΥ ΗΜΟΥΝ ΤΥΧΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ 5 ΜΕΡΕΣ ΤΙΣ 3,5 ΗΜΟΥΝ ΜΟΝΗ ΜΟΥ.ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΜΕΡΑ ΦΥΓΑΜΕ ΣΤΙΣ 11 ΤΟ ΠΡΩΙ.ΕΥΤΥΧΩς!!!!Η ΔΙΠΛΑΝΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΠΛΑ ΠΛΑΚΩΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΟΙ Κ ΓΙΝΟΤΑΝ ΧΑΜΟΣ ΜΠΑΙΝΑΝΕ ΒΓΑΙΝΑΝΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ.ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΦΥΓΩ ΠΩΣ Κ ΠΩΣ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΗΜΟΥΝ ΚΑΛΑ Κ ΜΠΟΡΟΥΣΑ Κ ΕΒΓΑΙΝΑ ΕΞΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΑ Κ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΣΤΗΝ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΟΧΙ ΟΤΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΟΥΣΑΝ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΗΜΟΥΝ Κ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΘΟΝΤΟΥΣΑΝ Κ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ Κ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΠαΡΕΑ.ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΗΡΘΘΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ Κ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ Κ ΝΤΡΕΠΟΜΟΥΝ ΕΠΕΙΔΗ ΦΟΡΑΓΑ 3ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ Κ ΦΑΙΝΟΝΤΟΥΣΑΝ ΔΕΝ ΣΗΚΩΘΗΚΑ Κ ΕΚΑΤΣΑΝ 3ΩΡΕΣ..

ΤΩΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΠΙΤΙ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΜΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΩΡΕΣ ΜΟΝΗ ΜΟΥ.Κ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΛΟΓΙΚΑ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΝΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ Κ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙ Κ Η ΜΙΚΡΗ.ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΘΑ ΧΟΥΝ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΚΑΠΟΙΕΣ ΩΡΕΣ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ.ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΝ ΑΝ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΔΟΥΝ ΕΣΤ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΓΚΥΟ..ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΤΑΞΙΔΕΨΩ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ.

ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Κ ΠΑΛΙ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥΝ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΑΙ ΤΥΧΕΡΗ Κ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ..ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΜΟΝΟΚΛΙΝΟ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσυ καλημέρα. Τι διάσταση είναι το στρωματάκι που πήρες μπορείς να δεις? Γιατί στο ιντερνετ έγραφε ένα 70χ75 και μου φάνηκε πολύ μεγάλο. Όταν λες ήσουν τυχερή που ήσουνα μόνη σου? Είχες δίκλινο και απλά έτυχε να μην υπάρχει κάποια δίπλα σου. Αχχχχχχχχχ αυτα με τα σόγιααα δεν τα μπορώ καθόλου. Αχχχ τι θα κάνω? Μήπως να μιλήσω με τον γιατρό να με κανονίσει σε άδειο δίκλινο? :lol: Θέλω να έχω και το rooming in του τεστιν μονίμως το πυρεξάκι δίπλα μου και αν πλακώνει και η σάρα και η μάρα και είμαι και 1η φορά μανούλα θέλω και πολύ να μάθω να θηλάζω (που δεν παίζει να το κάνω μπροστά σε κόσμο :evil: ) Έχω ένα άγχος. Πήρα τηλ στο Λητώ και μου είπανε για δίκλινο 4000 :shock: Είναι παααρα πολλά. Θα πάρω και 1500 από την ασφάλεια και ευελπιστώ και 900 επίδομα τοκετού αν υπάρχει μέχρι τότε, άλλα και πάλι δεν βγαίνουν. Από την άλλη σκέφτομαι 4 μέρες είναι αλλά και 4 μέρες πολύ σημαντικές για μένα και το μωρό, γιατί μόνο εκεί θα έχω βοήθεια για να μάθω από μαίες. Η μάνα μου τσαντίζεται όταν της λέω ότι δεν θέλω κόσμο. Προφανώς θέλει να μας επισκεφτεί το κακό συναπάντημα :twisted:

Ερώτηση: Σφήνα για το μωρό χρειάζεται τελικά? Για την αρχή για να στέκεται στο πλάι. Φοβάμαι μην έχω έννοια συνεχώς (που θα έχω ανεξαρτήτως :lol: ) μπας και πέσει τ'ανασκελο ο μπεμπης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΡΙΑΔΝΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΦΥΛΟ ΤΩΡΑ ΣΤΙΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ....

ΛΙΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ Κ ΛΙΓΟ...

ΛΙΛ ΜΟΥ ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ Κ ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΣΟΥ....

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΧΑΖΟΜΠΑΜΠΑΣ ΔΕΝ ΛΕΣ ΤΠΤ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΟΤΑΝ ΓΕΝΗΘΕΙ... ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΠΡΑΒΟ ΕΠΛΙΖς ΝΑ ΜΙΝ ΞΑΝΑΑΝΕΒΕΙ Ο ΠΥΡΕΤΟΣ...

ΝΑΝΣΥ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΧΩΡΟ ΕΙΝΑΙ Κ ΜΙΚΡΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΩ Κ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΙΣΑ ΙΣΑ ΧΟΡΑΝΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ... ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΘΑ ΤΑ ΠΑΩ ΔΙΠΛΑ ΣΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΣΤΗ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟΥ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΑΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ....

Κ ΕΓΩ ΕΠΛΥΝΑ ΧΘΕΣ ΚΑΤΙ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΜΙΝ ΤΑ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ Κ ΤΑ ΕΠΛΥΝΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ....Κ ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΕΥΑΙΣΘΗΤΑ Κ ΕΝΑ ΓΙΑ ΒΡΕΘΙΚΑ ΡΟΥΧΑ ΑΛΛΑ ΕΠΙΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΘΑ ΜΕ ΕΣΦΑΖΕ ΑΜΑ ΧΑΛΟΥΣΕ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΤΑ ΕΠΛΥΝΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ....ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ Ο ΠΑΤΟΣ ΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ Κ ΔΟΥΛΕΙΣ Κ ΨΩΦΙΣΑ ΤΕΛΕΙΩΣ.....

ΕΣΤΕ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΕΜΕΝΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΔΙΠΛΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ Κ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΩΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΟΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΕΧΩ ΒΟΗΘΕΙΑ....

ΒΕΒΟΥΛΑ Κ ΕΓΩ ΞΕΧΝΑΩ ΠΟΛΥ Κ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΤΑ ΓΡΑΦΩ ΟΛΑ ΑΚΟΜΑ Κ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΣΤΟ ΣΟΥΠΕΡ Κ ΠΑΛΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ...

ΑΝΘΗ ΜΟΥ ΝΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ..ΒΑΣΙΚΑ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΟΙΑΖΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΑΣ ΠΕΡΝΑΝΕ ΓΙΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΟΠΟΤΕ ΚΣΕΡΩ ΟΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΜΟΙΑΖΕΙ Κ ΣΤΟΥΣ ΔΥΟ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας... δεν κοιμηθηκα καθολου καλα η μικρη εκανε συνεχεια εμετους και τι εβγαζε φλεματα και μυξες... τουλαχιστον ξυπνησε ευχαριστα το πρωι!!!! τωρα να δω που θα την ταισω πως θα αντιδρασει γιατι απο το αυγο εφαγε 2 κουταλιες και τωρα προσπαθει να φαει μονη της και εχει γεμισει φρουτοκρεμα παντου!!!

σε λιγο θα σας σχολιασω ΟΛΕΣ....

παντως εστε μου μη κανεις ασκοπες αγορες ακου σφηνακι??? δε σου φτανει μια πετσετα να του βαλεις στη πλατουλα για να μη γυρναει??? χαλαρωσε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aleka δεν θα το αγοραζα αν χρειαζεται και η πετσετα ακόμα σαν σφηνακι στην πλατουλα. Εσείς βαζατε?

Περαστικούλια μωρεεε, αχ βασανίστηκε το παιδάκι σου γι'αυτό είχε γκρίνια :cry: Τουλάχιστον την τρώει την φρουτόκρεμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΕΣΤΕ ΜΟΥ 70χ75 Κ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΞΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΓΥΡΙΖΩ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.

ΝΑΙ ΕΙΧΑ ΔΙΚΛΙΝΟ Κ ΤΩΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΣΕ ΔΙΚΛΙΝΟ ΘΑ ΠΑΩ Κ ΘΑ ΔΩΣΩ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΚΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ.1200 ΘΑ ΠΑΡΩ ΕΑΝ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ.ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΤΡΙΚΛΙΝΟ Κ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΛΕΣ Κ ΗΣΟΥΝ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΗΤΑΝ.(ΜΗΤΕΡΑ)ΕΓΩ ΕΧΩ ΘΕΜΑ Κ ΜΕ ΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ..3ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΕ ΑΙΜΑΤΑ..ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΞΕΡΩ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΤΟ ΕΧΩ ΓΕΝΙΚΩΣ.ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΕΥΕΣΘΗΤΗ ΣΤΟ ΝΑ ΚΟΛΛΑΩ ΜΥΚΗΤΕΣ ΚΤΛ.ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΙΧΑΣΙΑΡΑ..ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ Κ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑ ΜΠΑΝΙΟ.ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΑΙΜΑ...Η ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΗΤΑΝ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ Κ ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΟΣΟ ΗΜΟΥΝ.ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ..Κ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!

ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ..ΜΑΚΑΡΙ..ΟΤΑΝ ΘΑ ΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ..

ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΑΝ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ Κ ΟΤΑΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΘΗΛΑΖΑ Α!Κ ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝ Κ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΘΗΛΑΣΑ Κ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ Κ ΤΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΚΑΤΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ..Κ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΑΣ ΠΟΥ ΠΑΜΕ Κ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΘΗΛΑΖΕΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΠΡΟΣΤΑ Κ ΤΟ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ..ΑΛΛΙΩΣ ΔΕ ΘΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑΤΙ Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΒΙΖΑΚΙΑΣ ΘΕΛΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ..ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Κ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΟΥ.Η ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ ΤΟΥ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΘΗΛΑΖΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ.Κ ΕΓΩ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ Κ ΔΥΟ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ;;;ΔΕ ΘΑ ΒΛΕΠΩ ΑΝΘΡΩΠΟ!!ΧΑΧΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ..ΜΟΝΟ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΕΣΗ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ.Κ ΓΕΛΑΜΕ ΚΙΟΛΑΣ!ΟΤΑΝ ΛΕΜΕ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ Κ ΤΑ ΒΥΖΙΑ ΤΗΣ ΝΑΝΣΥ..ΧΑΧΑ

ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΛΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ;ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ Κ ΑΛΛΟ ΤΡΙΑ!!ΕΔΩ ΠΡΟΧΘΕΣ ΣΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΦΡΙΚΑΡΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΒΛΕΠΕ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΠΕΡΑ ΔΩΘΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΤΗΣ..ΧΑΧΑ

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ..ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΝΟΙΩΘΩ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΖΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΟΠΟΙΟΣ ΜΑ Σ ΘΕΛΕΙ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...