Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΝΟ15!!!


Recommended Posts

Καλορίζικο & γουρλίδικο το Νο 15!!!Καλησπέρα κορίτσια μου!

Morouli μου, εύχομαι μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ χοριακή αύριο - θα αγωνιώ κ το ξέρεις...

Vango μου το ίδιο εύχομαι και σε εσένα σε λίγες μέρες, έτσι, να αρχίσουμε με πάρτυ το νέο ποστάκι!!! Κι όσο για συμπτώματα, προσπάθησε να μην τα σκέφτεσαι καθόλου, να είσαι ήρεμη, χαλαρή και αισιόδοξη!

Gioulaki, να χαίρεσαι το κοριτσάκι κ με το καλό και το αδερφάκι!!!

Anji μου & Diazάκι μου, πάτε καλά – μπράβο σας, μπράβο σας!!!!

Lagonisi - Tha_gino_manoyla , Babelicious

σε λίγο ξεκινάτε κι εσείς, με το καλό! Μμμμ, μήπως θα είμαστε μαζί;;;; Και η Μέλι μας παρέα! Ωραία!!!!

Lil μου, καλορίζικη η προικούλα του μωρού σας & καλοφόρετη να είναι!

Este & Χ+Μ ευχαριστούμε για τις ευχές! Φυσάτε, φυσάτε...

Littledancer μου, μην απαισιοδοξείς αγάπη μου! Είπαμε: αισιοδοξία, πίστη και ελπίδα, ακόμη κι αν πηγαίνουμε πίσω λόγω συνθηκών. Άλλωστε εσύ έχεις μπαρμπασταθάκια που σε περιμένουν όποτε είσαι έτοιμη, ναι;

Teri μου αγαπημένη, έχω να στεναχωρηθώ για τόσα άλλα (υποθετικό αυτό, προτιμώ να ζω στον κόσμο μου...), απλά προχθές, ε! Καταπιέστηκα αρκετά. Σας ευχαριστώ όλες για την συμπαράσταση κ εννοείται ότι τα πολλά-πολλά τα έχω κόψει...

Lia 25, σύντομα κ με έναν πόνο κορίτσι μου!

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερουδια!!!

Μωρουλι ειναι η μερα σου σημερα!! Περιμενουμε με αγωνια....

Dancer κριμα που θα πρεπει να το καθυστερησετε τοσο αλλα σκεψου οτι καθε εμποδιο ειναι για τα καλο του μωρου και δικο σας..Υπομονη κουκλιτσα ο καιρος θα περασει πολυ γρηγορα.Αν θυμαμαι καλα εχεις και τα μπαρμπασταθακια που σε περιμενουν!

Λιακι εφτασε και η σειρα σου για να παρεις στην αγκαλια σου το μωρακι!!!! :D

Καλη λευτερια και με ενα πονο :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μαρινα εισαι δυνατο κοριτσι!!θα περασει και αυτο ,οπως και τα υπολοιπα! Θα ερθει το μωρακι και σε εσας,και θα σας φερει χαρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anji θα κρατάς ένα τέτοιο σε 7 μήνες!!! τελεία και παύλα :DVango εγώ το μόνο σύμπτωμα που είχα και με έκανε να υποψιαστώ την 2η φορά ήταν τα δέκατα. Αισθανόμουν ζεστή και βάζω το θερμόμετρο και είχα 37 και κάτι. littledancer το καλό πράγμα αργεί να γίνει ;) τώρα πια το πιστεύω αυτο. Ευκαιρία είναι το καλοκαίρι να προετοιμάσεις την κοιλίτσα σου βάζοντάς την να ζεσταίνετε στον ήλιο. Εγώ φέτος πρώτη φορά έκανα τόσα μπάνια και τόση ηλιοθεραπεία (με μέτρο βέβαια μην πάθουμε και εγκαύματα) και ιδου τα αποτελεσματα. Ένας μπέμπης στην κοιλιά. Εγώ εκτός από τα μπαρμπασταθάκια είχα βάλει και ένα φρέσκο (αυτό που βγάζει ο κυκλος μας) μήπως να το σκεφτόσουν και αυτό? Lia25 άντε με το καλό να κυλήσουν όλα ομαλά σου εύχομαι. Με ένα πόνο.

Μορουλι καλά αποτελέσματα περιμένουμε με αγωνία.

Άντε να φυσήξω κι εγώ δεν φύσηξα :D

ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lia μου έφτασε η ωρα......σε λιγες μερες θα εχεις το μωρο σου αγκαλια!!! :):)

Litle dancer....εγω ξερω οτι οτι γινεται ...γινεται για καλο!!

Καλύτερα να αργήσεις λίγο αλλα να μην υπάρχει κίνδυνοσ για το μωρακι.

Θα ερθει γρηγορα ο Νοέμβριος.......κοιτα να περασεις όμοιρφα το καλοκαίρι σου...και μετα θα εισαι ετοιμη για το νινακι που θα ερθει!!

Μαρινα μου εγω ξεκιναω με την περιοδο του Απριλίου.........εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα να φυσηξω κι εγω!!!φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφουουουουουουουουου!!!!!!!να χετε μια κατακοκκινη λιστουλα συντομα..μωρουλι που εισαι; τουγγι εγω δεν σου ευχηθηκα αλλα να σου ζησει ειμαι σιγουρη οτι περνας μεγαλες στιγμες!!!Λια με το καλο και με εναν πονο!!!!εγω δεν εχω καθολου συσπασεις..δεν ξερω τι ειναι αυτο.. :D για να δουμε ποτε θα αποφασισει να μας κανει εμφανιση η μικρη μπουμπου..λιτλ ντανσερ λυπαμαι που πρεπει να περιμενεις.. αλλα που θα παει ολα θα γινουν και θα ερθει η στιγμη να μας ανακοινωνεις τα ευχαριστα..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια, αν όλα πάνε καλά, λέμε να ξεκινήσουμε και εμείς με την περίοδο του Απριλίου. :D

Ένα επιπλέον άγχος το έχω βέβαια γιατί μάλλον πέφτω για ωοληψία-εμβρυομεταφορά μέσα στο Πάσχα....βλέποντας και κάνοντας βέβαια!

Little dancer υπομονή γλυκιά μου...

Ευχαριστούμε πολύ εγκυούλες για τα φου σας! Ελπίζω να πιάσουν τόπο και γρήγορα να κοκκινίσει η λίστα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια τι κανετε??? :) σας ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σας :) ευχομαι σε εσας τα καλυτερα!! :D λιλ ντανσερ ολα θα πανε καθε εμποδιο λενε οτι ειναι για καλο,υπομονη να κανεις ο χρονος ειναι ο καλυτερος γιατρος !!!!twiggy μου τι υπεροχο ποδαρακι :D:D:D !!!!!!!να την χαιρεσε να ειναι δυνατη και γερη η πριγκιπισσα σου!!!cuando με το καλο να ερθει το μωρακι σου να ειναι γερο και δυνατο και με ενα πονο :D !!!και με το καλο να ερθουν ολα τα μωρακια !!!!!! μαρακι μου τι κανεις?????bebelicious με το καλο να ξεκινησεις την προσπαθεια σου !!!! εχετε νεα απο το μωρουλι????φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο το νέο ποστάκι!!! Μακάρι να φέρει σε όλες τις κοπέλες που προσπαθούν την τύχη που έφερε σε μένα το 14 και να μείνουν εγκυούλες!!

Μορούλι τι έγινε τελικά; Πότε κάνεις χοριακή;

Βάνγκο μια βδομαδούλα έμεινε! Κάνε υπομονή και θα μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!

babelicious καλή επιτυχία το Πάσχα. Κοντά είναι, μην αγχώνεσαι για τίποτα. Ξέρει ο γιατρός σου πότε θα σε προγραμματίσει!

Littledancer πολύ κρίμα που πρέπει να περιμένεις τόσο καιρό. Να σκέφτεσαι όμως ότι είναι για το καλό του μωρού σας, που κι αν αργήσει λίγο το σίγουρο είναι ότι θα έρθει.

Μελίπικτό μου εσύ τι κάνεις; Πότε με το καλό θα εμβρυομεταφερθείτε;

Tha gino manoula εσύ πότε ξεκινάς;

Γιουλάκι να χαίρεσαι την κόρη σου! Να τα χιλιάσει και στα επόμενά της γενέθλια να σβήνει κεράκια με το αδερφάκι της! Γιατρό πας την Πέμπτη τελικά ε; Θα περιμένουμε νέα σου!

Άντζι εγώ νόμιζα πως όλες στον πρώτο υπέρηχο ακούτε καρδούλα και γι' αυτό ανησύχησα. Εσείς πάτε την Τετάρτη ε; Αντε με το καλό!

Τουιγκάκι να σας ζήσει η μπέμπα σας! Πάντα γερή και δυνατή! Μια γλύκα είναι το πατουσάκι σας!!! Καλή λοχεία να έχεις!

Λία και cuando για να δούμε πότε θα χτυπήσουν την πόρτα τα μωράκια σας;

Σίγουρα κάποιες ξεχνάω... δεν μπορώ να θυμηθώ όλα όσα διάβασα!

Φιλιά σε όλες τις κοιλίτσες που φουσκώνουν να έρθουν με το καλό υγιή τα μωράκια μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, τα νέα μου!!! 0

Πάμε για την επόμενη κίνηση αλλά πρώτα απ όλα εξετάσεις. Θα παω στον γιατρό αφού έρθει η περίοδος και θα μάθουμε τι έφταιξε και τι πρέπει να κάνουμε.

Ζητάω συγνώμη που σαςκράτησα σε αγωνία αλλά καταλαβαίνετε. Δεν ξέρω πως και τι να νιώσω, είμαι λίγο παγωμένη μέσα μου μάλλον η άμυνα μου. Όμως δεν σας κρύβω όπως σας το είχα ανφέρει ότι το ήξερα, το ένιωθα. Τα πρώτα βράδυα κρατούσα την κοιλιά μου για να τα προστατέψω. Απο την Κυριακή το βράδυ όμως έπαψα να το κάνω και το ένιωσα.

Ευχομαι όλες να είστε καλά και να φέρετε καλύτερα νέα απο εμένα.

Σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μορουλι μας σε νοιώθουμε και το ξέρεις! Καταλαβαίνω, ξέρω ότι είναι δύσκολο. Λυπάμαι πολύ. Αλλά είπαμε και το λέμε συννέχεια, για μας δεν υπάρχει τέλος, μόνο νέα αρχή! Πάμε λοιπόν για την επόμενη. Ασε τα συναισθήματα σου, που τώρα μπλοκάρεις απο άμυνα, πάρε το χρόνο σου και θα βρείτε την άκρη με τον αντρούλη σου. Εύχομαι η επόμενη να είναι και η τυχερή!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Morouli μου,

Ξέρεις το πόσο λυπήθηκα... Αλλά! είπαμε: δεν το βάζουμε κάτω και δεν αφήνουμε τίποτα στην τύχη. Πάρε τον χρόνο που σου χρειάζεται ώστε να ηρεμήσεις κ να συνέλθει ο οργανισμός σου και μετά, συνεχίζεις δυναμικά! Είμαστε όλες δίπλα σου, η μια για την άλλη, σε όλες τις συνθήκες κ ειδικά τις δύσκολες στιγμές.

Μα, μην ξεχνάς, ότι αυτή την φορά έκανες πολλά βήματα μπροστά, ναι μάτια μου;

Όσο για μένα κορίτσια μου, τι να πω; Πάω κι άλλο πίσω... Χθες ήρθε η ακατονόμαστη, αρκετά νωρίτερα αυτή τη φορά (ίσως και γι' αυτό το "πρήξιμο" ;) ). Αυτό σημαίνει ότι πρακτικά πηγαίνω για Μάιο, καθώς η περίοδος του Απριλίου θα έρθει νωρίτερα απ' όταν θα γνωρίζω πώς πήγα με την θεραπεία. Ακόμα όμως κι αν θα το ήξερα νωρίτερα, τότε θα έπρεπε να αρχίσω διέγερση Μεγάλη Εβδομάδα, που νομίζω ότι το Κέντρο δεν θα λειτουργεί όλες τις μέρες... Οπότε... Κι άλλη καθυστέρηση...

Πάντα λέω ότι κάθε εμπόδιο για καλό, αλλά θα έχω καλή ανταπόκριση στις ορμόνες όπως 1 χρόνο πριν; Όχι, δεν έχω απογοητευτεί, απλώς προβληματίζομαι...

Πάντως, ό,τι και να θέλουμε, αν το σώμα μας δεν είναι έτοιμο, τίποτα δεν προχωράει (μια η προλακτίνη, μια η μήτρα, μια το ανοσοποιητικό).

Οπότε babelicious & lagonisi μου, μάλλον θα ξεκινήσετε πριν από εμένα...

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

morouli λυπαμε πολυ!!!να εισαι δυνατη και ολα θα πανε καλα !ευχομαι μεσα απο την καρδια μου η επομενη να ειναι η τυχερη!!!!δυστυχως ειναι το ποιο απαισιο συναισθημα!!!!!

μαρινα καθε εμποδιο λενε ειναι παντα για καλο.........ευχομαι να περασουν πολυ γρηγορα οι μερες!!!!diaz σε ποια εβδομαδα εισαι?????με το καλο να ερθει το μωρακι σου!!!!

ευχομαι σε αυτο το ποστ να ερθουν πολλα μωρακια!!!!!!!!ενα πολυ μεγαλο φφφοοοοοοοουυυυυυυυυυυυφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ!!!!!!!φιλια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

morouli σε καταλαβαίνουμε απόλυτα. Εγώ τα έχω περάσει αλλά μην το βάζεις κάτω και προπαντός μην βιάζεσαι. Χαίρομαι που θα κάνεις κι άλλες εξετάσεις. Όταν έχεις νέα από τον γιατρό σου γράψε μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καριτσια καλη επιτυχια ευχομαι και εγω με το 15!!!!!!!

tha ginw manoula με εχεις και στο 15 της λίστας και εχω παρει τα πάνω μου :lol:

morouli λυπαμαι πολυ πολυ. ευχομαι η επομενη να ειναι η τυχερη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μωρουλι γλυκο λυπαμαι τοσο πολυ!!!ευχομαι η επομενη να ειναι πιο τυχερη..υπομονη καλο μου!

Λια με το καλο το μωρακι σου!!!λες να βγει μεχρι τις 21;εγω δεν εχω συσπασεις δεν ξερω τι γινεται..χαχα...μαλλον θα κατσει εκει μεχρι το τελος..τα χω ολα ετοιμα ομως χεεχε...

καλη συνεχεια στις εγκυουλες και πολλα φφφφφφφφφφφφφφφφφουουουουουουουου!!!!!!!! σε οσες προσπαθουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα αγαπημένες μου!μπήκα να δω τα ευχάριστα για το morouli μας αλλά....morouli ότι και να σου πούμε ξέρω τώρα ότι σου ακούγονται μάταια αλλά εσύ μόνη σου θα νιώσεις καλύτερα,θα βρεις τη δύναμη και θα συνεχίσεις για το όνειρο.....θα έρθει το μωράκι σου και όλα αυτά θα φαντάζουν τόσο μακρινά!!!!!!!!twiggaki μας να σας ζήσει το κοριτσάκι σας!!!!!!! [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif] να είναι γερό και ευτυχισμένο πάντα!!!!!!!!!φαντάζομαι τα συναισθήματα θα είναι συγκλονιστικά και ανεπανάληπτα!!!!!!!!μακάρι να το ζήσουμε και οι υπόλοιπες γρήγορα!!!!!!!littledancer ,ξέρω ότι απογοητεύεσαι όταν πάνε πίσω τα πράγματα για κάτι που λαχταράμε τόσο πολύ,αλλά σκέψου ότι μπορεί και να πρόλαβες και κάτι δυσάρεστο το οποίο δεν θα σε αφηνε να χαρείς αυτό που ονειρεύεσαι τόσο καιρό!μιλάω εγώ τώρα,που όσο πλησιαζουν οι μέρες,νιώθω κάπως,και ενώ προσπαθώ πάρα πολύ να μην το σκέφτομαι έντονα και να μην αγχώνομαι τελικά δεν το καταφέρνω πάντα...και ο αντρούλης μου με μαλώνει και μου λέει,ότι και τις άλλες φορές που ένιωθα κάτι,που είχα υποτείθεται συμπτώματα,στο τέλος πήρα τον μ........!τι να πω....δεν ξέρω.....φιλάκια :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρουλι λυπαμαι πολυ κοριτσι μου!Πως θα προχωρησετε τω ρα?θα ξαναπατε ή θα περιμενετε?

Ευχομαι μεσα απο τη καρδια μου οτι αποφασισετε να ειναι το τυχερο σας!

Λιτλντανσερ καθε εμποδιο για καλο.θα περιμενετε λιγο ακομα αλλα για καλο θα ειναι θα δεις!

Ευχαριστω πολυ για τις ευχες για την κορη μου,με συγκιντε!

Γραφω λιγο γρηγορα θα ηθελα να μιλησω με ολες αλλα εχω ενα σπιτι ανω κατω.Μπηκα να δω τα νεα απο το μωρουλι μας :(

Θα επανελθω για περισσοτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki να την χαίρεστε την μπουμπούκα σας! :ymparty::ymparty::ymparty:

Του χρόνου τέτοιον καιρό με το καλό θα έχει και το αδερφάκι της παρέα!!!

Μωρούλι :YMHUG: δεν τα παρατάμε εμείς κοριτσάκι,σωστά???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

morouli mou.....θέλω να πιστεύω πως από το Σάββατο θα είσαι καλύτερα....η σκέψη μας είναι μαζί σου!

Δεν ξέρω τι θα σου πει ο γιατρός σου, αλλά σε κάθε περίπτωση θα προτιμούσα σε αυτή την φάση να εξαντλήσω το τι μπορεί να πήγε στραβά....σε κάθε αποτυχία βάζω και τον εαυτό μου στη θέση αυτή...

quando μάλλον το νινί σου δεν έχει αντιληφθεί ότι φτάνει η ώρα του...χι!χι! Αφού τα έχεις όλα έτοιμα, μην ανησυχείς για τίποτα!..

Vango ποια μέρα θα πας για την χοριακή σου;;;;;;;;

Εγώ το ΣΚ πέρα από την χαμηλή πίεση, ζαλάδες είχα και...εξαγωγές(εννοείται όλα αυτά καλοδεχούμενα!).....Diaz εσύ πως είσαι από συμπτώματα;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρουλι το ξερω οτι ,οτι και να πω ειναι λιγο... :cry:

Με εχουν καλυψει τα αλλα κοριτσια και θα σου πω οτι κοιταμε παραπερα!!

Μιλησε και με το γιατρο σου να σου λυθουν ολες οι απωριες και οταν εχεις νεα πες μας. :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Καλες επιτυχιες σε ολα τα κοριτσια!!!!

Εγω την Πεμπτη εχω την β επιπεδου... περιμενω με αγωνια να ειναι ολα καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anji το Σάββατο μου είπε να κάνω χοριακή!Άσε,αυτή η αναμονή όσες φορές και να την έχεις περάσει,κάθε φορά το ίδιο δύσκολη μου φαίνεται,όσο περνάνε οι μέρες χειρότερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδες μου σας ευχαριστώ πολύ όλες, και μια μια ξεχωριστά. Δεν θα πω ότι είμαι καλά αλλά είμαι καλύτερα. Με έχει πιάσει ένα τρελό άνχος και μια ακατάπαυστη αγωνία. Τι έχω, τι δεν πήγε καλά, τι πρέπει να κάνω τώρα, απο που να ξεκινήσω, ποιον να δω ποιον να εμπιστευτώ......

Νιώθω ότι δεν έχω πολλα περιθώρια και δεν πρεπει να κινηθω με αργα βήματα αλλά ούτε με γρήγορα.

Ευχαριστώ όμως δύο φίλες οι οποίες πρώτα απ όλα να είναι καλά, με βοηθήσανε και με βοηθάνε να ξεμπερδέψω το νήμα και να βρώ την άκρη του.

Προς το παρόν περιμένω να αδιαθετήσω και να πάω μετα στον γιατρό να μιλήσουμε.

VAgo καλή επιτυχία στην χοριακή σου γλυκιά μου.

Σας φιλώ όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα και καλή εβδομάδα!!!

Γιουλάκι να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου! Να είναι πάντα καλότυχη και γεμάτη υγεία!!!

Μωρούλι μου λυπάμαι πολύ! Είσαι καθόλου καλύτερα; Έχετε κατεψυγμένα ή θα πάτε πάλι από την αρχή;

Λιτλ ντάνσερ λυπάμαι και για τα δικά σου νέα... Είσαι όμως τυχερή που το έμαθες νωρίς και πριν μείνεις έγκυος, γιατί αν προκαλούσαν τα φάρμακα κάποια βλάβη στο έμβρυο θα ήταν χειροτερα... Υπομονή γλυκιά μου και θα περάσει γρήγορα ο καιρός!

Μαρινάκι καλά αποτελέσματα αγάπη μου!

Ντιαζάκι, Άντζι και Αγγέλα πώς πάτε φουσκοκοιλίτσες;

Λιλάκι καλά αποτελέσματα στην β επιπέδου!!! Θα σιγουρέψετε και το φύλο και μπαίνετε στην τελική ευθεία!

Κουαντάκι και Λία με επναν πόνο και οι δυό σας!!! Όλα θα πάνε τέλεια!!!

Μαράκι εσύ πότε με το καλό;

Τουίγκι μου το πατουσάκι σας είναι τέλειο!!! Να σας ζήσει κι από εδώ η μικρούλα και πάντα γερή και καλότυχη!

Αννού, Λαγονήσι, θα γίνω μανούλα, babelicious, heaven πότε ξεκινάτε;

Τεράκι μου εσείς;

Βάγκο μου καλά αποτελέσματα γλυκούλα μου! Μην αγχώνεσαι όσο μπορείς! Τα συμπτώματα δεν σημαίνουν εγκυμοσύνη απαραίτητα και η έλλειψή τους δεν σημαίνει αποτυχία! Υπομονή λίγες μερούλες ακόμα!!!

Λαμπρινούλα τί κάνετε; Κι εσείς Απρίλη δεν ήταν να ξαναπροσπαθήσετε;

Εγώ πήγα στον γιατρό! Η μήτρα δόξα τον Θεό καθαρή! Ωοθήκες τέλειες! 2 μεγάλα ωοθηλάκια στην δεξιά έτοιμα για ωορηξία! Αν είχαμε καλό σπερματάκι θα πηγαίναμε για φυσιολογικά διδυμάκια αλλά...

Δεν πειράζει! Μακάρι να πετύχει αυτή η εμβρυομεταφορά και να κρατήσουμε αγκαλίτσα γερό μωράκι και τί στον κόσμο!!! Λίγο αδύναμο ήταν το ενδομήτριο και θα πάω να το ξαναμετρήσουμε αύριο-μεθαύριο, αν δεν έχει παχύνει θα πάμε για τον άλλο κύκλο! Επιπλέον είναι και η δοκιμασία της απόψυξης! Θα βγάλουμε 2 μπαρμπασταθάκια 1ης μέρας και θα τα αφήσουμε να πάνε τρίτης! Μακάρι Παναγίτσα μου να αντέξουνε!!!

Αυτά τα νέα μας!

Τα υπόλοιπα κορίτσια τί κάνετε;

Φιλάκια σε όλες σας!!! Καλή τύχη και καλή επιτυχία κοριτσάρες μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρουλι μου δεν χρειάζεται να έχεις κάτι για να μην πετύχει μια προσπάθεια εξωσωματικής! Αν βάλεις ένα εμβρυάκι έχεις 20-25% πιθανότητα επιτυχία, με δύο εμβρυάκια έχεις 30-35%, με τρία 40% κλπ... Απλά αυξάνεις τις πιθανότητες σε σχέση με την φυσιολογική σύλληψη σε ένα ζευγάρι χωρίς προβλήματα!

Δεν είναι σίγουρο ότι θα πετύχει! Δυστυχώς!

Να μην αγχώνεσαι και στεναχωριέσαι τσάμπα! Μίλα με τον γιατρό σου και ρώτα τον ότι σκέφτεσαι, να φύγουν από μέσα σου!

Και στην νέα προσπάθεια να νιώθεις πιο σίγουρη! Πιο αισιόδοξη!

Σε φιλώ ματάκια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Melaki μου γλυκό αν δεν υπάρχει πρόβλημα, δεν έχω κάνει όμως κάποιες εξετάσεις που χρειάζονται πλέον μετα την αποτυχία για να δούμε αν όλα είναι καλά. Σίγουρα οι πιθανότητες είναι καλύτερες αν όλα είναι καλά. Σκεφτομαι πολύ σοβαρά και το δανεικό. Ας κάνω πρώτα τις εξετάσεις να δούμε πως είναι τα πράγματα και προχωράμε αναλόγως. Δυστυχώς δεν έχω κατεψυγμένα, 2 έβγαλα και δύο βάλαμε. Θα ήταν καλύτερα τα πράγματα αν είχα κατεψυγμένα ή βλαστοκύστες.

Εσύ γλυκειά μου πότε με το καλό ξεκινάς έχεις πεί και δεν θυμάμαι?

Με το καλό. vango...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...