Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΝΟ15!!!


Recommended Posts

Κορίτσια είπα να ανοίξω εγώ το Νο15 μήπως και πάρω λίγο γούρι.... μια και το Νο14 έφτασε στις 100 σελίδες!!! καλή εγκυμοσύνη στις εγκούλες κ καλή επιτυχία σε όλες που προσπαθούν... :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΚΑΙ ΓΟΥΡΙΚΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΑΣ ΠΟΣΤΑΚΙ!!!!

Παρτε και ενα μεγααααααααλο φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΗΜΟΥΝΑ ΚΑΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΤΕ ΟΛΕΣ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!!!

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΝΕΟ ΠΟΣΤ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι και εγώ!!! Καλότυχο το Νο15!

tha gino manoula και το Πάσχα φέτος 15 πέφτει, ελπίζω να μας φέρει γούρι!!!

Ευχαριστούμε για τα φου εγκυούλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες μου, καλότυχο και καλορίζικο το 15. Με το καλό να ακούσουμε τα πολλά ευχάριστα νέα στο 15!!!

Καλή επιτυχία στις κοπέλες μας που περιμένουν τα ++++++++++++++++++ είμαι μέσα σε αυτές

Καλή επιτυχία στις κοπέλες στην νέα τους και τυχερή τους προσπάθεια

Καλή επιτυχία στις κοπέλες που περιμένουν να πάρουν τα μωράκια τους αγκαλιά

Καλη επιτυχία σε ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!1 %%-

1 και σήμερα κορίτσια, ΑΥΡΙΟ στις 10 θα κάνω την χορειακή, θα κάνω υπέρηχο θα με δει ο γιατρός και ήρεμα σε οποιοδήποτε συναίσθημα πάρω.

:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλορίζικο και καλότυχο το νέο μας ποστάκι!!!

Να είναι γεμάτο επιτυχίες και γερά μωράκια!!!

Μωρούλι 1+σήμερα...!!! Καλά αποτελέσματα κοριτσάκι!!! Όλα καλά θα πάνε! Είναι κι εσένα ο γιατρός σου εξωσωματικός ή σε παρακολουθούν 2;

Θα γίνω μανούλα μακάρι να σου φέρει τύχη το ποστάκι όπως και σε όλες μας!!!

Μπράβο για την λιστούλα!!! Αν θες βάψε μας με κάποιο χρωματάκι όσες πραπαθούμε μην είμαστε μαύρες οι καημένες! Δεν μου έλεγες να στην έστελνα να μην ταλαιπωρήσαι...

Ντιαζάκι το είδατε!!!!!!!!! Ε αφού το είδε να πάλετται μην ανησυχείς καθόλου!!!

Χ+Μ ευχαριστούμε πολύ πολύ!!!!!!! Με το καλό ο παίδαρος!!!

Λιλάκι ευχαριστούμεγια το φυσημα!!!!! Τί κάνει σήμερα ο ποδοσφαιριστής μας;

Λιτλ ντάνσερ με το καλό κουκλίτσα!!! Μακάρι να πάνε καλά όλα και τα μπαρμπασταθάκια περιμένουν να γίνουν το δεύτερο ή το τρίτο μωράκι σας!!!!

Εστέ καλώς ήρθες και με το καλό ο μπέμπης σας!!!!!

Δεν θυμάμαι τί άλλο διάβασα! Γράψατε τόσα και στο ν14 και στο ν15 που τα ξέχασα...

Χαρούμενη Παρασκευή και πολλά φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιές μου καλημέρα και από μένα!!!!!!!!!καλορίζικο το 15 και κυρίως γουρλίδικο!!!!!!!!!!!!!!!έχω 1 εβδομάδα να σας διαβάσω και σήμερα διάβασα 8 σελίδες μαζεμένες στο 14!τα δικά μου τα νέα είναι τα εξής:έκανα την Δευτέρα όπως σας είχα πει την εμβρυομεταφορά,έβαλα τελικα και τις 3 βλαστοκύστες,η μία βέβαια μου είπαν όττι ήταν μέτρια σε σχέση με τις άλλες 2 αλλά είπα να τις βάλουν και τις 3 και συμφώνησε και ο γιατρός και έτσι και έγινε!!!!κάθησα 4 ημέρες στο κρεβάτι και σήμερα ήρθα για δουλειά,1 μέρα είναι εξάλλου αφού δεν δουλεύω ΣΚ,όμως βρε κορίτσια αυτή τη φορά δεν νιώθω τίποτα από συμπτώματα,μόνο κανα δυο φορές από κανένα πάρα πολύ ελαφρύ τσιμπιματάκι και τίποτα άλλο,σαν να μην συμβαίνει τίποτα!γιατί λέτε?επειδή δεν πήρα καθόλου φάρμακα?μόνο τα ούτρο βάζω.melaki πολυ χαίρομαι με αυτά που ακούω,άντε το Πάσχα μαζί με το αρνάκι θα έχεις και μωράκι!!!!!!!!!diazaki τι ωραία που προχωράνε τα πράγματα καλά,μην ανησυχείς θα το ακούσεις το σποράκι σου,όλα τέλεια θα πάνε!!!!!!!το twiggaki μας σίγουρα θα γέννησε,να της ζήσει ο κορίτσαρος!!!!!!!!!!!!!!morouli μου έυχομαι ότι καλύτερο για αύριο,η χορίακή σου να πάει στα ουράνια και να σε μιμηθώ και εγώ το άλλο Σάββατο,τότε κάνω χοριακή!lilaki μου μην ανησυχείς γιατί ανησυχείς και το μπεμπάκι σου,αφού με την πρώτη ματιά είναι καλές οι εξετάσεις!!!!!!!!Mαρινάκι μας,αγάντα ,θα φτάσει ο καιρός για το μπεμπάκι σου γρήγορα,και όσο για τα κιλά,άσε,9 έχω πάρει από το καλοκαίρι!anji τι καλα?υπέροχο συναίσθημα ε?όλη η εγκύμοσύνη σου να είναι τέλεια και μόνο χαρές να έχει!!!!!!!!gioulaki πως τα πας?με το καλό να ακούσετε καρδούλα!tha gino manoula με το καλό να ξεκινήσεις και κυρίως με το καλό να τελειώσει η προσπάθεια?πότε περιμένεις περίοδο?συγνώμη αν ξέχασα κάποια,σας σκέφτομαι όλες!!!!!!!!! :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Este sorry κοπέλα μου το μελάκι μου το θύμισε, καλως ήρθες και με το καλό ο μπεμπης σας, να μεγαλώσει όμορφα και ήρεμα μέχρι να τον πάρεις αγκαλίτσα. Διάβασα αυτό που αναφέρεις για την εξωσωματική και θα το ακολουθήσω σε περίπτωση που χρειαστεί να ξανακάνω εάν και εφόσον δεν υπάρχει κάποιο άλλο πρόβλημα αλλά και πάλι θα το λύσω και αυτό.

Μελάκι τον εξωσωματικό έχω και με παρακολουθεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεχναω ξεχνάω ξεχναω, κορίτσια δεν έχω καθόλου μυαλό

Dazakiiiiiiiiiiiiiii μπράβο κοπέλα μου, είδες το μωράκι σου, θα ακούσεις και καρδούλα μην ανησυχείς. Είναι κοντά σου κοπέλα μου και το προστατεύεις.

vango 82 τέλεια κοπέλα μου, όμως μην ψάχνεις για συμπτώματα, εγώ όταν την έκανα δεν αισθανόμουν τίποτα πέρα απο την αίσθηση ευθύνης του να προσέχω και να είμαι ξάπλα. Μόνο μια μέρα ένιωσα κάτι και θεωρώ πως ήταν η εμφύτευση. Μην ψάχνεις, χαλάρωσε αυτές τι μέρες όσο μπορείς και απόλαυσε το. Εγώ μέχρι και την Κυριακή το κατάφερα τώρα είναι που ζορίζομαι λίγο και έχω ανασφάλειες αλλά και αυτό προσπαθώ να το κοντρολάρω. Και δεν φημίζομαι ούτε για την υπομονή μου ούτε για το μη άγχος μου. Ζήστο όσο μπορείς είναι μοναδικές στιγμές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρουλι θα ειμαστε εδω μεσα αυριο και θα περιμενουμε!!!!!!!!!!! ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ

Βαγκο ακριβως τα ιδια με μενα.Την τριτη την βαλαμε ενω ηταν ψιλοκατεστραμενη αλλα κ η δευτερη δεν εηταν στα καλυτερα της.Συμπτωματα δεν ειχα καθολου ουτε κ εγω κ επειδη ειχα μια επιτυχημενη ηξερα οτι κατι επρεπε να νοιωθω, αλλα ΛΑΘΟΣ εκανα.

Τα συμπτωματα ερχονατι απο τα οιστρογονα.Εμεις δεν πηραμε φαρμακα αυτη τη φορα καθολου.Και εγω τα ουτρο βαζω ακομα.Που κ που εχω και κανενα τσιμπηματακι αλλα μεχρι εκει.Μην ανησυχεις καθολου, ολα θα πανε καλα.Εδω ειμαστε ολες ;)

Εγω τελικα αλλαξα το ραντεβου κ αντι για τη Δευτερα θα παω τη Πεμπτη.Στο μεταξυ εχω τη τουρτα να ψηνεται κ μου εχει σπασει τη μυτη.

Αχ το κοριτσακι μου γινεται ενος ετους.Βρε κοριτσια ποτε ηταν 2,5 χρονια πριν που μας ανακοινωθηκε οτι πρεπει να κανουμε εξωσωματικη.Σαν ψεμα μου φαινεται που ουρλιαζα στη σαλπιγγογραφια κ εμαθα οτι ειναι φραγμενες κατα 97%.......

ΕΕΕΕΕΕρχονται τ α καλα για ολες σας ΑΚΟΥΤΕ??????????????????/ Για ολες εδω μεσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki μου να το χαίρεσαι το κοριτσάκι σου!!!!να είναι γερό και να έχει γλυκιά ζωή σαν την τούρτα της μανούλας!!!!!!!!!!!!!!γιατί το άλλαξες το ραντεβού?εσύ ήθελες ή ο γιατρός το άλλαξε για κάποιο λόγο?με καθυσήχασες λιγάκι με αυτά που μου είπες!εξάλλου μερικές φορές σκέφτομαι ότο και τις προηγούμενες φορές που ένιωθα πολλά πονάκια τελικά δεν μου είχαν βγει σε καλό...έτσι για να παρηγοριέμαι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο!!!!!!!!!!!

Μόνο επιτυχίες εύχομαι κορίτσια και να κοκκινίσει όλη η λίστα μας!!!!!!!!!!

Diazaki το Νο14 το έκλεισες με πολύ ευχάριστα νέα!! Δεν είναι τέλεια η αίσθηση;;;; Και εμείς είδαμε την καρδούλα να πάλλεται και όχι να χτυπάει...ο γιατρός μας είπε πως θα χρειαστεί να το πλησιάσει αρκετά σε αυτή την χρονική στιγμή για να ακούσουμε την καρδούλα του και δεν το ρισκάρει...είπε πως θα το ανησυχούσε και δεν υπάρχει λόγος. Το βασικό σε αυτή την φάση είναι ότι πάλλεται. Την Τετάρτη που θα πάμε τώρα θα το ακούσουμε.

Este , το νινάκι στην φωτό δεν είναι δικο μου....σνιφ!σνιφ! Ευελπιστώ να κρατάω ένα τέτοιο στην αγκαλιά μου σε επτά περίπου μήνες.......

Morouli όλα καλά!!!!!Η ψυχολογία ανεβασμένη;;;;

Vango σίγουρα παίζει ρόλο που δεν έχεις πάρει ορμόνες σε αυτή την φάση.....μην ψάχνεις όμως για συμπτώματα. Το βασικό είναι να είσαι όσο ποιο ήρεμη μπορείς. Αφού επέστρεψες και στην δουλειά σίγουρα θα ξεχνιέσαι και λίγο παραπάνω!!!

Goulaki επειδή πιθανόν να μην μπορέσω να μπω αύριο στην παρέα.....να το χαίρεσαι το μπουμπουκάκι σου!!!!!!!! Να είναι γερό , δυνατό και καλότυχο!!!!!!!!! Να περάσετε τέλεια!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Σας διαβάζω διαβάσω κάθε βράδυ! περιμένω να δω τα νέα σας! Ειπα σήμερα να γράψω και να ευχηθώ σε όλες της μανούλες που έχουν ήδη τα σποράκια στις κοιλίτσες τους να βγάλουν γερά μωράκια, σε αυτές που ξεκινάνε καλή επιτυχία και σε αυτές που το ψάχνουν καλά αποτελέσματα! Αντε ρε κορίτσια να κοκκινίσει η λιστούλα :roll::roll:

este,cuadaki και twiggy( που σίγουρα κρατάς την κορούλα σου στην αγκαλιά σου) φυσάτεεεεεε!

Λιλ μου γλυκιά κι εσυ φυσα δυνατά, ο Ροναλντο που κουβαλάς να μας φέρει γούρι.

Γιουλάκι να χαίρεσαι την κορουλα σου! Να είναι πάντα γερη κι ευτυχισμένη! Ολο μας τα αλλάζεις...περιμένου να πας στο γιατρό αλλά...

Vango ευχομαι μια τεράστια χοριακή!

Μορούλι μια μέρα ακομα, απο αύριο θα είσαι επίσημα εγκυούλα!

Ατζι και Diazaki τέλεια τα νέα σας! Ευχομαι να πάνε όλα καλά για τους επομενους 7 περιπου μήνες!

Μαρινάκι μη μου στεναχωριέσαι! Καλό βεβαια είναι να φεύγουν τα καταραμένα αλλά το πιο βασικό είναι να εισαι καλά στην υγεία σου και την ψυχολογία σου!!! Ολα θα ερθουν!

Μέλι μου, γελάσα πολύ χθες. Εγραψες οτι είχες να έρθεις "κοντά" με τον αντρούλι σου ένα μήνα, ε, γυρνάω λοιπόν στο δικό μου και του λέω εισαι πολύ άτυχος τελικά! Εμείς από τα Χριστούγγενα!Περμέναμε να πάμε στο γιατρο να μας δώσει το Ο.κ , μεχρι να βρεθούμε μου ήρθε περίοδος η οποία κράτησε (και ακόμα κρατάει) πάνω απο βδομάδα και όλα αυτά χωρίς να είμαι έγκυος τελικά! Φαντάζομαι ότι αν ήμουν ακόμα, τα επόμενα Χριστούγεννα θα το κάναμε!!!!Αφου έχουμε ξεχάσει πως είναι....

Εμεις τιποτα ιδιαίτερο. Θα περιμένουμε και τον άλλον κύκλο, κάπου κοντα στο Πάσχα θα με ξαναδεί ο γιατρός μου, και ειπε ότι θα μας δώσει κάτι βιταμίνες και βουρ ξεκινάμε μόνοι μας! Αν δεν μας έρθει μέχρι το τ'ελος του καλοκαιριού θα δούμε τι θα κάνουμε! Θα το αφήσουμε λίγο στο Θεό!Ελπίζω να μας λυπηθεί!

Φιλιά πολλά στις υπόλοιπες που ξέχασα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλιτσες μου!!

Μολις τωρα βρηκα το χρονο να κατσω να διαβασω τα νεα σας...

Γυρισαν οι δικοι μου απο Αυστραλια που ειχαν παει για εναμισι μηνα και καταλαβενετε....

Οταν δε μου εδειξαν τα πρωτα ρουχαλακια του μωρου, συγκηνηθηκα!!!

Του πηραν φορμακια , φανελιτσες,καλτσακια, σαλιαρες,σκουφακια με αφτακια, παπλωματακι και μια κουδουνιστρα ολα τα λεφτα!!!

Τα χαζευα και δεν το πιστευα :D:D:D

Τα βλεπω τοσο μικροσκοπικα εχουν πολυ πλακα!!!Ειναι και το πρωτο εγγονι στην οικογενεια καταλαβενετε...Εχουμε τωρα την πρωτη του προικα!!! :lol::lol::lol:

vango και μωρουλι καλα αποτελεσματα!!!!!!!

ντιαζακι μην ανησυχεις αφου παλλεται ολα καλα θα πανε!!!

Εμεις την ακουσαμε την εκτη εβδομαδα αλλα μπορει να ειναι και το μηχανημα ,ολαθα πανε τελεια!!!

Τερι μου χαιρομαι που εισαι καλυτερα, αφου εγινε η αρχη το μωρακι θα ερθει ειναι σιγουρο!!!

Και απο τον ποδοσφαιριστη μου ενα μεγαλο

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Η γλυκια μας twiggy μας στελνει τα φιλια της!!!

Η μικρη τουιγκουλα ηρθε ολα καλα, οταν θα μπορει θα μπει.

Μας μεταφερει οτι εμεις οι γυναικες αντεχουμε τα παντα και καλη δυναμη σε ολες!!!

Τους στελνουμε τα φιλια μας, και θα χαρουμε οταν θα μπορει να μας ξαναρθει!!! :-*:-*:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ....ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ 15 ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΟ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!

VANGO ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ.....ΜΗΝ ΨΑΧΝΕΙΣ ΓΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ..........

ΔΗΛΑΔΗ ΕΙΣΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΔΑΡΙΚΟ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΝΟΤΗΤΑ???

ΑΝΤΕ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ!!!

LIL ΜΟΥ....ΕΛΑΒΕΣ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΩΡΟΥΔΙΑΚΑ??? :):)

ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΑΣ ΣΤΗΝ TWIGGY

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια κι απο μένα.Πήγα σήμερα να μιλήσω με τον καινούργιο μου νευρολόγο και μου έκανε την καρδιά περιβόλι :( Καλά που δεν έκανες εμβρυομεταφορά μου είπε γτ πρέπει να αλλάξεις πρώτα τα φάρμακα σου :|

Μου έδωσε πλάνο για να μειώσω τα φάρμακα μου και να κόψω το ένα απο τα 2 σταδιακά και πάει μέχρι Νοέμβριο.Θα ξαναπάω τότε να με δει και θα μου πει λέει πότε θα μπορώ να μείνω έγκυος. :o Η άλλη μου γιατρός δεν μου τα είχε πει έτσι γτ είχαμε αλλάξει δοσολογίες και τώρα υποτίθεται θα τις μειώναμε κι άλλο.Μου είπε τώρα αυτός οτι θα έχει πολλές πιθανότητες το παιδί να γεννηθεί με συγγενείς ανωμαλίες(πέρα απο τα γνωστά για σχιστίες κλπ που έτσι κι αλλιως είναι στις πιθανότητες μέσα κι αυτό...)Με την όρεξη έμεινα...

Κορίτσια μου βγάλτε με απο την λίστα σας γιατί θα αργήσω πολύ όπως φαίνεται ακόμα.Το μόνο που μου επιτρέπει είναι αν θέλω να ξανακάνω διέγερση και κατάψυξη.Που και λεφτά δεν έχουμε γι αυτό αλλά ούτε και διάθεση.Δύο φορές έχω μπει στη διαδικασία και νιώθω οτι τραβάω όλο το άγχος της εξωσωματικής χωρίς να βλέπω φως.Δεν ξέρω αν το καταλαβαίνει καμία αυτό που λέω αλλά ενω δεν έχω καν ξεκινήσει εμβρυομεταφορές κάθε φορά που έκανα την διέγερση ενιωθα σαν να έκανα και αποτυχημένη εμβρυομεταφορά.Καλή επιτυχία σε όλες σας θα σας παρακολουθώ με αγωνία! :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Little dancer...κρίμα...άλλη μία καθυστέρηση....αλλά μη στενοχωριέσαι...περνάει ο καιρός γρήγορα και θα ρθει ο Νοέμβριος...καλύτερα που το ανακάλυψες τώρα και δεν προχώρησες...

λιλ....ωραία τα μωρουδιακά ε??? άντε να ρθει ο καιρός να γεννήσεις κ να τα φοράς!!!τι καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!ευχομαι το 15 να ειναι γεματο ευχαριστες ανακοινωσεις!!!!! καλη επιτυχια για αυριο στα κοριτσια με τεραστιες τιμες χοριακης!!!!twiggy μου να χαιρεσε την κορουλα σου να ειναι γερη και δυνατη!!!!γιουλακι να χαιρεσε το κοριτσακι σου να τα χιλιασει και να την δεις οπως ποθεις!!!λιλ τρελα τα πρωτα ρουχαλακια!!!!ποσο μικρουλια ειναι!!!! εγω κοριτσια πηγα στο γιατρο μου εκοψε τα φαρμακα για τις συσπασεις και το μαγνησιο και απο μερα σε μερα περιμενω να γεννησω φυσιολογικα!!!!αλλιως 21/03 γενναω με καισαρικη!!!!ευχομαι να με πιασουν συσπασεις!!! απο τον 5 μηνα ειχα συσπασεις και επαιρνα χαπια και απο την τεταρτη που τα σταματησα κανω 3 αντε 4 ολη την μερα!! :lol: φιλακια πολλα και να εχουμε καλο σαββατοκυριακο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...