Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ PREGNYL???


Recommended Posts

kalispera koritsia :):) nasia mou ti kaneis?telika den ekana spermategxysh giati mou eipe o giatros mou na kanw prwta salpigkografima..to ekana tin perasmeni vdomada kai ponesa para polu giati kai oi duo salpigkes mou einai framenes..kai mou eipe oti paw gia exswswmatikh..euxomai na pane ola kala!!!!!! :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα Zexra μου!! Ευχομαι καλη επιτυχια και συντομα με ενα μωρακι!! Ολα καλα θα πανε !!

( Και εγω οταν ειχα κανει σαλπιγγογραφια πονεσα λιγακι..)

Οχι αγχος τωρα και μονο θετικη σκεψη!! ;);)

Ποτε λετε να ξεκινησετε με το καλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

kalispera nasia mou....prwta o theos leme kata ton noemvri,anevikame athina pigame sto embryoland ston giatro kanaka,mas ta exsigise ola kai mou eipe na min agxonomai kai tha petixei me tin mia giati den exoume kapoio allo provlima...metraw pws kai pws na perasei o kairos!!!!! :):):) sou euxomai kai se sena suntoma na akousw euxarista nea!!! :D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Πολυ ωραια κοπελα μου κοιτα να εισαι χαλαρη και να περνας οσο καλυτερα γινεται !! Θα περασει γρηγορα ο καιρος θα δεις !!

Οσο για μενα δεν νομιζω να σου πω κατι ευχαριστο για τουλαχιστον τους 4 επομενους μηνες.. :cry::cry:

Φιλια πολλα και θα περιμενω τα ευχαριστα νεα σου!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Κοριτσια, σημερα το βραβυ στις 10 μου πε ο γιατρος να κανω πρεγνυλ. Τη Δευτερα 8 η ωρα μου ειπε να παω στο κεντρο για ωοληψια. Γυρω στις 8.30 την υπολογιζω. Ξερετε από ποτε και μετα σπαει συνηθως το ωοθυλακιο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...