Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ Νο2


Recommended Posts

χαχαχα δεν θα την γλυτωσει λεει :lol::lol: μονος του πηγε και το εταξεε? αλλα τι να σου πω.. πρεπει να αποφασισετε εσεις τι θα κανετε, αλλα αμα τελικα αποφασισετε και εσενα δεν σαρεσει, δεν πειραζει απλα στα χαρτια θα ειναι, δεν θα τον αποκαλεσεται ποτε τον μικρο ετσιι! μην στεναχωριεσαι :D

δεν ξερω θα χτυπησω στον διαχειριστη το απογευμα!

Εχω κλεισει και ραντεβου στο κομμωτηριο σημερα! ενα κουρεματακι νομιζω το χρειαζομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

και ΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΕΛΑΒΑ ΤΗ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ!!!! ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΩ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙ!!!!

θα σας βαλω φωτο απτη κουνια οταν θα ερθει και η κουνουπιερα να τα δειτε ολα μαζι....

η μικρη κοιμαται και εγω απλωσα ολη τη πραματια του μικρου πανω στο καναπε να τα δει κληρωμενα και ο μπαμπας μας! η πεθερα και ο πεθερος μου πηρε ρουχαλακια για το κολοκυθα και τη κουβερτουλα και σαν κλασσικη νυφη τους ζητησα και τη πετσετα ή το μπουρνουζι του μπανιου και κλεινω σιγα σιγα βαλιτσα για το νοσοκομειο... το μονο που μου μενει ειναι το καλαθι για τα καλλυντικα(θα το εχω στο νοσοκομειο) και το μαξιλαρακι κεντητο για τα χρυσα (γιατι ειμαι και ψωναρα) και μια ψιλη πικε κουβερτουλα....

μολις τελειωσω και απο αυτα ξεκιναω πλυσιματα ρουχων και αξεσουαρ κολοκυθα(πιπιλες και θηλες για τα μπιμπερο γιατι απο πανες και μωρομαντηλα φουλαρα)....

εστε μου εχω chicco το http://www.motherbaby.gr/details2.php?l ... 635&page=1 και ακριβως το ιδιο χρωμα... η τιμη δεν εχει αλλαξει καθολου απλως εγω το πηρα απο καταστημα προσφορα 50ευρω κατω και μου καναν δωρο τις ζωνες για το πορτμπεμπε!

σου συνιστω ανεπυφυλακτα αυτη τη μαρκα... και τωρα το μεγαλο καθισμα του αυτοκινητου ειναι chicco... ειμαι πολυ ευχαριστημενη! απλως ψαξε λιγο το καροτσι γιατι εδω κανει 100ευρω και υπαρχουν αρκετα καταστηματα που δεν εχουν τις μαρκες και εχουν τετοια καροτσια 80ευρω... αφου θες να παρεις light ψαξε και οχι επωνυμες μαρκες πχ πρεναταλ(δεν ξερω τι τιμες εχει)

το περιμενα οτι θα επελεγες τη ζουγκλα... θα ειναι τελειος συνδυασμος με τα χρωματα που λες.... κουρτινα μην αλλαξεις αν υπερισχυει το κιτρινο απλως αν θες να την κανεις πιο αγοριστικη βαλε ή φυλλο εξωτερικο να πιανει στο πλαι γαλαζιο ή βρες στα τζαμπο αυτοκολλητα με διαφορα ζωα πιο πολυ σε μπλε, παρε 2 φυλλα με τα ιδια αυτοκολλητα και κολλα τα ζωακια μπρος πισω(ωστε να μη κολλανε) και πριν τα κολλησεις περνα πετονια ψιλη και φτιαξε μια αλυσιδα με τη πετονια με τα ζωακια σε καθετη στηλη και βαλτα να κρεμονται απο τη κουρτινα... αν κανεις τρεις τεσσερις τετοιες αλυσιδες με διαφορα χρωματα σε μπλε ζωακια θα ειναι φανταστικο...(ελπιζω να καταλαβες τι ειπα)

ελενα ειμαι αρκετα οργανωτικη οσο αφορα διακοσμηση και τα θελω στην εντελεια!!!! τωρα σκεφτομαι απο δευτερα να παω να κοψω μονη μου σε μαραγκο τα ξυλα, να αγορασω τους διαδρομους που χριαζονται για τα συρταρια και να τα φτιαξω μονη μου(ειμαι αψογη στο να ανοιγω τρυπες και να βιδωνω :lol::lol: χωρις πλακα τωρα πιανουν τα χερακια μου και δεν κολωνω πουθενα). παλι χαλαει ο καιρος... ελπιζω αυριο να ειναι καλος να παω τη μικρη στις κουνιες να παιξει και εγω καφεδακι απο διπλα!!!

χριστινακι ακριβο πολυ! δεν ειναι 3σε1 και κανει 300ευρω... γενικα η pegperego ειναι απο τις ακριβες μαρκες και να ξερεις ειναι βαρυ καροτσι!!! ψαξε ψαξε και αλλου!

και εγω τον εταξα το κολοκυθα στον αγιο ταξιαρχη αλλα οχι για να του βγαλω δευτερο ονομα αλλα να το βαφτισω εκει... για ψαξε στο google maps μπας και βρεις καμια εκκλησια εφραιμ(σιγουρα θα υπαρχει)....

μπορεις να τον βαφτισεις και στρατο και εφραιμ και μετα να λες μονο το στρατο για ονομα.... και τη δικια μου που την βαφτισαμε κυριακη μονο στην εκκλησια και στα ραντεβου στο γιατρο της το ακουει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλες μου πολυλογούδες, ποσα γράψατε πάλι!!!!!!!!!!!!!!

Τελικά χθες πήγα την μικρή μου παιδιατρο γιατι μου έκανε κάτι 40 πυρετό και με το που περναει η δράση του αντιπυρετικού κάνει πάλι πανω απο 39. Τελικά εχει αμυγδαλιτιδα και εγώ πρεπει να προσέχω μην κολλησω γιατι ακομα δεν ξέρουμε απο τι ιο έχει προκληθει. Προς το παρών ειμαι καλά αλλά τι να κάνω που οταν έχει πυρτούλι θέλει αγκαλιες.

Πάμε για το Νο 3 μέχρι το βράδυ απο οτι βλέπω ποια θα το ανοίξει?

Δεν μου κοιμάτε η μικρή και δεν προλαβαινω να σας διαβάσω, μάλλον το βράδυ που θα κοιμηθει θα σας διαβάσω και θα σχολιάσω οσα γράψατε.

Φιλιά για την ώρα. :YMHUG::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοτιτσιααααααααα!!!!!!!!!ποσα γραψατε παλι!!!!!!!!! :):):) εστε το καροτσι ειναι τελειο!! ακριβως το ιδιο λεγαμε να παρουμε κ εμεις αν δεν μας δωσει η αδερφη μου το δικο της..παντως ειναι πρακτικο για μας που εχουμε μικρο πορτ παγκαζ...οσο για το ονομα,καλα λεει η αλεκα..δες αν εχει εκκλησια..κ αυτο πιανεται στο ταμα.. κανγκαροο περαστικουλια μωλε...ακομα τα ιδια ε? αλεκα μεγιααααααααα!!!!!!! τελεια ειναι...μπραβο!!!κ εγω θα χαιρομουν πολυ! :):) χαχαχαχαχαχα γελαω με το ποστακι μας..οντως μεχρι το βραδυ θα εχουμε το no3!!!!!!!!! :):):);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να΄μαι κι εγω γλωσσοκοπάνες!!Τι ωραία πραγματα που διαλέγετε συνέχεια!!Γαμωτο να μην έχουμε λεφτα να παρουμε κάτι παραπάνω!Εγω με βλέπω να ψωνίζω απο τζάμπο.Απο προικα δεν έχω τιποτα ουτε ξέρω πότε θα πάρω,ουτε αν θα πάρει τιποτα η πεθερά μου,που δε νομίζω δηλαδη.

Εστε το καρότσι αυτο,είναι έκεινο που είχα παραγγείλει,σε μαυρο,αλλα τελικα το ακυρωσα γιατι μου φάνηκε νωρίς.Αλλα απ'οτι βλέπω αυτος το έχει σε καλή τιμη...

Το μοναστήρι του Αγ.Εφραιμ είναι στη Ν.Μάκρη! Να ξερες πόσο τον αγαπώ αυτό τον αγιο!Και πόσο μ'εχει βοηθήσει..Κι έγω είχα σκεφτει να τον βαφτίσω εκει,αλλα θα δουμε.

Εχει πέσει η διαθεσή μου σήμερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alekaki σορυ αλλά δεν κατάλαβα γρι είμαι και σκράπας σε αυτά. Δεν τα πάω καλά με τις καλλιτεχνίες :lol: Ενώ εσύ βλέπω μέχρι και δουλειές μαραγκού κάνεις χιχιχι. Μεγειά τα καινούρια σου αποκτήματα με το καλό και η κουνουπιέρα και περιμένουμε photo.

Μωρέ ξέρω που είναι η εκκλησία του Εφραίμ αλλά δεν θέλω να γίνει εκεί η βάφτιση με τίποτα γιατί έχω δει που κάνουν και εξορκισμούς εκεί 8-x:evil:

Οπότε θα αρκεστώ στο όνομα. Άααασε που είχε τάξει στην Παναγία της Τίνου να γίνει η βάφτιση. Να τρέχω για βαφτίσια στις Κυκλάδες από το πουθενά. χαχαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μου γεια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ειμαι ενα σκασμενο φουσκωκαρολινακι... :lol::lol: το τι χλαπακιασα σημερα !!!!!!!!!!!!να σας πωωωω? καθεστε.. :lol::lol:???????

αλλα ν απω οτι ειναι η πρωτη και τελευταια φορα..που το κανω..ειχα να φαω ετσι εδω και 3 μηνες...λοιπον ξεκινησα παο χθες βραδυ ..μαμωτο με 4 κομματια πιτσα τυρι ζαμπον ντοματα..το πρωινο μου ηταν τρια κομματια πιτσα καμμια 15 αρια :oops: μπισκοτα της λυδιας αλατινη...μιαμι..και μετα το καφεδακι που πια εξω..ηρθα και εφαγα χαλβα σιμιγδαλενιο..τοστ με βουτυρο και σαλαμι αερος..10 μπισκοτα της λυδιας παλι αλλα με μικρα κομματακια σοκολατασ..και κατα τις 5 ηωρα..εφαγα μακαρονια με σαλτσα και ενα αβοκαντο για βιταμινες :lol::lol::lol::lol: εσκασαααααααααααααααααααααα....η γουρουνιτσα :@):@)

αλλαζω θεμα η κοιλιοδουλη... :D:D

επειδη θελω πολυ νασας γνωρισω απο κοντα...ολες τις τσουπρες..!!!!!!!η τουλαχιστον όσες μπορειτε ..θελετε να πουμε την δευτερα καπου κεντρικα πχ στο μοναστηρακι που εχουν ολες προσβαση με το μετρο...ωστε να μοιρασουμε την αποσταση φουσκωκοιλιτσες μου????? γιατι παπαγου βλεπω μονο εμενα και το κατερινακι μας να μπορει... :( και απο κει βλεπουμε που παμε..εχει πολλες καφετεριες..τι λετε? πιο βολικο δεν ειναι για ολες σας..?απλα θα κατσω στο πηγαινεκαι στο ελα γιατι με τη μεσουλα δεν μπορω ορθια...αλλα τωρα τελευταια με βλεπουν και σηκωνονται μονοι τους πολλες φορες.. :D:D

αντε θα τα λεμε τωρα πιο συχνα που δεν δουλευω κοριτσαρες μου..

πηγα και την παπενια σχολειο και ηρεμησα λιγακι.. 8-)8-)

σας φιλω γλυκουλες μουυυυυυυυυυυυ

οποια θελει ας μου στειλει με πμ το κιν της και ανταλλασουμε τηλεφωνακια..για να συννενοηθουμε και για το καφεδακι ..αν ειναι ολα καλα και το κανονισουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΡΟΛΙΝΑΚΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΓΟΥΡΟΥΝΟΦΑΓΙΕΣ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ!ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΣΑΛΑΜΙ ΑΕΡΟΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΧΕΙ ΣΤΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΑ..ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΕΑΝ ΦΑΩ ΤΟΣΑ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΘΑ ΜΑΙ +2 ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΒΑΖΩ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΚΙΛΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ.Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΑΛΑ ΜΕ ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΑ ΣΤΙΣ 10 ΕΝΑ ΤΟΣΤ ΑΠΛΟΥΣΤΑΤΟ ΣΤΙΣ 12 ΕΝΑ ΚΟΥΛΟΥΡΑΚΙ ΣΤΙΣ 2 ΣΠΙΤΙΚΟ ΦΑΓΗΤΟ ΝΟΡΜΑΛ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΨΩΜΙ Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΕΛΑΦΡΥ ΟΠΩΣ ΤΑΚΟ ΒΡΑΣΤΟ ΡΥΖΙ Η ΚΑΤΑ ΑΠΛΟ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ.ΓΛΥΚΑ ΣΠΑΝΙΟΤΑΤΑ.Α!ΠΙΝΩ Κ ΕΝΑ ΧΥΜΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.ΦΡΟΥΤΑ ΟΧΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ,,ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΛΑΤΡΗΣ.Κ ΕΙΜΑΙ +8 ΚΙΛΑ.ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ Κ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ...ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΑ ΕΧΑΣΑ ΟΛΑ ΣΕ 40 ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΧΑΝ ΜΕΙΝΕΙ ΑΠΟΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ 3ΚΙΛΑ.Κ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ 17.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΛΑΜΕ ΜΗΝ ΚΛΕΙΣΩ ΛΙΓΑΚΙ ΤΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ.ΜΕΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΠΟΣΥ ΩΡΑ..ΧΑΧΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΣΤΕ ΜΗΝ ΤΣΑΝΤΙΣΤΕΙΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΦΡΑΙΜ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ,ΤΙ ΤΡΑΒΑΜΕ ΟΜΩΣ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ..Κ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΧΑΜΟΣ ΓΙΝΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΣΑΡΑΝΤΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ,ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ Κ ΤΑ ΣΑΝΤΥ.ΧΑΧΑ ΒΕΒΑΙΑ ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΤΟ ΣΥΝΗΘΗΣΑ.ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΥΡΩ.ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΣΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΘΑ ΤΟ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΑΣΧΕΤΟ..Κ ΑΝΑΜΕΝΟΝΤΑΙ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ.ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΑΡΙΑΔΝΗ..ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟΥ ΠΕΘΕΡΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ Κ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΑΣΧΕΤΟ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κ ΑΡΙΑΔΝΗ!!Ε;;;

ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΕΙ Η ΑΡΙΑΔΝΗ..Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΣΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΣΤΗΝ ΣΑΡΑΝΤΙΑ Κ ΣΤΗΝ ΑΡΙΑΔΝΗ;ΠΟΙΟΣ;ΧΑΧΑ

ΠΑΝΤΩΣ Κ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΤΗΡΟΥΝΤΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ Κ ΜΕΙΣ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΕΩΣ ΕΝΑ ΟΡΙΟ.ΕΛΠΙΖΩ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΧΕΣ!!!

Α!ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΠΕΘΕΡΑΣ ΑΠΟ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΠΟΨΕΩΣ...ΑΛΛΑ ΦΥΣΙΚΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΘΕΛΟΥΝ ΟΛΟΙ Κ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΨΟΦΙΟ ΚΟΡΙΟ..Κ ΕΧΘΕΣ ΤΟΥ ΛΕΩ ΕΙΔΕΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ Κ ΕΝΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΩΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΕΚΑΝΕΣ ΣΤΟΝ ΚΩΝ/ΝΟ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΣΠΙΤΙ ΔΩΡΟ;;;;Ε!ΜΑ ΜΗ ΛΕΜΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.ΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΟΥ ΠΟΝΑΕΙ Η ΡΗΜΑΔΑ Η ΖΥΓΑΡΙΑ!ΟΧΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΟΥΣΑ Κ ΠΟΤΕ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Η ΣΑΝΤΥ ΜΟΥ!ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΟΜΑΙ!!!!ΑΛΕΚΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΠΡΟΙΚΑ ΤΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ Κ ΑΛΛΟ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλεεεεεεε δεν θα ανοιξουμε αλλο ποστακι? ποια θα το ανοιξει?

να την χαιρεσαι την σαντυ σου νανσουλα μου!!!!!!!!!!χιλιοχρονη ..γερη ..καλοτυχη :D:D:D:D

με πολλα πολλα χαμογελα στη ζωη της και με το καλο να ερθει το αδελφακι της...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΡΟΛΙΝΑΚΙ ΑΔΕΛΦΑΚΙΑ!!Η ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΑ ΕΙΜΑΙ..ΣΑΣ ΕΧΩ ΝΕΟ ΜΩΛΙΣ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΤΡΙΤΟ ΠΑΙΔΙ.ΧΑΧΑ ΤΑ ΔΥΟ ΠΡΩΤΑ ΤΑ ΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΑΣΧΕΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ Κ ΔΕΝ ΤΟΥ ΠΕ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΡΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΙΠΟΤΑ ΣΕΙΡΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ.ΧΑΧΑ

Κ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΧΑΧΑ!ΠΟΥ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ.ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΤΟΥ ΤΩΡΑ;ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΤΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΚΟΒΩ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΠΑΛΙ ΑΣΧΕΤΟ.ΑΡΑ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΓΙΑ ΜΑΣ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...