Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ Νο2


Recommended Posts

Koritsia...gurisa apo to trapezi pou peiga...kai to mono pou exw na sas pw einai oti efaga

ena apisteuto gluko...pou o theos na to kanei ena...auto itan 3 merides pou efaga....

profiterol kinder bueno!!!!! Teleio itan!!! Kala ti Triti pou tha paw sto giatro na doume ti kila tha exw parei, giati ekei pou blepete sti fwto, mono 3.4 eixa parei, alla auto itan prin 2 ebdomades....tis teleutaies meres exw plakwsei ta gluka, pagwta, alla kai to fagito den paei pisw.

Gia na doume!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναμαι και εγω αλλα οχι για πολυ αφου δεν εχω μπαταρια στο λαπτοπ :lol::lol::lol:

και ναι αυριο ηρθε η σειρα μου για β επιπεδου! καντε μια προσευχουλα και για μενα να πανε ολα καλα... εχω στις 9 το πρωι ραντεβου αλλα τι ωρα θα τελειωσω αγνωστον!!!!

καρολινακι μου ο τιτλος δεν μπαινει γιατι ηδη περασαμε πολλες σελιδες.... θα το βαλουμε στο Νο3!

αααα κοριτσια καπου ειδα φορουμ "σπορακια αυγουστου-σεπτεμβριου - οκτωμβριου 2012" μας σαμποταρουνε κοριτσια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, έχω φάει τα νύχια μου από το άγχος μου, τι μέρα μας περιμένει από αύριο..? Χαμός γίνεται, όλα τα κανάλια δείχνουν ή τα επεισόδια ή τους βουλευτές προβληματισμένους... Ουφ, είπα να πω μία καλησπέρα σε εσάς να ξεχαστώ..Alekagala με το καλό η β επιπέδου, είναι μία μαγική εμπειρία!

Να σας ρωτήσω κάτι, έχω διαβάσει πως έχετε παραγγείλει βαλιτσάκια από mothercare. Θα με ενδιέφερε κάτι τέτοιο, μπορείτε να μου πείτε πως τα παραγγέλνω? φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο αλεκακι μου για αυριο...περιμενουμε τα νεα απο το σπορακι σου...ολα θα ναι τελειααααααααααααα!!!!!!!!!!!!! :x

ελενακι μου αντε την τριτη περιμενουμε και τα δικα σου σπορακο-νεα :lol::lol::lol: που όλα θα ναι καλα!!!!!

μακια στις υπολοιπες φουσκιτσες :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια, πως είστε?

Εγώ απο το μεσημέρι δεν είμαι καλά, είχα λιγα δέκατα, εχω κάνει και δυο φορές εμετό και γενικά με το που σηκώνομαι νοιώθω να ζαλίζομαι. Δεν νομίζω να ναι κρύωμα το ελπίζω δηλαδή, μάλλον κούραση και εξάντληση είναι. Η ζαλάδα είναι αυτή που με κάνει να σκέφτομαι οτι είναι κούραση γιατι ζαλίστηκα και χθες το πρωί. Φοβάμαι οτι έχει αρχίσει να πέφτει ο αιματοκρίτης μου γιατι ακόμα δεν μου έχει δώσει σίδηρο.

Σας αφήνω γιατι δεν έχω κουράγιο, πήγε και ο άντρας μου τη μικρή στη μαμά μου να μείνει εκεί σήμερα και βλέπουμε πως θα είμαι αύριο.

Καλή επιτυχία αύριο στα κοριτσάκια που έχουν β επιπέδου ή γιατρό.

Φιλιά σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι μου γλυκο :x περαστικουλια και απο δω..... :(:(

ευχομαι αυριο να σαι πολυ καλυτερα...καλα εκανες και πηγες την μικρουλα στη γιαγια... ;);) χαλαρωσε όσο μπορείς...μια μεγαλη αγκαλιτσα απο μενα.... :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι μου καγκουρακι μου το σπορακι σου μιλαει βλεπω πολυ μετα απο "μαμα μη τρεχεις" σου λεει "μαμα μη κουραζεσαι γιατι κουνιεσαι και ζαλιζομαι!"

η αληθεια ειναι οτι αν υπαρχει και δευτερο παιδι στο σπιτι κουραζομαστε περισσοτερο... να πεις στο γιατρο σου να σου δωσει αμεσα σιδηρο ή αλλιως κανε μια γενικη για να σου πει σιγουρα και τη δοση που θα περνεις

ειρηνακι μου πραγματικα ειμαι μια μαγευτικη εμπειρια η β'επιπεδου γιατι εκτος απο οτι βλεπεις το νινακι σου σιγουρευεσαι οτι ολα πανε μια χαρα και εχεις μπει στη τελικη ευθεια!

βρε κοριτσια εσεις που κανατε β'επιπεδου τι εξετασεις κανατε????ετσι για να ταχω υποψην μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou ti ginete re gmt???xamos...twra anoiksame tv kai an kai perimena na exei epeisodia den perimena toso polu xamo...pwpw....na doume ti tha ginei olo to vrady...

aleka mou kali epityxia gia avrio an kai san empeiri manoula den fantazomai na exeis agxos???ola kala tha einai me ton kolokytha sou :D:D:D

maximaki mou ta idia eyxomai kai se sena ola na einai poluuuuuu kala me to mpemaki sou kai na ertheis xaroumeni na mas peis ta nea :D:D:D

pasxalitsa mou ypomoni toulaxiston meiwthikan ligaki..kati einai kiayto...katalavainw tin talaipwria giati egw proxthes hmoun xalia kai den mporw na fantastw pws einai na eisai etsi kathe mera....kouragio kouklitsa mou elpizw na teleiwsoun syntoma ayta :-*:-*:-*:-*:-*

katerinaki kangaroo perastikoulia sou glukia mou elpizw na ksekourasteis kai na hremiseis kiavrio na eisai kalytera..oso gia ton mikrouli sou axxx poso se zilevw pou arxises na ton niwtheis entona :D:D:D twra exete anoixti epikoinwnia pia!!!TELEIAAAA!!!

sas filw oles gastroules mou paw na ksaplwsw giati shmera exw kati ponakia xamila oxi tipota tromero alla mexoun tsakisei shmera!!sa kati na mou rixnei mpounitses sena sigekrimeno shmeio sa sfaxtis..mporei epeidi thn trith allazw mhna??mallon...filakiaaaaaaaaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerinaki perastikoulia k na ksekourazesai.... k emas to mpempaki mas exei edw k treis meres stamatimo den exei pio prin to eniwtha alla oxi toso suxna twra den stamataei... :lol::lol: alekaki ola kala na pane stin b epipedou k egw aurio tha kanw k arxizei na me pianei anxws na einai ola kala...egw exw rantevou stis 11:30 emena akoma den mou eipe ti eksetaseis tha kanw mou eipe meta na paw apo kei k tha mou pei kiolas....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχει κωμωδια το μεγκα!!! φιλακια σε ολες και καληνυχτα!

καντε μια προσευχουλα και για μενα να πανε ολα αυριο καλα!

και αν γουσταρετε θα βγαλουμε και σλογκαν ωστε να ειναι το πιο χοτ παρεακι

(οσο για τα τηλεφωνα θα σας τα ξαναβαλω αυριο γιατι δεν τα εχω μπροστα μου!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα στις ομορφες κοιλιτσες...

Επιτελους γυρισαμε κ εχω να πω οτι ειχε πολυ πολυ κρυο στην Βεροια...κ την αρπαξα με γερο συναχι.Πασχαλιτακι χαιρομαι που γυρισες...ειχαμε γαμο στην Βεροια κατι φιλοι μας παντρευονταν στην Αγια Βαρβαρα και γλεντι κανανε στο σειριους στο μακροχωρι..πολυ ωραιο το μαγαζι αλλα ολο χιονιζε κ ξεπαγιασαμε....

Αλεκα κ Ναταλια σας ευχομαι καλη καλη επιτυχια αυριο στην β επιπεδου...ολα θα πανε καλα κ περιμενουμε νεα σας...

Κατερινακι κοιτα να ξεκουραζεσαι κ να παρεις σιδερο οποσδηποτε..πολυ ωραια η αισθηση ε....τελεια...

Αυριο το Δεσποινακι μου θα παει πρωτη μερα παιδικο....κ μεχει ζαλισει απο την χαρα τησ με την τσαντα της...η κοκονα μου...

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia ti kanete eiste oles kala ?

ego kala eimai doksa to 8eo milisa me to giatro k mou eipe na min anisixo den einai tipota alsote perno ta xapakia mou opote mono na 3ekourazomai perisotero mou eipe simera den exo tipota opote ola kala !

aleka mou kalh epityxia ooooooooola na pane kala k ola na einai teleia kali mou !!

kangaro perastika sou kopela mou k na 3ekourazese perisotero !!!!

karolina ti kaneis eisai kala ?

maxim se tara3e sris klotsies e ? oraia teleia !!!!!

Elena _c k esi agxos me ta kila e ? asta ke go to idio gai na katalavete exo 3ekinisi diaita se diaitologo gia na mi paro kila tetio agxos ....

koritsia kalo vradi se oles filakia polla !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεκα τα εκανα copy paste για να μην κουραζεσαι...για οποια ενδιαφερεται αυτα ειναι τα τηλ που μας ετοιμασε το Αλεκακι μας...

ΒΑΛΙΤΣΑΚΙΑ

1. LIBERO 800 11 542376 και επιλεγεται το 2. Ζητατε το βαλιτσακι

Επισης αν γινεται μελος στο http://www.liberoclub.gr θα σας στελνουν και κουπονια (οχι πολυ συχνα

αλλα κατι ειναι και αυτο)

2. BABYLINO 800 11 84200 Ζητηστε βαλιτσακι αλλα σου λεει οτι πρεπει και να εγγραφειτε ειτε στο

http://www.babylino.gr ή στο φυλλαδιο που θα σου στειλουν και το ξαναστελνεις πισω

3. MOTHERCARE CAREDIRECT PAMPERS 800 11 82800 (αν καλειτε απο κινητο 2109287600) Ζητηστε το

βαλιτσακι με τα διαφημιστικα και αν σας ρωτησουν "απο που μας μαθατε" πειτε τους οτι ψωνισατε

στο mothercare και σας ενημερωσαν εκει (πιανει). Η Pampers συνεργαζεται με αυτους αλλα αμα γινεται

στη σελιδα της http://www.pampers.gr σας στελνει κουπονια

4. http://www.babyspace.gr γινετε μελος στη σελιδα αυτη και μετα πηγαινετε εκει που λεει

"προσφορες δωρα" πατηστε "δωρα babyspace" ακολουθηστε τις οδηγιες που λεει!

ΚΟΥΠΟΝΙΑ

1. ΔΕΛΤΑ μονο για τα ADVANCE : 800 11 99800 Μια φορα καθε μηνα πρεπει να παιρνετε τηλεφωνο για να σημειωνεται η αποστολη των κουπονιων

2. http://www.epithimies.gr/Γινεται μελος και σας στέλνουν περιοδικο με κουπονια στο σπιτι με

διαφορα προιοντα σπιτιου

Λοιπον οι εταιριες PRODERM και JOHNSON δεν μας στελνουν τιποτα. Εχω επισης τηλεφωνα απο milupa και νουνου στελνουν μονο κουπονια και επειδη δεν χρησιμοποιω αυτες τις εταιριες δεν τις εβαλα. Αν καποια κοπελα τις θελει ας μου πει να δωσω τα τηλεφωνα τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου! Τι κάνετε αρκετές μέρες έχω να σας γράψω αν και έμπαινα και διάβαζα τα νέα σας. Βέβαια δεν θυμάμαι να σχολιάσω... γι' αυτό δε θα πω πολλά.

Το όνομά μου είναι Αφροδίτη.

Αλέκα με το καλό αύριο η εξέταση αν και είμαι σίγουρη ότι θα πάνε όλα καλά.

Καρολίνα χάρηκα πάρα πολύ με τα ευχάριστα νέα από την αμνιο.

Πασχαλιτσάκι όντως είχες χαθεί το τελευταίο διάστημα, άντε πάλι καλά που αρχίζουν και αραιώνουν οι ναυτίες σου.

Να πω την αλήθεια τις τελευταίες μέρες δεν ήμουν και στα καλύτερά μου, λίγο τα οικονομικά, λίγο το ότι είμαι κρυωμένη (βήχω λίγο), λίγο ότι εδώ και 1 εβδομάδα δε σταμάτησε να χιονίζει, λίγο ότι κλείστηκα σπίτι τα απογεύματα γιατί το αυτοκίνητο είναι στο συνεργείο και δεν μπορώ να πάω με τον μικρό καμία βόλτα, έχω πέσει πολύ. Απ' τη μία με πιάνει σαν μελαγχολία απ' την άλλη πολλάαααααα νεύρα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia kali evdomada.. ante na perasei i wra na paw na dw to zouzounaki mou mou eleipse... elpizw na einai ola kala panagia mou..... venus k emena wres wres me pianei etsi gt oli mera eimai spiti alla kanei kamia kinisei to mwro mou k ta ksexnaw ola...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ.....

ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΣΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ...!!!

ΟΝΤΩΣ Ο ΝΕΟΣ ΤΙΤΛΟΣ ΜΑΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..!!!

ΕΓΩ Σ/Κ ΗΜΟΥΝ ΑΡΡΩΣΤΗ ΜΕ ΤΡΕΛΕΣ ΗΜΙΚΡΑΝΙΕΣ ΑΥΤΑΚΙΑ ΛΑΙΜΟ.....Κ ΛΙΓΟ ΜΥΤΟΥΛΑ...!!! ΔΕ ΒΓΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΩ ΚΑΛΑ....ΑΥΡΙΟ ΕΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΝΕΟ ΓΑΤΡΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ Κ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ......!!!!!!

ΧΡΙΣΤΙΝΑ.....ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ...???? ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ !!!!!! ΘΑ ΣΚΑΣΩ ΣΟΥ ΛΕΩ...!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera koritsakia,meta apo mia megalh apoxh epanhltha,ax ayto to katarameno laptop.ti kryo einai ayto.....prin mia evdomada eixa paei sto iasw gia na me ksanadoyn,dioti o plakountas eixe paraoanw aimatologikes limnes,mou eipan omws oti ola einai polu kala....Parelava me acs to valitsaki tis babylino ,einai teleio....Gia peste ti tha kanete ayvrio valentines me tin fouskwmenh koilitsa...h to giortasate to s/k...prospathw na mas kanw na gelasei lligo to xeilaki mas giati afhste ta,ti htan ayta xthes :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμείς πάντως από την αρχή και κανονικότατα... :lol: μας είπε μόνο όχι ακροβατικα και πολύ αοτομα και αν πονεσω να σταματήσουμε. μεχρι τώρα κανενα πρόβλημα (λίγο πιο άβολα βεβαια οσο πάει...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλιτσες!!!!! με το καλο σημερα οσες πανε στον γιατρο!!!!ολα καλα να πανε κ θα σας περιμενουμε με τα ευχαριστα νεα σας!!! νενε κ εγω κανονικοτατα σε επαφη..αλλα οχι ακροβατικα!! ;) αρρωστησα κ εγω..ειπα την γλιτωσα αλλα τζιφος.μπουκωσα κ ολη την νυχτα φταρνιζομουν.. μαρια περαστικα και σε σενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!!

Perastika se oles tis arrwstoules.

Bre Kangaroo esu eisai kalitera simera? Kalitera ksekourasou kai isws na pas gia eksetaseis mipws xreiazese kanena sidiro??

Maximaki ante perimenoume nea sou kai Aleka!!!

Koritsia simera bariemai na paw sti douleia...thelw na katsw spiti den exw kamia oreksi!

Paw na mageirepsw...meta apo tin krepali pou ekana to SK lew na ftiaksw fileto kotopoulo sto fourno

me laxanika kai mia salatoula. Giati aurio tha me zugisei kai o giatros kai de me blepw kala! Tha allaksw kai fwto giati exw megalwsei!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...