Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2012 Νο2!!!


Recommended Posts

expectingmummy κουβερτούλες θα σου φέρουν σίγουρα για δωράκι ,εμένα μου είχαν φέρει 3 κράτησα τις 2 που μου άρεσαν και την τρίτη την άλλαξα.Δεν τις χρησιμοποίησα ποτέ για να κρατάω αγκαλιά τον μικρό παρά μόνο για να τον σκεπάζω στο κρεβατάκι του.και μάλιστα η μια τώρα έχει γίνει το "νάνι" του και την κουβαλάμε παντού :lol: !!!!!!!!!!!!Εγώ γενικά στον Δημήτρη είχα πάρει απίστευτα πολλά πράγματα και η αλήθεια είναι πως τα πιο πολλά μείναν στην αχρηστία και στεναχωριέμαι για τόσα τζάμπα λεφτά που έδωσα -το ίδιο ισχύει και με τα ρούχα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

koritsakia mou ti kanete? emeis phgame to prwi epitelous na doume ton mpempoulh mas, megalwse to poulaki mou, 840 grammaria, ola einai poly kala doksa ton theo alla me malwse gia ta kila.....evala 3 kila apo tis 20 dekemvriou pou me eixe zygisei teleytaia fora, synolo 8 kilakia, ths fanhkan arketa kai mou eipe na stamathsw na trww... popo ti tha kanw den nomizw oti mporw na to kanw ayto, otan mou trwgete kati thelw na to faw opwsdhpote. ekana kai kampylh zaxarou kai to apogevma tha vgoun ta apotelesmata ante na doume ti tha deiksei kai ayto.

Koritsakia mou oson afora to thema kouverta kai egw den phra agkalias ispanikh phra kateytheian thn pio megalh pou einai gia thn kounia tou giati eipa thn epoxh pou tha gennhsoume tha exei arketh zesth gia na to tyligoume me toso xontrh kouverta, phra mia tha pierre cardin para poly wraia kai pistevw na einai kai kalh poiotikws, epishs phra kai mia pike gia na to skepazw to kalokairi kai na thn xrishmopoiw kai sto karotsaki an xreiastei kana vrady pou tha eimaste eksw, kai aythn ths pierre cardin apo thn idia seira, mesa sthn evdomada ta perimenw giati ta parhggeila apo to internet giati ta vrika poio vthina. Apo ta jumbo tou phra kai 2 flis kouvertoules poly fthines htan gyrw sta 5 eyrw ekanan.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικά δεν θέλω να επαφίομαι στα δώρα αλλά για πράγματα που θεωρώ προσωπικά δευτερεύουσας σημασίας, θα περιμένω να δω αν θα μου φέρουν κι αν θα χρειαστώ!! Το μόνο που θέλει πολλή προσοχή είναι το τι θα αγοράσω για Κύπρο και τι για Ελλάδα!!Ποια πράγματα πρέπει να έχω δηλαδή τον πρώτο-πρώτο καιρό και ποια λίγο πιο μετά!! Αλλά σιγά σιγά, έχουμε μπόλικο καιρό ακόμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα σημαντικά είναι αυτά που έχει γράψει η Σαμάνθα στην πρώτη σελίδα του νέου μας ποστ γιατί αυτά θα πρέπει να τα έχουμε πλύνει και σιδερώσει λίγο πριν μπούμε στον μήνα μας γιατί δεν ξέρουμε πότε ακριβώς θα γεννήσουμε.Εγώ π.χ. γέννησα 35+4 η αδελφή μου 39+4 και πρέπει να είμαστε προετοιμασμένες :P ,εγώ επειδή φοβόμουν για πρόωρη γέννα είχα από πολύ νωρίς έτοιμα όλα και την βαλιτσούλα μου για το μαιευτήριο .Α και κάποια πράγματα που είδα ότι μπορεί να μου χρειαστούν τα αγόρασα και την μέρα που έφευγα από το μαιευτήριο .Σηκώθηκα το πρωί εκείνης της μέρας ,(ναι παράτησα το παιδί μου :oops: στις μαίες για κανα δίωρο)πήρα αγκαζέ τον άνδρα μου :lol: και πήγαμε σε ένα κοντινό κατάστημα με μωρουδιακά και πήρα κάποια πραγματάκια (και ήμουν και από καισαρική).Βέβαια εγώ είμαι και τρελή,δεν αντέχω την κλεισούρα,να μην βγώ καθόλου έξω οπότε βρήκα ευκαιρία .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ. ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ. ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΟΥ!

ΕΧΤΕΣ ΛΟΓΩ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΡΕΥΜΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΠΑΘΑΜΕ ΚΑΙ ΧΟΝΤΡΕΣ ΖΗΜΙΕΣ. Η ΜΙΑ ΤΕΝΤΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΜΑΣ ΣΧΙΣΤΙΚΕ ΚΑΙ ΣΤΗ ΤΑΡΑΤΣΑ ΕΦΥΓΕ ΤΟ ΤΖΑΜΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΕΡ-ΦΟΡΖΕ ΚΑΙ ΕΣΠΑΣΕ. ΚΑΤΑ ΤΆΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ. ΛΙΓΟ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΗ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ.

ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΕΣ ΜΑΣ. ΤΣΑΓΑΚΙ, ΣΟΥΠΙΤΣΕΣ, ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ ΚΑΙ ΑΡΑΧΤΕΣ ΣΤΟ ΚΑΝΑΠΕ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΛΑ.

xouanitaki Η ΚΟΡΑΚΛΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΟΡΑΚΛΑ!

ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΒΑΖΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΒΑΒΥ ΟΙL KAI EIMAI MIA XAΡΑ. ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΜΟΥ ΕΝΕΣΗ ΜΕ ΕΥΚΟΛΙΑ.

ΠΗΡΑ ΕΧΤΕΣ ΚΑΙ ΔΥΟ ΣΟΥΤΙΕΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΕΤΑ ΑΠΟ ΜOTHERCARE. TO ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ...... ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ; ΠΟΥ ΘΑ ΦΤΑΣΟΥΝ ΠΙΑ;

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΨΩΝΙΑ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ... :):):):):)

ΤΟ ΑΜΥΓΔΑΛΕΛΑΙΟ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΜΩΡΟΥΔΕΝΙΑ ΜΟΥ?ΚΑΙ ΓΩ ΕΙΜΑΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ, ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ?ΕΓΩ ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ, ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΕΚΕΙ!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ SEX, ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ!!!ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΜΑΘΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ...ΑΧΧΧΧ, ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Η ΜΑΝΑ!!!! :lol::lol::lol:

EXPECTINGMUMMY ΕΓΩ ΔΕ ΠΗΡΑ ΚΟΥΒΕΡΤΕΣ ΑΓΚΑΛΙΑΣ, ΤΥΛΙΞΕ ΤΟ ΜΕ ΟΤΙ ΔΙΑΘΕΤΕΙΣ..ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΟΤΙ ΧΡΕΙΖΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΜΑΣ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΟΝΤΑΙ ΤΗ ΧΑΡΑ ΜΑΣ.

ΧΟΥΑΝΙΤΑΚΙ ΜΕΓΑΛΗ Η ΜΠΕΜΠΑ ΣΟΥ!!!!ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ 833 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΟΙ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗ ΕΙΤΕ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ ΕΙΤΕ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ. ΕΜΕΝΑ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΒΓΑΖΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ 3.100 ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 3.800!!!ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑ...

ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ!!!

egw tha gennisw sto genesis!! :D aaa kai esy apo thessaloniki???teleia!!!aaaa stis 23 fevrouariou tha paw sta prenatal sta venizelou gia ena seminario erxetai mia maia!an thes ela kai esy na gnwristoume! :D:D

to amygdalelaio kanei mono 2,50 eurw!einai poly ftino se sxesh me thn allh krema pou pira gia ragades pou kanei 30!

egw ekana ragades koritsia stous gloutous :shock: vazw krema kai ligo san na meiwthikan!auta

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia ti kanete? emena mou akurwsan pali to teleutaio ma8hma kai etsi sxolasa nwritera ,den peirazei!

ta podia mou exoun ginei toumpano kai ponane polu katw sto koutoupie kai oi gampes mou den kserw ti na ta kanw...... paw na ksaplwsw ligo mpas k perasoun ligaki!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου τι καντε?Μωρουδενια και Κατ 6ειστε απο Σαλονικα?κι εγωωωω!!!ποτε θα πατε στα πρεναταλ?μερα και ωρα...θα ερθω να γνωριστουμε!!!εκτος απροοπτου φυσικα.... :lol:

Εγω αυριο ηταν να κανω καμπυλη σακχαρου αλλα τελικα δεν θα παω καθοτι μενω Ωραιοκαστρο και χιονισε και γλιστραει....Θα γεννησω αυτη τη φορα στην Βιοκλινικη και θα κανω το 2 days προγραμμα.Δηλαδη στην 2η μερα βγαινεις με το μωρο απο την κλινικη και καθε μερα για τις επομενες 3 μερες ερχεται μαια και σε ελεγχει τοσο την μαμα οσο και το νεογνο για ικτερο .το 1ο μου παιδακι το γεννησα στο Γενεσις αλλα δεν εμεινα ευχαριστημενη .ειμαι και νοσηλευτρια και ειμαι πολυ πιο απαιτητικη σε θεματα νοσηλευτικα και οχι ξενοδοχειακα....π.χ. θεωρω απαραδεκτο να ζητησεις παυσιπονο στις 8 το βραδυ και να ερθει στις 12 οταν κοιμασαι και αφου εχεις παρει ηδη δικο σου παυσιπονο( που ειχα φροντισει να εχω μαζι μου).Επισης οι τιμες τους ειναι απαραδεκτες 2300 εδωσα για 4κλινο.και μετα απο φασαρια γιατι οταν πηγα μου ελεγαν οτι εχουν μονο 2κλινο υπερλουξ 3800......ελεος....μετα οταν ειπα θα φυγω ξαφνικα βρεθηκε λυση!!!τελος παντων δεν θελω ουτε να τα θυμαμαι....αλλαξα και ιατρο και κλινικη!

θα παω Euromedica για καμπυλη σακχαρου ,κοστιζει μονο 8 ευρω με π-αραπαμπτικο του ικα οποτε θα παω κοντα στο σπιτι μου απο το να τρεχω στο ικα της Τουμπας γι8α την εξεταση αυτη.πιο πολλα θα εδινα σε βενζινες....χιχιχιιχιχιχ

Θελω κι εγω αμυγδαλελαιο φθηνο...χιχιχιχι απο που το πηρατε καλε μανουλες?και πως το ζηταω?εγω πηρα ενα λαδι της weleda και εκανε 24 ευρω και τελειωνει παρα πολυ γρηγορα γιατι δεν απλωνεται καλα και βαζεις συνεχεια.....σε 15 μερες παπαλα....εξαφανιστηκε....

φιλακια πολλα σε ολες και περαστικα στα κοριτσακια τα αρρωστουλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΡΓΥΡΩ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ 23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΚΑΙ 6 Η ΩΡΑ ΣΤΑ ΡRENATAL ΣΤΗΝ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ...ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ!ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΑΙΑ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ ΚΛΠ.ΑΠΟ ΤΟΝ 6ο ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ,ΟΠΟΤΕ ΜΑΣ ΠΙΑΝΕΙ :D:D

ΤΟ ΛΑΔΑΚΙ ΤΟ ΖΗΤΑΣ ΕΤΣΙ...ΑΜΥΓΔΑΛΕΛΑΙΟ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ!ΤΠΤ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ!

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΛΑΙΜΟΣ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑΑΑ ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ!ΧΑΛΙΑ ΕΙΜΑΙ :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ... :D:D:D

ΜΩΡΟΥΔΕΝΙΑ ΚΑΙ ΑΡΓΥΡΩ ΜΟΥ ΜΕΝΩ Ν. ΕΠΙΒΑΤΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΕΡΘΩ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΩ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΚΙΓΚ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΛΩ...ΑΛΛΑ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΤΡΙΑΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΑΣΗ.ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΚΑΙ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ!!! ;);););)

ΤΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΤΙΚΑ, ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΠΟΛΥ!!ΠΗΓΑΙΝΑ ΟΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΣΑ..ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΓΧΟΣ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕ ΝΙΩΘΕΙΣ ALIEN..

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΕΣ!!ΠΟΛΛΟΥΣ ΧΥΜΟΥΣ ΚΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ..

SOTKOU ΒΑΛΕ ΤΟ Κ. ΣΚΟΥΛΙΚΗ ΝΑ ΣΟΥ ΤΡΙΨΕΙ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΣΟΥ..

ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΓΩ ΣΤΙΣ 2 ΜΕΡΕΣ.ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΧΩΡΙΣ ΕΜΕΝΑ!!!ΔΥΣΚΟΛΟ.. :cry::cry:

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!Τι κάνετε; Εμένα το μπούκωμα συνεχίζει ακάθεκτο...με ένα πακέτο χαρτομάντηλα είμαι και μια μύτη μελιτζάνα...τι ομορφιά!Κατά τ' άλλα, πήγα να πάρω μια ζώνη για τη μέση μου γιατί η προηγούμενη μίκρυνε πια και δεν μου κάνει και δεν άντεξα, πήρα και 2 σαλιαρίτσες για νεογέννητα...!!! Τι γλυκά που είναι όλα! Στα φορμάκια δεν πλησίασα ακόμη, τον άλλο μήνα λέω σιγά σιγά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από εμένα!

Τι έγινε όλα τα κοριτσάκια είναι λίγο κρυωμένα? Το κακό είναι ότι πέφτει πάρα πολύ το ανοσοποιητικό με την εγκυμοσύνη...Εγώ θυμάμαι ότι πέρυσι τα Χριστούγεννα που ήμουν στον 7ο μήνα, αρρώσταινα συνέχεια και δεν μπορούσα να πάρω φάρμακαι και ήμουν χάλια...πχ ερχόταν ο άντρας μου το βράδυ απο την δουλειά και ένιωθε λίγο κουρασμένος....και έπαιρνε ντεπον και την άλλη μέρα ή την μεθ-επόμενη με είχε κολλήσει!!! Για όλο τον Ιανουάριο θυμάμαι ήμουν χάλια....

οπότε προσοχή κορίτσια γιατί κολλάμε για πλάκα...

εγώ σήμερα ήμουν έξω στο κρυο για διάφορες δουλειές και ΠΑΓΩΣΑ...πονάει ο λαιμός μου από την Κυριακή και ελπίζω να την γλυτώσω....

εκτός αυτού νιώθω και ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ κοπωση...εσείς? Μιλάμε για φοβερή εξάντληση......................

ευτυχώς γύρισα σπιτάκι μου τώρα και δουλεύω στην ζεστασιά μου!

σας φιλω!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ αν δεν ξαπλώσω πια λίγο το μεσημέρι δεν αντέχω πια!!Και χωρίς να κοιμηθώ, ίσα να ξεκουραστώ καμιά ωρίτσα...

Εν τω μεταξύ, οι ορμόνες μου έχουν βαρέσει κόκκινο...Κυνηγάω τον άντρα μου σε όλο το σπίτι :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εν τω μεταξύ, οι ορμόνες μου έχουν βαρέσει κόκκινο...Κυνηγάω τον άντρα μου σε όλο το σπίτι :oops::oops::oops::oops:

χαχα σοβαρα???? Πώς γίνεται αυτό!!!!!!!!!!!! Μπράβο Μπράβο!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ. ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΑ ΕΒΑΖΑ ΣΤΗ ΜΥΤΗ ΜΟΥ FISHIOMER ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ. ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΡΑΣΕΤΕ ΕΥΚΑΛΙΠΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΠΝΕΕΤΕ ΤΟΝ ΑΤΜΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΣΑΡΟΛΑ.

ΜΕ ΤΗ ΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΩ ΚΑΛΑ. ΜΕ ΤΑ ΜΑΖΕΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ, ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΩΡΑ, ΝΙΩΘΩ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΑΧΥΠΑΛΜΙΑ ΚΑΙ ΠΟΝΟΣ ΣΤΟ ΘΩΡΑΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΝΑΣΑ. ΑΦΗΣΤΕ ΔΕ ΠΟΥ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ. ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΕ ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΟ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΜΑΡΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΡΙΛΙΟ. ΟΤΙ ΜΑΘΑΙΝΩ ΘΑ ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΩ ΑΜΕΣΩΣ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμάνθα μου δεν ξέρω πώς γίνεται αλλά γίνεται!!!! Και του κανα και πλάκα προημερών, δεν ντρέπεσαι έγκυο γυναίκα να την αποπλανείς...τον καημένο!!!Κακοπερνάει :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμάνθα μου δεν ξέρω πώς γίνεται αλλά γίνεται!!!! Και του κανα και πλάκα προημερών, δεν ντρέπεσαι έγκυο γυναίκα να την αποπλανείς...τον καημένο!!!Κακοπερνάει :P:P

twra auto giati to kaneis??

emeis to exoume ksexasei auto to athlima!!!

o antras mou oute pou na to akousei!o giatros mas to eixe apagorepsei mexri twra kai twra pou kounietai den mporei !!!kai egw na sou pw thn alitheia fovamai!

e ligo emeine... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμάνθα μου δεν ξέρω πώς γίνεται αλλά γίνεται!!!! Και του κανα και πλάκα προημερών, δεν ντρέπεσαι έγκυο γυναίκα να την αποπλανείς...τον καημένο!!!Κακοπερνάει :P:P

Ένα έχω να πω: ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΕΡΝΑΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κορίτσια σε αρκετές πέσατε κάτω από το 'φράγμα' των 100 ημερών από ότι βλέπω στο τικεράκι σας!!

X+M εσύ για παράδειγμα!!! :lol::lol::lol::lol:

ααα και σου προτείνω να ΑΦΗΝΕΙΣ τις δουλειές του σπιτιού και να κάνεις τις απολύτως απαραίτητες μόνο! Ο οργανισμός σου, σου δίνει σήμα να χαλαρώσεις...Έτσι λέει ο γιατρός μου...να ΄κάνουμε ότι κάνουμε μόνο μέχρι εκεί που αντέχουμε και να 'νιώθουμε' το σώμα μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρουδένια μην ανησυχείς!! θα 'ρεφάρετε' το καλοκαιράκι!

σαν και εμάς ...που από την πολύ ανανέωση έμεινα πάλι έγκυος σχεδόν αμέσως :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ να δω τι θα τον κάνω που μου καλόμαθε χωρίς προφυλάξεις τώρα και με βλέπω έγκυο ξανά στο τσακ μπαμ :P:P:P:P:P:P Πάντως η αλήθεια είναι ότι καλοπερνάμε!!! Δεν φοβάμαι καθόλου, είναι δυο άκρως φυσιολογικές καταστάσεις και η μια και η άλλη, άρα :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρουδένια μην ανησυχείς!! θα 'ρεφάρετε' το καλοκαιράκι!

σαν και εμάς ...που από την πολύ ανανέωση έμεινα πάλι έγκυος σχεδόν αμέσως :lol::lol::lol::lol:

wx wx mhn les tetoia :lol::lol: entaksei meta tha prosexoume pali anagkastika!

ematha pws einai poly gonimi h periodos pou eisai lexwna kai mexri na sou ksanaerthei periodos e?

alles lene etsi kai alles lene den pianeis tote...eseis ti exete akousei? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou ti kanete ??? xathika to 3ero , etixan diafora aftes tis meroules kai den mporesa na mpo .

molis diabasa ta nea sas , xarika pou iste kala , pou megalonoun ta mikra sas fisiologika kai pou arisate na kanete agores . perastikoulia k stis egkioules pou ine arrostoules akomi .

emis imaste kala k i mpempoula den stamatai na me klotsai . pragmatika to telefteo xroniko diastima exi 3efigi i katastasi ine pleon 3ekatharo k otan kitao tin kilia mou k otan tin akoumpao pos sximatizete kampili apo xeraki podaraki i kefalaki . proxthes pou 3aplona nomizo mou esprose k to xeri ;) . tin paraskebi tha kano aimatologikes kaliergia k geniki ouron . posa tripimata ??? k fobame k tis belones .

to thema sex ... ine mia PONEMENI istoria!!!! ego thelo poli , pote den komplara apo tin stigmi pou exo to ok apo ton giatro o antroulis mou omos den mpori na litourgisi k an ginotan kati stin arxi pou den ipirxe kilia tora pleon...pou iparxi kilitsa k tin blepi na kouniete k niothi k to pedi tou...TO 3EXASAME . lei tha prospathisi na to 3eperasi alla fobate min to blapsi ...k pos perase tosos keros k ola ine kala min pathi tora tipota apo afto :) . axxxx

to sabbato pira k ego kati pragmatakia panes agkalias k seltedakia kai mesa stis epomenes meres tha paro k alla rouxalakia klp

erotisi ... tin balitsa gia to meeftirio apo poia ebdomada prepi na tin exis etimi ???

filiaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou kalispera ti kanete? egw apo to prwi klaiw, me epiase to psyxologiko mou, vgikan ta apotelesmata ths kalmpylhs kai einai oriaka sto zakharo kai opws katalavainete h giatros mou mou evale tis fwnes, mou eipe na paw se diatrofologo gia na mou grapsei aysthrh diaita, kommena ta glyka entelws, to pswmi, ta zymarikka klp klp klp, koritsia tha trelathw den nomizw pws mporw na to kanw ayto to pragma. Simera pou eixa pastitsio mou eipe na faw mono miso kommati, kala ti me perase gia poulaki? peinaw olh mera kai eimai mesa sta nevra, den thn palevw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samantha ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΣΧΕΔΟΝ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΕΣ. ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ. ΑΠΛΑ ΜΑΖΕΥΩ ΛΙΓΟ-ΛΙΓΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΔΕΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΑΣ. 10 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΣΑΝ ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΘΗΚΗ.......... ΚΑΚΩΣ ΒΕΒΑΙΑ.

expectingmummy ΧΑΡΕΙΤΑΙ ΤΟ ΟΣΟ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ!!!!!!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΟ SEX ΜΕΤΑ ΤΗΝ 36η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ. ΒΟΗΘΑΕΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΣΤΗ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΟΚΕΤΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΛΟΓΟ.

skorpina82 ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΣ ΚΑΙ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΠΛΕΥΡΑ. ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ ΝΑ ΤΡΩΣ ΥΓΙΕΙΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΙΛΑ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΟΚΕΤΟ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΚΟΡΜΑΡΑ. ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΜΑΣ. ΚΟΥΡΑΓΙΟ!

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ Ο ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟΣ ΔΙΑΙΤΑ ΠΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΡΩΩ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΤΡΩΩ ΣΩΣΤΑ. Η ΑΡΧΗ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...