Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2012 Νο2!!!


Recommended Posts

kalhmera koritsiaaaaa!!!thn arpaksa xtheS!PONAEI O LAIMOS MOY,to auti mou ,to kefali mou to niwthw vary :(:(:( gamwto elpizw na mhn einai iwsh!!!

pinw tsai mpas kai ginw kala!

elpizw na mhn epireazetai to mwraki! :? an kai klwtsaei apo nwris!mallon katalavainei oti h manoula tou den einai kala :-p:-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μωρουδένια μου θα σου κάνω παρέα, κι εγώ ξεκίνησα χθες με συνάχι και τώρα το απόγευμα που ξύπνησα με έπιασε και βήχας...υπέροχα!!Προς το παρόν την βγάζω με τσαγάκια και βιξ στη μυτούλα αλλά αν ο βήχας συνεχίστει θα πάρω κανένα φυτικό σιροπάκι, γιατί την έχω πατήσει πολύ άσχημα ουκ ολίγες φορές από συνάχι ( να ανεβάζω τρελούς πυρετούς π.χ.) και δεν έχω καμία όρεξη!!! Πάντως τα σποράκια μας δεν παθαίνουν τίποτε, εμείς απλά ταλαιπωρούμαστε μην ανησυχείς καθόλου!!!

Είναι ύπουλος ο καιρός εδώ, έχει λιακάδα τρελή αλλά στη σκιά κάνει κρύο, τέλειος συνδυασμός για κρύωμα!

Όσο για το καροτσάκι, συμφωνώ ότι είναι ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ!!! Κάτω από 550 δεν βρήκαμε σχεδόν τίποτε, εκτός από κάποια μοντέλα που μας φάνηκαν ψεύτικα. Αλλά θα κοιτάξω να το παραγγείλω από το ίντερνετ, κάποιο από τα μοντέλα που είδαμε δηλαδή και τα ξέρουμε ως κατασκευές, γιατί στα τυφλά πάλι ρίσκο είναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

perastika sas!!! expecting prosexe gt an to paragkeileis kai exei kapoio elatwma den 8a einai eukolo na kaneis epistrofh. psakse gia ekptwseis kai na ta deis apo konta gt akoma kai oi markes kamia fora einai psilo perierges plhrwneis thn eponumia . egw phga se arketa magazia kati pou mou eipan oloi na exoun 8 rodes kai oxi 6 gt to karotsaki paei me 7 rodes an exeis kapoio atuxhma alla me pente den paei.filakia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ... :D:D:D:D

ΚΑΡΟΤΣΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΣ PEG PEREGO ΤΟ PLIKO P3 , ΓΥΡΩ ΣΤΑ 300 ΕΥΡΩ. ΚΑΙ ΓΩ ΕΙΧΑ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΕ ΠΩΛΗΤΗΣ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ, ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΡΟΩΘΗΣΕΙ ΔΗΛΑΔΗ. ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΧΩΡΑΕΙ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ, ΝΑ ΞΑΠΛΩΝΕΙ Η ΠΛΑΤΗ, ΝΑ ΚΛΕΙΝΕΙ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΣΗΚΩΣΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ Η ΜΕΣΗ.ΒΕΒΑΙΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΤΟΥ ΑΝΑΓΚΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΕΣ.

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΙΣ ΚΟΥΚΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΕΣ..ΜΠΡΑΒΟ ΜΩΡΟΥΔΕΝΙΑ ΠΟΥ ΔΕ ΗΤΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ...ΤΕΛΕΙΑ!!!

ΓΙΑ ΠΑΝΕΣ ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΕ ΤΙΣ LIBERO, SOTKOU ΜΟΥ,ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΓΙΑ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΣΑΝ ΑΝΟΙΓΜΑ ΣΤΟ ΑΦΑΛΟ.ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ 2,5-5 ΚΙΛΑ ΑΛΛΑ ΜΗ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΠΑΚΕΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΣΕ ΒΟΛΕΨΕΙ. ΜΕΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΤΑ ΠΑΜΠΕΡΣ ΚΑΙ ΓΙΑ 1 ΧΡΟΝΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΛΕΠΤΕΣ ΠΑΝΕΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΙΣ LIBERO. ΤΩΡΑ ΤΗΣ ΦΟΡΑΩ ΠΑΝΕΣ ΑΠΟ ΤΑ LIDL ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!ΟΥΤΕ ΑΛΛΕΡΓΕΙΕΣ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ... ;);););)

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

se euxaristw polu Kat6 auto me to anoigma den to hksera ka8olou! lew na ksekinhsw me ths libero h me tis chicco mallon to prwto. loipon paw gia upno gt peinaw toso polu pou 8a faw to psugeio!!!!!!!! san to pliko einai auto pou phra kai ola efarmozoun sto karotsaki kai kleinei san omprela.filakiaaaaaaaaaaaaa kalo vradi!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sotkou μου δυστυχώς στην Κύπρο τα μαγαζιά έχουν πολύ περιορισμένα μοντέλα και το καροτσάκι είναι κάτι που θα αγοραστεί από εδώ, υποχρεωτικά, διαφορετικά θα πληρώσω τα κέρατά μου στο αεροπλάνο για τη μεταφορά!!!Την Πέμπτη γυρίσαμε σε ένα σωρό μαγαζιά και τα καροτσάκια για νεογέννητα σε όλα ήταν 2-3 μοντέλα το πολύ!!!Κι ασφαλώς όλα μα όλα πανάκριβα οπότε οι επιλογές είναι σαφώς μειωμένες!!!Μην κοιτάς, Ελλάδα είναι διαφορετικά, έχεις επιλογές από μαγαζιά, από βιοτεχνίες, μπορείς να ψάξεις αλλιώς!!Τα είδη προίκας π.χ. κι εγώ θα τα πάρω από το Pennie, οικονομικά και ωραιότατα, σιγά μην πληρώνω το κάθε Λητώ για τα σεντονάκια του και τις πετσέτες του!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera pws eisaste ? dikio exeis expecting den to eixa skeftei etsi...ksexasa oti eisai kupro! x8es to vradi to skouliki edwse parastash phgaine h koilia mou san oroseira!!! o k.skoulikis gelage to mono kako einai oti ais8anomai thn koilia mou kai to stomaxi mou tsita!o afalos mou exei kanei strech. exei kanena koritsaki to idio?

entwmetaksi mou eftiakse th dia8esh kai mia mama ma8hth mou (kanw ma8hma k stous 2 gious ths o enas einai asteri kai o allos einai sthn kosmara tou) kai mou eipe oti enw eixame mia evdomada na kanoume ma8hma (logo mias argias k odontiatrou pou eixe) den exei prolavei na diavasei gt ksekinhse kuriakh 6:30 h wra na diavasei gia diagwnisma arxaiwn kai meta ta agglika ta dika mou k eixe agxw8ei to paidi...pou vghke kai to savvato na diaskedasei se club...1h gumnasiou kai ton voh8age o aderfos tou sta agglika pou einai 2 takseis mikroteros sta agglika... an einai dunaton...me liga logia me phre na mou pei oti o gios ths einai polu agxwmenos! alla den ftaiw egw ftaiei o gios ths...de mas katouras kuria mou prwi prwi pou sto lew sunexeia oti ta exei grapsei ta agglika kai ksafnika agxw8hke... autaaa ta eipa kai ksedwsa.

filakiaaaaaa xaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχαχαχαχα sotkou μου, μου θυμίζουν τις μαμάδες από τους δικούς μου μαθητές!!!Όλη την χρονιά ήταν στην φάση μην το πιέζεις το παιδί και ξαφνικά τον Ιούνιο, ε να γράψει και καλά τώρα....Καλή μου όταν εγώ γκάριζα όλο τον χρόνο ότι δεν διαβάζει, εσύ τι άκουγες;;;; Γκρρρρρ!!!

Ο μικρός κι εμένα με κλωτσάει ασύστολα και με τρελαίνει που βάζω το χέρι στην κοιλιά μου και καταλαβαίνω το κορμάκι του πια, που στριφογυρνάει συνέχεια!!!Ο άντρας μου γελάει που με βλέπει να χαζεύω αλλά όταν το νιώθει κι αυτός, τρελαίνεται!!!Προχθές την έβλεπα κι εγώ να κάνει καμπύλες πάνω κάτω όπως κουνιόταν το μωρό μου και είχα αφοσιωθεί εντελώς....Αλλά πρέπει να μικρύνω πολύ τις μερίδες μου πια, φουσκώνω πανεύκολα λόγω της πίεσης που ασκείται στο στομάχι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ase expecting gt wres wres les kai einai se allo planhth oi mamades...to kako einai oti den katalavainoun otan lene oti nomizoun oti exei agxos to paidi tous ,mprosta sto paidi tous ekeino 8a to ekmetaleutei kai 8a to leei kateu8ian sto prwto strimwgma. Alla emeis de megalwsame etsi na elega ston patera mou den 8elw na diavasw eimai agxwmenh ...8a ginotan tis timwrias meta .alla einai kai h paideia pou exei o ka8e an8rwpos kai pou 8elei na afierwsei to mualo tou paidou tou ...gia ta clubakia den exei agxos...... pffffff eleosss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι λες καλέ;;;Ούτε που πέρναγε η σκέψη να πω δεν θέλω να διαβάσω...!!!!Ούτε για πλάκα!Όπως λέει η κουμπάρα μου, ήμασταν μαθήτριες φταίγαμε εμείς για τα πάντα γίναμε καθηγήτριες, πάλι εμείς φταίμε!!!Αδικίες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mwroudenia mou perastika ! expecting opws ta les!!! kale ti vroxh rixnei gurisa panagia mou voh8a me fovo theou!

euxaristw poly !!!nai poly vroxh kai aera exei kai edw!!!

simera pira eswrouxa egkimosinis kai soutien!poly pio volika ontws...ta dika mou me sfigkane :D

pantws wraia foremata den exei!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ.....ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??

SOTKOU ΚΑΙ ΜΕΝΑ Ο ΑΦΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΣΙΤΑ ΚΑΙ ΠΕΤΑΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΑ ΚΟΥΜΠΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΞΩ!!! :lol::lol::lol: ΑΦΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΡΩΤΑ ΠΑΕΙ Ο ΑΦΑΛΟΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΓΩ!!ANTE NA MAZEΨEI META TON TOKETO... :cry:

ΜΩΡΟΥΔΕΝΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΣΟΥΤΙΕΝ (ΕΧΩ 2) ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΚΟΜΑ 2 ΑΠΟ ΤΑ MOTHERCARE.ΕΚΑΝΑ ΤΗ ΒΛΑΚΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕ ΤΑ ΕΙΧΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΕΝΑ ΣΤΗ ΠΛΑΤΗ, ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΤΗ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ!!!!

ΕΜΕΝΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΔΕΡΜΑ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΦΥΔΑΤΩΜΕΝΟ. ΒΑΖΩ ΒΑΖΩ ΚΡΕΜΕΣ , ΛΑΔΑΚΙ..ΠΟΛΥ ΦΑΓΟΥΡΑ!!ΠΟΣΟ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΠΙΑ ΑΥΤΗ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!ΤΕΡΑΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ.. :o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΕΣ.... :(

ΕΜΕΙΣ ΛΕΙΠΑΜΕ 5 ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΤΙΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΜΑΣ!!

ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑ ΚΟΥΝΙΑ ΛΙΚΝΟ ΡΗΛΑΞ ΜΠΑΝΙΕΡΟ ΣΕΛΤΕΔΕΣ ΠΑΝΑΚΙΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΡΟΤΣΙ!!! :D

ΧΘΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΥΠΕΡΥΧΟ ΚΑΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΑΣ ΟΠΩΣ Κ ΣΤΟ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ 5 ΗΜΕΡΕΣ!

ΑΡΑ ΕΝΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ 27 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ,ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ 27 ΚΑΙ 5 ΗΜΕΡΩΝ!!!

ΕΙΝΑΙ 1096 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ!!!!ΝΑΙ ΝΑΙ!!!

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ....ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΚΩ ΧΘΕΣ ΕΙΧΕ 10 ΜΠΟΦΟΡ!!ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΟΣ ΑΕΡΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΡΥΟ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΑΝΕΣ...ΓΙΑ ΡΙΞΤΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΤΟ ΑΜΑΖΟΝ! ;)

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xouanitaki mou ti mpempara einai ayth>??panw apo kilo idi???

auta einai :D:D:D mpravoo pou ola einai kala!!!me geia kai ta pswnia!!

egw pali xalia...ponaei kai to stithos kai o laimos...exw flemata! :(

kat6 egw vazw amygdalelaio sthn koilia...einai malaktiko gia to derma to eixa dei sthn thleorash gia egkyoules!dokimase to...apo farmakeio to pairnw

egw exw vgalei arketa spirakia sthn koilia,sto stithos kai sthn plath...fysiologika leei einai o gynaikologos!

eseis exete spirakia?

kalhmeraaaa :D

aaa kai edw Thessaloniki exoume polyy aera kai kryo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι από μένα!!!

Μωρουδένια περαστικά!!! Συμπάσχω εν μέρει, με μπούκωμα και βήχα....νόμιζα ότι πήγαινα καλύτερα αλλά μπα :( θα με ταλαιπωρήσει μέρες όπως βλέπω!!!

Σπυράκια βγάζω στο πρόσωπο, το οποίο περνάει φάσεις απόλυτης καθαρότητας και λάμψης και φάσεις που θυμίζουν έντονα την εφηβεία :P:P Επίσης έχει αλλάξει και η υφή της επιδερμίδας μου, από μεικτή/λιπαρή τείνει προς κανονική τώρα (πράγμα που δεν με χαλάει καθόλου θα έλεγα!).

Για την κοιλιά βάζω την κρέμα synchroelast και τη νιώθω μια χαρούλα την επιδερμίδα εκεί, ευτυχώς!!Τώρα βέβαια στην πορεία θα δείξει γιατί ακόμη δεν μπορώ να πω ότι έχει τεντώσει κι ιδιαίτερα!! Ελπίζω να μην με εκπλήξει δυσάρεστα αργότερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από εμένα!!

Χαίρομαι που είναι καλά όλα τα κορίτσια και τα μωράκια!!

Και εμένα με περιτριγυρίζει κρύωμα αλλά το παλεύω με χαμομήλι και καμιά σουπίτσα!

Μπράβο για τα πρώτα ψώνια σας!!! Με το καλό να έρθουν τα μωράκια σας και να τους τα φορέσετε :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Το επόμενο ραντεβού μας με τον γιατρό είναι στις 24 Φλεβάρη....Θα είμαι στον 7ο μήνα (αρχες...)

περνάει ο καιρός... πω πω!!!!!!!!!!!!!! Αγχώνομαι λιγάκι :?:?:?:?:?:? για το αν θα προλάβω να κλείσω όλες τις εκκρεμότητές μου πριν γεννησω...

από κιλά είμαι ακόμα +2....Θέλω μέχτι τέλος του μηνός να πάω +3 το πολύ!

χθες είχαμε blackout εδώ για 12 ώρες με εξαίρεση 1 ωρα που ήρθε το ρεύμα....

σας φιλώωωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έγραφα έγραφα και με πέταξε έξω.Τα νεύρα μου ,που να τα ξαναγράψω όλα :x .

Περιληπτικά λοιπόν καταρχήν περαστικά στις αρρωστούλες μας.Λείπαμε το ΣΚ,πήγαμε εκδρομή οικογενειακώς και περάσαμε τέλεια.ο μικρός έχει αρχίσει και ηρεμεί.Χθες βέβαια μας είπε και την πρώτη του κακά λέξη "λάκα" = βλάκας.Με κοιτούσε στα μάτια ,μου γελούσε και την έλεγε συνέχεια.Εγώ έκανα πως δεν καταλαβαίνω τι θέλει να πει και του απαντούσα άσχετα μέχρι που βαρέθηκε.

xouanitaki μπράβο ,πολύ καλή η μπουμπού σας.ξεπεράσατε ήδη το 1 kg,τέλεια.Και εμείς πήγαμε χθες για υπέρηχο και είμαστε και εμείς 930gr.Ανέβηκε και ο πλακούντας και μας έδωσε και το οκ για ΣΕΧ !!!!!!!!

expectingmummy & sotcu ο πελάτης έχει πάντα δίκιο :lol::lol::lol: πλάκα κάνω.Θέλει γερά νεύρα όταν έχεις να κάνεις με γονείς.

kat6 επειδή έχω και εγώ απίστευτα μεγάλη κοιλιά το μόνο που την κρατάει λιπαρή είναι η βαζελίνη.ότι άλλο δοκίμασα το απορροφούσε αμέσως και ένιωθα τραβήγματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια μου, προσπαθώ να κάνω μια λίστα με αγορές για τον μπεμπάκο μου κι έχω μια (χαζή) απορία: Οι κουβερτούλες αγκαλιάς τι είναι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

expecting oi kouvertoules agkalies einai autes pou 8a tuligeis to mwraki sou gia na to pareis agkalia afou to exeis faskiwsei :P gia thn epoxh pou gename emeis einai pike nomizw alla na pei kai kapoia kopela pou einai hdh manoula.

oooo Marianna me to kalo :D ;P kai emeis meta apo polu kairo (apo thn periodo twn xristougenwn) x8es ksanakaname sex kai h prwtovoulia htan tou kuriou skouliki auth th fora :D den tou to eixa suzhthsei ka8olou!

x8es pou phga gia ma8hma mou eipan oti fouskwsa kai ontws to vlepw kai egw sta rouca mou plewn.eswrouxa exw parei apo ta xristougenna kai soutien egkumosunhs (triumph) alla kana duo 8a parw akoma. twra gia slippaki pernw ths sloggi ta tai pote den mou aresan ta pio fardia auta einai ikanopoihtika.

alla anupomonw na gurisw sta pio sexy eswrouxa gt exw ena mikro fetix...:P

samantha den exeis parei tpt egw plewn fovamai na anevw sth zugaria.prospa8w na mhn mpw se diadikasia na parw alla rouxa giati oso pio fardia ta parw toso perissotero 8a paxunw toulaxiston etsi exw enan elegxo.+6 koritsakia ta kila pffffff .

xouanitaki h mpempoula einai zoumeroula! plaka kanw mia xara einai! mwroudenia 8a sumfwnhsw me to amugdalelaio kai 8a pros8esw kai to verukokelaio einai 2 apo ta kalutera elaia me vitaminh e egw xronia ta vazw kai sto proswpo.apo spurakia tpt h allergia apo to portokali mou prokalei kokkiniles sto proswpo pou kai pou alla thn katapolemaw me mia krema pou mou edwse o dermatologos ftiaxth.

Auta... egrapsa pali ena katevato upomonh sto diavasma! filakiaaaaaa alh8eia Veloudenia pou eisai???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια εγώ ξέρω για πάνες αγκαλιάς...δηλαδή αυτές που τυλίγεις το μωράκι για να είναι καθαρούλι και για να μην λερώνονται και τα δικά σου ρούχα. Απλώς επειδή παλιά με τις πάνες φάσκιωναν τα μωρά ενώ τώρα δεν το κάνουν πια, για αυτό τις λένε αγκαλιάς...ότι είναι δηλαδή για να το παίρνεις αγκαλίτσα το γλυκούλι :lol::lol::lol::lol:

κουβέρτα αγκαλιάς νομίζω δεν υπάρχει, ίσως εννοούν φλις λεπτές κουβερτούλες για να το τυλίγεις!

sotkou τα κιλά σου είναι ΤΕΛΕΙΑ!!! Εγώ στην μπέμπα μου είχα πάρει 5 κιλά στον 5ο μήνα, 6 στον 6ο, 7 στον 7ο, 8 στον 8ο και 9 στον 9ο!!! και τα έχασα σε χρόνο dt και άλλα 2....πολλά κιλά κατά την γνώμη μου είναι τα πάνω από 15 αλλά και πάλι όλα χάνονται....το θέμα είναι σε ποια φάση νιώθει άνετα η κάθε κοπέλα...δηλαδή εγώ με 15 κιλά θα είχα τα νεύρα της ζωής μου....ενώ άλλη δεν θα είχε πρόβλημα και θα μπορούσε να απολαύσει την εγκυμοσύνη της! Απλώς επειδή εγώ φούσκωσα και ξε-φούσκωσα πριν από ένα μικρό χρονικό διάστημα...δεν άντεχα ψυχολογικά να παχύνω γρήγορα-ξανά....Για αυτό και προσέχω παραπάνω!

Μαριάννα πολύ σωστή η αντίδρασή σου με τον μικρό! Θα την έχω στον νου μου όοοοοταν φτάσει εκείνη η (αποφράδα) ώρα χιχιχι!!!

κρέμα για ραγάδες κλπ δεν βάζω γιατί δεν κάνει το δέρμα μου (μέχρι στιγμής τουλάχιστον) ούτε της μαμάς μου έκανε μετά από 3 γέννες και γενικά ουτε κυταρρύτιδα έχω και γυμναζόμουν προ μωρών εντατικά οπότε κάπως βοηθάει την κατάσταση αυτό!Να φανταστείτε είχα προλάβει και είχα ξεκινήσει κανονικά γυμναστική πριν ξανα-μείνω έγκυος! Τι να πω...ελπίζω να μην ταλαιπωρηθώ σωματικά από 2 απανωτές εγκυμοσύνες....ήδη κλαίω 3 δοντάκια :?:?:?:?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ... :):):):):)

ΤΟ ΑΜΥΓΔΑΛΕΛΑΙΟ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΜΩΡΟΥΔΕΝΙΑ ΜΟΥ?ΚΑΙ ΓΩ ΕΙΜΑΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ, ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ?ΕΓΩ ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ, ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΕΚΕΙ!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ SEX, ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ!!!ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΜΑΘΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ...ΑΧΧΧΧ, ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Η ΜΑΝΑ!!!! :lol::lol::lol:

EXPECTINGMUMMY ΕΓΩ ΔΕ ΠΗΡΑ ΚΟΥΒΕΡΤΕΣ ΑΓΚΑΛΙΑΣ, ΤΥΛΙΞΕ ΤΟ ΜΕ ΟΤΙ ΔΙΑΘΕΤΕΙΣ..ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΟΤΙ ΧΡΕΙΖΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΜΑΣ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΟΝΤΑΙ ΤΗ ΧΑΡΑ ΜΑΣ.

ΧΟΥΑΝΙΤΑΚΙ ΜΕΓΑΛΗ Η ΜΠΕΜΠΑ ΣΟΥ!!!!ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ 833 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΟΙ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗ ΕΙΤΕ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ ΕΙΤΕ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ. ΕΜΕΝΑ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΒΓΑΖΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ 3.100 ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 3.800!!!ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑ...

ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...