Μετάβαση σε περιεχόμενο

σπορακια αυγουστου-σεπτεμβριου-οκτωμβριου!!!!2012


Recommended Posts

ελενακι μου στα εγραψα και ξεχωριστα στο αλλο θεματακι σου εισαι δυνατη και θα βρεις το κουραγιο να σταθεις στα ποδια σου και να καταφερεις να ξαναπροσπαθησεις για ενα μωρακι

ασε διαβασα εσενα διαβασα και το υακινθακι ξανα και θυμηθηκα και τα δικα της και το δακρυ κορομηλο και εκεινη τοσο κοπο να εχει 2 μωρακια και τελικα να μεινει ενα και να ταλαιπωρειται και αυτη ετσι

ο γιατρος τελλικα παιζει πολυ σημαντικο ρολο στην πορεια της εγκυμοσυνης

να ξεκουραστεις και να προσπαθησεις να ηρεμησεις αλλα αν θελησεις να φωναξεις να το κανεις δεν χρειαζεται να το κρατησεις μεσα σου εχεις καθε δικαιολογιαλ

δεν εχω ορεξη να πω κατι αλλο γιατι ολα μου φαινονατι τοσο απλα για να ασχοληθουμε μετα απο αυτο

σε φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 194
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σε ευχαριστώ πολύ Ραπανάκι νόστιμο και θρεπτικό για τη συμπαράσταση σου!

Αυτό το λουλουδάκι για το αγγελούδι της Elenakioo @};-

Και αυτό το τραγουδάκι για να του κάνει παρέα, και σε όλα τα παιδάκια επιγεια και επουράνια αγγελούδια...

We are the world... γιατί είστε ο κόσμος όλος!

Αυτα....

και τώρα απογειώνομαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :D

ΙΟΙΟΙΟΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝ :geek:8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρηκα δικτυο κ μπηκα γεματη χαρα να διαβασω νεα σας κ στεναχωρεθηκα πολυ ρε γαμωτο...αχ βρε ελενακι μου...τι να πω λυπαμε πολυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!

μετα απο το ατυχο συμβαν που ετυχε στo elenakioo συνειδητοποιουμε ολες ποσο ευθραυστο κ πολυτιμο ταυτοχρονα ειναι το μωρακι που εχουμε στην κοιλιτσα μας!

ας ευχηθουμε στο elenakioo να δει κ παλι συντομα θετικο τεστακι κ να επιστρεψει κ παλι πλατυ το χαμογελο στο προσωπο της.

εγω δεν εχω καποιο νεοτερο να σας πω...περιμενω σε 2 βδομαδες να ξαναπαω στη γιατρο να δουμε ποσο εχει μεγαλωσει το σπορακι μας κ να κανουμε σιγα σιγα κ εξετασεις για αυχενικη κλπ...

κατα τα αλλα ευτυχως μεχρι στιγμης εχω μια πολυ καλη κ ευκολη εγκυμοσυνη, χωρις καμια ενοχληση, αναγουλα ή πονακι.

ελπιζω κ ευχομαι να συνεχισουν ολα το ιδιο καλα...

φιλακια σε ολες

:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κι απο μενα! δυστυχως και τα δυσαρεστα ειναι μεσα στη ζωη... ελενακι ευχομαι γρηγορα να ερθει ενα αλλο μωρακι να απαλυνει λιγο τον πονο σου... τι να πω?? κριμα...

εμεις ειμαστε καλα. εχει γενεθλια ο μεγαλος μας σημερα και το σαββατο καναμε ενα ωραιο παρτακι σε εναν παιδοτοπο γυρω στα 35 ατομα. ηθελα σπιτι αλλα αποφασισαμε τελικα να τα κανουμε εξω για να γλιτωσω ετοιμασιες καθαριοτητες κτλ...

επισης την προηγουμενη βδομαδα ημασταν θεσσαλονικη στην κουμπαρα μου 5 μερουλες και περασαμε πολυ ομορφα. εκανα και την αυχενικη διαφανεια. ολα καλα και με το μικρακι μας. :D:D

ραπανακιιιιι!!! μαθατε φυλο εσεις?? εμας λεει δε φαινοταν τιποτα ακομα... :?:?:? σε 2 δομαδες που θα ξανακανω υπερηχο, ελπιζω πια να το δουμε!! εχω λιγο αγωνια η αληθεια... ;)

happy δεν ξεκινησα να σκεφτομαι ακομα για αγορες. ειδικα για καροτσι νομιζω δεν θα παρω. εχω ηδη ενα βαρυ της peg perego και ενα καλοκαιρινο τυπου ομπρελα, οποτε νομιζω ειμαι οκ. βασικα περιμενω να δουμε το φυλο και μετα θα αρχισω να οργανωνομαι γενικοτερα...

υακινθε εσεις αληθεια ακομα δεν μαθατε φυλο??

γερα να ναι βεβαια ολα τα παιδακια μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα κ εγωωωωω

καναμε την αυχενικη μας σημερα το μωρουλι μου ειναι υγειςστατο!!!!

κ επισης......κορακλα!!!!

ναι ναι κ παλι κοριτσακι!!!!

ειμαι πολυ χαρουμενη που ολα πηγαν καλα εχω ενα ηλιθιο χαμογελο απο το πρωι!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσαρες μου τι κανετε????ελενακι μου ευχομε γρηγορα να αποκτησεις και εσυ ενα υγιεστατο μωρακι σε λιγο καιρο...σε καταλαβαινω απολυτα πριν την κορη μου ειχα και εγω μια παλινδρομη κυηση...happy μου πολυ χερομε που ειδες την κορακλα σου αντε με το καλο τωρα να την δεις ολοκληρωμενη και μεγαλη στην β επιπεδου :Dφανταζομε χαρα που ειναι κοριτσαρα και παλι :D:D

σοφουκι μου και εγω εκανα την αυχενικη την προηγουμενη εβδομαδα και ηταν μια χαρα το μωρακι μου φυλο δεν μου ειπε γιατι ηταν μικρουλη και δεν ηθελε να μου πει λαθος σε καμια εβδομαδα που θα ξαναπαω ελπιζω να το δω και εγω....ειμαι περιεργη να μαθω γιατι στην κορη μου την ειχα δει στην αυχενικη...κατα τα αλλα οι αναγουλες συνεχιζοντε σε ποιο υπιο σταδιο αλλα δεν σταματανε οι ατιμες υπομονη....

σας εγραψαν φαρμακα?????εμενα σιδηρο ασβεστιο προς το προν...

πολλα φιλακια στις υπολοιπες :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω μαρακι μου νομιζω οτι η αυχενικη μεχρι κ τις 16 εβδομαδες ειναι οι καλυτεροι υπερηχοι μετα που βλεπουμε μονο τμηματα απο το μωρο και δεν μου αρεσει...θελω να το βλεπω ολο :lol::lol::lol:

ποσα εκατοστα ηταν στην αυχενικη???

εμενα 8

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ioouououououounnnnnnnnnnnnnnnnnnn!!!!! Gkritsssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1innnnnnnnnnnnnn~! :geek:

Φιου΄!!! Αν και πάγωσα προσγειώθηκα!!!!

Τις καλησπέρες μου σε ολες και σε όλα τα μωράκια!!!!!!!!

Εμένα η αυχενική έγινε στις 11εβδομάδες και το κεφαλοουριαίο μήκος ήταν 4,6 εκατοστά δηλαδή από το κεφάλι ώς τον ποπό του!!!! Επίσης είχε 159 παλμούς και τέλεια αυχενική! Μας είπαν ότι με μικρή πιθανότητα ίσως είναι αγόρι!

Επίσηςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς! Εχει αρχίσει να φέρεται σαν ρούχο σε κάδο πλυντηρίου! Στριφογυρνάειιιιιι! Επίσης ξυπναει κάθε 3 το πρωί και κουνάει χέρια πόδια! Επίσης κουνάει χέρια πόδια όταν κάποιος μου μιλάει ή όταν κάποιος μου φωνάζει! Επίσης αν με αγκαλιάζει ο βασίλης και ακουμπάει το σώμα του πάνω στο δικό μου, τότε κουνάει χέρια πόδια! Ισως θέλει να πει "εεεεε μπαμπα, εδώ είμαι και γω!!!!" Επίσης το νέο σπορ που άρχισε από το σαββατο και έχει πλακα γιατί με γαργαλάει είναι ότι παίζει με το αφαλό μου! Μου τον τραβάει και γαργαλιέμαι! Να σκεφτείτε ότι ήταν χωρίς τρυπα από τη διατασση της κοιλιάς και τωρα απέκτησε από το τράβηγμα μια μικρή τρυπούλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τα βυζιά μου με φαγουρίζουν ελεηνά!!!!!!!!!!!!!!!!!! Βοηθειαααααααα :evil::oops:8-)

Βάζω Baby 8-) oil φοράω ειδικό σουτιέν αλλά τρελή φαγούρα! Σαν το τραγούδι που λέει "Εμένα δεν με τρώνε τα κουνούπιααααααααααααααααααααα, ώπα! " Με τον πόντιο που ξυνόταν στο ανεκδοτο για να γλιτώσει από τους ζουλού! :lol:

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ την Δευτέρα μάλλον πάω για το Β'' Επιπέδουυυυυυυυυ!!!! :D

Ελπίζω να πάνε καλά@

Μου έχουν πει και θα πάω σε κάποιον γυναικολόγο Σαρρηκώστα, ο οποίος είναι πολύ καλός υπερηχογραφητής. Εχω βρει επιστημονικά άρθρα του και είναι και διευθυντής ή κάτι τέτοιο στην Κλινική Εμβρυομητρικής Ιατρικής του ΜΗΤΕΡΑ! ......

α! το Β επιπέδου, κοστίζει 88ευρω στο ΜΗΤΕΡΑ... Στο ιατρείο του Σαρρηκώστα κοστίζει 100 ευρώ.

DVD στην Αθήνα δεν δίνουν... σνιφφφφφ! Αλλά αυτός ο Σαρρηκώστας μου είπαν ότι είναι στην ομάδα αυτού που ανακάλυψε τις εξετάσεις αυχενικής, Β επιπέδου και ενημερωνει κάθε χρόνο τις τιμές του με βάση τα παγκόσμα δεδομένα και είναι πάρα πολύ καλός στη δουλειά του...! ΙΔΩΜΕΝ!

Πρέπει να απογειωθώ να μην πέσω σε ψυχος στην ατμόσφαιρα και μου κολλήσει καμιά τουρμπίνααα! :D

ΣΟΒΟΒΟΒΟΒΟΒΟΒΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΜ!!!!!!!!!!1 :-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα πανεμορφες κοιλιτσες τι κανετε?ειχα κατι μερουλες να μπω

δημητρουλα ετσι να συνεχισει ολη η εγκυμοσυνη σου και με το καλο να πας για την αυχενικη και να δειτε το σπορακι σας

sofouki μου γλυκο να χαιρεστε τον αντρακο σας καλυτερα που το εκανες σε παιδοτοπο και κουραση γλιτωσες και ολο τον χαμο μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο ασε δεν εχουμε δει ακομα τι ειναι θα παω προς το τελος και ευχομαι να γινει λιγο ροζ η εικονα χαχα χα χα χα χα χα χα χα χα χα

πανεμορφη happy μου τι ομορφα νεα ειναι αυτα την ειδατε την κορη απο τοσο νωρις ?ισως γιατι ηταν και μεγαλο 8 εκατοστα !εμενα γυρω στα 6 ηταν στην αυχενικη και ημουν 12 βδομαδων χι χι χι χι χι χι χι χι χι τι ωραια μπραβοοοοοοοο αχ μακαρι και εμενα οταν παω να μου πει οτι εχω μια κορουλααααααααααααααα

μαρια μου μπραβο και για σενα που ολα καλα ηταν στην αυχενικη συνηθως δεν λενε για να μην σου πουν κατι λαθος αρα κανουμε υπομονη μεχρι την επομενη επισκεψη στο γιατρο που εχει μεγαλωσει το σπορακι αλλιως πια στην β επιπεδου θα τα δουμε ολα χα χα χα χα χα χα χα χα χα αχ και συ ακομα αναγουλες ε?σε καταλαβαινω απολυτα εγω καθε μερα εχω πρωι μεσημερι και βραδυ αστα να πανε

ιακινθακι μου τι κανεις?ελα σου ειχα πει οτι μπορει να ειναι αγορι για να δουμε τι θα σου πουν και στην β επιπεδου με το καλο εμενα εκεινη την ημερα ειχε 189 παλμου μεσα στην τρελα το μωρο σαν την μανα του χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα

ακου σου τραβαει και γαργαλλαει τον αφαλο χα χα χα χα χα καλα η φαγουρα στο στηθος παει συννεφο καμια φορα με ποναν και πολυ και γω μονο σουτιεν εγκυμοσυνης τωρα φοραω βαζω κρεμουλες στην κοιλια και στο στηθος αλλααααααααααααααααααααααααα........................... με το καλο λοιπον να μας πεις οταν πας για την β επιπεδου τα αποτελεσματακια θες να ειναι αγορακι????????????σου ευχομαι οτι καλυτερο και φυσικα γεματο υγειααααααααααααααααα

οσο για μενα ολα καλα νυσταζω πολυ τα πρωινα και το βραδυ στριφογυρναω γενικα νιωθω την κοιλια μου παραξενα ειχα και κατι εμετους ελεος στις προηγουμενες 2 εγκυμοσυνες ημουν αρχοντισσα χα χα χα χα χα τωρααααααααααααααα ολα αναποδααααααααααααααααααααααα ο μεγαλος μου ειχε αυτες τις μερες λιγο πυρετουλη και ετσι δεν τον εστειλα παιδικο και ειναι στην γιαγια για να μην με κολλησει και μενα τωρα μονο αυτο μου ελειπε εχω μια μερα να τον δω και μου λειπει

την αλλη βδομαδα παω να κανω τις κλασικες εξετασουλες και προς το τελος του μηνα θα παω και απο τον γιατρο μου να με δει και να τον δω χα χα χα χα χα χα να δουμε ποτε θα παω για την β επιπεδου και φυσικα να δουμε και το σπορακι μας τι κανει και αν μας αφησει να πεσουν οι μασκες και να μας πει ειναι κοριτσακι η αγορακι??????????αυτα για την ωρα σας φιλωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραπανακι μου σε ευχαριστω κ σου ευχομαι μια κορακλα να!!!!!!!!!!περαστικα στον γιοκα σου!!!

βρε μαρακι τι ψηλο???μπασκετπολιστας θα γινει πωπω ο γιατρος στην γεννα θα τραβαει θα τραβαει κ δεν θα τελειωνει αυτο το μωρο :lol::lol::lol::lol: κ μετα μου λενε οτι θα βγει ψηλο μωρο το δικο μου μαλλον δεν ειδαν το δικο σου :lol::lol::lol::lol:

ιακυνθακι τρελο κ αλανιαρικο μια γουνα μην παγωσεις!!!!

με το καλο η β επιπεδου!!!!θα περιμενουμε νεα!!!!

σημερα εχει τελεια μερα βγηκαμε καροτσαδα απο το πρωι γυρισαμε πριν λιγο εβαλα το ελενακι μου για νανι κ σερφαρω ανελεητα :lol::lol::lol:

πηγα ειδα κ για καροτσι διδυμων σε ενα μαγαζι δεν τα ειχε να τα δω live παντως ειδα ενα οικονομικο 190 ευρω baby star...ειδωμεν ως τοτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GRITSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!! xειροφρενοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο :lol::lol::lol::lol:

Ηρθαααααα!!!!!!!!!

Μερα σαςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς μάλλον νύχτα σαςςςςςςςςςςςςςς :lol::lol:

Happyyyyyyyyy!!! επιτέλους κόντευα να ξεχάσω το μελάνι του υπολογιστή σου! :D

Τελικά 28 Μαρτίου θα πάω για να του κάνει ο γιατρός ειδικές εξετάσεις στην καρδιά και στους πνεύμονες του μωρου μου, λόγω του σακχάρου που έχωωωωωωωω!!!! Ευχηθείτε μου καλη επιτυχία!!! :roll:

Μια χαρά είναι τα μωράκια σας!!!! Τι να πει και το δικό μου που έιναι σαν τάπα κοντό και σαν ακτινίδιο χοντρό, και κάνει το ρούχο σε κάδο πλυντηρίουυυυυυ :lol::lol::lol:

ΑΑΑΑΑΑ και έχει και μεγάλη μύτηηηηηηηηηηη Και ξέρετε τι λένε για τη μεγάλη μύτη!!!! :lol::lol::lol:

Οτι μοιάζει στο μπαμπα του καλέ!!! Αμάν όλες σας.... ο οποίος έχει μεγάλη.... ΚΑΡΔΙΑ! ;)

Αμάν! Παλι ο νους σας :oops: τσκ τσκ τσκ!

Βρε κορίτσιαααααααααααααααα φαγουρίζομαι τρελά στους αερόσακούς μου!!!! :lol::lol::lol:

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! Εχω και ένα μηνυμα από το ελενακιοοο.... Είναι χάλια. Σας στέλνω μια φράση από το μέιλ που μου έστειλε....

" Φιλιά σε όλα τα κορίτσια...Δεν αντέχω να μπώ στο μαμμυ... "

Σας το ποστάρω γιατί μου το έγραψε για εσάς....!!!!

Αντε να βάλω και ένα τραγουδάκι και να απογειωθώ ανελέητα να πάω να μετρήσω το σάκχαρό μου!!!! :geek:

ΑΠΟΓΕΙΩΣΙΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα πανεμορφεςςς τι κανετε ???????

happy μου καλα εκανε και βολταρες σημερα η μερα ηταν θεικη και το ιδιο θα ναι μεχρι και την κυριακη αρα θα εχουμε βολτες τρελες χι χι χι χι χι χι χι χι χι σε ευχαριστω και για τα περαστικα αλλα και για την ευχηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

την πεμπτη που μας ερχεται θα παω στον γυναικολογο μου να με δει να κανονισουμε ποτε θα παω για την β επιπεδου και να δουμε και το μωρακι μας

ελπιζω να δει τι ειναι και να μας πει

οτι και να μας πει ξαπλωμενη θα μαι χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα

μου λεει χτες ο γιαννακης ΜΑΜΑ ΑΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ-ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΡΚΕΤΟΙ-ΘΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΩ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ............................τον ρωταω γιατι θα τον λες ετσι???????? και μου απανταειΘΑ ΤΟΥ ΦΩΝΑΖΩ -ΧΕΣΕ ΜΕΣΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΠΟΥ ΓΕΝΗΚΑΜΕ ΓΕΙΤΟΝΟΙ .........................χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα

υακινθακι μου τι κανεις??????

ευχομαι στις 28 μαρτιου ολα να πανε καλαααααααααα................ζυτες ειναι ειδικες εξετασεις λογω ζαχαρου????????????

με τα καλυτερα μιλας για το μωρο σου χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα

θα εχει και μεγαλη μυτη...........................................

αν ξαναστειλεις στην ελενη να της πεις και απο μας οτι την σκεφτομαστε και ειναι πολυ λογικο ακομα να μην μπορει να συνελθει θα της παρει καιρο

οταν θα ναι ετοιμη θα μπιε ξανα στην παρεα μας

σας αφηνω τωρα θα τα ξαναπουμε αυριο με το καλο φιλακια πολλα καλο βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πως να μην ειναι χαλια το κοριτσακι μας...ειναι πολυ δυσκολο κακα τα ψεμματα εκει που κανεις ονειρα κ πετας στα συννεφα ειναι ξαφνικα σαν καποιος να σου δινει μπουνια...

ελενακι μου δεν σου γραφω λογια παρηγοριας γιατι τιποτα δεν μπορει να απαλυνει τον πονο που νοιωθεις...ξερω ομως οτι πολυ συντομα θα γινεις μανουλα θα ερθει ενα καινουριο σπορακι να γεμισει ξανα με ονειρα την ζωη σου ειμαι πολυ σιγουρι οτι μεσα στο 2012 θα κρατησεις στα χερια σου το μωρακι σας!!!!!!!!

ευα καποιος καποτε ειχε πει δεν υπαρχουν πονηρες λεξεις...μονο πονηρα μυαλα κ εγω μαλλον εχω πονηρο μυαλο γιατι κατευθειαν σκεφτηκα μεγαλη μυτη....μεγαλο τσουτσουνι :lol::lol::lol::lol::lol:

εννοειτε πως σου ευχομε τα καλυτερα!!!!μια χαρα θα ειναι οι εξετασεις σου!!!!

ραπανακι πανεξυπνος ο γιαννακης σας καλε ψοφησα στο γελιο τι παιδι ειναι αυτο :lol: ακου πολυχρονη :lol::lol::lol: την πεμπτη υπερηχο ε?αντε να δουμε θα τα ανοιξει τα ποδαρακια του αυτο το μωρο???οχι τιποτα αλλο να φυγει κ το ανχος του γιαννακι!!!!!!!!

τα υπολοιπα κοριτσακια τι κανετε?????που χανεστε???μπαινω τωρα εγω κ φευγετε εσεις???

μα εκανα μπανιο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σμουτς σας φιλω ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ομορφες τι κανετε?που εχετε χαθει????????

εχετε δουλιτσες?

εγω για 2 μερες δεν ειχα υπολογιστη και δεν ειχα μπει

σημερα δεν πηγα για δουλεια ενω στην αρχη ειχα πει οτι θα λειψω για καποιες ωρες αλλα οταν μπεκεις με το ικα ποτε δεν ξερεις ποτε θα τελειωσεις χα χα χα χα χα χα χα χα

εκανα τις κλασικες προγραμματισμενες εξετασεις και μετα πηγα στο ικα και περιμενα στην ουραααααααα...........που κανενας χρισταννος να πει εγκυος ειναι ας δωσω την σειρα μου -για να παρω ενα κλειδαρυθμο για να μπορω να μπαινω στο internet και να εκτυπωνω τα ενσυμα μου και επρεπε να παω να δωσω και κατι χαρτια για να παρω κατι λεφτακια απο την μασκα αυτη με το αρολιν και το φλιξοταιλ που εκανε ο γιαννακης ....................πολυ κουραση σημερα

αυριο θα βγουν τα αποτελεσματα και πεμπτη με το καλο θα παμε στον γιατρο να τις δει τις εξετασεις και ελπιζουμε να δουμε και το φασολακι μας τι ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!

βρε συ οι εγκυες κ τα ατομα με ειδικες αναγκες εχουν παντα προτεραιοτητα!!!!οταν γινετε χαμος μην περιμενεις!!!εγω παντα ετσι γλυτωνα την ουρα αλλα με φωναζε ο υπαληλλος να παω πρωτη ε ειχα κ μια κοιλια ναααααα!!!!τωρα μου δινουν προτεραιοτητα λογο της ελενας :lol::lol::lol:

αντε βρε κορτσουδια που ειστε!!!!

ουτε μια απογειωση ουτε μια προσγειωση παει το κλεισαμε το μαγαζακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα μαρακι μου το ανοιξα ηδη!!!!

κοριτσια επειδη υπηρχε κ αλλη ομαδουλα με χειμωνιατικα μωρακια ειπαμε να ενωθουμε να γινουμε πιο πολλες!!!!!!

το νεο ποστακι λεγετε ΕΡΧΟΝΤΕ ΦΘΙΝΩΠΟΡΙΝΟΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2012!!!!!!

ελατε απο εκει!!!να κλεισει αυτο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...