Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο14


Recommended Posts

Κοριτσάκια μου καλησπέρα, τι μου κάνετε;τερι όλα καλά;οι υπόλοιπες εγκυούλες;πόπο πως περνάει ο καιρός!σας ευχαριστώ για τις ευχές σας κι εύχομαι κι εγώ με τη σειρά μου στην υπόλοιπη θρυλική πεντάδα που βαδίζουμε μαζί την ανηφόρα καλή επιτυχία!

Τα δικά μου νεα δεν είναι τα αναμενόμενα σύμφωνα με την τροπή που έπειρναν τα πράγματα.Η ωοληψία πήγε μια χαρά, βγάλαμε 12 από τα οποία γονιμοποιήθηκαν τα 8 αλλά σήμερα μας πήραν τηλέφωνο να μας πουν οτι προχώρησαν τα 4.Η εμβρυομεταφορά θα γίνει με έμβρυα πέντε ημερών, άρα τη Δευτέρα το πρωι.Μέχρι τότε φοβάμαι μήπως χαθούν και τα 4 .Περιττό να σας πω οτι απο την ώρα που μας πήραν τηλέφωνο κλαίω ασταμάτητα από το φόβο μου.Παει και το όνειρο της κατάψυξης.Ο καημένος ο άντρας μου να μη μιλιέται, να μένουμε και σε μια θεια που δεν ξέρει τίποτα και να μας περιγράφει πόσο εύκολα γέννησαν οι νύφες της, να παίρνει κι η μάνα μου τηλέφωνο και να μου λεει τσαντισμένη ε, θα κάνεις με δανικό σπέρμα, να πέσουμε ερχόμενοι εδώ, στο ίντερνετ καφέ, πάνω σε ζητιάνο που κουβαλούσε μαζί με όλες τις μορφές ηπατίτιδας και το μωρό του και να τον αρχίσει ο άντρας μου στα γαλλικά μόλις του είπε δώσε λεφτά να μεγαλώσω το μωρό μου.Μια κατάσταση κωμικοτραγική.Καμιά φορά κλείνω τα μάτια και νομίζω πως όλα αυτά δεν τα περνάμε εμείς, είναι ένας εφιάλτης.Απογοητεύτηκα με τα καυεψυγμένα και τρέμω για τη Δευτέρα και γενικά για το μέλλον.Δεν μπορώ να φανταστώ τη ζωή μου χωρίς παιδί κι ο κόσμος δεν το καταλαβαίνει ότι νιώθω χειρότερα όταν μου λένε δεν χάθηκε ο κόσμος.Για μένα ναι, χάθηκε.Συγγνώμη που είμαι πεσμένη σήμερα.Θα σας πω νεότερα τη Δευτέρα.Πολλά φιλάκια :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Aggela...σε καταλαβαίνω που νιώθεις έτσι ...μην απογοητεύεσαι...προσπάθησε να ανέβεις κ θα δεις τη Δευτέρα θα χεις καλά νέα...σου εύχομαι να χουν προχωρήσει και τα 4 και να πάνε όλα κατ ευχήν....

lil...σε ευχαριστώ για τις ευχές σου...τι ωραία που είδατε κανονικό μωράκι!!!ποιον μοιάζει???χιχι

melipicto και γω το ίδιο κάνω...δεν ξέρει κανείς και στη δουλειά κ όλο σκαρφίζομαι διάφορα...τις προηγούμενες φορές 3 μέρες μετά την εμβρυομεταφορά πήγα στη δουλειά για να μη καταλάβει κανείς τίποτα...τώρα όμως δε σκοπεύω να πάω και ψάχνω να βρω τι να πω???

vango κ σενα σε ευχαριστώ για τις ευχές και μεις πολύ κοντά θα μαστε!!! λέτε να συμπεθεριάσουμε μεταξύ μας όλες που μαστε κοντά??χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγέλα μου μην στεναχωριέσε! Θα πάνε όλα καλά, θα δεις! Εσύ έν ακαλό χρειάζεσαι τώρα! Μην σκέφτεσαι την κατάψυξη! Εύχομαι και είμαι σίγουρη οτι η Παναγίτσα να είναι δίπλα σας.

Θα γίνω μανούλα, δεν έχω κάνει γκονάλ, αλλά γενικά όλες αυτές οι ενεσούλες μπορεί να έχουν συμπτώματα πονοκεφάλου!

Λιλ μου πως έβαλες το τικεράκι σου? Προσπάθησα προχθές αλλά μόνο ο κωδικός μου βγαίνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγέλα μου γλυκιά μην απογοητεύεσαι! Αρκεί όπως σιυ είπαν και τα κορίτσια να τα καταφέρει ένα καλό και θα γίνεις η πιο ευτυχισμένη εγκυούλα της γης! Σκέψου ότι αν τα καταφέρουν πολλές βλαστοκύστες τότε η πιθανότητα για πολλαπλή κύηση είναι μεγάλη!!! Θετικές σκέψεις κι όλα θα πάνε τέλεια αγαπη μου! Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά με όλη μου την αγάπη και πολλά φιλάκια για καλή τυχη!!!

Όσο για το δεν χάθηκε ο κόσμος, εμείς μόνο ξέρουμε πόσο πονάμε και πόσο το θέλουμε και πόσο το παλεύουμε... Σήμερα μου είπε μια φίλη με δύο παιδάκια ότι δεν είναι τόσο καλά όσο τα φαντάζομαι, και δεν χάθηκε κι ο κόσμος αν δεν αποκτήσεις παιδιά, να μην τα φαντάζομαι ρόδινα κι ότι θα φέρουν ευτυχία στην ζωή μας ξαι κάτι τέτοια κουλά!!! εγώ της είπα ότι σκεφτόμαστε να ξεκινήσουμε μέσα ατο χρόνο να προσπαθούμε για μωράκι!!! Όχι για εξωσωματικές κλπ... Είχε πει όμως παλαιότερα ότι δεν καταλαβαίνει ´οσες κάνουν εξωσωματική για να αποκρήσουν απλά ένα παιδί! Αυτή δεν θα έκανε ποτέ!!!!

Τί να της πεις;;;;!!!;;;;!!!

Τέρι και Λιλ τί τέλεια τα τικεράκια σας!!!!

Σας φιλώ όλες ηλυκά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα γίνω μανούλα, κι εγώείχα πονοκεφάλους από τις πούρεγκον!!! Νομίζω ειπναι λογικό αφού ο οργανισμός ανεβάζει τόσο απότομα τα επίπεδα οιστραδιόλης για να κάνεις πολλά αυγουλάκια!!! Και νεύρα είχα εγώ! Όλο αρπαζόμουν και στεναχωριόμουν, με ασήμαντα οράγματα! Αλλά ο ντόκτορ είπε είναι φυσιολογικό με τόσες ορμόνες οπότε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τερι, δεν σε προλαβα μια χαρα τα καταφερες μονη σου,εβγε παιδι μου!

Αγγελα δεν πρεπει να σε παιρνει απο κατω και να στεναχωριεσαι!!

Θα σου υπενθυμισω την δικια μου περιπτωση λοιπον!

Την ημερα της ωοληψιας πηραμε 12 ωαρια.

Την επομενη μας πηραν τηλεφωνο οτι γονιμολοιηθηκαν τα 9.

Την δευτερη μερα πηγαμε για την εμβρυομεταφορα και μας ειπαν οτι προχωρησαν μονο τα 3.

Ουτε που εκατσα να στεναχωρηθω για καταψυξη και τετοια...δεν μου εγινε εμονη!

Παρακαλουσα μονο να ειναι καλης ποιοτητας.,

Ο γιατρος μου , μου ειπε .... ενα, δυο καλα θελουμε και τα αφησα ολα πανω του!

Την ημερα της εμβρυομεταφορας λοιπον βαζουμε τα τρια και τελευταια στιγμη η εμβρυολογος μας λεει οτι ξεπεταχτηκε και αλλο ενα

και βαλαμε 4. Πηγαιναμε για διδυμα,

Αλλα οπως και να εχει προχωρησε το ενα, και ολα πηγαν καλα!!

Θελει καλη ψυχολογια!!

Βγαλε απο το μυαλο σου την καταψυξη και να λες οτι ολα θα πανε καλα με τα 4 εμβρυακια!

Σου ευχομαι καλη επιτυχια και να εισαι τυχερη με τα νουμερα οπως και εγω!!!!!!

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsia kai kaloriziko kai se auto post :)..

Lil koukli xeromai pou proxaraei kai megaloni to sporaki sou.. ainte to kalokairi me ena ygieestato mwraki stin angalitsa sou :)..

emeis opos egrapsa sto No.13 lipame diakopoules sto eksoteriko etsi gia na ksexastoume ligo kai na paroume dinames gia tin deuteri dokimi pou tha arxisoume telos ianouario me arxes feb. euxomai authn thn fora na pane ola kala.. sinxaritiria kai stis ypoloipes kopeles pou ta kataferan na exoun stin kilitsa tous to sporaki tous :) euxomai gia oles ola kala na pane..

se emas tis ypoloipes kalh arxh na exoume na mas pan authn thn fora ola kala.. kai sintoma manoules...

filia pola se oles kai kalh xronia to 2012 ..

xeromai para polu pou i teri katafere sinxaritiria koritsaki mou kai kalh eggimonish sou euxomai :)..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

teri τι ωραίο τικεράκι!!!! αχ μακάρι να βάλω κ γω σύντομα ένα!!!!

meipicto όσο για νεύρα άστα να πάνε...όλα μου φταίνε...κ στενοχωριέμαι με το παραμικρό....προχθές χωρίς λόγο ξαφνικά έπεσα κ ένιωθα λες κ είχα πάθει κατάθλιψη...αλλά να σας πω δε με νοιάζει όλα γίνονται για ένα σκοπό....κ είμαι διατεθιμένη να το πληρώσω αυτό το τίμημα για να 'εχω ένα μωράκι αγκαλιά.... μόνο αυτό με νοιάζει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!

λιλ τρομερη εμπειρια!!!ενα ανθρωπακι μικρο μικρο με χερακια ,ποδαρακια,ματακια,δαχτυλακια κτλ :lol::lol::lol: !!!!!απο εδω και περα μονο χαρες!!!!!!

μπεμπουλα συγχαρητηρια!!!!!σου ευχομαι να σου πανε ολα καλα και σε λιγους μηνες να τα εχεις στην αγκαλια σου!!!!!!

twiggy περασε ο καιρος........με το καλο και με ενα πονο!!!!!

αγγελα μην ακους κανενα.....θα κοιτας μονο εσενα και τον αντρα σου..... μην στεναχωριεσε ολα θα πανε καλα!!!!!!θετικη σκεψη και ο θεος ειναι μεγαλος!!!!! ευχομαι σε ολα τα κοριτσια οτι καλυτερο και καλη επιτυχια σε ολες οσες ξεκινατε!!!!gonal εκανα εγω αλλα δεν θυμαμε να ειχα πονοκεφαλο.....απο οτι θυμαμε δεν ειχα καποιο συμπτωμα....ενημερωσε το γιατρο σου καλυτερα!

φιλια πολλα σε ολες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσάκια μου σας αγαπώ πολύ, ευχαριστώ που μου δίνετε κουράγιο.Καμια φορά γίνομαι εγωπαθής και πληγώνω τους γύρω μου με τον πανικό μου αλλά είμαι φοβιτσιάρα :roll: .Βρε Lil έχεις δίκιο,δεν θυμόμουν την περίπτωση σου κι όλες έχετε δίκιο, ένα και καλό χρειάζεται.Ντρέπομαι που αντέδρασα έτσι για τα κατεψυγμένα, δεν έχει να κάνει με πλεονεξία αλλά με το φόβο οτι αν κάτι δεν παει καλά (δεν χρησιμοποιώ πλεον τη λέξη αποτυχία γιατί είμαι περήφανη για την προσπάθεια όλων μας :) ) φτου κι από την αρχή.Δεν πειράζει, σήμερα νιώθω πολύ πιο δυνατή.Βρε κορίτσια με πήρε ο ίδιος ο γιατρός τηλέφωνο, να ανοίξει η γη να με καταπιει :oops: ,για να μου πει να μη φοβάμαι κι ό,τι ώρα να ναι να του τηλεφωνώ.Ένιωσα σαν τρίχρονο που δεν μπορεί να προσαρμοστεί στον παιδικό αλλά φαντάζομαι είναι σύνηθες φαινόμενο.Δεν κατάλαβε γιατί ανησυχώ, αύριο θα πάνε όλα καλά.Μακάρι,το εύχομαι για όλες μας.Αγαπημένη μελίπικτο, τέτοιες ''φίλες'' έχω συναντήσει κι εγώ και έχουν βγει από τη ζωή μου.Κι όχι επειδή δεν με καταλαβαίνουν αλλά επειδή θεωρώ οτι το να κρίνεις μια κατάσταση, και μάλιστα να είσαι απόλυτη, χωρίς να γνωρίζεις επειδή απλά ήσουν τυχερή στο συγκεκριμένο θέμα είναι χειρότερο κι από την κακία.Μάλιστα μια φίλη που πέρασε των παθών της τον τάραχο για να αποκτήσει τα παιδιά της μου είπε για πλάκα''να σου δώσω τα δικά μου να δεις τη γλύκα''.Μιλούν εκ του ασφαλούς και ξεχνάνε.

Θα γίνω μανούλα, μην μου στενοχωριέσαι.Δεν ξέρω για τις ενέσεις που λες αλλά εγώ που έπαιρνα τις πιούρεγκον πάθαινα ημικρανία μέχρι και το μάτι μου και είχα τα απίστευτα νεύρα.Θα περάσει, στο λεω εγώ και όλες όσες το περάσαμε.

Τερι, μπράβο για το τικεράκι :) Θέλω να γεμίσουμε τικεράκια!!!Σας φιλώ κι επανέρχομαι προσεχώς με νεότερα!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέχασα κάτι τελευταίο.Έπαιρνε κάποια ουτροτζεστάν;αν ναι, ρίχνατε τρελούς ύπνους;μα τι έχει μέσα αυτό το φάρμακο :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ναι aggela.....τρομερούς ύπνους μ αυτά τα ουτροτζεσταν...στις προηγούμενες που τα παιρνα καθώς και στις σπερματεγχύσεις το μόνο που ήθελα είναι να κοιμάμαι συνέχεια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγέλα μου κι εγώ μετά την ωοληψία είχα στρεσσαριστεί τόσο πολυ που θα σου πω πόσο άσχημα ήμουν! Μιά μέρα πριν την εμβρυομεταφορά ο γιατρός ζήτησε να με δει υπερηχογραφηκά επειδή είχα ξεκινήσει υπερδιέγερση και αν είχαν υγρό οι ωοθήκες δεν θα προχωρούσαμε σε εμβρυομεταφορά... Πηγαίνοντας ξαφνικά με έπιασε πανικός και δεν ήμουν σίγουρη αν ήθελα να προχωρήσω... Δεν ήμουν σίγουρη αν ήθελα να χωρίσω!!!!!!!!! ή να κάνω παιδί με τον άντρα μου! Προβλήματα δεν είχαμε και δεν έχουμε, ούτε είχα ακεφτεί ποτέ να χωρίσω!!! Εκείνη την ώρα όμως ηπμουν σε απόγνωση! Ήλπιζα να πει ο γιατρός ότι δεν θα κάνουμε την εμβρυομεταφορά να με βγάλει από το αδιέξοδο!!! Κατά βάθος όμως θα τρελαινόμουν αν δεν την κάναμε!!

Ήμουν στο ιατρείο του 3 μιση ώρες και τις 2 έκλαιγα! Μου πρότεινε να μην προχωρήσουμε αφού δεν ένιωθα καλά μιας και μια εγκυμοσύνη θα επιβάρυνε την πεσμένη μου ψυχολογία!!! 2 ώρες το σκεφτόμουν και προσπαθούσα να αποφασίσω τί να κάνω... Αποφάσισα να προχωρίσω κι ότι βγει! Δεν κοιμήθηκα όλο το βράδυ και το πρωί ήμουν μέσα στα νεύρα και την μελαγχολία! Όταν καυέβηκα στο χειρουργείο για την εμβρυομεταφορά και ήρθε ο γιατρός μου ξέσπασα πάλι σε κλάματα! Η νοσοκόμα σοκαρίστηκε, ο γιατρός με εώτησε αν τελικά ήθελα να προχωρήσω ή να το βάζαμε στην κατάψυξη κι αυτό... Απλά έγνεψα να συνεχίσουμε.. Όταν έγινε η εμβρυομεταφορά και με άφησαν να σηκωθώ και να ντυθώ ήμουν μια άλλη Μέλια, ήρεμη και αισιόδοξη και γελαστή... Ανέβηκα στην αίθουσα μ´ένα χαμόγελο ως τα αυτιά! Το σποράκι μέσα μου με γέμισε ευτυχία κι ας μην ήξερα αν θα προχωρήσει! Απντρας και γιατρός ξαφνιάστηκαν από την απότομη αλλαγή αλλά ευχάριστα!!!

Γί αυτό μην νιώθεις άσχημα για το ξέσπασμά σου! Νομίζω όλες κάποθα στιγμή, σε μεγαλύτερο ή μικρότερο βαθμό, βιώσαμε την τρομερή αγωνία-λύπη-μελαγχολία-πανικό!!!

Είναι που κάτι τόσο φυσιολογικό για άλλους το πάμε τόσο προγραμματισμένα και γνωρίζουμε το κάθε στάδιο...

Όλα θα πάνε καλά! Αύριο τουλάχιστον 3 βλαστοκύστες θα μπουν στην κοιλίτσα σου και σε 13-14 μέρες θα κάνουμε πάρτυ με τα ευχάριστα!!!!

Τα ουτρογεστάν κι εμένα τις πρώτες μέρες μου έφεραν υπνηλία μετά όμως τίποτα παρά μόνο το αίμα...

Παπάκι κι εσύ μαζί μας!!!! Τυχερή εξάδα!!!! Όλες μαζί κοριτσάκια μου γλυκά!!!! Πολύ καλή μας επιτυχία!!!

Φιλάκια σε όλες γλυκές μου!!!

Λιλάκι ευχαριστώ για την ευχή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου, εγω δεν ειχα κανενα συμπτωμα ουτε με τις gonal ουτε με τα outrogestan.

Eιδικα τα outrogestan , εφοσον προχωρησει η εγκυμοσυνη τα παιρνεις μεχρι την αυχενικη διαφανια.Σχεδον το πρωτο τριμηνο δηλαδη.Δεν ξερω ομως εαν επαιξε ρολο το οτι εγω τα επαιρνα κολπικα. Ολα σχετικα ειναι, αλλα αν κατι σας προβληματιζει ρωτηστε το γιατρο σας.

Λιακι οντως τρομερη εμπειρια :D:D:D

Περιμενω τη επομενη φορα να το δω να κουνιεται κιολας!! [smilie=toothy10.gif]

Παπακι γλυκια μου , περιμενα νεα σου και χαρηκα πολυ για την προσπαθεια σας σε λιγες μερες.Ειναι θεμα χρονου, και ειμαι πολυ σιγουρη οτι θα τα καταφερετε!!!Να περνατε καλα , και καλα κανατε που φυγατε ταξιδι γιατι μετα δεν θα μπορειτε θα εχετε το μωρακι σας!!! :D:D

Φιλακια και πολλα φφφφφφφφφφφφφφφφφφοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

στις νεες προσπαθειες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδίτσες καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε!!!!!!!!Τι κάνετε?εγώ τελικά αδιαθέτησα την Παρασκευή και το Σάββατο ξεκίνησα τις ενεσούλες με πολλές προσευχές στην Παναγίτσα και στην Αγία Ειρήνη τη Χρυσοβαλάντου!!!!!!!!!!!!!!!Αγγέλα μου σε καταλαβαίνω ότι η λαχταρα σου για ένα μωράκι είναι τόσο μεγάλη και γι'αυτό έχεις αυτές τις αντιδράσεις,όλες τα έχουμε περάσει,όμως όπως μας είχαν συμβουλέψει οι παλιότερες και εμάς στην πρώτη μας προσπάθεια πρέπει να προσπαθείς να έχεις όσο μπορείς θετική ενέργεια και να μην βασανίζεις το μυαλό σου με πράγματα που δυστυχώς δεν είναι στο χέρι μας όπως π.χ. αν θα καταψυχθούν τα εμβρυάκια μας.Μακάρι να πηγαίναν για όλες μας τα πράγματα τέλεια και με μια προσπάθεια να τα καταφέρναμε όμως πρέπει να έχουμε στο μυαλό μας ότι ο δικός μας ο δρόμος θέλει υπομονή και επιμονή και αργά ή γρήγορα θα φτάσουμε στο επιθυμητό αποτέλεσμα!Ελπίζω να πήγαν όλα καλά στην εμβρυομεταφορά!Περιμένουμε να μας πεις!Τha gino manoulaεγώ δεν κάνω gonal και δεν ξέρω καθόλου αν φέρνουν πονοκεφάλους,μέχρι τώρα εγώ από τα φάρμακα δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου παρακολουθω κι εγω τις προσπαθειες σας..μην αγχωνεστε οσο γινεται βεβαια..και ειμαι σιγουρη οτι θα πετυχετε..δεν προλαβαινω πολυ να γραφω γιατι στη δουλεια δεν μπορω..σημερα ειμαι σπιτι.Ηθελα απλα να ευχηθω σε ολες καλη επιτυχια και καλη συνεχεια σε οσες τα καταφεραν.Ειναι μεγαλος ο αγωνας ,μεγαλη η αγωνια και ολα τα συναισθηματα ειναι αποδεκτα.Μη ζητατε συγγνωμη νομιζω εδω μεσα ολες μπορουμε να νιωσουμε την αγωνια,την απελπισια,τη μελαγχολια και την τρελη επιθυμια για ενα μωρακι.Θα ερθουν ολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koiritsakia mou ti kanete??ego mia xara!!!

beboula duo morakia????ti kala.....tha gemisei to spiti sas me fonoules!!!MPRABO kopela mou [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif] euxomai mia teleiomoni egkumosuni me duo ugeiestata morakia k fusika k mia ugeiestati manoula!!!!

lil apithano sunaisthima!!!se kana 1 k kati mina tha to aisthantheis k esu!!!

ta tikerakia sas teleia!!!ego den ta kataferno gia na balo.. :(

melipikto mou eimai stin 21 ebdomada k einai agoraki!!!

aggela mou oles perasame kapoio sok alla to kseperasame!!tha sumfoniso me ta koritsia,ena k kalo xreiazesai!!!

vango,melipikto,aggela,tha gino manoula,diaz k den thumamai pia alli..sas euxomai olopsuxa KALI EPITUXIA!!!!!O THEOS NA EINAI MAZI SAS!!!!KAI SE MAS TIS EGKUOULES ME TO KALO NA ERTHOUN TA MORAKIA MAS!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια και Καλη εβδομαδα!

Ευχαριστα διαβάζω Συγχαρητηρια Beboula07 με το καλο να πάρεις αγκαλιτσα τα μωρακια σου!!

Vango Καλή επιτυχία εύχομαι να ειναι γουρλιδικα τα φαρμακα και να πιασεις το μωρακι σας!

Με το καλο όλα τα κοριτσια που ετοιμάζεστε!

Εμεις ΄λέιπαμε στο εξοχικο και δεν πολυμπαινω γιατι η αλήθεια ειναι ότι προσπαθώ λίγο να ξεχαστω απο το τριπακι της εξωσωματικής για να χαρω και το παιδακι μου. Προσπαθω να βρω δουλεια μόνο ετσι θα μπορω να συνεχίσω τις προσπάθειες!

Πολλα φιλια σε όλες και ευχομαι απο καρδιας να ακούω συνεχεις χοριακες απο δω και στο εξής!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι ανυπομονω τωρα να το ακουσω και εγω!!!Σε κανα μηνα ,ε? Τελεια!!! :D

Ελπιζω να ξερουμε και το φιλο μεχρι τοτε...

Σου εστειλα π.μ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...